Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Es jau nemaz neiebraucu. Aizgāju paskatīju un gāju mā ... noraustījos, ka būs airos jāsēž pret vēju. Bet taisnība uz velci šai laikā tikai 1 mežene. Līdakas/ciņas tikai uz twich pa zālēm seklumā.
10.augusts 2013, 08:42 | links
 
Dok, velcējot aplauzies?
9.augusts 2013, 23:54 | links
 
Ap 15.00 vēl nekas īpaši nolaists nebija. Vējš gan pamatīgs.
9.augusts 2013, 23:51 | links
 
10 augusts .pilsdrupas neesmu manījis, kultūrslāni gan.
9.augusts 2013, 23:46 | links
 
Kāds var dot ziņu par Daugavu,precīzāk pēc ūdens nolaišanas Daugmalē pie pilsdrupām?
9.augusts 2013, 23:28 | links
 
Šorīt noskrēju līdz upei uz vienu ātro :D
no 5:30-8:30.
Straume ieslēgta jau no rīta.. meta līmeni lejā. Vīķes nezin kur notinušās. Vienu tomēr iesmēlu - iemetu ar āķi lūpā un tik pat gudrs vēlāk izvilku.
Redzēju trīs plunkš - kāds plēsējs tomēr vīķes atrod un arī šitādā karstumā kaut ko uzēd.
Arī pagājušā gadā redzēto lielo zalkti satiku - dzīvs.
Vieta tā pati - Lielvārde, labais krasts.
8.augusts 2013, 14:54 | links
 
man patika novēlējums par makšķeru salaušanu!!! jauki! man tiešām patiktu redzēt kā nevēlams kaimiņš salauž makšķeres!!!
7.augusts 2013, 22:19 | links
 
Devos pie Daugmales uz nakts copi 06.08.13. no 19:00 abas makšķeres iemestas, barība sataisīta, nedaudz iebaroju, pēc 30 min pirmais mazais plicītis, pēc kāda laika atkal tāds pats, ap 21:00 jau paņem lielāks, ap 22:00 sataisu vienu makšķeri ar lielākiem āķiem un domāju uzlikt pliča fileju un cerēt uz zandartu, pēc 30 min 100% zandarta uzsitiens, bet nepaspēju piecirst, vēlāk pāreju uz naktstārpiem doma kādu samu nomedīt, kopā izdevās izmānīt kādus 8 liliputus, mazā pirkstiņa lielumā likās, ka viņi tur ir tūkstošiem, jo lielos naktstārpus rija kā maz neliekas, laikam nesen ielaisti Daugavā, ar viņiem mocos līdz 2:00, pēc tam aizeju atlaisties... 4:00 zvana modinātājs, fiksi augšā, pārmetu makšķeres un līdz 11:00 ik pa pāris minūtēm copītes, kopā izvilktas 21 zives... :) Vienīgais kaut kāds l*hs kaimiņš piebrauca klāt jau ap 21:00 un nolika mašīnu 1m no manas mašīnas un apsēdās 5m blakus man, kaut vietas tur virs 200m, kaut viņš savas makšķeres salauztu, vai nākamreiz to pats izdarīšu viņa vietā... :D
7.augusts 2013, 16:10 | links
 
Nu tu dod, Leoss!
Tad jau arī prasī par konkrētu posmu, piemēram Pļaviņas-Līvāni
Gan jau kāds vietējais dos ziņu!
Sorry, bet es palīgs nebūšu- Daugavu diezgan labi zinu līdz HESam,+/- zinu līdz Ogrei, vel nedaudz orientējos līdz Ķegumam, augstāk esmu bijis reizes 5 un tad ar vairāk plezīrs kā cope. :(
7.augusts 2013, 13:56 | links
 
doma bija ka vispār nav akmeņu,bet vienīgā vieta kur es esmu bijis (bērnībā) ir tuvu pie Daugavpils.tur točna nav.Gribēju bišku tuvāk uz Rīgas pusi kaut kur aiz Pļaviņām
7.augusts 2013, 13:16 | links
 
Zinu- būs protesti par akmeņainajām vietām- ir vēl- IR (pats zinu ;) ), bet salīdzinoši maz!
Jautājums biju- kur sākas smiltis!!!
7.augusts 2013, 10:27 | links
 
Zaraza- 'pagājušogad iznāca apsekot to rajonu- bija gultne bija stipri tīra- tāpēc jau minēju ši pavasara ledus iešanu ;) kas STIPRI mainījusi "spēles" noteikumus Daugavas lejtecē- daudzu bedrīšu vairs nav, toties ir jaunas un izveidoti koku/krūmu sanesumi, daudzas zivīgās vietas tukšas- toties parādījušās zivis tur, kur parasti bija baigais tukšums:)
Leoss- smilšainā grunts reāli sākas jau no Doles salas apakšas- Annuškas :)- tie akmeņi, lielākoties, ir spec vesti krastu stiprināšanai un tādas īsti akmeņainas (dolomīta atsegumi, kas ir vietējais Daugavas akmens) vietas nemaz nav daudz! Pavēro kaut vai ko bagarē no Daugavas jebkurā vietā- smilts- tāda īsti akmeņaina vieta ir tikai zem hesa kādus ~ 2km- tur viss tiek noskalots līdz dolomītam kad parauj vaļā turbīnas ;)
7.augusts 2013, 10:25 | links
 
Varbut kads zin, kur Daugavas grunts un krasti paliek smilsaini(izteces virziena) nevis akmenaina?

leoss, 7.augusts 2013, 07:35
7.augusts 2013, 09:54 | links
 
jāsarunā ar ūdenslīdējiem serviss "pumpēšana" - emociju būs pilnas bikses, bet zivis jau tāpat vairums laiž vaļā :)))

daddy_j, 7.augusts 2013, 08:32


Ļoti patīkami ir vilkt maisiņu. Tā pretojas :D
7.augusts 2013, 08:38 | links
 
jāsarunā ar ūdenslīdējiem serviss "pumpēšana" - emociju būs pilnas bikses, bet zivis jau tāpat vairums laiž vaļā :)))
7.augusts 2013, 08:32 | links
 
Varbut kads zin, kur Daugavas grunts un krasti paliek smilsaini(izteces virziena) nevis akmenaina?
7.augusts 2013, 07:35 | links
 
Par ko brīnos visvairāk- par zacepu Volleros - tur akmeņi max līdz 30m no krasta līnijas (pamatā ~5-6m)- tālāk bagarētā grunts-farvaters ar smilšainu dibenu- būs pavasara palos, kādi baļķi/celmi atnesti??? vai kāda riepa- augstāk tādas mētājas uz dziļuma kants???

Ediitis, 6.augusts 2013, 12:59


Voleros zacepi nav nemaz tik reta parādība, jo drazas tur pietiek... Mans "rekords" ir uz enkura izvilkta riepa :)
6.augusts 2013, 22:55 | links
 
man sanāca līdzīgi, kad fīderi uz dzīvo "paņēma" velcētāji. Sēdēju tādā viltīgā vietā, ka kad aizāķējās , šie bija jau aiz stūra, un bruaca ar elektro, līdz ar to nepamanīju šamos, turklāt manos krajos tur reti kāds brauc garām. Stāsts tāds pats, tikai netik ilgi, max minūtes 5. Protams arī domāju, ka sams.

Auklas bija stipras un veiksmīgi pārrāvu šamiem visas parpalas un bonusā vēl gumijzivs. Onka pat nebrauca pakaļ pēc viņas, kad rādiju.

Bet nu uz dažām minūtēm domāju, ka ir LABAIS! pummpēja tā forši, viltīgi :)
6.augusts 2013, 22:07 | links
 
Man arī kādreiz kāds zars straumē ir uzpumpējis, bet šitā nekad:)).
6.augusts 2013, 17:06 | links
 
Večiem uz gruntenes laikam veļas šņore, ja ar āķi nepārrīvēji stīvējoties un kārtīgs zaceps :)
nerunājot par adrenalīnu abām iesaistītajām pusēm un radiem! :)
Par ko brīnos visvairāk- par zacepu Volleros - tur akmeņi max līdz 30m no krasta līnijas (pamatā ~5-6m)- tālāk bagarētā grunts-farvaters ar smilšainu dibenu- būs pavasara palos, kādi baļķi/celmi atnesti??? vai kāda riepa- augstāk tādas mētājas uz dziļuma kants???

Ediitis, 6.augusts 2013, 12:59


Nu man bija 0.17 pītā bez pavadas, tā labi tureja, bet bažijos vienalga. Spolei ari labs tests sanaca, bremze šviksteja ka negudra. Nezinu kas viņiem gala bija, bet ari noteikti kkas izturīgs. Jasaka ka vairak es biju uz savu pusi pavilcis nekā viņi uz savu, jo domaju viņiem zacpes kkadā bridī deva sajutu ka vairs talak isti negrib viltus SAMS iet :)
6.augusts 2013, 15:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager