Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
emil, pēc 11.00 sāka ņemt no 700-1.5kg tākā tu pa ātru notinies ,brauc atpakaļ uz sniega lāpstas.
26.oktobris 2012, 11:54 | links
 
Šodien, no gaismiņas līdz 11.00 Daugavā, LK rajonā cope ideāla. saķēru kādus 37 asarus svarā no 450 līdz 720 gr. mazo vispār nebija. Laiks ideāls, saulīte, pavisam neliels vējelis, bet tas netraucēja. Tā kā nau ko sēdēt mājās, dodaties uz copi!!! :))))))
26.oktobris 2012, 11:43 | links
 
Ja kāds šodien copē LK rajonā, pastāstiet kā ķērās, lūdzu! :D:D:D
26.oktobris 2012, 11:31 | links
 
Daugava,starp Aizkraukli un Ķegumu,šodien.Ieairēju pāris stundas paspinot cerībā uz zandartu.Stundu nomētājis visādas gumijas,porolonus, buma mailes un palicis gribot,nospriedu, ka varbūt nevajag uz zivīti kliegt, bet runāt čukstus, un paņēmu mikriņu un pārdislocējos seklāk.Trešajā metienā glīts 60 cm līdaks. Nu labi, sagadīšanās, pēc brīža vēl viena tāda pati, un sākot krēslot viens sabijies zandart bērnelis arī uzkārās.Tā lūk,šodien topā bij smalkā uzkoda.
23.oktobris 2012, 21:30 | links
 
Biju vakar Daugavā, LK rajonā. No pl. 8.00 līdz kādiem 12.30 tikai 3 nelieli sasari. Arī pārējiem, cik manīju, pārāk labi neveicās. Rīta cēlienu biju pirmo reizi tur. Iepriekš copēju vakarpusi un visas reizes rezultāts bija ļoti laps! var būt vakarā strīpainie tur ir aktīvāki?? Var būt tas tā pēc, ka laiks pamainījās un viņiem apetīte pazuda? Nez. Copēju uz mikrodžigu.
22.oktobris 2012, 11:01 | links
 
Nekā personiska,bet tikpat labi var teikt-biju ar tīkliem pamakšķerēt...
22.oktobris 2012, 10:43 | links
 
Sveikini!!! Biju Daugava pazvejot....Aizvakar no rita iebraucu meklet zandartus.... kopuma pa visu dienu 6copes (spinings) visas realizetas divi asari pa 300g un 4 zandarti tris nemami... 1.2 1.4 1.5kg.....vakar iebraucu bija copes kadas 8.... bet neviena mera zandarta tiku tikai pie 700g asara....ta man gaja divas dienas sodien panjemu brivdienu.... rit noteikti atkal dosos ta jau dosu zinu ka man gaja.... Ne asakas!!!!
22.oktobris 2012, 10:35 | links
 
Kā jau biju plānojis sestdien no agra rīta aizlaidu uz Aizkraukles baseinu. Laiks super, jau no paša rīta. Līmenis augšā riktīgi.
Laižot laivu ūdenī cerības bija lielas (godīgi saku).
Knapi bija pienācis pusdienas laiks, kad cerība praktiski bija jau izbeigusies.
Ap 10 no rīta viens knaps mērs tīkliņā (zandarts) un vēl divi shodi, visticamāk līdaciņas, jo tricinājās sparīgi bet virs ūdens tā arī neuznāca.
Apēdām savas sviestmaizes un pārgājām uz otru krastu velcēties. Rezultāts vēl sliktāks. Divi piesitieni bija bet pāris metrus pavelkot ar to arī beidzās.
Drusku pēc 18 00 braucām krastā. Aprunājos ar vienu vīru kurš jau bija sapakojies uz māju braucienam un tas apstiprināja, ka šodien cope galīgi nekāda. Tam bija viens asarīts un viena līdaciņa. Uzdāvināju tam savu zandartu, lai vismaz kādam tā diena ir drusku ražīgāka.
Ar to laikam šo sezonu noslēgšu, vismaz velcēšanu, jo rudens līdaka mani neinteresē. Sākšu savlaicīgi gatavoties nākošai sezonai. Varbūt vienīgi no krasta uz gruntenēm pasēdēt kādu reizi aizbraukšu, jo no šīs atkarības nav tik viegli atbrīvoties :))
21.oktobris 2012, 23:41 | links
 
Vakar asarītis nu galīgi negribīgi un ar meklēšanu.
Kādus 1.5 kg varbūt salasīju. Lielākie 150g un uz leju.
21.oktobris 2012, 18:10 | links
 
Pagājušo piektdien uz sestdienu, no krasta, pirmo reiz, šogad zem Ķeguma HES aplauzos. Totāla necope, divi plauži, divas mazas vimbas, pat maile neķērās, par ļurbu vspār nav, ko runāt!
Esmā mēģināju naktstārpus, mušutārpus, makaronus, arī vimba gāja filejā, bezjēga!
Rezultātā, arī plaužus amnestēju!
Pēc pēdējām copēšanām publiskos ūdeņos nospriedu, laikam, jāņem, vairāk vērā "Copes lietu" copes kalendārs! Kaut gan, karpu dīķos tas nekad nav darbojies!?
21.oktobris 2012, 18:02 | links
 
Duglas kā redzi es aizmuku uz jūru.
21.oktobris 2012, 12:11 | links
 
Šodien Plaviņu ūdenskrātuve zem kokneses, Krāns tāds Latvenergo pilnīgi aizbultējis Hesa slūžas, straume met kūleni. tb līmenis augsts un vēl ceļas. Aplauza mani. Pat simtsprocentīgajā zemūdens krūma spotā dzīvības nav. No rīta upe nedzīva. Ar viltu izmāniju divis kriminālos. Tas arī viss. Ja slūžas neattaisīs kaut drusku arī rīt, tad tur darīt nav ko. To es garantēju. :(

Manīti arī mūsu varenie sportisti, kā driģenes sarījušies nēsājās pa perimetru...

Vismas pēdējo saulīti ieķēru.. :)
20.oktobris 2012, 21:38 | links
 
Paldies visiem par komentiem, izsmējos kārtīgi. Biju šodien tai slepenajā un nevienam neizpaužamajā loču kanālā (būvēju cūku kūti lai kutis aizbaidītu) . Bez manis vēl 2 laivas. Asars ir. Detaļas slinkums klabināt, bet viss uz MJ. Pie bolderājas tilta bars ar brataniem uz gruntenēm, pludiem un interesantas konstrukcijas pikšķerēm - kaut kāds hibrīds no velces kāta un ultraviegla mj, cilvēku 20

seedoo , paldies par info, tagad zinu ka necopes iemesls ir iekš Prada
19.oktobris 2012, 22:11 | links
 
Iebraucu uz pēcpusdienas copi, laiks tāds, ka mājās vienkārši nevar nosēdēt, daba sauc :)
Rezultāti gan nekādi. Sākumā pavalkāju gumiju, vienu , tad otru, trešo - nekā, pat piesitienu nebija.
Pārkabināju mazo trīsdaļīgo vobleri un cita štelle, pāris skaisti piesitieni, pāris metri pavilki un atkal nekā. Vienu no pēdējiem pievilku 1,5 metri no laivas, notirinājās un prom bija. Viņš noteikti zināja, ka pēdējo un vienīgo tā pat neņemtu :))
Tas bija Ķeguma baseins.
Ūdens līmenis normā, straume neliela, vējš gan tāds, ka gribētos drusku mazāku. Pa vējam slīdot motoru nevajadzēja, varēja izbraukt pa lēto uz vēja rēķina:))
Rīt braukšu no rīta un dīdīšos pa Aizkraukles baseinu, tur cerība lielāka.
19.oktobris 2012, 20:53 | links
 
Rīt jalaiž atkal pamānīt tos strīpainos! Jāpamēgina rīta cēliens.! Nav sanācis iepriekš! Ja raksturs nepievils, pameklēšu jaunas vietiņas!
19.oktobris 2012, 20:47 | links
 
pie plūdmales ir sikāki tas taisnība bet bišķi atpakaļ ir vairākas bedres ar stavu kritumu no 2.5-10.5m tikai āķi vajag ofset jo ja tajā zālē iecērt ārā dabūt nevar ne vienu vien esmu tur atstājis.
19.oktobris 2012, 19:41 | links
 
Njaa, bildes iespaidīgas!! Super!!!
19.oktobris 2012, 19:32 | links
 
Piekrītu! Bet...nav man rakstura mainīt vietu un meklēt, ja esu uzgājis čalīšus un viņi atsaucas krasta zonā. Novēroju, kā pārs laivas bija iebraukušas dziļāk, pretī "mīlestības salas" pludmalītei, tie arī kaut ko ķēra, bet izmērs bija švaks. Interesanti, ka tikai diviem asarim no visiem nebija ikru! Nu ļoti garšīga zacenīte!!!
19.oktobris 2012, 19:30 | links
 
Emil, starpcitu zāles ir arī 10 metru dziļumā un tur ganās makani ne pa jokam vari paskatīt bildēs.
19.oktobris 2012, 19:14 | links
 
Kutis...
Es tikai gar krasta kanti copēju. Tur kur apakšā ir zāles, "plauktiņi", tur viņi tusējās. Ir man tur kādas 5-6 vietiņas uzietas, kur labi trāpās! Dziļumā, godīgi sakot pat nēsu mēginājis!
19.oktobris 2012, 19:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager