Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Ko jūs? Maijā, pēc kadiem 5iem gadiem, forši pavilksim pie Pļaviņām. Atstraumītē ar fīderīti.
o.
31.maijs 2017, 16:25 | links
 
Kaut kāds pipec. Kā Jumsim patīk, Ušakovs pie Rīgas pils šodien laidīs VIMBU mazuļus. Tikai man nāk smiekli?

arvis_an, 31.maijs 2017, 10:08

Tie pēc pieciem gadiem papildinās Lejasdaugavas un Buļļupes zvejnieku lomus..
31.maijs 2017, 15:40 | links
 
basks - pat ar pašvaldības policiju vienu reizi par to runājam. Ir jābūt piekļuvei pie publiskājiem ūdeņiem, un es tieši ciparu neatceros, bet bija nosacīts attālums kaut kas ap 300 metru garumā, jābut kaut vienai piekļuves vietai.

lamprey, 31.maijs 2017, 10:13

Jabut, izlasi šito kaimiņu valodā un sapratīsi! - Tas viss ir vēlamā izteiksmē. Tad pirms gadiem divdesmit un agrāk, kad dalīja zemi, pašvaldības par to nepadomāja. Tagad absolūti lielākā daļa ir apbūves gabali viens pie otra cieši gar ūdeni. Neviens īpašnieks nevēlas uztaisīt "caureju" pa savu zemi. Es arī to nevēlētos. Tagad vienīgā izeja ir pašvaldībai atpirkt konkrētu zemi un uzbūvēt publisku pieeju ūdenim.
31.maijs 2017, 15:37 | links
 
Baskam pilnīga taisnība,mums ir tiesības pārvietoties TIKAI par tauvas joslu ,ļaunas mēles melš ka diez vai zvejniecības likums būtu spēkā attiecībā uz tauvas joslu ja to pārsūdzētu satversmes tiesā.Tāpēc esošā situācija ir tik bezzobaina,pašvaldības liekas neredzam tauvas joslas pārkāpumus.Un nevajag stāstīt ka lielākā daļa nepiegružo,parasti gan esam lieli liekuļi.piemēram :šorīt ieskatījos feicbook grupā makšķerniekiem,kur foreļpuikas ielicis galeriju.Ritinot tālāk uzdūros jautājumam :uz ko vislabāk ķert foreles un atbildēm slieka ar pludu,garnele u.t.t.,it kā nebūtu aizlieguma par ķeršanu uz dabīgo ēsmu.Galvenais neviena nosodījuma !!! Kā jānosoda anonīmi tā visi varoņi,tāpat ar to piecūkošanu,nu kurš no mums tam piedzērušam lopam aizrādijis ?
31.maijs 2017, 10:25 | links
 
Novēlota atskaite par copi . Sestdienas vakarā virs Līvāniem ar spiningu nolaidāmies kādus 7km tā tolkam copi pat neredzējām. Svētdienas rītā iebraucām ar nelielu aizgulēšanos ap kādiem 6 no rīta un skats uz dzīvi jau bij dauz cerīgāks. Kādi 7 asari izmānīti no kuriem lielākajam bij 750gr un kādas 5 līdaciņas tika sabučotas un tagad aug lielākas. Pirms pusdienām visu situāciju glāba breksis 4,235gr svarā kurš paņēma 4m dziļumā netālu no krasta. Ļoti smeķīgs pēc kūpinājuma ar aliņu bij:))
31.maijs 2017, 10:22 | links
 
basks - pat ar pašvaldības policiju vienu reizi par to runājam. Ir jābūt piekļuvei pie publiskājiem ūdeņiem, un es tieši ciparu neatceros, bet bija nosacīts attālums kaut kas ap 300 metru garumā, jābut kaut vienai piekļuves vietai.
31.maijs 2017, 10:13 | links
 
Kaut kāds pipec. Kā Jumsim patīk, Ušakovs pie Rīgas pils šodien laidīs VIMBU mazuļus. Tikai man nāk smiekli?
31.maijs 2017, 10:08 | links
 
zivs16
Copēju tur jau ilgus gadus, neesmu vietējais. Par to pie-iršanu, drīzāk vajag vainot to māju saimnieku vietējos kaimiņus- aborigēnus! Esmu ievērojis, ka mēslus- pudeles aiz sevis atstāj tieši vietējie, kas atnāk ar savu maisiņu paikas un šmigas, bet iztukšojot to tur arī atstāj!? Ir jau arī tam objektīvi iemesli. Reti kuram aborigēnam ir līgums ar atkritumu izvedējiem, labākajā gadījumā norok kur zemē, izmet blakus mežā...! Nu nekad viņi neiet ar to savu mēslu maisu uz mājām!?
Jau četras brīvdienas pēc kārtas braucu uz to pašu copes vietu, katreiz pēc darba nedēļas tur sadrāzti jauni koka žēbēkļi un čupa ar jauniem mēsliem- lētās alus un šņabja pudeles tai skaitā...!?
Takā nevajag, kur paši dzīvo, tur arī irš...
31.maijs 2017, 09:52 | links
 
Runājot par piekļuvi - CL 1110.pants - publiskās upēs katram brīvi atļauta ūdens ikdienišķa lietošana, publisko ūdeņu krasta īpašnieku pienākums ir saglabāt brīvu pieeju šīm ūdenstilpnēm.
Arī MK noteikumi nr.67. nostiprina makšķernieku tiesības bezmaksas izmantot Zvejniecības likumā noteikto tauvas joslu.
Par mēslošanu - saskaņa ar Aizsargjoslas 60.panta pirmo daļu vides un dabas resursu aizsardzības aizsargjoslas kārtība jāuztur zemes īpašniekam. Un no 61.panta otras daļas izriet, kā valstij arī ir jāpiedalās pie tauvas joslas kopšanas, kā publisko ūdeņu īpašniecei.

lamprey, 31.maijs 2017, 09:42

Tā nu īsti nav! Tiesības ir pārvietoties GAR KRASTU pa tauvas joslu un makšķerēt. Likums neprasa zemes īpašniekam ļaut iet pār savu zemi LĪDZ tauvas joslai. Tā, ka ja tuvākā publiski pieejamā vieta ir pāris KM no vietas kur gribi nogruntēties un makšķerēt, tad cilpo kājām stingri gar krastu.
31.maijs 2017, 09:50 | links
 
Runājot par piekļuvi - CL 1110.pants - publiskās upēs katram brīvi atļauta ūdens ikdienišķa lietošana, publisko ūdeņu krasta īpašnieku pienākums ir saglabāt brīvu pieeju šīm ūdenstilpnēm.
Arī MK noteikumi nr.67. nostiprina makšķernieku tiesības bezmaksas izmantot Zvejniecības likumā noteikto tauvas joslu.
Par mēslošanu - saskaņa ar Aizsargjoslas 60.panta pirmo daļu vides un dabas resursu aizsardzības aizsargjoslas kārtība jāuztur zemes īpašniekam. Un no 61.panta otras daļas izriet, kā valstij arī ir jāpiedalās pie tauvas joslas kopšanas, kā publisko ūdeņu īpašniecei.
31.maijs 2017, 09:42 | links
 
Cienītais zivs16, piebremzē tekstus, ja esi kāds no cienījamiem jauno māju īpašniekiem Daugavas krastā! Personīgi mani, tavi teksti aizvaino, jo es makšķerēju tajā galā vēl 25-30 gadi atpakaļ tad, kad tikai sabrukusi čigānu māja uz stūra stāvēja. Vācu atkritumus savā copes vietā gan tad, gan tagad, smuki nodedzinājām ugunskurā. Tagad jāvāc vairāk, tas tiesa, tāpēc jau besījos par it kā licenzēto zonu, kur visu varēja sakārtot, bet nav, wc, galdiņi, kas tagad ieauguši zālē un tml.

gasho, 30.maijs 2017, 21:28

Tev paveicās nepieder tur man īpašums:))) copèju ap rīgu +-50km radiussā Daugava Gauja Lielupe! Visur kur var tik pie upes piecūkots!!! Un galvenais visi te aiz sevis savāc :)))) interesesanti :)))) un pret tiem kas savāc aiz sevis pretenzīju nav;)

zivs16, 30.maijs 2017, 21:43

piecūkots ir visur, bet ši portāla auditorija diez vai to dara
30.maijs 2017, 22:50 | links
 
Cienītais zivs16, piebremzē tekstus, ja esi kāds no cienījamiem jauno māju īpašniekiem Daugavas krastā! Personīgi mani, tavi teksti aizvaino, jo es makšķerēju tajā galā vēl 25-30 gadi atpakaļ tad, kad tikai sabrukusi čigānu māja uz stūra stāvēja. Vācu atkritumus savā copes vietā gan tad, gan tagad, smuki nodedzinājām ugunskurā. Tagad jāvāc vairāk, tas tiesa, tāpēc jau besījos par it kā licenzēto zonu, kur visu varēja sakārtot, bet nav, wc, galdiņi, kas tagad ieauguši zālē un tml.

gasho, 30.maijs 2017, 21:28


Tev paveicās nepieder tur man īpašums:))) copèju ap rīgu +-50km radiussā Daugava Gauja Lielupe! Visur kur var tik pie upes piecūkots!!! Un galvenais visi te aiz sevis savāc :)))) interesesanti :)))) un pret tiem kas savāc aiz sevis pretenzīju nav;)
30.maijs 2017, 21:43 | links
 
Cienītais zivs16, piebremzē tekstus, ja esi kāds no cienījamiem jauno māju īpašniekiem Daugavas krastā! Personīgi mani, tavi teksti aizvaino, jo es makšķerēju tajā galā vēl 25-30 gadi atpakaļ tad, kad tikai sabrukusi čigānu māja uz stūra stāvēja. Vācu atkritumus savā copes vietā gan tad, gan tagad, smuki nodedzinājām ugunskurā. Tagad jāvāc vairāk, tas tiesa, tāpēc jau besījos par it kā licenzēto zonu, kur visu varēja sakārtot, bet nav, wc, galdiņi, kas tagad ieauguši zālē un tml.
30.maijs 2017, 21:28 | links
 
valdis1 [30.05.17]: Primāti vel eksistē.
Kāds te sakars ar krastu cūkošanu. Runa ir par elementāru piekļūšanu pie upes JEBKURA vietā. Ja runā par Tomi, mājas daļa ir smuki uzceltas un krastā vari sēdēt droši, ja vien nav bail no suncīšiem un sīkajiem kas traucē bļaustoties.

Daudzi nesaprot, ka ja mājas ir saceltas viena pie otras tā kad tu kilometru platumā netiec pie upes nav viņu problēma, jo likums neko tur neparedz. Kas attiecas uz 10m tad nu sāc čāpot no hesa un ej gar mājām līdz savai bedrei ;)

Nu ja, tieši par šo bija jautājiens:) Lai nesanāk tā, ka izčakarē copi dēļ nezināšanas. Faktiski Tomes pusē copēt nevar/nedrīkst, jo piekļūt upītes otram krastam ir gana sarežģīts pasākums, privātīpašums, suņi un tml.;0

gasho, 30.maijs 2017, 19:57

Nav ko piedirst upju un ezeru krastus!!!! Ja varēji atvest tad arī aizvest būtu jabūt vietai bagažniekā!!! Un nav ko te raudāt ka visur zīmes saliktas ka privātīpašums un iebraukt aiziegts !!!!! Paši vainīgi!!!!

zivs16, 30.maijs 2017, 20:33
Tur ir viss tiešākais sakars!!! Vot es tev katru dienu privātmājas sētā izmestu miskastes maisu ko darītu tu!!!???? Vai ja dzīvo dzīvoklī katru dienu pie tavām durvim ļautu lai mans noliek brūno!!!????
30.maijs 2017, 21:00 | links
 
Primāti vel eksistē.
Kāds te sakars ar krastu cūkošanu. Runa ir par elementāru piekļūšanu pie upes JEBKURA vietā. Ja runā par Tomi, mājas daļa ir smuki uzceltas un krastā vari sēdēt droši, ja vien nav bail no suncīšiem un sīkajiem kas traucē bļaustoties.

Daudzi nesaprot, ka ja mājas ir saceltas viena pie otras tā kad tu kilometru platumā netiec pie upes nav viņu problēma, jo likums neko tur neparedz. Kas attiecas uz 10m tad nu sāc čāpot no hesa un ej gar mājām līdz savai bedrei ;)

Nu ja, tieši par šo bija jautājiens:) Lai nesanāk tā, ka izčakarē copi dēļ nezināšanas. Faktiski Tomes pusē copēt nevar/nedrīkst, jo piekļūt upītes otram krastam ir gana sarežģīts pasākums, privātīpašums, suņi un tml.;0

gasho, 30.maijs 2017, 19:57

Nav ko piedirst upju un ezeru krastus!!!! Ja varēji atvest tad arī aizvest būtu jabūt vietai bagažniekā!!! Un nav ko te raudāt ka visur zīmes saliktas ka privātīpašums un iebraukt aiziegts !!!!! Paši vainīgi!!!!

zivs16, 30.maijs 2017, 20:33
30.maijs 2017, 20:49 | links
 
Nu ja, tieši par šo bija jautājiens:) Lai nesanāk tā, ka izčakarē copi dēļ nezināšanas. Faktiski Tomes pusē copēt nevar/nedrīkst, jo piekļūt upītes otram krastam ir gana sarežģīts pasākums, privātīpašums, suņi un tml.;0

gasho, 30.maijs 2017, 19:57


Nav ko piedirst upju un ezeru krastus!!!! Ja varēji atvest tad arī aizvest būtu jabūt vietai bagažniekā!!! Un nav ko te raudāt ka visur zīmes saliktas ka privātīpašums un iebraukt aiziegts !!!!! Paši vainīgi!!!!
30.maijs 2017, 20:33 | links
 
Nu ja, tieši par šo bija jautājiens:) Lai nesanāk tā, ka izčakarē copi dēļ nezināšanas. Faktiski Tomes pusē copēt nevar/nedrīkst, jo piekļūt upītes otram krastam ir gana sarežģīts pasākums, privātīpašums, suņi un tml.;0
30.maijs 2017, 19:57 | links
 
Cik ir liegums lejpus HESa makšķerēšanas noteikumos? Tik nomēri un nākamajā metrā copē uz nebēdu.

martins_, 29.maijs 2017, 08:13




Kārtējā SIA "VAA" neizdarība, varētu padomāt, ka līdz 31.12.16. nezināja, ka beidzas licencētās copes nolikuma termiņš!
Ar to mērīšanu, ja nav uzstādītas zīmes nav tik vienkārši. Ķegumā MN liegums ir 1.km., nevis no slūžām, bet no pēdējās HES celtnes- ierīces lejpus pa straumi!? Apmēram, upīte, kas iztek kreisajā krastā.
30.maijs 2017, 12:51 | links
 
Kāds,kurš ir copējis ar fīderi Daugavā(Ogres,Ikšķiles,Ciemupes apkārtnē) varētu padalīties ar rezultātiem,kas un kā.Būtu prieks dzirdēt kaut ko.Vienkārši rīt gadījās brīvs un esmu Ogrē,tāpēc vēlējos aizbraukt uz kādu vietu pafīderēt.Ogres upe un Daugava Ogrē nedaudz apnikušas,gribās kādu jaunu vietu iemēģināt.
29.maijs 2017, 10:27 | links
 
Sestdien pabūts Sausaja Daugavā, atbraucu vakara pusē un nolēmu palikt pa nakti. Trīs reizes mainījas vēja virziens, ūdens krīta un cēlas visu nakti. Makšķerēju ar fīderi un grunteni, liekot gan sarkanos, gan baltus, gan eksperimenta dēļ, visādus kūkaiņus. Vakara copes nebija vispār, nevienas copītes no 20:00 līdz pusnaktij. Ap diviem sākas žors, bija daudz nerealizētu copju un krastā izvilku breksi ap kilo, vienu plīci ap 400 gr un nobeigumā ap 3:00 paņēma zutis, tā gan bija lieliska cīņa. Pēc 3:00 viss apklusa, saka paradīties saulīte, mainījas vējš atkal un viss. Līdz 6:00 tā nevienu copi vairāk neredzēju.
P.S. Zūtis pēld tālāk.
29.maijs 2017, 08:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager