Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
sveiki visiem... sakara ar bez tabu veidoto sizetu par malikiem Daugava. Tagad vajadzetu celt gaisma patieso butibu par zivju murdiem Daugava... kapec bior atlava izkert lasus,Taiminus ar zivju murdiem Daugava no 2008 gada lieguma,vai narsta laika??? atrunajoties par to ka daugava ir mirusi upe utt,bet neviens nav ne petijis ne skatijies ka un kur tas Lasis,Taimins un negis narsto. Es tagad runaju par murdiem ko liek komercijalajai zvejai nevis prieks vaislas ... varbut lasi un taimini abortus taisa,Daugava.... tatad koperativs Vecdaugava ir lielakais zvejas koperativs.tatad lobe vinus jau no pasa biora...kapec pavasari nelauj likt zivju murdus??? vimbas ,zandartus ari lai sit ara un driz vien bus tapat ka ar Lasiem un Taiminem vnk vinu nebus....es varu pateikt kapec neker vimbas un zandartus pavasari,jo tie maksa krietni mazak neka Lasis un Taimins.... tatad seit vajadzetu iesaistit KNAB. uz ko skatas eiropa vini pieskir naudas no eiro fondiem,bet te visss tiek nozagts visiem acu prieksa.....
9.decembris 2016, 15:56 | links
 
Vienu zinu skaidri, ja nebūs reālu sodu un darbību šinī lietā pāris mēnešu laikā, es izpētīšu iestādes, kas šo kontrolē un nākamajās vēlēšanās, mana 5 cilvēku ģimene, neviens par viņiem nebalsos, bet visus izsvītros no sarakstiem. Tā būtu jādara katram maksķerniekam.

kadmijs, 9.decembris 2016, 11:31


Ja Tu tā izdarīsi, tad nebrīnies, ka atkal tie deguni būs savās vietās. Ja negribi viņus redzēt, tad vienīgais, pareizais risinājums ir balsot par kādu citu partiju. Jo izsvītrojot degunu, Tu esi atdevis balsi partijai. Un tad jau sākas pēcvēlēšanu spēlītes par nopirktajiem beņķiem. Atceries Āboltiņu.
9.decembris 2016, 11:34 | links
 
Vienu zinu skaidri, ja nebūs reālu sodu un darbību šinī lietā pāris mēnešu laikā, es izpētīšu iestādes, kas šo kontrolē un nākamajās vēlēšanās, mana 5 cilvēku ģimene, neviens par viņiem nebalsos, bet visus izsvītros no sarakstiem. Tā būtu jādara katram maksķerniekam.
9.decembris 2016, 11:31 | links
 
ASS, viss jau ir vienkārši, tie dzeki ļoti labi zin, kam var kost, kam nevar. Visi mēs gribam ēst un pabarot ģimenes, kopumā, uz viņiem man cemmes nav, jo zivs pūst pats zini no kurienes. Izvilks viņi tos murdus, un darbu vairs neatradīs, jo dabūs Tabū. Diemžēl !

Redzēs, kā tur tālāk ies !
9.decembris 2016, 11:23 | links
 
Tā tak ir korumpēta pakazuha. Kāds pediņš no augšas pateica un visi piespieda savas astes. Neaprakstīja nevienu zivi, kuras ir iegūtas nelikumīgi un sods par to ir X3. Tur būtu milzīga summa ar visu krimināllietu. Pēc likuma rīkus vajadzēja iznīcināt, nevis atgriezt maliķiem. Atkal KUNGS NEĻĀVA.Citiem maliķiem laivas un mašīnas noņem, paziņo visādos veidos. Izrādās, maliķis no maliķa atšķiras. Viens pa kluso liek tīklus, bet otrs sēž uzvalkā un komandē visus. Tā tante no VVD tādus murgus runāja, ka smiekli nāca. Kur ir KNAB? Un Putviķis iebāza savu snīpi. Atgriezas no begiem. Zušu mazuļus iepirka un viss kārtībā. Ja cilvēks, kurš bija iesaistīts zušu afērā kaut ko komentē, tas nozīmē, ka ................
9.decembris 2016, 11:21 | links
 
tie inspektori tai laiva izskatas reali nobijusies,var but tie ir vinu murdi?
9.decembris 2016, 09:59 | links
 
Gadu apakaļām.:


urmaas, 8.decembris 2016, 16:32

Galvenais gudru gimi uztaisit...
9.decembris 2016, 08:33 | links
 
Nu reāli vajadzētu tādu piketu un atbildīgo amatpersonu demisiju,pasapņoju tagad,visticamāk veidosies slepenas domubiedru grupas kas nahrenizēs visus bior,jebior zvejas rīkus,pats arī esu nahrenizējis ķiniesus,mūsu valstī tikai ar spēku pret bezpriģelu....un skatot raidijumu-20 toonas nēģu sūdīgi,piemetu,nu minimālais 120000 naudiņas sezonā....njā sūdīgs biznes
9.decembris 2016, 06:02 | links
 
Njā apbrīnojams klusums, zivju aizstāvji lūk jūsu zvaigžņu stunda, bet klusums, neviens pat nekušina, lai tik ātrāk smaka pazūd. Būs prezidentam jāraksta, lai pa logu paskatās kā vaislu slaukt, atvainojos tautu slaukt.
8.decembris 2016, 21:58 | links
 
Starp citu, kam tie "vaislinieki"tiek ķerti? Ja tos neviens (atskaitot dažus, kas uz to pelna) tāpat nedrīkst ķert?
8.decembris 2016, 21:43 | links
 
nu kad tad beidzot kads sadushosies un taisis to piketu starp tiltiem? kursh tad cits, ja ne Juus, zivju buchotaaji. tie pirdeji, kuri te par to, ka ar slieku foreli vareetu nokjert, kaut kaa neraksta.
Maariits un parejie jampampinji makshkjernieku intereshu aizstavji un zivju sargataji, arii pat diskusija neiesaistaas. Taka padomajiet, no kurienes veeji puush. Vienkarsi nozheelojami. Vienkarshi nav ko pat uzrakstiit!
8.decembris 2016, 21:27 | links
 
Gadu apakaļām.:
8.decembris 2016, 16:32 | links
 
Kā es varu būt laimīgs,ja jūs savā nesodamībā esat pazaudējuši jebkuru mēra sajūtu.
8.decembris 2016, 14:44 | links
 
Šorīt svaigu nēģu cena Centrāltirgū bija >10. Redzēs.

VANEMS, 8.decembris 2016, 13:55

Vakar jau bija 10,90, gatavie (vienā vietā tik pamanīju) -21 eu.
8.decembris 2016, 14:34 | links
 
Mjā, Vanema atbilde atgādina dažu tupu personāžu atbildes politiskajā sadaļā, ar daudziem vienādiem burtiņiem beigās.
8.decembris 2016, 14:34 | links
 
Esi laimīgs.
8.decembris 2016, 14:25 | links
 
Vanems,Tu varētu būt svarīgs liecinieks kad finanšu policija uzsāks pārbaudi attiecībā pret kooperatoriem par nenomaksātajiem nodokļiem .Tu taču zini cik noķer šie kooperatori, ja jau prognozē cenu celšanos tirgū.
8.decembris 2016, 14:11 | links
 
Šorīt svaigu nēģu cena Centrāltirgū bija >10. Redzēs.
8.decembris 2016, 13:55 | links
 
tā gribas copēt un esmu netālu no Daugavas Aizkraukle....... bet šeit neko nezinu kāds kaut ko var pastāstīt?
8.decembris 2016, 11:52 | links
 
Aizmirsu uzrakstīt arī par ņurņikiem ko daudzi labprāt liktu uz āķa...
8.decembris 2016, 11:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager