Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Biju uz tā mola,dažas copītes bija un viss.
19.oktobris 2014, 18:58 | links
 
Jā, ar tiem ķīniešiem regulāri esmu blakus copējis. Tik, ka viktu neesmu manījis. Kas diez tagad Andrejostas molā notiek?
19.oktobris 2014, 11:14 | links
 
Šodien Daugavā Zaķusalas galā pie
Zundas kanāla 12 laivas tusēja,zandartu skaldīja. Man no krasta tikai viens 47 cm.Vēl redzēju kā divi ķīnieši ar gruntenēm mēģināja noķert zandartu uz reņģu gabaliņiem.

jegogo, 18.oktobris 2014, 20:23

Tev drusku jūk Daugavas salu izvietojums:) Paskati kartē. Tiešām ķīnieši?

kola, 18.oktobris 2014, 21:25


Nevis Zaķusalas,bet Ķīpsalas galā.:) Jā tie bija īstie Ķīnieši varbūt japāņi. Atnāca ar gruntenēm,pāris kg. reņģu,grieza gabalos un lika uz āķa.
19.oktobris 2014, 09:42 | links
 
Šodien Daugavā Zaķusalas galā pie
Zundas kanāla 12 laivas tusēja,zandartu skaldīja. Man no krasta tikai viens 47 cm.Vēl redzēju kā divi ķīnieši ar gruntenēm mēģināja noķert zandartu uz reņģu gabaliņiem.

jegogo, 18.oktobris 2014, 20:23


Tev drusku jūk Daugavas salu izvietojums:) Paskati kartē. Tiešām ķīnieši?
18.oktobris 2014, 21:25 | links
 
Šodien Daugavā Zaķusalas galā pie
Zundas kanāla 12 laivas tusēja,zandartu skaldīja. Man no krasta tikai viens 47 cm.Vēl redzēju kā divi ķīnieši ar gruntenēm mēģināja noķert zandartu uz reņģu gabaliņiem.
18.oktobris 2014, 20:23 | links
 
Voleros ir kāds ķēris zandartus no krasta? Kādas tur izredzes noķert kaut ko?

jegogo, 17.oktobris 2014, 17:28


Esmu ķēris. Ipaši labi nav gajis, vairak tukšā nekā kkas galā. Vairāk gan pagajušo gadu tur saku, kad saku vairak zandartam pieversties. Pedejo reizi kad biju, tad viens uzsedas 3šaja metiena bet nospruka, vairak ne copes
17.oktobris 2014, 17:45 | links
 
Voleros ir kāds ķēris zandartus no krasta? Kādas tur izredzes noķert kaut ko?
17.oktobris 2014, 17:28 | links
 
Vai Daugava,pie Sēlijas šobrīd var vēl ar spiningu makšķerēt? Nav nekadi liegumi utt?

slipknot45, 6.oktobris 2014, 21:07

Kādi gan vēl liegumi virs HES. Var spiningot uz nebēdu
13.oktobris 2014, 22:54 | links
 
šodien kvartālā Daugava-Loču kanāls-Buļupe, no 12 līdz 17.30, laivu dikti maz, straume nekāda, zivis nulle. Negribēja strīpainais ne slieku ne ēdamgumiju. Uz diviem četri asarēni. Bet laiks super!
13.oktobris 2014, 22:35 | links
 
Šodien likteņupe sagādāja pamatīgu pārsteigumu.Tātad ap 11-tiem iebraucu upē bruņojies MJ un un LJ ņamājamgumijām-tā teikt lai saganītu kādu strīpaini.Devos kā ierasts pa zināmajām vietām,bet šis klusē.Nu neko-laižu uz pēdējo spotu tip ja būs,tad būs,a ja nē tad jāmet šodien miers.Un kā veries bij arī vienā mirklī cops-kāts ripā,spole mauro bļļ.. kas ta tas? liels bij pārsteigums ieraudzīt ūsaino-knapmērs,bet patīkami.Mans šo atāķē un met akal ta pat vietā un akal ir.Jūtu,ka šoreiz maķenīt stiprāks.Ieceļu šamo iekš sav kuģi svari rāda 4,5kg.Un šamais a vēl nebij pēdīgais.Kad ap 4triem metu mieru tad iekš man kuģ bij septiņi ūsaiņi no kuriem lielākais bij 7,5 kg tad 7kg,6kg jau minētais 4,5kg,4kg un vēl divi mazāki,kuri pēc fotosesijas(liecinieku klātbūtnē) tika amnestēti.Tas viss notikās tepat Rīgā virs dienvidu laipas.Bildes galerijā.
13.oktobris 2014, 22:15 | links
 
http://www.zvejasielaslaivunoma.lv/
vecdaugavā.

vakar lielajā upē nebija straumes, zandarts klusēja (vismaz man). toties uz kantīm (16m) sēdēja smuks izbadējies ašuks un to varēja komfortabli ar 11gr džigu apstrādāt. ne vēja ne straumes.

pilns ar laivām iekšā ap kundziņsalu, bet tur cik provēju - ašuks smalkāks.
12.oktobris 2014, 10:00 | links
 
Sveiki! Meklēju googlē un šeit, bet neko neatradu, tapēc jautāju pēc palīdzības! Interesē Laivu noma daugavā Rīgā! Nu tā lai nav baigi tālu līdz mīlgrāvim, Buļļupei! Paldies par atsaucību!
11.oktobris 2014, 23:50 | links
 
Vai Daugava,pie Sēlijas šobrīd var vēl ar spiningu makšķerēt? Nav nekadi liegumi utt?
6.oktobris 2014, 21:07 | links
 
Sestdien pabijām Daugavas lejtecē, vienā diezgan populārā apendecītā pie pašiem jūras vārtiem. Asars ir, bet labi ņēma tikai uz sliekšotu. Uz dzīvo švaki, uz ēdamgumijām u.c. pavisam švaki. mums un vēl vienai laivai sliekas bija, tad paķērām labi. izmērs vidējs. Lielākais 340 gr.
saskārāmies ar parādību, ko ziemā sauc par "Apurbšanu". Atradām asaru bariņu un uz sliekšotu ņēma katrā metienā. Pārējiem ar, protam gribās. Nu tad sākās...! Burtiski divdesmit minūšu laikā ap mūsu laivu bija vēl četras, un bija jāgaida rindā uz mānekļa nogādāšanu vēlamajā vietā. Vāks, kaut kāds. Vairākas reizes dabūjām piņķerēt vaļā pārmestas auklas. Vienīgais, priecēja tas, ka šiem uz gumijām nekā neķērās, mainīja gan izmērus, gan krāsas, utt, a mēs uz slieciņu vienu pēc otra.!
Tā kā asars ir, bet ņem ļoooti izvēlīgi. Ne asakas!

Fishmens, 6.oktobris 2014, 09:22

a tie debilikji ir visur ga lielupee, bullupee un daugavaa. vienreiz sadusmojos pateicu vienam ka ar nazi laivu pargriezisu, tad sis aiztinaas prom, ir maz cilveki kuri pasi grib mekleet zivi, vieglaak tacu ka kads cits atrod un tad list klaat un trauceet
6.oktobris 2014, 14:07 | links
 
Sestdien pabijām Daugavas lejtecē, vienā diezgan populārā apendecītā pie pašiem jūras vārtiem. Asars ir, bet labi ņēma tikai uz sliekšotu. Uz dzīvo švaki, uz ēdamgumijām u.c. pavisam švaki. mums un vēl vienai laivai sliekas bija, tad paķērām labi. izmērs vidējs. Lielākais 340 gr.
saskārāmies ar parādību, ko ziemā sauc par "Apurbšanu". Atradām asaru bariņu un uz sliekšotu ņēma katrā metienā. Pārējiem ar, protam gribās. Nu tad sākās...! Burtiski divdesmit minūšu laikā ap mūsu laivu bija vēl četras, un bija jāgaida rindā uz mānekļa nogādāšanu vēlamajā vietā. Vāks, kaut kāds. Vairākas reizes dabūjām piņķerēt vaļā pārmestas auklas. Vienīgais, priecēja tas, ka šiem uz gumijām nekā neķērās, mainīja gan izmērus, gan krāsas, utt, a mēs uz slieciņu vienu pēc otra.!
Tā kā asars ir, bet ņem ļoooti izvēlīgi. Ne asakas!
6.oktobris 2014, 09:22 | links
 
Aizkraukle var pie kapteina krodzina ielaist laivu.
3.oktobris 2014, 16:07 | links
 
Koknesē blakus stāvvietai, kur visi iet uz Koknesnes pilsdrupām.
3.oktobris 2014, 11:11 | links
 
Aizkraukle- Koknese īsti nezināšu kur var ielaist laivu, bet Klintainē zinu gan. Tas ir 13 km no Kokneses. Pabraucot garām autobusa pieturai Pleči- ceļa labajā malā būs akmens ar uzrakstu Oliņkalns. Tieši pirms tā akmens ir ceļš uz Daugavu- tur ir peldētava, kur daudzi laiž laivas iekšā. Turpat var arī atstāt auto...
3.oktobris 2014, 09:46 | links
 
Sveiki,
Kurš var ieteikt kadu vietinu Aizkraukle/Koknese kur var nolaist laivu? Gribu ritdien aizbraukt uz turieni, bet vietu kur piebraukt diemžel nezinu.
Paldies.
3.oktobris 2014, 09:27 | links
 
Es atvainojos par ģeogrāfisko neizpratni, bet...kā nokļūt Volleros? Kur tas atrodas?

Emils77, 1.oktobris 2014, 12:25


54. autobusa galapunkts, ieraksti google gan tev kartē parādīs.
1.oktobris 2014, 19:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager