Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Fishmens [08.11.18]: arvis_an [9:09]: Bet man ir jautājums radies pēc sarunas ar ostas policiju (draudzīgas gan). Ja kuģu ceļš nav apzīmēts ar bojām krastos (sarkana, zaļa), vai var pieņemt, ka kuģu ceļš ir visur līdz pašiem krastiem, jo kuģi ta tur staigā? A ja tā, tad ļoooooti daudz kur teorētiski copēt nedrīkstētu.Pēc būtības tā ir. Jo ir aizliegts apzīmētos kuģu ceļos enkurot laivas un iegūt no laivas zivis un vēžus.
Tik jautājums, vai tas attiecas uz noenkurotām laivām vai visām? Ja es ar laivu nēsu nienkurojies, tad drīks copēt?
Par apzīmētiem kuģu ceļiem viss skaidrs,tur nedrīkst...bet ir virkne ar vietām kur kuģi iet,bet boju nav.
8.novembris 2018, 21:17 | links
 
arvis_an [08.11.18]: Bet man ir jautājums radies pēc sarunas ar ostas policiju (draudzīgas gan). Ja kuģu ceļš nav apzīmēts ar bojām krastos (sarkana, zaļa), vai var pieņemt, ka kuģu ceļš ir visur līdz pašiem krastiem, jo kuģi ta tur staigā? A ja tā, tad ļoooooti daudz kur teorētiski copēt nedrīkstētu.
Pēc būtības tā ir. Jo ir aizliegts apzīmētos kuģu ceļos enkurot laivas un iegūt no laivas zivis un vēžus.
Tik jautājums, vai tas attiecas uz noenkurotām laivām vai visām? Ja es ar laivu nēsu nienkurojies, tad drīks copēt?
8.novembris 2018, 19:14 | links
 
Atceros, uz Rīgas svētkiem bija tāds pats jautājums:) Pontoni tumsā izskatījās kā omulīgas laiviņas

raihs, 8.novembris 2018, 08:59

...un ap tiem ganījās divi pašvaldības policijas censoņi gumijas izstrādājumā un centās piesieties pie jebkā - pārbaudīja pat vai līdzi ir nazis, mitrumizturīgs lukturītis un pārējie sīkumi. Beigās piesējās pie tā, ka it kā es esot pa nepareizo laidumu zem tilta izbraucis, taču aplauzās, kad pastāstīju, ka katram braukšanas virzienam ir domāts savs laidums un tas, kuru redz no viena virziena, nav tas pats, kas apzīmēts otrā virzienā...
8.novembris 2018, 12:30 | links
 
Bet man ir jautājums radies pēc sarunas ar ostas policiju (draudzīgas gan). Ja kuģu ceļš nav apzīmēts ar bojām krastos (sarkana, zaļa), vai var pieņemt, ka kuģu ceļš ir visur līdz pašiem krastiem, jo kuģi ta tur staigā? A ja tā, tad ļoooooti daudz kur teorētiski copēt nedrīkstētu.
8.novembris 2018, 09:09 | links
 
Ja laivā vietas maz, tad čomus var uz tiem izsēdināt, lai copē no tiem :)
8.novembris 2018, 09:01 | links
 
Atceros, uz Rīgas svētkiem bija tāds pats jautājums:) Pontoni tumsā izskatījās kā omulīgas laiviņas
8.novembris 2018, 08:59 | links
 
bbw [08.11.18]: Kas Daugavā no Vanšu līdz Akmens tiltam kožas, ka gar krastmalu padsmit laivas, zandarts?
Ok, esmu akls, kaut kādas platformas saliktas, nav nekādu laivu :D
8.novembris 2018, 08:54 | links
 
Tur šobrīd stāv pārdesmit plosti, no kuriem visticamāk šaus salūtu. Bet zandarts tur arī ir, jā!
8.novembris 2018, 08:52 | links
 
Kas Daugavā no Vanšu līdz Akmens tiltam kožas, ka gar krastmalu padsmit laivas, zandarts?
8.novembris 2018, 08:51 | links
 
Par vakardienu nezin,bet aizvakar šamais ņammāja,taču šodien tik pāris vārgas copītes! Interesanti likās tas,ka tie vārgie knābieni bija uz 10" gumijiem! Knibinoties ar mazākām bij pilnīgs zzzz..... nu tā lūk par šo vakaru...
7.novembris 2018, 23:54 | links
 
Zandarts zem Vanšu tilta vakar diezgan aktīvs bija. Sita labi, bet virsū sēdās retāk.
Laiks silts un patīkams. Foršs rudens šogad.
7.novembris 2018, 11:12 | links
 
Šodien kaulģīmis bij jāpierunā. Ja atradi kur ir un biku piestrādāji tad bez loma palikt nebij iespējams
5.novembris 2018, 22:07 | links
 
Baigā laža šodien virs Rīgas akvārijā, tikai 3 malaļetkas sakoļīju.
5.novembris 2018, 21:13 | links
 
Brīvdienās ar čomu bijām pamētāt dropu pašā vakarā CT promenādē. Mums iztukšītis, bet tauta laivās gan aktīvi meklēja zanderu.
Interesanti, ka sīkzivju bari pie paša krasta tumsā neguļ, bet laternu gaismā spieto.
5.novembris 2018, 15:20 | links
 
Es no sasviem novērojumiem varu pielikt arī to, ka viss ir atkarīgs ne tikai no roku veiklības un mānekļa izvēles, bet arī no tā, vai žanis grib vai negrib vispār kustēt!
Sēžot "kolhozā" šo parādību var ļoti labi novērot. Piem., stundu ne viens ne ko nevelk. Visi maina mānekļus, traektorijas, driblus utt. Tad vienā brīdī paverās un man cope, otra, trešā. Paveros apkārt, vēl kādās divās laivās veči velk. Tā tad ne es viens esmu atradis to īsto mānekli un driblu! :)
Paiet 10-30 min un atkal klusums uz stundu vai divām.

Fishmens, 5.novembris 2018, 11:39

Nē, viennozīmīgi, ka aktivitātes "vihodi" pastāv. Bet galīgi nav akmenī iecirsts, ka tajā pašā laikā nevar zivi noķert , pameklējot un pamainot vietu utt. Nē, nu ja baidās par savu "perfekto" vietu kolhozā, kuru negrib zaudēt, tad jā atliek tikai stāvēt un pletēt. Garlaicīgi, bet var un rezultāti ir, vienīgais, ja nu pēkšņi "nepaveras" konkrētā dienā, tad pēc tam arī rodas stāsti, ka zivju nav un pilnīga necope :)

zaraza, 5.novembris 2018, 12:42


Daļēji var piekrist, protams. Un pat ir mēģināts tā darīt. Tad pabraukā, pameklē citas vietas un tad, pēc stundas vai divu meklējumiem pēkšņi ir īstā vieta un ir cope! Zvanu čomam uz "kolhozu", saku, ka atradu super vietu, lai brauc šurpām. A šis tik atmet, ka te ar tiko pavērās un velkot!
Tā kā tas viss ir nosacīti! Protams, vienā vietā tupēt, garlaicīgi. Bet ja tur ir liela zivju koncentrācija, tad agri vai vēlu būs! Un vizinoties, meklējot to slepeno vietu, tā pat tie rezultāti var izpalikt!
Un man personīgi nav bijusi ne viena reize, kad totālās necopes reizē nav pārs zivis dabūtas, bet vienkāršā necopes reizē, arī desmit. Protams, pārsvarā zemmēri.
5.novembris 2018, 13:26 | links
 
Es no sasviem novērojumiem varu pielikt arī to, ka viss ir atkarīgs ne tikai no roku veiklības un mānekļa izvēles, bet arī no tā, vai žanis grib vai negrib vispār kustēt!
Sēžot "kolhozā" šo parādību var ļoti labi novērot. Piem., stundu ne viens ne ko nevelk. Visi maina mānekļus, traektorijas, driblus utt. Tad vienā brīdī paverās un man cope, otra, trešā. Paveros apkārt, vēl kādās divās laivās veči velk. Tā tad ne es viens esmu atradis to īsto mānekli un driblu! :)
Paiet 10-30 min un atkal klusums uz stundu vai divām.

Fishmens, 5.novembris 2018, 11:39


Nē, viennozīmīgi, ka aktivitātes "vihodi" pastāv. Bet galīgi nav akmenī iecirsts, ka tajā pašā laikā nevar zivi noķert , pameklējot un pamainot vietu utt. Nē, nu ja baidās par savu "perfekto" vietu kolhozā, kuru negrib zaudēt, tad jā atliek tikai stāvēt un pletēt. Garlaicīgi, bet var un rezultāti ir, vienīgais, ja nu pēkšņi "nepaveras" konkrētā dienā, tad pēc tam arī rodas stāsti, ka zivju nav un pilnīga necope :)
5.novembris 2018, 12:42 | links
 
Es no sasviem novērojumiem varu pielikt arī to, ka viss ir atkarīgs ne tikai no roku veiklības un mānekļa izvēles, bet arī no tā, vai žanis grib vai negrib vispār kustēt!
Sēžot "kolhozā" šo parādību var ļoti labi novērot. Piem., stundu ne viens ne ko nevelk. Visi maina mānekļus, traektorijas, driblus utt. Tad vienā brīdī paverās un man cope, otra, trešā. Paveros apkārt, vēl kādās divās laivās veči velk. Tā tad ne es viens esmu atradis to īsto mānekli un driblu! :)
Paiet 10-30 min un atkal klusums uz stundu vai divām.
5.novembris 2018, 11:39 | links
 
Nu jā, tie gan vairumnieki...
5.novembris 2018, 11:39 | links
 
Mjā, laba cenu starpība poļu un mūsu veikalos... Trīs reizes...
5.novembris 2018, 11:24 | links
 
arvis_an [05.11.18]: Pupsiks
re ku uz ātro netā bildi atradu - https://ekspert-sklep.pl/pl/p/Lunker-City-FIN-S-FISH-5-Perch-61/4267

Tikai 7'' un 147 krāsa Es pirms kkādiem gadiem pirku viņus pie Vitālija Skaistkalnes ielā
Paldies ;)
5.novembris 2018, 11:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager