Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Nelietīgais,es neizpratu par pašu svarīgāko:Tu tur paguvi izkakāties vai nē?
19.novembris 2012, 09:11 | links
 
nelietigais,labs stasts,nākošreiz paņem sievu līdzi vismaz nebūs garlaicīgi,un cop garantēts,nekā personīga.Ne asakas.
19.novembris 2012, 07:31 | links
 
Ar Daugavu ir traki!Lai Daugavu izprastu,tad pie upes ir jādzīvo,un jācopē katru dienu(man tādas iespējas nav)Nedēļā reizes 2 vēl varu atļauties!
Biju vasarā nobriedis noķert lielo samu,braukājot uz Rīgu noskatīju vietiņu,un tā gandrīz mēnesi,2x nedēļa braucu samos.
Tālāk sāksies makšķernieku,stāsts!
Un tā,kārtējo reizi ar draugu laidām samos.Un vienu nakti uznāca samērā spēcīgs lietus,es jau izmircis,žora nav,garīgais arī zem 0,zvanu draugam,ko darām,varbūt tinam makšķeres un braucam mājās!Šis atbild,kur skriesi,palien zem laivas un būs labi!Ok,palīdu zem laivas,ietinos guļammaisā un gaidu kad pārstās gāzt.
Zem laivas guļot dzirdēju kad noskan zvaniņš,bet nospriedu izlikās un gulēju tālāk!Te pēkšņi sagribas pa lielo:D:D:D ciešos,ciešos nekā jālien laukā!Ērti iekārtojos krastā,kārtoju savas darīšanas,pēkšņi skatos trūkst viena kāta!!!!
Fiksi uzrauju bikses,pieskrienu pie kātiem-tiešām nav!!!Kāda bija mana škrobe!
Vēl tumšs redzēt neko nevar,garastāvoklis vispār sabojāts,satinu palikušo makšķerīti,un eju pie drauga stāstīt savu bēdu!Viņš ar savu sieviņu atradās metrus 50-100 zemāk no manis.
Draugs neparko negrib braukt mājas,grib zvejot!
Piekāpos,aizgājām ar drauga sievu pie ugunskura un sākām vārīt kafiju,un aprēķināt zaudējumus...kāts,spole viss pa tapām,un tukšā!
Tikmēr jau sāka palikt gaišs,pēkšņi drauga sieva bļauj man:skat kur tava makšķere peld!!!Sākumā neticēju,begās nolēmu paskatīties un tavu izbrīnu,tiešām peld mans kāts!!!
Manējais fiksi laivā,bet zivis galā nebija,norāvies!
Un tā neko prātīgu no Daugavas samiem šogad nedabūju!Nekas varbūt nākošgad:ja nodzīvošu...:D:D:D:D
19.novembris 2012, 07:10 | links
 
kraft
Bet ieteikt vari tak kautko ?
Pa mazuminjam tiksu lidz samam :D :D
esu tikai kalna apksa bet meginat tikt auksa man ir pa spekam :D :D :D
19.novembris 2012, 01:24 | links
 
raimoxa95
Paldies par ieteikumiem :))
19.novembris 2012, 01:21 | links
 
Hotwels, tu to tiešām nopietni? mānekli un vietu ar 100% ar garantiju!? Copējot 20 gadus Daugavā pat gribēdams nevaru ieteikt tev tādu vietu un mānekli ar ko 100% noķersi zivi. Vismaz neko legālu.. :)

Visumā tagad būs švaki, uz duru un no krasta vari
arī 100% aplauzienu dabūt.
18.novembris 2012, 21:55 | links
 
Meklē dziļākās vietās!
18.novembris 2012, 21:14 | links
 
Es tagad slimoju,bet domāju ka vari pamēģināt kādu spīdošu vobleri!Sudraba vai oranžu bleķi!Rotiņus visdažādākos!
18.novembris 2012, 21:13 | links
 
raimoxa95
Jap
18.novembris 2012, 21:01 | links
 
Tieši spiningam?
18.novembris 2012, 20:55 | links
 
raimoxa95
Nu vismaz pasaki kadas esmas ir 100% labas uz pastu
18.novembris 2012, 20:35 | links
 
Es Dzīvoju Daugavpilī!Būtu tuvāk pastāstītu dažas vietas!
18.novembris 2012, 20:27 | links
 
raimoxa95
Ilguciema a kas ir piedavajumi??
18.novembris 2012, 20:16 | links
 
Hotwhels kurā vietā dzīvo?
18.novembris 2012, 20:14 | links
 
Kā Daugavā ar Vēdzelēm Daugavpils apkaimē?Uz ko ķeras?Cikos?
18.novembris 2012, 20:11 | links
 
Gribas kautko nokert daugava nezinu uzka
Lidaku, Asaru , Zandartu bet 100% kautka ta!
Palidziet ar esmam, bet lidz HES talak netieku kats ar testu ir
10-30 gr no krasta :((
18.novembris 2012, 19:50 | links
 
Hotwhels.PRECIZE.Un pamegini uzrakstit latviski,lai butu saprotami.
17.novembris 2012, 23:37 | links
 
Sveicinati ! :)
Varat ieteikt kautko ar ko var nocert zivi daugava lidz HES ar spiningu ar testu 10-30
nekadi neizdodas ne ar ko
Ludzu :)))
Paldies jau par atsaudzibu
17.novembris 2012, 23:03 | links
 
šodien zem Rīgas HES spožos patrenkāt biju. ūdens liels, straume spēcīga. Ne copes :) Vismaz svaigs gaiss un pastaiga.
Kaut kā pēdējos 4-5 gadus tur pat nemana ka kāds atrādītos. Nez no kā tas atkarīgs? Jo bija viens gads, pirms kādiem 4vai 5 gadiem, kad tur varēja 20 min laikā redzēt vismaz 10-15 lašveidīgos...
17.novembris 2012, 22:50 | links
 
Jā Arturo, arī es pa taviem medību laukiem noskrējos: Ķīsis-Daugava-Buļļupe. Zivis stāv baros un nereaģē ne uz ko. Vienubrīd divi strīpainie pieteicās, bet tas arī viss!
17.novembris 2012, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager