Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Zem Ķeguma HES Tomes līcī var no krasta ko mēģināt noķert, tur ir gan sēklis, gan stāvkrasts, kas ir brīvi peejams. Esmu sākot savas copmaņa gaitas līdz kļuvu par motorlaivistu tur izvilcis žani no krasta.

norberts7 [1.jūn]: Sveiki biedri, makšķernieki!

Gribu aizbraukt padžigot uz Daugavu. Precīzāk sakot, virs Rīgas HES vai virs Ķeguma HES. Gribētu noķert savu pirmo zandartiņu, bet vai sanāks, tur jau atkarīgs no procesa un visiem pārējiem apstākļiem. Varbūt kāds varētu ieteikt kādu vietiņu, kur būtu potenciāls šo zivi noķert? Makšķerēšu no krasta.Copējot no laivas(virs rīgas hesa) neesmu redzējis nevienu kas mēģinātu kko džigot no krasta, un tādas daudzsološas vietas arī prātā nenāk. Bet ar veiksmes palīdzību śad tad arī svešās vietās kkas var izšaut! Kautvai no tā slīpā betona ap slūžām. Tur ap 10m dziļums.

Ezs87, 2.jūnijs 2019, 00:01
5.jūnijs 2019, 12:25 | links
 
Vakardien pavizinājos pa Daugavas lejteci cerībā padzenāt strīpainos un piemānīt kādu žanīti. Divus zemmērus pierunāju. Ar asariem gan tā švaki. Pa kādam tik. Vai nu to ir maz, vai arī dikti neaktīvi. Copes samērā daudz, bet realizācija dikti švaka. Viens knapmēra līdacēns ar pieteicās. Copēju gan uz DS, gan atvadu, gan rotiņiem. Ziemas ostā ar biju iebraucis. Arī švaki.
5.jūnijs 2019, 07:50 | links
 
norberts7 [01.06.19]: Sveiki biedri, makšķernieki!

Gribu aizbraukt padžigot uz Daugavu. Precīzāk sakot, virs Rīgas HES vai virs Ķeguma HES. Gribētu noķert savu pirmo zandartiņu, bet vai sanāks, tur jau atkarīgs no procesa un visiem pārējiem apstākļiem. Varbūt kāds varētu ieteikt kādu vietiņu, kur būtu potenciāls šo zivi noķert? Makšķerēšu no krasta.
Copējot no laivas(virs rīgas hesa) neesmu redzējis nevienu kas mēģinātu kko džigot no krasta, un tādas daudzsološas vietas arī prātā nenāk. Bet ar veiksmes palīdzību śad tad arī svešās vietās kkas var izšaut! Kautvai no tā slīpā betona ap slūžām. Tur ap 10m dziļums.
2.jūnijs 2019, 00:01 | links
 
Sveiki biedri, makšķernieki!

Gribu aizbraukt padžigot uz Daugavu. Precīzāk sakot, virs Rīgas HES vai virs Ķeguma HES. Gribētu noķert savu pirmo zandartiņu, bet vai sanāks, tur jau atkarīgs no procesa un visiem pārējiem apstākļiem. Varbūt kāds varētu ieteikt kādu vietiņu, kur būtu potenciāls šo zivi noķert? Makšķerēšu no krasta.
1.jūnijs 2019, 15:12 | links
 
Ņem spiningu un ej gar krastu atradīsi līdaku. Nu nav tādu konrēto vietu uz Daugavas ka tur būs tieši līdaka. pie tam vēl līmenis krītas. pa nedēlu kaut kur metrs nost. Ta kā kur aizvakar bija līdaka šodien pat tuvu nebūs.

swordfish216, 30.maijs 2019, 14:42


Es ne par to domāju, es domāju par vietu kur var labi pastaigāt gar krastu :) Pārsvarā viss aizaudzis ;/
31.maijs 2019, 03:35 | links
 
Ņem spiningu un ej gar krastu atradīsi līdaku. Nu nav tādu konrēto vietu uz Daugavas ka tur būs tieši līdaka. pie tam vēl līmenis krītas. pa nedēlu kaut kur metrs nost. Ta kā kur aizvakar bija līdaka šodien pat tuvu nebūs.
30.maijs 2019, 14:42 | links
 
Kāds var ieteikt kur, kurā pusē, vietā, kāds ķer ir ķēris, Daugavpilī - Daugavā? uz spininga?
29.maijs 2019, 18:53 | links
 
Skaidrs, paldies!

Būs ko eksperimentēt :))
29.maijs 2019, 18:23 | links
 
Mums tieši paredzēta universālā cope :))
Sākumā paķersim stundas 4 kas ķersies uz fīderiem, bet tuvāk tumsiņai sākšu mēğināt noķert pirmo ūsaino draugu!
Vēlreiz liels paldies par padomiem un novērojumiem!

ashukainis, 29.maijs 2019, 18:10


Sams lieliski ķeras pa dienu. Visus savus lielākos samus esmu noķēris no rīta vai pa dienu! Sausas kājas!!!!!
29.maijs 2019, 18:17 | links
 
Mums tieši paredzēta universālā cope :))
Sākumā paķersim stundas 4 kas ķersies uz fīderiem, bet tuvāk tumsiņai sākšu mēğināt noķert pirmo ūsaino draugu!
Vēlreiz liels paldies par padomiem un novērojumiem!
29.maijs 2019, 18:10 | links
 
Sveiki, kolēği!

Ir doma ar grunteni pamēğināt noķert pirmo samiņu mūžā!
Kkas īpašs jāsien vai gruntene naturalis naktstarpi un aidā?
Paldies par info...:))

ashukainis, 29.maijs 2019, 10:36


Neiesaku aizrauties ar naktstārpiem, tipiska iesācēju kļūda. Tos tev ātri notīrīs no āķiem un sama izmērs nebūs labs. Naktstārps sāk strādāt jūlijā-septembrī, jo siltāks ūdens jo labāk strādā naktstārps. Pašlaik aktuāli būs dzīvā zivtiņa. Pašam vislabāk strādājis ir plicis(tas ar sarkanajām spurām - gusķera krievu val.) apmēram līdz 150 gr. To sams pamana ātrāk un tadi 2-3 kg sameļi to ieloka kā semočku. Gruntenes sistēma ar slīdošo svinu un 0.4 mm monofīlo auklu. Nelieto plānas pītās!!! Tās daugavā nodilst un zaudēsi smukos samus. Bieži noķerot 10+kg samus tiem mutē ir āķi ar plānu auklu galiem. Sams pašlaik ir seklumā, 3-5m dziļas bedres ar lēnu straumi būs īstās vietas. lai veicas!!!
29.maijs 2019, 17:50 | links
 
svens76 [29.05.19]: urmaas [13:38]: Tiroles nūjiņa jēgu redzu straumē! Strādā kā "soļojošā gruntene. Straujākā upēs biku virs viņas iesienu ap 1,5m atvadu, galā mušu i viss notiek.
Mļin, atkal par daudz aizmuldējos. :)Arī foreli swe tā ķert var. Cope tak ir tirākā improvizacija:)
Tieši tā. Reizēm galvā iešaujās tādas evarģēlības, ka pēčāk pašam jābrīnās kā to var dabūt gatavu. :)
29.maijs 2019, 16:16 | links
 
paldies par info!
29.maijs 2019, 16:05 | links
 
pluss ir tads,kad nav zacepu(gandriz)
29.maijs 2019, 14:40 | links
 
urmaas [29.05.19]: Tiroles nūjiņa jēgu redzu straumē! Strādā kā "soļojošā gruntene. Straujākā upēs biku virs viņas iesienu ap 1,5m atvadu, galā mušu i viss notiek.
Mļin, atkal par daudz aizmuldējos. :)
Arī foreli swe tā ķert var. Cope tak ir tirākā improvizacija:)
29.maijs 2019, 14:15 | links
 
Tiroles nūjiņa jēgu redzu straumē! Strādā kā "soļojošā gruntene. Straujākā upēs biku virs viņas iesienu ap 1,5m atvadu, galā mušu i viss notiek.
Mļin, atkal par daudz aizmuldējos. :)
29.maijs 2019, 13:38 | links
 
Esmu manījis citus ķerot uz tām tiroles nūjiņĀm.... kāds plus tai nūjiņai pret svinu?

ashukainis, 29.maijs 2019, 13:18


Ir domāta,lai noķertos akmeņus.
A,Tiroles,tāpēc,ka nāk no Italy.
29.maijs 2019, 13:37 | links
 
Esmu manījis citus ķerot uz tām tiroles nūjiņĀm.... kāds plus tai nūjiņai pret svinu?
29.maijs 2019, 13:18 | links
 
es lieku tiroles nujinju 60-80gr.
29.maijs 2019, 11:46 | links
 
Sushņak. Tak pasaki arī svaru! :)
Es liktu ap 60gr.
29.maijs 2019, 10:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager