Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Nazi,paldies par plasho info! :) ar tu gribeeji pateikt, ka...?
19.aprīlis 2012, 18:27 | links
 
spoks- no kurienes mēriji?
19.aprīlis 2012, 17:59 | links
 
nazi - nifiga, izmēriju ar to pedometru, tur kur sākas tas līkums tur ir 1km
19.aprīlis 2012, 17:48 | links
 
Itaalis- Buļļupe ir upe Latvijā, Rīgas un Jūrmalas pilsētu teritorijā. Upe ir Lielupes lejteces labais atzarojums un savieno Lielupi ar Daugavu, atdalot Daugavgrīvas salu no Rīgas. Buļļupe bija Lielupes agrākā lejtece līdz ietekai Daugavā. Buļļupes garums ir 9,5 kilometri, platums aptuveni 200 metru. Vidējais dziļums 3-5 metri. Buļļupe Daugavā ietek pa diviem atzariem 2,2 un 4,5 kilometrus no tās grīvas. Starp šiem atzariem atrodas Mīlestības saliņa un viens no atzariem, kas pieguļ Bolderājai, tiek saukts par Loču kanālu vai Ločupi. Buļļupei ir arī neliels līcis Ziemeļupe, kas atrodas starp Daugavgrīvu un ūdens attīrīšanas staciju “Daugavgrīva”. Šis līcis vairākkārtīgi izveidojās par Lielupes ieteku Rīgas jūras līcī. Pēc 1755. gada, kad plūdos Lielupei izveidojās tagadējā ieteka jūrā, līcis aizsērēja.

Ūdenslīmeņa svārstības Buļļupē ir no 1,3 līdz 2,2 metriem virs jūras līmeņa, un tās galvenokārt ir saistītas ar vējuzplūdu un vējatplūdu līmeņa Rīgas jūras līcī. Straumes ātrums upē ir neliels. Gar Buļļupes labo krastu stiepjas Bolderājas-Priedaines kāpu grēda. Buļļupes krastos atrodas tādas Rīgas pilsētas daļas, kā Bolderāja, Daugavgrīva, Buļļuciems un Kleisti.

Pāri Buļļupei no Bolderājas uz Daugavgrīvu pāri iet divi tilti. Dzelzceļa tilts, kurš līdz 2002. gadam bija arī vienīgais satiksmes tilts uz Daugavgrīvas salu, un Bolderājas jaunais tilts, kurš tika atklāts 2002. gada 18. novembrī.
19.aprīlis 2012, 17:42 | links
 
To Nazis. Nu labi ne zveja- bet makšķerēšana(beidzot pieradīšu pareizi izteikties:).Gribās ar fīderi pacopēt- tikai tagad paklausoties, ko riņķi runā, sāk mākt šaubas kur var un kur nevar mierīgi pacopēt:)
19.aprīlis 2012, 17:20 | links
 
nazi, tad kaa ir ar bulljupi? var tak vai ne?
19.aprīlis 2012, 17:16 | links
 
Attālumu mērīšanai ļoti ērts ir aparāts ar mūsdienās divdomīgo nosaukumu - pedometrs. Šajā gadienā virtuāla pedometra versija:

http://www.gmap-pedometer.com/

1) Norādi metrisko sistēmu un 'manually - draw lines'.
2) Spied start record un ar dubultklikšķi zīmē kartē vēlamo ceļu. Attālums mērīsies automātiski.
19.aprīlis 2012, 17:16 | links
 
Par zveju Tev tāpat ieslēgs!!! :D :D :D
Lai iepazītu apkārtni nomēri cik ir km līdz tornim. ;) tur būs apmēram 15km
19.aprīlis 2012, 17:14 | links
 
Zivs, tad jau sanāk, ka tas ir tieši līdz turienei, kur sākas karjers, pareizi?
Hmm..., tad jau laikam tur ļoti daudzi pārkāpj MN O_O, vai arī tikai es? Es parasti copēju tur tajā mazajā līcīti, kas ir visvairāk uz leju.
Tad būs jāpabrīdina veči, ka var atnākt un paņemt pēc pilnas programmas :D Tik tiešām, nezināju. Man teica, ka zona sākoties no tā raga.
19.aprīlis 2012, 17:11 | links
 
to Nazis. Tad tā copes vieta pie tv ir tos 6.5 km no ietekas līcī, vai nē?, a to man ieslēgs skaitītāju inspektori -par zveju neatļautā vietā:)
19.aprīlis 2012, 17:07 | links
 
no tās ietekas Rīgas jūras līcī 6,5 kilometru posmā augšup pret straumi
19.aprīlis 2012, 16:15 | links
 
MN teikts=■30.1.5. Daugavā ...līdz augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā...
Kur to atrast, ja pārvads sen kā demontēts????!!
19.aprīlis 2012, 16:11 | links
 
paldies par padomiem:) Žēl gan- biju cerējis kādus kilogramīgos pavilkt:), bet nu neko - lasīsim sīceni.
19.aprīlis 2012, 13:32 | links
 
Baton, es tur laiku pa laikam pacopēju. Viss kā Tev teica NG. Jābaro daudz, tad var savilkt daudz, bet trofejas nebūs. Kā partrauc barot, tā zivtiņa aizpeld Daugavas plašumos :))))
19.aprīlis 2012, 12:58 | links
 
Baton, paskaties pie Ekspertu atbildēm, NG toč jau laikam vakar kādam skaidroja.
Esmu tur pāris reizes mēģīnājis, nju jā tik kaķim, bet veči saka, ka labāk tad uz otru pusi Lucavsalas pusi vai pat no tās labāk. A uz ko jau rocības jautājume vairāk, rēķini tur pliči raudas, var trāpīt uz ašuku baru, tad jau cita štelle.
19.aprīlis 2012, 12:01 | links
 
Tad jau loģisks nākošais jautājums( NG jau tirpināju:) .Ko tur var noķert-braukšu pirmo reizi?Vismaz, lai zin kādu barību un ēsmas ņemt līdzi? Ja šausmīgi krupis ( tradicionāli "žaba") nežņaudz- kur būtu vērts nofraktēties, lai vismaz kaķis būtu paēdis:) Paldies.
19.aprīlis 2012, 10:34 | links
 
Spok- Līdz elektrolinijai ir LM, zem un tālāk nav!
19.aprīlis 2012, 09:56 | links
 
Sveiki zinātāji:) Vai Daugavā- pie/pretī TV tornim var brīvi zvejot?Nav kaut kādi ierobežojumi? (makšķ.karte ir)!
19.aprīlis 2012, 09:43 | links
 
Skatoties pēc tās kartes es esmu maluzvejnieks laikam :D
Pirmkārt, kad pirku licenci es makšķerēju netālu no tā līča, kas pēc kartes skaitās 200m zona, un citi vēl tuvāk copēja. Un tā saucamā 1km zona vispār, es tur kur beidzas tas stūris ļoti bieži copēju un tur jau nu noteikti neskaitās 1km zona, kur vajag pirkt licenci.

Nazi, saki lūdzu, ka tā karte nav patiesa, jo tad sanāk, ka zvejojot manā ierastajā vietā "zem līnijām" ir jāperk licence :D
18.aprīlis 2012, 19:11 | links
 
Daks, maksimāla labvēlība pīderistiem uz balto zivi. Bleķu, plastmasu un gumiju staipītājiem viss pēc MN. Palasi uzmanīgāk, Nazis nedaudz iepriekš jau rakstija ka viss kā MN izņemot laikam kātu skaits.
18.aprīlis 2012, 16:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager