Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
NG-NG- neviens jau neprasa "asinis", galvenais pēc likuma sods un nelegālo rīku konfiskācijā, jo tā nebija netīša kļūdīšanās, bet apzināta rīcība lai gūtu lielāku peļņu.
13.decembris 2016, 15:14 | links
 
NG-NG
Ideja atbalstāma noteikti, žēl tik, ka tas ir reāli nāk gada rudens, kad murdi tikai parādīsies. Bet arī bez nekāda pasākuma, man nebūs žēl pusstundiņas no ikdienas copes noziedot un paskatīties vai apakšā nestāv kas nemarķēts. Katrā ziņā arī tāda pasākuma organizēšanā cik nu varēšu palīdzēt, kā ierindas makšķernieks, vai vienkārši cilvēks, to arī darīšu.

Ediitis
Zinu šito visu jā, pats valsts iestādē strādāju, bet nu ļoti ceru, ka šis nebūs šis gadījums. Kā arī ceru, ka Bez Tabu turpina savu darbību šajā jautājumā bez atbilžu gaidīšanas.
13.decembris 2016, 14:36 | links
 
30 dienas! Nedomāju, ka tik ātri atbildēs, domāju novilks līdz pēdējam, lai maksimāli nomierinās tauta.

arvis_an, 13.decembris 2016, 10:04


30.dienas atbildei, ja jautājums nav saistīts ar citu valsts iestāžu atbildības/līdzatbildības zonu- tad atsūtīs info, ka precizē detaļas(+30 dienas) un vēl var atbildēt +30dienas! Ir gadījumi, ka velk laiku līdz 4mēnešiem!- pie tam faktiski likuma prasības uz termiņiem ievērotas! :(
Ir šāda pieredze ar iestāžu atbildēšanu uz nepatīkamiem jautājumiem!
Bet jāturpina "presēt"!
13.decembris 2016, 14:22 | links
 
nav tik traki, šoreiz ir noreaģēts un juridiskā mašīna maļ lēnām, ir juridiski pareizi pierādījumi savākti un kaut kāds sods būs noteikti..., tā man šodien, netīšām, pačukstēja zinošs cilvēks
BET paraugprāvas, lai tauta var redzēt "asinis" noteikti nebūs

rezultātus visam šim varēs redzēt nākošgad, gribās ticēt, ka vismaz uz gadu nelikumīgo murdu paliks mazāk

uz nākošo gadu var rīkot Daugavas, Ķīšezera un Buļļupes nelikumīgo tīklu\murdu meklēšanas sacensības, labs balvu fonds un skanīga ideja var būt interesanta arī mēdijiem un atbalstītājiem :))), no sevis personīgi tāda pasākumu balvu fondam ziedošu 100 naudiņas, domāju, ka Salmo uzvarētājam piešķirs labāko LJ kātu balvā

ne jau soda apmērs ir tas, kas var atturēt no pārkāpuma, bet gan tas, ka iespēja tikt cauri nesodītam ir minimāla....

bet.... kurš no jums ir gatavs uzņemties galvenā organizatora lomu šādam pasākumam, pietam izsludinot pasākumu, ka tās būs, bet kad.... pateikt dienu - divas iepriekš :))))
13.decembris 2016, 14:06 | links
 
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/83831/edgars-zveja-rigas-udeni-atkal-bus-brivi-un-zivim-bagati

Pirms 4 gadiem.Dilsā darbs un materiāls DD
13.decembris 2016, 13:51 | links
 
Visticamākais viņi nemaz nav pamanījuši, ka Tauta cepās.. daži ieraksti FB savā lokā un šis forums ir samērā šaura sabiedrības daļa.. arī BEZ Tabu sižetu lielākā daļa nav pamanījusi (no man zināmajiem), vai ja ir, nav guvusi baigo rezonansi..

Ņemot vērā, ka šī ziņa nav izskanējusi lielākajos mēdijos (TVnet, delfi, LNT ziņas un Panaromā, Oltes vai Normunda raidījumos), tikmēr šī lieta arī paliks samērā klusa.. iespējams kļūdos..

Man joprojām nepamet sajūta, ka šeit prasītos pēc kāda smalkāka Juridiska iesnieguma, kurš liktu atbildēt uz daudziem jautājumiem, tai skaitā izgaismotu nepilnības likumdošanā. Publicitāte no lielāko mēdiju puses nozīmētu ūdeņu sakustēšanos. Tas viss, ja kaut nedaudz pavirzītos, droši vien atstātu iespaidu arī uz citām ūdenstilpnēm.. Sāktu sistēma sakārtoties..

sigi, 13.decembris 2016, 10:44
Mani nez kapēc māc aizdomas,ka bija ,,zvans no augšas,, ar aizliegumu.Starp citu,tvnetā rakstiņš parādījās,kuram nevarēja pievienot komentārus,ātri nobrauca lejā un pazuda.[Var pārliecināties guglē ierakstot,,tvnet daugava murdi.Toties,ja ir jautājumi-,,bija publicēts,nevienu neinteresēja,,.
13.decembris 2016, 12:10 | links
 
Interesanti, ka neviens nav elementāri vērsies policijā.
13.decembris 2016, 11:10 | links
 
Visticamākais viņi nemaz nav pamanījuši, ka Tauta cepās.. daži ieraksti FB savā lokā un šis forums ir samērā šaura sabiedrības daļa.. arī BEZ Tabu sižetu lielākā daļa nav pamanījusi (no man zināmajiem), vai ja ir, nav guvusi baigo rezonansi..

Ņemot vērā, ka šī ziņa nav izskanējusi lielākajos mēdijos (TVnet, delfi, LNT ziņas un Panaromā, Oltes vai Normunda raidījumos), tikmēr šī lieta arī paliks samērā klusa.. iespējams kļūdos..

Man joprojām nepamet sajūta, ka šeit prasītos pēc kāda smalkāka Juridiska iesnieguma, kurš liktu atbildēt uz daudziem jautājumiem, tai skaitā izgaismotu nepilnības likumdošanā. Publicitāte no lielāko mēdiju puses nozīmētu ūdeņu sakustēšanos. Tas viss, ja kaut nedaudz pavirzītos, droši vien atstātu iespaidu arī uz citām ūdenstilpnēm.. Sāktu sistēma sakārtoties..
13.decembris 2016, 10:44 | links
 
30 dienas! Nedomāju, ka tik ātri atbildēs, domāju novilks līdz pēdējam, lai maksimāli nomierinās tauta.
13.decembris 2016, 10:04 | links
 
Interesanti, ka Arvim neviens vēl neatbild, ir taču noteikts dienu skaits, kurā valsts iestādei ir jāsniedz atbilde.
13.decembris 2016, 09:59 | links
 
Tam ir savs izskaidrojus-no rīta zivīm jau ir jābūt tirgū.
13.decembris 2016, 08:46 | links
 
Tam gan es pieļauju, ka risinājums varētu būt, ka dienā viņi dara kko citu un zvejniecība nav vienīgais maizes darbs, un gan jau lomu realizācija notiek no rītiem. Nezinu...pieļauju!
13.decembris 2016, 08:43 | links
 
Paskataties kad Daugavā zvejnieki brauc pakaļ saviem lomiem TIKAI PA NAKTI !
un to jau es esmu novērojis 2 gadus.
Normāli jau būtu to visu darīt pa dienu, bet a ja nu ierauga kāds ko tad !? :D

N.Balodis.27, 13.decembris 2016, 03:57


Es to novēroju jau 20 gadus .
13.decembris 2016, 08:23 | links
 
Paskataties kad Daugavā zvejnieki brauc pakaļ saviem lomiem TIKAI PA NAKTI !
un to jau es esmu novērojis 2 gadus.
Normāli jau būtu to visu darīt pa dienu, bet a ja nu ierauga kāds ko tad !? :D
13.decembris 2016, 03:57 | links
 
Gadu atpakaļ 1.12.15 jau visu Olte safilmēja un raidījumā parādīja https://www.youtube.com/watch?v=P5GUrfp0rM0
tikai vides inpektoriem liekas tas dikti nepatika ....tieši tāpat kā viņu priekšniecei šogad.

pauluss, 13.decembris 2016, 00:12


Tajā gadus vecajā sižetā inspektors teica ka izteiks aizrādījumu par marķējuma neesamību, Attiecīgais LAPK pants neparedz mutvārdu aizrādījumu, minimālais ir naudas sods, interesanti vai pēc pagājušā gada sižeta, kā tas bija jādara, tika uzsākta administratīvā lietvedība? Visticamāk ka nē un tā ir klaja amatpersonu bezdarbība.
13.decembris 2016, 00:32 | links
 
Gadu atpakaļ 1.12.15 jau visu Olte safilmēja un raidījumā parādīja https://www.youtube.com/watch?v=P5GUrfp0rM0
tikai vides inpektoriem liekas tas dikti nepatika ....tieši tāpat kā viņu priekšniecei šogad.
13.decembris 2016, 00:12 | links
 
addd- manas domas ka VVD zināja ka stāv liekas, bet jautājums vai paši nedarīja vai neļāva darīt, tad vēl jautājums par Rīgas pašvaldības policiju, kāpēc tie neredzēja, MOSP te trāpījās zem kritikas ar savu rakstu un savu bezdarbību, nav ko izlikties labāki nekā patiesībā ir.

Malikis2011, 10.decembris 2016, 17:43
13.decembris 2016, 00:06 | links
 
Zandartiņus varat nopirkt turpat Mangagļsalā,tie ir tiešām vietējie,tas tā,ja kādam īpaši neticas....
12.decembris 2016, 23:46 | links
 
Kaut kur forumā bija ka Leišos zveja aizliegta, no kurienes tad zivis ņemas, nu audzē jau audzētavās bet ne tādos apjomos.
12.decembris 2016, 22:21 | links
 
Bija ar Peipusa, Usmas uc izcelsmes zandari. Manis pieminētajiem zandartiņiem uz cenas lapiņas tā ar bija uzrakstīts, ka nozvejots iekšējos ūdeņos Daugavā ar murdiem.! Tas arī radīja manī izbrīnu un dusmas!
12.decembris 2016, 21:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager