Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Večiem uz gruntenes laikam veļas šņore, ja ar āķi nepārrīvēji stīvējoties un kārtīgs zaceps :)
nerunājot par adrenalīnu abām iesaistītajām pusēm un radiem! :)
Par ko brīnos visvairāk- par zacepu Volleros - tur akmeņi max līdz 30m no krasta līnijas (pamatā ~5-6m)- tālāk bagarētā grunts-farvaters ar smilšainu dibenu- būs pavasara palos, kādi baļķi/celmi atnesti??? vai kāda riepa- augstāk tādas mētājas uz dziļuma kants???
6.augusts 2013, 12:59 | links
 
holmz labs
6.augusts 2013, 12:27 | links
 
Vakar man likās ka Daugavā velku mūža zivi... stāsts sekojošs:

Vakarā pēc 21:00 izdomaju aizbraukt uz Voleriem nedaudz padžigot....

holmz, 6.augusts 2013, 12:10


Lūdzu, video studijā!!!... ;-)
6.augusts 2013, 12:19 | links
 
Vakar man likās ka Daugavā velku mūža zivi... stāsts sekojošs:

Vakarā pēc 21:00 izdomaju aizbraukt uz Voleriem nedaudz padžigot. Aaizbraucu, skatos ka copmaņi sēž diezgan un vietu nav daudz bet atrodu brivaku pleķi. Tuvakais no mansi kadi 30-50 m un teicas ka vienu izvilcis uz 1kg pirms stundiņas, bet tā cope neesot baigā. Es metaju ap savu vietu, klusums. Tas čalis tajā vietā notinās pec 22:00 un es aizgaju pametāt tur. Ap 22:20 velkot jutu ka ir- piecērtu. Jā, jūtu ka nāk sākumā tā pasmagi, bet nepretjoas baigi. Bet tiklidz velku tuvāk tā sāk pretoties un iet prom. Cīņā sakās diezgan smaga, rokas trīc un pašam adrenalins nepajokam. Tiklidz pievelku taa tas iet prom. Arā jau tik tumšs pec 20 min ciņas ka neredz ne auklu neko, tik gaismas pretii ostā nedaudz izgaismo pasākumu. Pec 20 min ciņas piezvanu vel fateram, jo saprotu ka nevaru piedabut tuvak. Facha vel saka lai mierigi un galvenais lai nesedzu viņču iekšā :D Es citigi cinos talak, vel paspeju pa vidu ar otru roku nelielu video uzfilmet, ka spole iet arā, kats raustās un pumpē smagi. Es vel video visā stresā nosaku: Sams vai kkas lielāks :D Kas lielaks par samu vel daugavā var but, šodien to skatoties sapratu ka esmu bijis transā...:D Piezvan vel sievai ap 23:00 un saku sievai ka lai neiet gulet vel, jo velku kko smagu, iespejams bus kas labs! :)) Velreiz pazvanu Facham un šis jau domā ka izvilkts, bet saku ka netiek talak, tuvak ir dabuts bet vislaik iet prom. 40 min jau pagajušas. Ta nu pec briža pie manis piebrauc auto un izgaismo nedaudz krastmali.Pec briža pienak džeks un prasa vai ko velku, es saku ka jā un smagu. Viņš saka ka viņi ari velk... :) Karoch beigas tads abloms ka vel nespeju noticet, jo toch likas ka velku lielu samu. Izradas musu auklas sagajušas kopā, jo šie bija talu iemetuši pa slipo uz manu pusi uz dzivo. Es ar savu dzigu trapiju pari un sakuma ta viņu aukla padevas, tapec likas ka nak smagi bet nāk. Talak izradas ka šiem iegaja zacepā maneklis, bet viņi to nesajuta. Lidz ar to mana aukla staiga pa viņu auklu un velk arā viņam no briva gala (spoles) auklu un šiem ari liekas ka viss notiek. Ta nu bija spele uz abam pusēm gandriz 1h garumā. Ka es velku, ta šie mazliet atlaiž un otradi. TOmer shodu negribejas piedzivot. Labakais ka viņi gar krastu no manis bija ap 100-150 m un nekas neliecinaja ka mes viens otru butu aizķēruši. Abi divi bija ne pa jokam adrenalinu ari noķeruši un pateica man paldies par to. Protams man adrenalins bija tads pats, turklat es biju viens. Majas aizejot sieva smejas ka traka un sencis bija mazliet vilies, jo kad zvaniju viņam 3šo reizi viņš jau uzreiz prasija kas tad galā. Tā lūk izgāja man, vel šobrid negribas ticēt ka taa viss beidzās, jo 1h domaju ka tiešam galā ir nezvērs!

holmz, 6.augusts 2013, 12:10


Anekdote ne pa jokam :D:D
6.augusts 2013, 12:16 | links
 
Vakar man likās ka Daugavā velku mūža zivi... stāsts sekojošs:

Vakarā pēc 21:00 izdomaju aizbraukt uz Voleriem nedaudz padžigot. Aaizbraucu, skatos ka copmaņi sēž diezgan un vietu nav daudz bet atrodu brivaku pleķi. Tuvakais no mansi kadi 30-50 m un teicas ka vienu izvilcis uz 1kg pirms stundiņas, bet tā cope neesot baigā. Es metaju ap savu vietu, klusums. Tas čalis tajā vietā notinās pec 22:00 un es aizgaju pametāt tur. Ap 22:20 velkot jutu ka ir- piecērtu. Jā, jūtu ka nāk sākumā tā pasmagi, bet nepretjoas baigi. Bet tiklidz velku tuvāk tā sāk pretoties un iet prom. Cīņā sakās diezgan smaga, rokas trīc un pašam adrenalins nepajokam. Tiklidz pievelku taa tas iet prom. Arā jau tik tumšs pec 20 min ciņas ka neredz ne auklu neko, tik gaismas pretii ostā nedaudz izgaismo pasākumu. Pec 20 min ciņas piezvanu vel fateram, jo saprotu ka nevaru piedabut tuvak. Facha vel saka lai mierigi un galvenais lai nesedzu viņču iekšā :D Es citigi cinos talak, vel paspeju pa vidu ar otru roku nelielu video uzfilmet, ka spole iet arā, kats raustās un pumpē smagi. Es vel video visā stresā nosaku: Sams vai kkas lielāks :D Kas lielaks par samu vel daugavā var but, šodien to skatoties sapratu ka esmu bijis transā...:D Piezvan vel sievai ap 23:00 un saku sievai ka lai neiet gulet vel, jo velku kko smagu, iespejams bus kas labs! :)) Velreiz pazvanu Facham un šis jau domā ka izvilkts, bet saku ka netiek talak, tuvak ir dabuts bet vislaik iet prom. 40 min jau pagajušas. Ta nu pec briža pie manis piebrauc auto un izgaismo nedaudz krastmali.Pec briža pienak džeks un prasa vai ko velku, es saku ka jā un smagu. Viņš saka ka viņi ari velk... :) Karoch beigas tads abloms ka vel nespeju noticet, jo toch likas ka velku lielu samu. Izradas musu auklas sagajušas kopā, jo šie bija talu iemetuši pa slipo uz manu pusi uz dzivo. Es ar savu dzigu trapiju pari un sakuma ta viņu aukla padevas, tapec likas ka nak smagi bet nāk. Talak izradas ka šiem iegaja zacepā maneklis, bet viņi to nesajuta. Lidz ar to mana aukla staiga pa viņu auklu un velk arā viņam no briva gala (spoles) auklu un šiem ari liekas ka viss notiek. Ta nu bija spele uz abam pusēm gandriz 1h garumā. Ka es velku, ta šie mazliet atlaiž un otradi. TOmer shodu negribejas piedzivot. Labakais ka viņi gar krastu no manis bija ap 100-150 m un nekas neliecinaja ka mes viens otru butu aizķēruši. Abi divi bija ne pa jokam adrenalinu ari noķeruši un pateica man paldies par to. Protams man adrenalins bija tads pats, turklat es biju viens. Majas aizejot sieva smejas ka traka un sencis bija mazliet vilies, jo kad zvaniju viņam 3šo reizi viņš jau uzreiz prasija kas tad galā. Tā lūk izgāja man, vel šobrid negribas ticēt ka taa viss beidzās, jo 1h domaju ka tiešam galā ir nezvērs!

holmz, 6.augusts 2013, 12:10


Anekdote ne pa jokam :D:D
6.augusts 2013, 12:16 | links
 
Labais :)
6.augusts 2013, 12:14 | links
 
Super.. :D
6.augusts 2013, 12:13 | links
 
Vakar man likās ka Daugavā velku mūža zivi... stāsts sekojošs:

Vakarā pēc 21:00 izdomaju aizbraukt uz Voleriem nedaudz padžigot. Aaizbraucu, skatos ka copmaņi sēž diezgan un vietu nav daudz bet atrodu brivaku pleķi. Tuvakais no mansi kadi 30-50 m un teicas ka vienu izvilcis uz 1kg pirms stundiņas, bet tā cope neesot baigā. Es metaju ap savu vietu, klusums. Tas čalis tajā vietā notinās pec 22:00 un es aizgaju pametāt tur. Ap 22:20 velkot jutu ka ir- piecērtu. Jā, jūtu ka nāk sākumā tā pasmagi, bet nepretjoas baigi. Bet tiklidz velku tuvāk tā sāk pretoties un iet prom. Cīņā sakās diezgan smaga, rokas trīc un pašam adrenalins nepajokam. Tiklidz pievelku taa tas iet prom. Arā jau tik tumšs pec 20 min ciņas ka neredz ne auklu neko, tik gaismas pretii ostā nedaudz izgaismo pasākumu. Pec 20 min ciņas piezvanu vel fateram, jo saprotu ka nevaru piedabut tuvak. Facha vel saka lai mierigi un galvenais lai nesedzu viņču iekšā :D Es citigi cinos talak, vel paspeju pa vidu ar otru roku nelielu video uzfilmet, ka spole iet arā, kats raustās un pumpē smagi. Es vel video visā stresā nosaku: Sams vai kkas lielāks :D Kas lielaks par samu vel daugavā var but, šodien to skatoties sapratu ka esmu bijis transā...:D Piezvan vel sievai ap 23:00 un saku sievai ka lai neiet gulet vel, jo velku kko smagu, iespejams bus kas labs! :)) Velreiz pazvanu Facham un šis jau domā ka izvilkts, bet saku ka netiek talak, tuvak ir dabuts bet vislaik iet prom. 40 min jau pagajušas. Ta nu pec briža pie manis piebrauc auto un izgaismo nedaudz krastmali.Pec briža pienak džeks un prasa vai ko velku, es saku ka jā un smagu. Viņš saka ka viņi ari velk... :) Karoch beigas tads abloms ka vel nespeju noticet, jo toch likas ka velku lielu samu. Izradas musu auklas sagajušas kopā, jo šie bija talu iemetuši pa slipo uz manu pusi uz dzivo. Es ar savu dzigu trapiju pari un sakuma ta viņu aukla padevas, tapec likas ka nak smagi bet nāk. Talak izradas ka šiem iegaja zacepā maneklis, bet viņi to nesajuta. Lidz ar to mana aukla staiga pa viņu auklu un velk arā viņam no briva gala (spoles) auklu un šiem ari liekas ka viss notiek. Ta nu bija spele uz abam pusēm gandriz 1h garumā. Ka es velku, ta šie mazliet atlaiž un otradi. TOmer shodu negribejas piedzivot. Labakais ka viņi gar krastu no manis bija ap 100-150 m un nekas neliecinaja ka mes viens otru butu aizķēruši. Abi divi bija ne pa jokam adrenalinu ari noķeruši un pateica man paldies par to. Protams man adrenalins bija tads pats, turklat es biju viens. Majas aizejot sieva smejas ka traka un sencis bija mazliet vilies, jo kad zvaniju viņam 3šo reizi viņš jau uzreiz prasija kas tad galā. Tā lūk izgāja man, vel šobrid negribas ticēt ka taa viss beidzās, jo 1h domaju ka tiešam galā ir nezvērs!
6.augusts 2013, 12:10 | links
 
Mosh te ir kads no Salaspils? varetu uz Daugavu aizlaist pafideret.

ozzybozzy, 4.augusts 2013, 13:52



Trāpīsi uz HES kad vaļā - vari cerēt uz lomu. Ja ciet - baudi dabu un priecājies par dzīvi! 10.08. laidīs nost līmeni.
5.augusts 2013, 13:29 | links
 
Vakar saulkalnes līcis ..... 3 stundu laikā viena maza copīte un viss tas uz MDz
5.augusts 2013, 11:52 | links
 
Varbūt te ir kāds kas makšķerē līvānu apkaime? Kādi lomi uz ko, dzīvojam tālu tāpēc prasu vai vispār ir verts braukt doma uz fideri vai grunsmakšķeri
5.augusts 2013, 11:44 | links
 
Mosh te ir kads no Salaspils? varetu uz Daugavu aizlaist pafideret.
4.augusts 2013, 13:52 | links
 
 
Kā ir ar sapaliem, meženēm daugavas lokos?

35mm, 2.augusts 2013, 22:11


Kaa parasti-ir un kjeraas;)
3.augusts 2013, 14:11 | links
 
Jūlijā meženes ņèma labi. Tagad kā mazis līmenis tà klusums. Tas aizkrauklè augšpusè.
3.augusts 2013, 14:07 | links
 
Kā ir ar sapaliem, meženēm daugavas lokos?
2.augusts 2013, 22:11 | links
 
Sanāks rīt/parīt būt Ķengaragā pie t/c "Dole". Kā tur ar copi no krasta? Nenocietīšos nepamēģinājis. :) Doma par miermīlīgajām zivīm.
2.augusts 2013, 21:59 | links
 
Vakar Lielvārdē no 16:00 līdz 22:00, labais krasts.
Piecas copes, trīs garām, viens zandarta zemmērs un asaris 400g.
Manā vietā sēdēja večuks. Esot no rīta bijis - tukšā. Vakarā redzēju viņam divas copes. Sēdējām blakus un pļāpājām.
Kolēģis maisija barību - plicis un plaukstas breksis.
Tālāk viens ar fīderi pajokojās kādas divas stundas un satina makšķeri.
Ķegums straumi bija izslēdzis, brīžiem kaut kas drusku kustēja - atbilstoši necope. Līmenis augšā. Plēsēji pa augšu neko nedzenāja... Kluss.
Lietus bija patīkams :D ar īsiem pārtraukumiem.
2.augusts 2013, 15:35 | links
 
Sakarā ar šogad plānoto AS „Latvenergo” hidrotehnisko būvju remontdarbu grafikā notikušajām izmaiņām, ūdens līmeņa pazemināšana Rīgas HES ūdenskrātuvē no 1.augusta tiek pārcelta uz 10. augustu. Pazemināts ūdens līmenis tiks uzturēts līdz 30.augustam. Ziņas avots
2.augusts 2013, 15:29 | links
 
ka jekapils pusē iet ar copi?
2.augusts 2013, 15:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager