Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Kas tas par murgu , kā velcējot var cemerēt ? Tad jau spiningojot var vēl vairāk var cemerēt , aizliegsim arī spiningošanu . Vai tajā pašvaldībā tikai idioti nolasījušies ? Pie viena arī bļitkošanu jāaizliedz . DDD
30.marts 2012, 00:28 | links
 
Jūs tur tuvāk Rīgas tirgum, man kolēģis šodien bija Centrāltirgū un teica ka zivju pāviljonā līdakas tirgojas uz nebēdu, vai kāds pateiks no kurienes tās tur?
30.marts 2012, 00:27 | links
 
Kā aizliedzi motoru, cik ilgi ar airiem pavelcēsi?Drusku lielāka jēga, bet vai tas būs labākais?
30.marts 2012, 00:23 | links
 
Varētu nodefinēt vieglāk makšķerēšanu no laivas, bet kontroles iespējas arī nekāda, brauc un velcē, kā redzi ka brauc pretī kontrole, pārgriez auklu un tu vienkārši brauc ar motorlaivu un jēga zudusi tam ka aizliedzi makšķerēt no laivas vai velcēt.
30.marts 2012, 00:22 | links
 
a, kāpēc aizliegt motorus, nevis velcēšanu? :) Likumā nodefinēt velcēšanu, taču nevajadzētu būt grūtam pasākumam :))
30.marts 2012, 00:18 | links
 
Es arī par to ka velcētāji mazāks ļaunums, nekā tīklinieki, bet par to mani šodien nosauca par dabas postītāju un ka es nepildu savus darba pienākumus un neaizsargāju zivis:DKā motorlaivas aizliegsi, tā tīklinieki zinās ka brauc kontrole ar motorlaivu,pie mums Daugava vienos līkumos, redzamības nekādas, izķert būs murgs.
30.marts 2012, 00:13 | links
 
Labāk neprasi manu viedokli! Domas man dalās. Zivju pietiks ja tiksim no tīkliniekiem vaļā. bet vai tie kas velcē izdara tik lielu postu, nu nezinu! Bet to jāprasa spečukiem!
30.marts 2012, 00:10 | links
 
Pašvaldība var pieņemt saistošos, par laivu izmantošanu publiskos ūdeņos, bet jautājums kas izdevīgāk aizvākt velcētājus ar motorlaivām, vai dabūt tīkliniekus uz kakla?Krievi jau Volgā velci itkā aizlieguši, jo arī nevis ar velci, bet ar cemerēšanu nodarbojās.
30.marts 2012, 00:05 | links
 
Dresden- Zinam, zinam to kas notiek tur! Tur ir vietējais maliķis tāds baigi dūšīgs uz 2m augumā krievs dabuju savulaik pacīnīties! pa to aklo zarnu esu ņēmies ar tiem tīkliniekiem.
Maliķis - kautkā nēsu dzirdējis par tādiem liegumiem! tas kautkas jauns!
30.marts 2012, 00:01 | links
 
Jautājums, kas zina Daugavu visā tās garumā,1. kaut kur Daugavā ir aizliegts izmantot laivas ar iekšdedzes motoru? 2.kaut kur Daugavā makšķerējot no laivas ir aizliegts jebkāds motors?
Jautāju tāpēc, ka mums pašvaldībā atsūtija vēstuli,lai Daugavā aizliedzam motorus, jo velcētāji , vairāk nodarbojas ar cemerēšanu, nekā ar makšķerēšanu.Labi motorus aizliegt varētu, bet tad atkal tīklu licējiem zaļā gaisma.
29.marts 2012, 23:52 | links
 
Nazis.Ta vieta ir zinama visiem!Man vini peld garam sezu uz sava benkisa un pofigs,bet tie brakari jau ari sez krasta!Ar to enkuru gar zalem vini neiet,bet tiklu tur papilam!
Pagajuso pavasari reali meklejam vietas kur fideret karusas,johaidi tur tiklu pilns!!!Pagaja menesis nekas nebija mainiies!
Jugla,šōsejas tilts(agrak sluzas)zem tilta tikls stav 2 menesi!!!Tas tusins mainas sutka div reiz,visu vasaru stav 9 gruntenes ar samaduriem,kads tos vecūs kontrole!?

Mums pie dzelzcela tilta ar televizoriem meginaja kert,izpeldinajam vietejo,ka mus redz muk uz Bukulta kanalu....bet mes jau nesezam katru dienu! :))

Pie kudras tilta pasaka malikiem,tur tads iespaids ka dzivo sava karalvalsti,no 10 copmaniem likumu lasijis ir maximums 1 ! :D
Stav zem tilta ar pomi,kaprona gala tristuris,menti brauzc garam un pofih...
maz jau tas ka kanala liegums....nu nestaj krasta,negrib vini to darit...
29.marts 2012, 23:40 | links
 
Dresden- Tur nu es Tev nepiekrītu, Policijas darbiniekam nav jāskraida pa krastu un jābļaustās. Es vēlētos lai iedomājaties par to, ja Jūs neredzat PP darbinieku vai inspektoru tas nenozīmē ka viņi nestrādā, brakari ir simtiem bet inspektori ir maz, katastrofāli maz. Tādēļ piekrītu erudzis teiktajam, ejiet makšķerējiet ja redziet kautko aizdomīgu zvaniet tiem kam vēlaties vai tie ir PP, vai JIŪP, vai VP, vai VAA. Ganjau palīdzēsim! Tikai gribu vēl piebilst, jo vairāk nosargāsim nārsta laikā jo vairāk zivis būs ko ķert!
29.marts 2012, 23:30 | links
 
Par sadarbību es varu pasmaidīt! Sazinaties lūdzu ar vīriem no VP kuri nodarbojā ar maluzvejnieku tvarstīšanu un parunājat kas par problēmu ir, tieši tāpat ar JIŪP direktores vietnieku viņš arī Jums paskaidros. Bet traucēklis tiks novērsts tam es ticu.
Gribētu atgādināt par sadarbību, varu pateikt paldies ka nekad nēsat atteikuši palīdzībā, tas ir cepuri nost, viss ok. Bet ja skatas kas notika pagājušajā rudenī pēc sapulces, kurā ja nemaldos arī Jūs piedalijāties. Man bija lūgums bet tieši PP priekšnieks to nedzirdēja!
29.marts 2012, 23:23 | links
 
Ķīšī tiklus katru pavasari liek biezā slānī un neesmu manijis inspektoru aktivitates tajas vietas...iespejams parāk sekls?
Tāpat pie Juglas apendiksa cauru vasaru cope ar rutaino makšķeri un pārbaudes neesmu manijis!Ok...kuteri ar mentiem peld regulari,bet krasta tie nekad nekapj! :))
Tas viss pofig,naža kunga mobilais man tagad ir,un ja kas varu uzzvanit.Man prieks ja ir tadi cilveki mūsu valstī,kas dara savu darbu godam! :)
29.marts 2012, 23:17 | links
 
Nazi, es Jums savas koordinātes (e-pastu) norādīju, līdz ar to ir iespēja apspriest sadarbības plānus. Mēs arī sadarbojamies ar VP un VVD JIŪP.
Saskaņā ar normatīvajiem aktiem rūpnieciskās zvejas kontroli var veikt pašvaldības pilnvarotas personas, tādēļ bija vajadzīgs Rīgas domes pilnvarojums, bet ne līgums. Par to "traucēkli", ja ir konkrēti fakti, tad labprāt tos uzklausītu, lai varētu reaģēt, ja nav tad labāk....
Tad e-pastā gaidu sadarbības apliecinājumu!
29.marts 2012, 23:07 | links
 
Erudzis- informēju ka esam kompānija kuras sastāvā strādājam saskaņoti ar VP un JIŪP. kā arī Ķekavas, Salaspils, Jūrmalas pašvaldības policijām. ;))) Bet kāpēc ar Jums nav sadarbības, varbūt ir kādi citi iemesli un mūs uztver par traucēkli?
29.marts 2012, 22:48 | links
 
Erudzis-
Intereses pēc, cik Jūs cilvēki esat?
Es domāju ka vajadzētu man mērīties ar pašvaldību kuram garāks un kuram kas. Reāli daram darbu vienu un to pašu, bet bez aizvainojumiem un bez kautkādiem pārmetumiem. Starpība ir tāda ka Jums ir tikai Rīga bet mums arī citas vietas. Jūs izņēmāt kautkādus km ar tīkliem, bet kur viņi ir? Kur?
Jūs strādājat Rīgā un reāli ja notiek izsaukums Jūs lidojat neapšaubāmi, un kas tur notiek ņemat ārā bet ko vajadzētu darīt. Varbūt parunājam par kordināciju??? Vai rudenī ir sadarbība ar JIŪP un VP? Mēs to daram joprojām, gan VP gan JIŪP, lai nepārklātos un netraucētu reidu laikā! Vai ziniet kāpēc VAA ir par dažiem iznņemtajiem zvejas rīkiem mazāk, jo mēs sēžam un vaktējam.
Nabes ezerā pavadiju 2 diennaktis kopā ar VP un rezultāts jau pilns internets.
Un to ka noslēgts līgums ar pašvaldību tas ir labi, tikai to es nesaprotu priekš kā to vajag. Pašvaldības policija jau tā ir pakļauta tikai tai pašvaldībai, un pēc zvejniecības likuma Pašvaldībai jārūpējās par ūdeņiem!
29.marts 2012, 22:42 | links
 
Arī licējus esam ņēmuši ar diezgan labiem panākumiem. Pozitīvs rezultāts panākams kopīgiem spēkiem, tādēļ aicinu informēt par Jūsu novērojumiem. Reaģēšana un saņemtās informācijas pārbaude ir mūsu darbs.
Paldies par Jūsu viedokli
29.marts 2012, 21:58 | links
 
Erudzi

Ja PP pakontrolētu starp tiltiem, tad atrastu nemarķētus, tātad nelegālus, murdus. Ja PP gribētu, tad sastādītu protokolus par zvejas rīku neatbilstošu izvietojumu, jo rūpnieciskie zvejas rīki nedrīkst atrasties tuvāk par 100m no kuģu ceļa(brivostas noteikumi). Cik protokoli ir zvejniekiem sastādīti?

Malači, ka tīklus velk ārā. Bet kāpēc neņem ciet licējus? Tīkli maksā 5 Ls, bet degviela glaunajam PP kuģim ....:) Krūmos sēdēt maiņu darbs traucē?

Tas nav sarkasms, bet gan pārmetums. Atvainojos, ja kļūdos, tomēr ir pieredze, par kuru netā neraksta...
29.marts 2012, 21:50 | links
 
Ķīšezera zēni patiešām labi strādā , pagājušo vasaru sanāca zvanīt , pēc minūtēm 40 , no Ķīšezera bija klāt pie Dienvidu tilta un savu darbu izdarīja godam .
29.marts 2012, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager