Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Uz salu laiž visus, nevienu nešķiro. Ja gribi makšķerēt, tad gan labāk izvēlies citu vietu.
9.jūnijs 2012, 21:09 | links
 
Vīri, vai kāds nepastāstītu ,vai uz tās salas Koknesē, kur tagad ierīko to Likteņa dārzu, makšķerniekus arī vēl laiž ?Neesmu kādus pāris gadus tur bijis, tāpēc nezinu. Pateicos jau iepriekš !
9.jūnijs 2012, 18:38 | links
 
Arī tur viņi ir.
9.jūnijs 2012, 17:45 | links
 
Varbut kāds zin kā ir pretī kokneses pilsdrupām? Kā ar zandartiem, kā ar samiem tajā dziļumā?
9.jūnijs 2012, 11:01 | links
 
snitraM
Nu bet protams, ir un biezā slānī, tikai jāmāk paņemt.
8.jūnijs 2012, 14:35 | links
 
kā ar ūsainajiem ir pie Ķeguma hesa - tur virs vai zem hesa ar var tikt pie kāda vai tur to nav?
8.jūnijs 2012, 13:33 | links
 
jap! bet vismaz pagājšgad visi "kaitnieki" bija bučojamajā izmērā...
8.jūnijs 2012, 13:17 | links
 
shaum. Arī varu to apstiprināt. vismaz virs plaviņu hesa, viņi jau ir kā nezāle. Augustā vispār gaišā dienas laikā jau neļauj pabrekšot pa dziļumiem, nerunājot jau kas notiek kad saule noriet...
8.jūnijs 2012, 12:58 | links
 
CHest, tu kādreiz PM paskaties arī? :)
8.jūnijs 2012, 12:19 | links
 
Frenk! Uz kvoku jau nebūtu problēmu, pa upi jau bedres var viss kaut kur atrast! Gribu atrast tieši no krasta tādu labu vietu kur samēnus ar gruntenēm varētu ķert!
8.jūnijs 2012, 11:27 | links
 
es runaaju ar vienu legalo zvejnieku Daugava, vins teica ka sami ir savairojusies ljoti, tas ir virs Plavinu hes, ta ka problemu nevajadzetu but, tikai vajag trapit uz kantes un silto laiku vajag gaidiit
6.jūnijs 2012, 21:33 | links
 
Chest, vai uz samiem domā ar gruntenēm vai uz kvoku? Man viens paziņa, kas laiž uz samiem ir no Vecumniekiem. Viņš laiž uz Daugmali. Tur ir normāli sami.Pats esmu redzējis, ka Salaspilī veikalā veči iestiepa samu, ka gandrīz svari bija pa mazu , lai nosvērtu.
6.jūnijs 2012, 17:59 | links
 
Mārtiņ_ Paldies par ieteikumu. Esm no Iecavas, tākā tāls gabals ko braukt uz turieni! Varbūt vari precīzāk ieteikt kādu vietu, nav jau svarīgi lai ir monstrs, svarīgāk lai ir aktīvs proces,lai kādus pāris mēra samēnus dabūtu pa vakaru! :)
6.jūnijs 2012, 17:36 | links
 
Chest, 5dienas vai 6dienas vakarā pabraukā gar Daugavu augšpus HESa, veči paši ar klātbūtni vietas parādīs :)
6.jūnijs 2012, 16:24 | links
 
to dextersaicis....pussala pretīm TV tornim...dziļums ir tuvā Krasta ielai...principā aizmest var...zanders arii tur tusee...
6.jūnijs 2012, 16:13 | links
 
to dextersaicis....pussala pretīm TV tornim...dziļums ir tuvā Krasta ielai...principā aizmest var...zanders arii tur tusee...
6.jūnijs 2012, 16:13 | links
 
Sveiki! Var kāds ieteikt labu samuku vietu virs pļaviņu hesa? Nepatīk man zem hesa straumē copēt! :)
6.jūnijs 2012, 15:31 | links
 
Kuupinaatajs! VAR JAA!
6.jūnijs 2012, 14:41 | links
 
Sveiki! Ķeguma pusē ir iespējam kaut kur piebraukt pie Daugavas ar auto?? Var arī Aizkraukles!
5.jūnijs 2012, 22:32 | links
 
Sveiki! Varbūt kāds var izlīdzēt ar pieredzi!
Man rodās jautājumiņš, Vai pie dienvidu tilta, no krasta ar gruntenēm ir vietas (bedres,kantis) kur uz mailēm varētu zanderu noķert? No kura krasta dziļums ir tuvāk?
4.jūnijs 2012, 18:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager