Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Ķeguma HESam taspats, no betona malas 200m sanāk kautkur pie tualetes sākās LM un beidzās 800m tālāk.
17.aprīlis 2012, 22:46 | links
 
HESam ir 200 aizsargjosla kuru regulē aizsargjoslu likums tur arī ir aprakstīts kā mēra to gabalu. Makšķerēšanas noteikumos ir teikts 1000m no aizsprosta, tas ir ja HESa būves tālākā punkta PĻaviņu HESam labais krasts kur stāv notekcaurule ar slūžu. no betona malas.
17.aprīlis 2012, 22:45 | links
 
Un ja es ar licenci būšu pie vītola..
1. Kas būs ja mani paņems? Teiksim kāds inspektors būs no rīta no gultas izkritis ne uz tās auss? Man atsaukties uz sarunu forumā?
2. Es izvilkšu pasaules rekordu zandartiem pie vītola. Kā man justies un ko darīt? :D
17.aprīlis 2012, 22:41 | links
 
Nazi - paldies, ka atbildi un mums veidojas te normāla (es uzskatu) diskusija.
Es esmu tāds cilvēks un domāju, ka tāds neesmu viens, ka man nepatīk un es bez biļetes pat studentu gados vilcienā negribēju braukt.
Man gribas lai būtu sakarīgi. Man gribas lai būtu pārdomāti. Es šobrīd saku savu subjektīvu viedokli.
Papētīšu visu sīkāk, droši vien vēl jautājumu kaudze būs, bet šobrīd varu teikt, ka zem HES puslegālā statusā negribu. Sarunas ar HES arī būtu vajadzīgas. Mani vasarā starp pussalu un pirmo salu (augšpusē) kā suni pa skaļruņiem prom dzina. Pilnīgi nepamatoti un nesaprotamu iemeslu dēļ. Man gribas lai lietas tiktu kārtotas copei un zivīm par labu. Un domāju, ka to ir iespējams darīt. Kurš velk tās svītras kartē un kā pamato? HES?
17.aprīlis 2012, 22:38 | links
 
xoct- Nēsu vēl saticis cilvēku kurš būtu aizdzīts no vītola protams ja ir licence! To ka MZ nekādas normas neievēroja un nekontrolēja ir pamats tam ka mums HESs neatļauj makšķerēt tajā zonā. bet ja makšķernieki ies ko viņi iesāks?
Vai reāli būtu jāsaprot ka to LM jākniedē ciet, jo reāli izdevīgāk maksāt sodus, kā tas notiek tagad?
17.aprīlis 2012, 22:25 | links
 
Nazi - par zandartiem un copi zem HES es kaut cik sajēdzu, bet klusēju, jo ja kādam te ir pamatotu ko teikt, tad tas ir JOHNNYR.
Šobrīd pēc kartes spriežot pie vītola vairs nevarēs ķert. Tā ir žo.
Tātad sanāk, ka noteikumi uz zivīm tādi paši kā pamatnoteikumos. Ok. Man nav pretenziju.
Bet ja iedalītā teritorija ir tāda, kā tagad uzzīmēts, tad diez vai man tur ir ko darīt. Tālāk nav tādu bedru un vietu.
Bet par vietām un teritoriju lai JOHNNYR runā.
Es šobrīd saprotu, ka pēc fakta paaugstinātas maksas vieta un viss. Tātad no tā izriet, ka nav jēgas man tur un citiem ko darīt. ;) Labāk es tikai ar MK mēģinu noķert kur citur.
Tad aizliegt vispār kilometru un čau! Lai taisa zivis špiļi-viļi un cilvēkiem nečakarēts prāts.
17.aprīlis 2012, 22:01 | links
 
juzis- Vai daudz sīgas esi noķēris pie Pļaviņu HESa?
17.aprīlis 2012, 21:58 | links
 
Mērija nevis ar GPS bet ar tālummēru. Ieliec kartē punktus un tad redzēsi kā sanāk!
izvēle makšķerēšanai pastāv vienmēr. tad pavasarī nevajag tur iet un viss bumbās. Vai zini cik zandarti ķerās vasarā un cik pavasarī???
17.aprīlis 2012, 21:50 | links
 
Tad vajadzēja visu gadu būt vienai cenai par licenci (1Ls)...iepriekš jau bij 3Ls, jo vareeja paturēt zandartu, sīgu un līdaku lieguma laikā! Domāju arī diezvai kāds ar gps reāli nomērīja attālumus!!!
17.aprīlis 2012, 21:42 | links
 
JOHNNYR- Mani neviens neēdīs, jo pārāk sīksta gaļa. Tagad labāk nelīst jo reāli dusmīgi inspektori jo viens krievs sačakarēja visu attieksmi. Par naudas izlietojumu paprasi no mēs-zivīm= tad sapratīsi, reāli puikas iekasēja naudu pagriezās un noziepējās, tipa atteicās. Tikai neviens nezināja. Mēs par savu atskaitīsimies. Teritorija ir tāda kā jābūt.
juzis- Tāpēc ka tas ir pavasaris un tomēr tā pēc noteikumiem ir lieguma zona!
17.aprīlis 2012, 21:33 | links
 
juzi, es par to pašu, līdz līnijai ir ~2.7 km no HES`a
17.aprīlis 2012, 21:25 | links
 
Liidz līnijai attālums arī ir pārāk liels!!!
17.aprīlis 2012, 21:22 | links
 
Nez kāpēc tad maijā licence maksā 3Ls, ja vairs nav atkāpes no 22.punkta?
17.aprīlis 2012, 21:20 | links
 
Nazi, Tevi noēdīs bez sāls, jo tie attālumi, kas norādīti kartē ir galīgi garām.
Vēl es un citi kolēģi, kas te regulāri ķer, gribētu redzēt to 60 % izlietojumu no licenžu naudas.
Žēl arī tas, ka tagad kā brakoņierim jāķer, jo kāds ir noslinkojis un laikus nav jaunu nolikumu uztaisījis.
Vēl gribētu redzēt paturamo zivju garumus un daudzumus.
17.aprīlis 2012, 21:20 | links
 
Es tak nezinu noteikumus :D :D :D
2.3.1.Atļauts makšķerēt no airu laivas arī laika posmā no 1. marta līdz 30. aprīlim, vienlaikus ievērojot Ministru kabineta 2009. gada 22. decembra noteikumu Nr.1498 “Makšķerēšanas noteikumi” 22. punktā noteiktos zivju sugu ieguves aizlieguma laikus (attiecīgo sugu zivis atlaižamas dzīvas uzreiz pēc to noķeršanas);
2.3.2. Aizliegts atstāt jebkurus makšķerēšanas rīkus bez uzraudzības, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 25 metriem;
2.3.3. Aizliegts vēžot;
2.3.4. Aizliegts nodarboties ar zemūdens medībām;

šīs ir tās atkāpes, bet pārējais pēc noteikumiem!
17.aprīlis 2012, 21:11 | links
 
Tātad normas kā bija un pārējais, vai kā LV pamatnoteikumos? :)
17.aprīlis 2012, 21:05 | links
 
Nekas traks, gandrīz viss pēc noteikumiem. Attālumi.
17.aprīlis 2012, 20:46 | links
 
Nazi - ar vecajiem. Jāzin taču kas mainījies ;)
Kā ar zivju ierobežojumiem un termiņiem?
17.aprīlis 2012, 19:21 | links
 
Ar ko salīdzināsi?
17.aprīlis 2012, 19:19 | links
 
Nazi - tūlīt printēšu un salīdzināšu.
Jautājums - kā būs ar lomu nosacījumiem/aizliegumiem un limitiem?
17.aprīlis 2012, 18:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager