Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
es tur neesmu bijis (pie ostas), bet copes raidījumos tur bieži rādā ķērājus, pats reiz redzēju kā bratanu aramāda no bolderājas, tur kur ietek buļļupe devās daugavā. Tapat tak viņi tur nebraukā. Vai arī tas nav īstais ostas rajons? Man šķiet Grabovskis ar šad tad tur brauc, vai es kaut ko jaucu ? Vēl ir ideja piekļūt no Vecmīlgrāvja puses pirms mola ievērojot to 1 km grīvas zonu. No mola laikam ķert nedrīkst ? Jau iepriekš atvainojos ja šitie jautājumi forumā jau ir atbildēti
19.novembris 2011, 16:11 | links
 
Zandarts netīros ūdeņos nedzīvo!
19.novembris 2011, 14:50 | links
 
Duglas , pirms sāksi ķert ostas rajonā , viss pirms izmet enkuru , izvelc ārā , apskaties kāds naftas slānis būs uz tā , un tad izdomā vai tiešām gribi tur ko ķert .
19.novembris 2011, 14:42 | links
 
fish, neiet runa par to ka cope tagad būs bērnam dzīves jēga. Iet runa ka ir forši iemācīt baudīt dabu, , saudzīgi pret to attiekties un ka atrašanās dabā var būt labāķa atpūta nekā visu dienu šaut kompjūterā mošķus. Nezinu cik tev gadu, kad es augu kompjūteri tiko parādījās, tapēc mēs toreizbrīvo liku pavadījām skraidot pa pagalmu. A tagad sapulcējās 4 tefteļi katrs savā mājā pie sava kompjūtera un visi kopā netā šauj mošķus. A vakarā acis sāp, kašķīgs, parādās pat kaut kāda agresivitāte. A kad aizbrauc fišot vakarā ir patīkami noguris un atpūties.

Laikam daugavā visas zivis pārvākušās zem hesiem, jāmēģina būs ostas rajons
19.novembris 2011, 14:02 | links
 
Nolēmu vakar aizlaist uz slāvu kolhozu Daugavā un paķerstīt zobainos. Izskatās, ka žoriks ir pārbīdīhjies uz citu vietu, jo visas 30 laivas visu laiku mainīja dislokāciju. Papriecēja arī helikopteru manevri tieši virs galvas. Pirms lidot uz krastmalu šie ilgi un skaisti iepozēja copmaņiem. Ak jā, ar lielām grūtībām noķēru 3 zanderus 30,45,47. Protams mazākais amnest international :) Ņēma ļoti negribīgi, pat normāla piesitiena nejutu.
19.novembris 2011, 11:01 | links
 
nu jā, ja citas baudas dzīvē nav atlikušas, tad neko... :DD
19.novembris 2011, 00:26 | links
 
gint..... atliek tik gaidīt gan sagaidīsim... :)
19.novembris 2011, 00:23 | links
 
M Lops , zelta vārdi , 100 % piekrītu .
19.novembris 2011, 00:02 | links
 
iedomājies, ka būs otrtik pa visiem štrumiem jāizdod ;))
18.novembris 2011, 23:58 | links
 
maz bet kas pa baudu :D
18.novembris 2011, 23:57 | links
 
:DD maz gan vajag...
18.novembris 2011, 23:56 | links
 
LAi neblandītos apkart un sazin kādas herņas saktu mācīties, vai ari nedirnētu pie datora.

Kas varētu būt labāks par šo frāzi- "Tēt laižam uz copi"

Tās man būtu skaistākais ko es dzirdētu!
18.novembris 2011, 23:54 | links
 
Nu bet tieši tā tas arī bija .
18.novembris 2011, 23:50 | links
 
kāda mārrutka pēc vajag lai juniori pa katru cenu copi iemīlētu?? nudien nesaprotu...
18.novembris 2011, 23:50 | links
 
Tad jau nevis vnk devies uz copi bet gan lai "junioram" pielipinātu copi... :) upurejies lai tik iepatiktos
18.novembris 2011, 23:48 | links
 
Duglas , nekas man labāk nepadodas , vis tieši tas pats , man pat ir jāuzpērk lai līdzi brauktu , Vienīgi atliek cerēt ka šodienas loms uz kādu laiku būs devis stimulu , katrā ziņā šodien neņaudēja , liku uz viņa kāta visu pašu labāko , kas man ir un laivas stūrēšanu arī bija jāatdod , lai tik kungam būtu interesanti .
18.novembris 2011, 23:44 | links
 
Suri grūti iet :) Es ceru ka man sevējo būs vieglāk.. :D Bet tagad gan jāpagaida kamēr paugas.
18.novembris 2011, 23:26 | links
 
Taisniba, gintsgg, bez kvoka daugavā nekā. Kamēr jaunu uzbūvēšu laiks paies , bet copēt ta dikti gribas

tev laikam jaunās paaudzes audzināšana labāk padodas. Es savējo tefteli biju pāris reizes līdzi paņēmis, pirmā stunda viņam ir interesanti, bet tad ja fiši neķeras izvelk planšetdatoru, izgāžas pa laivu un spēlē spēlītes. + vēl liek padot viņam maizītes ar tēju (alu dzert vēlk vecums neļauj). Pavasarī vienu foršu līdaku izvilka , tad gan bija aktivitāte uz stundām 3, savāca manu labāko spiningu un vālēja neatraudamies. Tada tā jaunatne.
18.novembris 2011, 23:09 | links
 
Biju tepat Rīgā pavelcēt , nedabūju neko , bet bezgalīgs prieks , ka juniors izvilka savu pirmo 1,5 kg līdaku , ļoti ceru ka āķis būs lūpā .
18.novembris 2011, 20:37 | links
 
Duglas , uz ko Tu cerēji Daugavā bez kvoka ?
18.novembris 2011, 20:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager