Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Jatuājums - Daugavā (Rīgas rajonā vai tuvu centram) var kkur laivu izirēt, lai var savu motoru uzkramēt? Viens variants protams ir no Kišezera. Bet varbut ir vel kadi varianti?
14.janvāris 2014, 21:25 | links
 
Vakar zivis bij nedaudz aktīvākas kā iepriekš. Kautko jau saķert varēja, bet līdz tam, lai to nosauktu "atvilkos" bij tālu. :)
Copēju no krasta. Nojaušu kur iepriekšējo komentāru autori bijuši. Pats biju tuvāk grīvai. ;)
11.janvāris 2014, 13:27 | links
 
Man divi zandiki paņēma zem laivas vienk Jigojot, raustot kā blitku, uzrauj un lai guļ uz grunts :)
Jā nu viltīgi un forši vakar bija.

Es domāju šodien jābūt labākiem lomiem, kas būs bijuši un atradīs zivi:)
11.janvāris 2014, 12:18 | links
 
Pamatā man copes bija kad veicu asu twiču apmēram līdz 1.5m tad gara pauze un džiga izkustināšana no vietas ko īsti par skrāpi nevar nosaukt un cope tik maiga ka redzēt varēja tikai uz auklas.
11.janvāris 2014, 10:14 | links
 
nu grunts skraapis nestradaaja pilnibaa,interesantaakais tas ka, ja dzig-twicoja:)ar mikstaaku kaatu( team salmo tioga 1-8),copes principaa nebija,panjeemu otru "asaaku"katinju croixa tournamentu(lidz 10 ,5 gr.),ar nedaudz vaiiraak gramiem(ar tiogu 7 gr)ar tournamentu 12 gr,apm.7 metros ar straumi.un saaka paradiities stipri vairaak copju.
11.janvāris 2014, 09:59 | links
 
Pirms nedēļas arī pamatā provēju LJ TIG Tail un Bugsy Shad ,biju atlaižu laikā mazliet iepircis , no vairākiem toņiem kas bija manā rīcībā vislabāk nostrādāja laima šartrēze jo diena bija ļoti tumša, bet pauzes bija 6-10sek. + maziņš skrāpis.
11.janvāris 2014, 09:47 | links
 
tā slepenā provodka laikam tipiska ziemai. peipusā tas pats.
11.janvāris 2014, 09:23 | links
 
kopiigi noslezot sezonu vienaa laivaa ar krafta kungu un divkartejo Latvijas cempionu fidercopee:), varu aplicinaat,ka atrodot slepeno pravodku:)(rausti kaa gribi bet cope tikai ilgstosaa pauzee gumijai guljot uz grunts:) zivtinju piesmaukt vareeja,mana top gumija LJ TigTail.
10.janvāris 2014, 21:49 | links
 
Spītējot "skaistajam" laikam tika izlemts noslēgt laivu sezonu, jo nu laikam gan mīnusus sola.
Ar lielu ticību saviem spēkiem un liekot mīksto uz vēju un lietu finālā atrādām zivi. 6 zemmēra zandiki, 46 zandis, āšuks 400 un kārta ar mazākiem, bonusa vimba. Straume nenormāla, bet kad iebrauc pareizajā mākslinieciskajā pravodkā, tad zive atsaucas. Patīkami sevi pierādija Ginta jiggalvas ar vmc un gamagatsu āķiem, ar mīksto Calzanti žani sit pušu neiespringstot.

Domāju, ka rīt vēl ir laba iespēja noslēgties ar godu un labāku laiku. Man viss, ja neierubīs kārtējo kataklizmu...
Bilde albūmā:)
10.janvāris 2014, 19:39 | links
 
2,7 kg zandarts
6.janvāris 2014, 21:39 | links
 
man dienu pirms z-svetkiem bija centraa pie swedbank kanalaa 2.7 uz tiogu un paris zemmeri, daugavaa zandarts ir visur
6.janvāris 2014, 21:38 | links
 
Divu vienādu dienu nav, bet patreiz vietā, kur es ķeru, pieņemu ka zini kur tas ir, zandarti ir diezgan aktīvi, protams pie nosacījuma, ka hes ir vaļā.
Es patiesībā brīnos, kā viņi tur var būt tik biezā slāni. Maģija.
5.janvāris 2014, 16:42 | links
 
Morda
Normāli zandarts ķeras centrāltirgū bet gadās arī tur ka viņa kādu dienu nav,nemaz nerunājot par copi uz ūdeņiem.Pats labi zini ka divu vienādu copes dienu nemēdz būt un stāsts vispār bija par 'ziemas copi' janvāra spelgonī uz ledus-tāpēc bļitkosim tālāk ar MJ un DS .:)
5.janvāris 2014, 16:24 | links
 
Kutis, es jūs laikam manīju, divi, ne pārāk priecīgi vīri dulkanā... :) Patiesība ir tāda, ka zandarts ķerās diezgan normāli, un nebūt nevajag laivu. Šīs ķertas divas dienas atpakaļ, kūpinātas vakar. Apēstas šodien. :)


5.janvāris 2014, 15:49 | links
 
Šonedēļ visu laiku būšot vējelis+rasinātājs. Pēc tam pāris dienas sals un atkal rasinātājs. ZB tāda prognoze-ne no ledus, ne no laivas pacopēties. :(
5.janvāris 2014, 13:28 | links
 
Nekas urmaas ,liekas ka šī ziema dos vēl tādu iespēju mums tikai plašķus gan paņemsim līdz :)
Bet labāk piemeklēt dienu bez lietus jo ar nomirkušām rokām īsti nejūt copi kura šajā gada laikā ir knapi jūtama.
Līdz nākošai epopejai,bet vienalga gribu LEDU:)))
5.janvāris 2014, 10:00 | links
 
Uhm, ziemas spinim nav ne vainītes. Un slikti laika apstākļi īstiem lietpratējiem nekad netraucē gūt lomus, emocijas un patīkamas atmiņas.Priekā!;)

Copmann, 4.janvāris 2014, 23:51

Nedaudz piestrādājot pie loma vakar varēja tikt. Tik zemmēra zandarti nebij mūsu mērķis. :). Laiks gan bij izcili pretīgs. Nekāda prieka no copes. :(
5.janvāris 2014, 07:45 | links
 
Uhm, ziemas spinim nav ne vainītes. Un slikti laika apstākļi īstiem lietpratējiem nekad netraucē gūt lomus, emocijas un patīkamas atmiņas.

Priekā!;)
4.janvāris 2014, 23:51 | links
 
Uauu, kutis! Ko šāda ziema spēj paveikt ar izmisušiem copmaņiem!!!
Tu vismaz ko noķēri. Man atkal citā šīs zemes artērijā pat ne copītes.
Malacis!
o.

otinjsh, 4.janvāris 2014, 23:21

Heh, mums te ar panesā jaunvārds, "izmisuma cope" ar ko tagad darbojamies, šobrīd laimīgs, ja tičokus sajūt un par sprīžiem var priecāties..
4.janvāris 2014, 23:48 | links
 
Kutis labais, pilnīgi iedomājos, kā cīnijāties ar sevi vairāk kā ar zivēm :) Nesen bija līdzīgs scenārijs, lai gan ziemas ostā no bojas kants visādus sprīžus dabujāmgan. Jā zive šobrīd sēd izteikti pa lokālām točkām un tas rajons pagaidām liekas kautcik perspektīvs šobrīd. Žēl ka man kompanjons nepako nav pierunājams pabaudīt gaļimo dzigošanu +1 grādā un vējā :) Jāstaigā gar krastu pagaidām, ko tu trakam padarīsi :)))
4.janvāris 2014, 23:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager