Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
sragiagiaA [18.06.17]: 960km, divas dažādas vietas, divas naktis, 16h, un kopumā gan uz nakteņiem, gan vistu aknām, gan dzīvo, gan fileju redzēta viena knapa copīte. Tai upē tiešām sami, zandarti vai zuši dzīvo? Neticu!
Takš aizbrauc uz Latgali, tur kurkuļu copes būs entās
18.jūnijs 2017, 11:54 | links
 
960km, divas dažādas vietas, divas naktis, 16h, un kopumā gan uz nakteņiem, gan vistu aknām, gan dzīvo, gan fileju redzēta viena knapa copīte. Tai upē tiešām sami, zandarti vai zuši dzīvo? Neticu!
18.jūnijs 2017, 09:43 | links
 
mazkalns [17.06.17]: Zivs ,kāds sakars ar gaļiniekiem,man tavi lamu vārdi forumā nav jālasa,tukšs lielībnieks ,kuram nevar dzert dot.
Eu vecit ķeru un atlaižu!!! Negribu piepļūtīt forumu ar to ko piemānu lomā jo būšu gaļinieks!!!!
18.jūnijs 2017, 00:57 | links
 
Zivs ,kāds sakars ar gaļiniekiem,man tavi lamu vārdi forumā nav jālasa,tukšs lielībnieks ,kuram nevar dzert dot.
17.jūnijs 2017, 22:50 | links
 
Pierīgas daugavas pazinēji. Kuru posmu labāk izvēlētos ūsaino/zandartu copei no laivas, ikšķile vai rīga? Džigs/velce.
Nelieku kko garantēt, vnk ieteikumu pēc pieredzes/sajūtām...
Daugava lejpus Pļ.hesam man sveša, bet labprāt sāktu iepazīt!
17.jūnijs 2017, 22:16 | links
 
corner [17.06.17]: Paklau,gudriniek,te runa bija tikai par to kur man labāk patīk copēt,kur es jūtos ērtāk.Manis pēc sēdi tajā ezerā un vilini to samu 20m dziļumā kaut ar laša ikriem,bet nevajag te piepļūtīt tēmu ar saviem neadekvātajiem spriedelējumiem.Es off..neiesaistos.
Un zivis nav vainīgas ja nejēdz viņas piemānīt :D
17.jūnijs 2017, 20:39 | links
 
corner [17.06.17]: Paklau,gudriniek,te runa bija tikai par to kur man labāk patīk copēt,kur es jūtos ērtāk.Manis pēc sēdi tajā ezerā un vilini to samu 20m dziļumā kaut ar laša ikriem,bet nevajag te piepļūtīt tēmu ar saviem neadekvātajiem spriedelējumiem.Es off..neiesaistos.
Nu sēdi un priecājies:)))
17.jūnijs 2017, 20:36 | links
 
Paklau,gudriniek,te runa bija tikai par to kur man labāk patīk copēt,kur es jūtos ērtāk.Manis pēc sēdi tajā ezerā un vilini to samu 20m dziļumā kaut ar laša ikriem,bet nevajag te piepļūtīt tēmu ar saviem neadekvātajiem spriedelējumiem.Es off..neiesaistos.
17.jūnijs 2017, 20:31 | links
 
mazkalns [17.06.17]: Bet tas tač interesnāk ka zivi ir jāatrod un jāpiemāna :))) nevis jāvsino kādu ka udenskrātuve izveidota:))) ja vajag gaļu pis uz tirgu :)))))))))))

zivs16, 17.jūnijs 2017, 18:34


Nejūtos vainīgs tavās privātajās problēmās un rupjības man nav jālasa apollo komentētāj! Vienkārši jāaizver mute pat gadījumā ja āda par īsu,te mute te pakaļa vaļā.[/quote]He abižojās gaļinieki:D cope tas ir kā medības kurš kuru:)))) un ja kāds sūdzās ka nav zivju tad lai meklē vainu sevī :))))))))))))))) es šai lietai pieeju ar tādu domu ja nenoķēru zivi pats vainīgs un ir viela pārdomām:)nevis tas ka tur zivju nav!!!! Zivis ir visur !!!! Protams lielas vai mazas jeb lieli bari tas ir cits jautājums:))) un nevienam neuzbraucu!!! Jo gaļa jàperk tirgu!!!!!
17.jūnijs 2017, 20:23 | links
 
Bet tas tač interesnāk ka zivi ir jāatrod un jāpiemāna :))) nevis jāvsino kādu ka udenskrātuve izveidota:))) ja vajag gaļu pis uz tirgu :)))))))))))

zivs16, 17.jūnijs 2017, 18:34[/quote]

Nejūtos vainīgs tavās privātajās problēmās un rupjības man nav jālasa apollo komentētāj! Vienkārši jāaizver mute pat gadījumā ja āda par īsu,te mute te pakaļa vaļā.
17.jūnijs 2017, 20:16 | links
 
zivs16 [17.06.17]: Bet tas tač interesnāk ka zivi ir jāatrod un jāpiemāna :))) nevis jāvsino kādu ka udenskrātuve izveidota:))) ja vajag gaļu pis uz tirgu :)))))))))))
Tev sūdīgi ar lasīšanu ;) Un faktiski arī uzbrauciens ne pa tēmu.
17.jūnijs 2017, 19:29 | links
 
corner [17.06.17]: Tieši tāpēc tajā uzpludinātajā akvatorijā arī ir tik sarežģīti to samu noganīt,un džeki droši vien bija no kreisā krasta tajās visiem zināmajās vietās,kur uzreiz aiziet krauja un traks dziļums.:) Ja brauc baigo gabalu copēt,labāk iespringt un laisties augstāk virs Jēkabpils,tur gan upe labāk lasāma,gan sams pēc diennakts laika atrodams.
Bet tas tač interesnāk ka zivi ir jāatrod un jāpiemāna :))) nevis jāvsino kādu ka udenskrātuve izveidota:))) ja vajag gaļu pis uz tirgu :)))))))))))
17.jūnijs 2017, 18:34 | links
 
Tieši tāpēc tajā uzpludinātajā akvatorijā arī ir tik sarežģīti to samu noganīt,un džeki droši vien bija no kreisā krasta tajās visiem zināmajās vietās,kur uzreiz aiziet krauja un traks dziļums.:) Ja brauc baigo gabalu copēt,labāk iespringt un laisties augstāk virs Jēkabpils,tur gan upe labāk lasāma,gan sams pēc diennakts laika atrodams.
17.jūnijs 2017, 15:39 | links
 
sragiagiaA [17.06.17]: zivs16 [11m]: sragiagiaA [12:32]: Maz vietas, kur sami nav? Vakarnakt bijām 3 kompānijas Pļaviņās. Ne copes visas nakts garumā. Pat uz fīdera nekā.
Sajūta ka daugavā sami ir ļoooti maz un konkrētās vietās.A tu esi pārliecināts ka atradi īsto atālumu no krasta kur viņš barojās? Protams upe ir vismaz 500m plata varbūt kur sēdējāt viņi dzīvojās pa otru krastu! Vai 100m pa labi vai kreisi:) visticamāk neiebaroji vietu pirmstam))) un vakarā iemeti no rīta izvilki :DIr man viens čoms no tās puses kam patīk uz gruntenēm samus velkāt:) viņs ko dara savelk maili paņem viņas sakapā + sliekas kādu pus spaiņuku kopā ar zemi iebrauc ar laivu iebaro pleķi un viss notiek:)))))

zivs16, 17.jūnijs 2017, 14:40
Paldies. Noderēs!
Un vel ja gribi kādu zivi kādreiz noķert nevajag ēsmu mērcēt ilgāk pa pa minūtēm 15:))) tas arī atiecās uz breksi :))) izņemot karpas kad twv uz āķa ir visa mendeļējeva tabula boilā :)))) ja bail ka metrāpisi iebarotā vietā uz samu iezīmē auklu ar markieri un pievelc klāt :) a uz parējo balto zivi vienk ieklipsē spoli:) nu nav mums tādu mostru kas visu noraus:)))) es pat uz zandartiem klipsēju auklu ja zinu viņa barošanās takas :) jo šie parasti iet pa to pašu un kad jadu dabon un iemet atpakaļ tajā pašā punktā copes seko :)))
17.jūnijs 2017, 15:09 | links
 
zivs16 [11m]: sragiagiaA [12:32]: Maz vietas, kur sami nav? Vakarnakt bijām 3 kompānijas Pļaviņās. Ne copes visas nakts garumā. Pat uz fīdera nekā.
Sajūta ka daugavā sami ir ļoooti maz un konkrētās vietās.A tu esi pārliecināts ka atradi īsto atālumu no krasta kur viņš barojās? Protams upe ir vismaz 500m plata varbūt kur sēdējāt viņi dzīvojās pa otru krastu! Vai 100m pa labi vai kreisi:) visticamāk neiebaroji vietu pirmstam))) un vakarā iemeti no rīta izvilki :DIr man viens čoms no tās puses kam patīk uz gruntenēm samus velkāt:) viņs ko dara savelk maili paņem viņas sakapā + sliekas kādu pus spaiņuku kopā ar zemi iebrauc ar laivu iebaro pleķi un viss notiek:)))))

zivs16, 17.jūnijs 2017, 14:40

Paldies. Noderēs!
17.jūnijs 2017, 14:48 | links
 
zivs16 [17.06.17]: sragiagiaA [12:32]: Maz vietas, kur sami nav? Vakarnakt bijām 3 kompānijas Pļaviņās. Ne copes visas nakts garumā. Pat uz fīdera nekā.
Sajūta ka daugavā sami ir ļoooti maz un konkrētās vietās.A tu esi pārliecināts ka atradi īsto atālumu no krasta kur viņš barojās? Protams upe ir vismaz 500m plata varbūt kur sēdējāt viņi dzīvojās pa otru krastu! Vai 100m pa labi vai kreisi:) visticamāk neiebaroji vietu pirmstam))) un vakarā iemeti no rīta izvilki :D
Ir man viens čoms no tās puses kam patīk uz gruntenēm samus velkāt:) viņs ko dara savelk maili paņem viņas sakapā + sliekas kādu pus spaiņuku kopā ar zemi iebrauc ar laivu iebaro pleķi un viss notiek:)))))
17.jūnijs 2017, 14:40 | links
 
sragiagiaA [17.06.17]: Maz vietas, kur sami nav? Vakarnakt bijām 3 kompānijas Pļaviņās. Ne copes visas nakts garumā. Pat uz fīdera nekā.
Sajūta ka daugavā sami ir ļoooti maz un konkrētās vietās.
A tu esi pārliecināts ka atradi īsto atālumu no krasta kur viņš barojās? Protams upe ir vismaz 500m plata varbūt kur sēdējāt viņi dzīvojās pa otru krastu! Vai 100m pa labi vai kreisi:) visticamāk neiebaroji vietu pirmstam))) un vakarā iemeti no rīta izvilki :D
17.jūnijs 2017, 14:36 | links
 
Par mānekļu noraušanu,spiningojot gaitā pilnīga taisnība-pārbaudīts
17.jūnijs 2017, 13:53 | links
 
Jāņos brauksim pa Daugavas lokiem ar plostu. Kādu copes veidu iesakāt ? Izskatās, ka tur varētu būt samērā sekls laikam

diametrs, 17.jūnijs 2017, 09:37

Labdien.

Es pats Jāņos būšu Veckaplavā, nedaudz pavelcēšu līdz galoniem, pārējais laiks kā sanāks tā sanāks.
Jums no plosta kas copei ir svarīgi, jāņem divi enkuri, viens plosta enkurošnai konkrētās vietās vai vismaz bremzēšanai tad copei derēs praktiski vis arsenāls rotiņi, šūpiņi tikai lieli ar nelielu izliekumu, vobleri, džigs. No plosta gaitā copes vietām ātri pabrauc garām un ar lielu varbūtību atrausi lielāko daļu mānekļu. Otrs enkurs izpletnis vaidzīgs pārvietoties, pretvējā ir posmi kur dzīs plostu krastā un atpakaļ.
Cieņā un vēlu veiksmi.

addd, 17.jūnijs 2017, 13:00


Paldies :)
Tā kā bars liels - 25 cilvēki, diez vai tā enkurošanās būs iespējama. Bet tad jau redzēs. Paldies par ieteikumiem
17.jūnijs 2017, 13:12 | links
 
Jāņos brauksim pa Daugavas lokiem ar plostu. Kādu copes veidu iesakāt ? Izskatās, ka tur varētu būt samērā sekls laikam

diametrs, 17.jūnijs 2017, 09:37


Labdien.

Es pats Jāņos būšu Veckaplavā, nedaudz pavelcēšu līdz galoniem, pārējais laiks kā sanāks tā sanāks.
Jums no plosta kas copei ir svarīgi, jāņem divi enkuri, viens plosta enkurošnai konkrētās vietās vai vismaz bremzēšanai tad copei derēs praktiski vis arsenāls rotiņi, šūpiņi tikai lieli ar nelielu izliekumu, vobleri, džigs. No plosta gaitā copes vietām ātri pabrauc garām un ar lielu varbūtību atrausi lielāko daļu mānekļu. Otrs enkurs izpletnis vaidzīgs pārvietoties, pretvējā ir posmi kur dzīs plostu krastā un atpakaļ.
Cieņā un vēlu veiksmi.
17.jūnijs 2017, 13:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager