Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Šeit var apskatīties LM nolikumu lejpus Pļaviņu HESa.
http://dev.aizkraukle.lv/upl/740_LMN_Pljavinjas_2012-%201%20projekts.pdf
17.aprīlis 2012, 16:54 | links
 
Sorry - sap_sos ar linku.
Labojums - apskaties šeit
Ne asakas ;)
17.aprīlis 2012, 16:47 | links
 
kraft - ieteiktu nelīst dziļumos. Viņiem pēc teorijas būtu jānāk tuvāk krastam. Otrs jautājums no kurienes viņi nāks, kad un cik aktīvi.
Līmenis augšpusē diezgan zems. Uz krasta visur ziemeļu pusē ledus -50cm ;)
Labums no tā ledus, ka nav jābrien pa dubļiem.
cik ilgi tā būs, nezinu.
Kā izskatās, vari apskatīties šeit
17.aprīlis 2012, 16:46 | links
 
Nu man tur vietas zināmas. kants, ap 12-14m dziljums, krasts staavs diezgan. Vasarā tur viss notiek, var redzēt albūmā. Nekad tik agri pavasarī nēesmu tur ķēris tāpēc prasu. otra vieta ir ap 2.5m, plato, tad aiziet uz dziljumu uz 8 m, kaadi 30m no krasta. bet vasarā tur tik kautkādi asarīši un plinderi atkal.


Vienk vai vēl vairāk pa bedri sēdēt, vai skatīties uz seklumiem. apkārt jau tur ir diezgan lieli dziļumi visur.

Kā ar līmeni virs plaviņu hesa? Ja zemais tagad pavasarī tad laikam ir D.....! :(
17.aprīlis 2012, 16:27 | links
 
kraft - sēdējām sestdien virs Pļaviņu HES.
brekši sākuši ķerties.. nāk ziņas, ka Aiviekstē arī.
Jāzin tik vietas un jāmeklē kantis.
Par piemēru - sēdējām ar tēvu blakus. Viņam, spriežot pēc barotavas grimšanas sanāca kante, bedre. Man nea. Noķēra pa pus dienu 2 smukus brekšus un 3 ķīšus. Man 0, kaut gan biju blakus. Pārvācos otrā pusē, sanāca man arī sataustīt to bedri/kanti. Rezultātā vismaz 2 ķīši.
Trijos notināmies. Ir domas par citām vietām un varbūt kaut kādos citos laika apstākļos. Ieteiktu mēģināt tikt uz copi darba dienās, kad HES aktīvāk strādā un nerausta. Plus - ja nav copju aktīvāk iebarot, meklēt, taustīt.
17.aprīlis 2012, 16:16 | links
 
Ar brekšiem pašvaki, es pat teiktu, nekā. Kādu pļitoku sakasīt var. Bet vai tas ir iemesls, lai atteiktos no copes?
Nazis kaut kad solīja, ka drīz apstiprinās LM nolikumu zem hesa, bet tas laikam tik maija otrā pusē...
17.aprīlis 2012, 16:09 | links
 
Sveiki daugavisiti!

Kāds nav pamanijies copet rajonā virs pļaviņu hesa? (koknese, druksu uz leju)?
Brekši droši vien vēl nekust? jeb sēž dziļumoms?

Sanāks pāris dienas padzīvoties pie Daugavas, ir kādi ieteikumi? Zandartiem jau tagad jāliek miers..Paliek tik brekši...
17.aprīlis 2012, 15:53 | links
 
Ā un gribētu zināt, kāpēc gan starp Pļaviņu hesu un Ķegumu hesu, un augšpus pļaviņu hesa ir tik zems līmenis? Kur ūdens pazudis? :D Varbūt jums tur lejpusē liels līmenis?
15.aprīlis 2012, 18:48 | links
 
Šogad cope lauceses galā laikam vēl nav sākusies, es tukšā un kolēģis tikai pie 2 raudām tika.
15.aprīlis 2012, 18:46 | links
 
Sveiki! Kā šobrīd veicās lejpus ķeguma HES licenzētajā posmā ar spiningu? Zandarti ņem?
15.aprīlis 2012, 18:43 | links
 
Pie rigas TC MOLa ir kads spiningojis?
15.aprīlis 2012, 11:51 | links
 
Sodien uz fiideri(ap Ogri), no riita viens plicis un vairaakas tuksaas copes! Veelaak hess saaka uudeni raustiit un copes kaa ar nazi nogrieza! Biju paraleeli iemetis grunteni parasto, neviena piesitiena!
13.aprīlis 2012, 20:08 | links
 
Kā Daugavā ar raudām?, ir doma aizstaigāt..
13.aprīlis 2012, 15:52 | links
 
a ka ar spiningu dienvida tilta rajona
7.aprīlis 2012, 14:35 | links
 
Piebraucu Zaķusalā pie vienīgā copmaņa un manā acu priekšā šis izvilka brekšuku dupletu. Rets gadījums :))) Kaut ūdens ļoti auksts (no rīta gar malu bija atkal aizsalis) zivis jau kustas un copē.
7.aprīlis 2012, 13:42 | links
 
Urmaas par to arī ir tas stāts. Mani skolas gadi ir 80 gadi un tad zivis gāja. ;) tagad viņu tipa nav tādēļ neiet.
6.aprīlis 2012, 15:27 | links
 
sižetu redzēju, nodomāju, ka labi, ka vismaz sižets ir - cik zinu agrāk tak pat tā nebija, kaifa maz tajā lietā, lai neteiktu ņiprāk
6.aprīlis 2012, 14:42 | links
 
Nazis
Ķeguma HES zivju ceļu renovēja biku vairāk kā 10g atpakaļ.Pats tajā piedalijos.Pēc komisijas aizbraukšanas zivju ceļu aizklapēja ciet ar vārdiem - te tāpat neviena zivs neies!!!
6.aprīlis 2012, 11:45 | links
 
Hesi slaktee zivis ne tikai sev blakus,teiksim Aiviekstes sluuzhas ar tiek reguleetas no Hesiem,katru gadu tonnaam zivju mazulju sapuust naarsta pljavaas
6.aprīlis 2012, 11:21 | links
 
Urmaas ja tu domā ķeguma HESa zivjuceļu tad tā nav taisnība ka viņš nestrādāja. Kā man sencītis stāstija ka pa zivju ceļu gāja tik daudz ka biezs bijis, tikai tur pāris vīreļi bija kas zināja ci lielu spiedienu un atvērumu vajag. Manos skolas laikos redzēju kā zivteles gāja, nebija daudz bet gāja, mēs vēl gudrīši labu gribēdami maizīti metām lai šīs paēd. tagad viņu aizklapēja jo tipa viņš nestrādā!
Daks ja tur izbagarēs tad pazudīs tās zivis kas tur dzīvo un nārsta vietas arī!
6.aprīlis 2012, 11:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager