Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Var kāds noziņot par ūdens līmeni virs aizkraukles hesa, nav nomests? Paldies.

Ja nu kādam interesē- no 1. jūlija līdz 1. augustam starp Aizkraukli un Ķegumu ūdeni laiž nost.

Morda, 22.jūnijs 2014, 12:00


Sodien biju Perses upe,pie Kokneses ,netalu no ietekas Daugava,vai del lietavam vai ka,bet limenis bija labs. +pa paris stundam un grunteni ari dazi labi breksuki :)
24.jūnijs 2014, 21:22 | links
 
Vakar bija pamatiigi nost

Var kāds noziņot par ūdens līmeni virs aizkraukles hesa, nav nomests? Paldies.

Ja nu kādam interesē- no 1. jūlija līdz 1. augustam starp Aizkraukli un Ķegumu ūdeni laiž nost.

Morda, 22.jūnijs 2014, 12:00
22.jūnijs 2014, 12:52 | links
 
Var kāds noziņot par ūdens līmeni virs aizkraukles hesa, nav nomests? Paldies.

Ja nu kādam interesē- no 1. jūlija līdz 1. augustam starp Aizkraukli un Ķegumu ūdeni laiž nost.
22.jūnijs 2014, 12:00 | links
 
Labdien.
Prasiju veciem par to copes vietu Voleros.
Vieta ir tur kur pagrieziens uz Voleriem.
Barza nebut nav nogrimuse.
Copes sobrid tur nav, jau kadu laiku atpakal, kad ir cope tad Voleros vecu daudz.
Pie barzas cope ka cope ka visa Daugava līdz Hesam.
17.jūnijs 2014, 14:27 | links
 
pa Sarkandaugavu

Speedmaster, 16.jūnijs 2014, 17:22


Ja vien augstums nepārsniedz kādus 3m.
16.jūnijs 2014, 17:31 | links
 
Jautājums par Kundziņsalu.
Vai ar laivu no Daugavas - virznienā no Vanšu tilta, lai iebrauktu Ķīšezerā, varu pa Sarkandaugavu apgraut Kundziņsalu no abām pusēm.

Speedmaster, 16.jūnijs 2014, 17:22


Bez problēmām.
16.jūnijs 2014, 17:25 | links
 
Jautājums par Kundziņsalu.
Vai ar laivu no Daugavas - virznienā no Vanšu tilta, lai iebrauktu Ķīšezerā, varu pa Sarkandaugavu apgraut Kundziņsalu no abām pusēm.
16.jūnijs 2014, 17:22 | links
 
Vakar Daugavā gāja labi, no jūras līdz pat DT pacenšoties, normu ar mēriem varēja dabūt. Ja trāpi uz sīkajiem, bez domāšanas lielāku gumiju virsū, copes mazāk, bet izmērs ne vienmēr, bet labāks.
16.jūnijs 2014, 13:48 | links
 
Piektdien vakaraa kjeraas labi,sestdien zivis bija bet maz un mazas,svetdien kaut ko "sakasijaam" jau labaak.limenis ljoti tuvu maksimumam.dzigs.
16.jūnijs 2014, 10:56 | links
 
P.s. Bet tu izskatījies daudz jaunāks :)))

tontons7, 14.jūnijs 2014, 22:51

Paldies par komplimentu. :D
14.jūnijs 2014, 22:53 | links
 
P.s. Bet tu izskatījies daudz jaunāks :)))
14.jūnijs 2014, 22:51 | links
 
Nu tad vēl varu piebilst, ka grunteņotāju no krasta ir samērā maz, īstās vietas no krasta tik sākas no Aiviekstes uz augšu līdz Piedrujai, akal manas domas.
14.jūnijs 2014, 22:50 | links
 
UrmaasTu paccc esi mēģinājis šajā laikā viņus copēt? Varbūt grāmatās tā raksta, bet "dzīvē viss ir savādāk" :) Vismaz man u.c. manējiem čomiem, prafda naktī neesmu spiningojis, kaut kā ap mijkrēsli slikti metas ap dūšu, sevišķi, ja druski viļņo un apakšā 20-25m. Za ripalku!

tontons7, 14.jūnijs 2014, 22:33

To akvatoriju daudzmaz pārzinu. Kānekā tai pusē ap 20 gadi no'dzīvots(nocopēts). Runa neiet par spiningošanu. Palasi iepriekšējos komentārus. :)
14.jūnijs 2014, 22:44 | links
 
Urmaas
Tu paccc esi mēģinājis šajā laikā viņus copēt? Varbūt grāmatās tā raksta, bet "dzīvē viss ir savādāk" :) Vismaz man u.c. manējiem čomiem, prafda naktī neesmu spiningojis, kaut kā ap mijkrēsli slikti metas ap dūšu, sevišķi, ja druski viļņo un apakšā 20-25m. Za ripalku!
14.jūnijs 2014, 22:33 | links
 
Vai kāds var pateikt kas notiek Daugavā pie Pļaviņām?Copēju no krasta,2 naktis esmu nodauzījies,cerībā noķert kādu samu,sliktākajā gadījumā zandartu...rezultātā trekna 0!Zacenē esmu izmantojis vīķes,raudiņas,gabaliņus pat naktstārpus...neviens nav pieteicies!Mēģināju uz pludiņ makšķeres pa līcīšiem kādu līdaku noķert 0.Secinājumi 2,es nemāku ķert zivis vai viņu tur NAV.Manīju kad ar laivām visi laiž kautkur uz augšu,nez kā citiem veicas.

nelietigais, 14.jūnijs 2014, 18:38

Sami jau sāk "trīt oriņus". Ja Pļaviņās nevari noķert zandartu, tad jautājums-makšķeres vizmaz iemeti? :))
p.s.
Zandartus taipusē labāk sākt meklēt no +/- 18:00 un ķert līdz rītausmai(pirmajiem saulesstariem). Vietas - izejas no bedrēm uz sēkļiem.
14.jūnijs 2014, 19:12 | links
 
Vai kāds var pateikt kas notiek Daugavā pie Pļaviņām?Copēju no krasta,2 naktis esmu nodauzījies,cerībā noķert kādu samu,sliktākajā gadījumā zandartu...rezultātā trekna 0!Zacenē esmu izmantojis vīķes,raudiņas,gabaliņus pat naktstārpus...neviens nav pieteicies!Mēģināju uz pludiņ makšķeres pa līcīšiem kādu līdaku noķert 0.Secinājumi 2,es nemāku ķert zivis vai viņu tur NAV.
Manīju kad ar laivām visi laiž kautkur uz augšu,nez kā citiem veicas.
14.jūnijs 2014, 18:38 | links
 
un ko tas nozīmē, ka augsts līmenis,tas ir tā kā labi, vai slikti? ir iespēja tikt pie kāda samēna, vai zandarta?

Chest, 13.jūnijs 2014, 12:40
Nu tā viš i!Starpība nekāda,līmenis augšā vai lejā!Svarīgāk ir saprast ko tu tai upē vispār dari,un ko pie attiecīga līmeņa dara zivs,un kur?Kāds truli vizinās,kāds kautko kautkur mētā,bez sajēgas ko dara,sportisti jau trennējas,a kāds vienkārši ķer zivis))))!Zivs ir un ķerās,a sams,cik nu vinu ir palikuši manuprāt rīvēties taisās!

flipers, 13.jūnijs 2014, 13:35

nu pa samiem varu teikt to ka vinji pedejo gadu laikaa ir palikusi vairaak, un ka teikt jasaka, ka ne visi sami kas nokerti paradaas copes lietaas vai kadaa cita sait, mans pazinja koknesee jau sogad ir savilcis gada normu, lielakais 31kg
13.jūnijs 2014, 19:45 | links
 
un ko tas nozīmē, ka augsts līmenis,tas ir tā kā labi, vai slikti? ir iespēja tikt pie kāda samēna, vai zandarta?

Chest, 13.jūnijs 2014, 12:40

Nu tā viš i!Starpība nekāda,līmenis augšā vai lejā!Svarīgāk ir saprast ko tu tai upē vispār dari,un ko pie attiecīga līmeņa dara zivs,un kur?Kāds truli vizinās,kāds kautko kautkur mētā,bez sajēgas ko dara,sportisti jau trennējas,a kāds vienkārši ķer zivis))))!Zivs ir un ķerās,a sams,cik nu vinu ir palikuši manuprāt rīvēties taisās!
13.jūnijs 2014, 13:35 | links
 
un ko tas nozīmē, ka augsts līmenis,tas ir tā kā labi, vai slikti? ir iespēja tikt pie kāda samēna, vai zandarta?

Chest, 13.jūnijs 2014, 12:40


Lielos vilcienos tas nav ne labi, ne slikti, vietu zinātājiem tas drīzāk ir jautājums par to, kura vieta varētu strādāt, kura nē. Kā jau te rakstīja, to vai ķerties vai nē zivis izdomās pašas attiecīgajā dienā.
13.jūnijs 2014, 13:19 | links
 
Ar zivīm kā ar bitem...

Viss parādās praksē
13.jūnijs 2014, 13:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager