Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Es maz ir copejis zandartu šogad Daugavā, bet tomēr, favorīts laikam ir zaļais kislotnijs 7" lunkers, kolēģim gan 7" zaļais, gan 7" rozā lunkers un kautkads mistiks 8" rozā slug.
Vel labi strādā baltās gumijas ar spīdumiem un šad tad 10"
Par spēli, nu tas katra paša ziņā, katram jau savs rokraksts.
Vēl laikam jāpiemin sistēmas garums, citiem strādā ar 70-90cm un ķeras, citi ap 1.4metri un es tai skaitā un arī ķeras tikpat veiksmīgi.
5.novembris 2018, 10:57 | links
 
Nu pie tā arī jāpaliek... Fiška nav māneklī, fiška ir niansēs :) Pat atmetot čuju+ņuhu+poņu un atstājot tīri pliku fiziku, tad katram paša augums un roku garums savādāks, refleksi un motorika individuāla, katrs kāta centimetrs kaut ko izmaina lenķī, kāta materiāls, tests un akcija, dažāds spoles pārnesums un apgrieziena diametrs, dažāda biezuma auklas, siastēmas garums, atsavara svars un vēl miljons sīku nianšu... Pat stāvot blakus ar identisku inventāru, 100% nomodelēt to ko dara cits cilvēks nav iespējams principā, var tikai panāklt kaut ko tuvināti līdzīgu.... Citreiz ar to pietiek, citreiz nē un tad rodas tās, nebūt ne tik retās situācijas, kad laivā viens velk a otrs nē...

zaraza, 5.novembris 2018, 10:24


Tīri intereses pēc veicām testu ar laivas biedru :
1 diena
2 identiski mānekļi
Rezultāts sagrāva pilnīgi visas iedomas par "pareizo mānekli" un tomēr pierādīja ka atkarīgs viss no "roku veiklības".

Man : 14 zaļsvārces un 3 asari
laivu biedram : 14 asari un 3 zaļās.

No viena un tā paša zāļu pudura viens velk asarus , otrs līdakas :)
5.novembris 2018, 10:42 | links
 
Nu pie tā arī jāpaliek... Fiška nav māneklī, fiška ir niansēs :) Pat atmetot čuju+ņuhu+poņu un atstājot tīri pliku fiziku, tad katram paša augums un roku garums savādāks, refleksi un motorika individuāla, katrs kāta centimetrs kaut ko izmaina lenķī, kāta materiāls, tests un akcija, dažāds spoles pārnesums un apgrieziena diametrs, dažāda biezuma auklas, siastēmas garums, atsavara svars un vēl miljons sīku nianšu... Pat stāvot blakus ar identisku inventāru, 100% nomodelēt to ko dara cits cilvēks nav iespējams principā, var tikai panāklt kaut ko tuvināti līdzīgu.... Citreiz ar to pietiek, citreiz nē un tad rodas tās, nebūt ne tik retās situācijas, kad laivā viens velk a otrs nē...
5.novembris 2018, 10:24 | links
 
Katram ir savs "verņaks"!
Man daži "verņaki" reizēm nenostrādā. To vietā izšauj sen aizmirstās un kastē visdziļāk noglabātās! :)
5.novembris 2018, 10:18 | links
 
Arvis :DDD Labais!! Pirms nedēļas nu nejēma ne uz ko. Izraku no kastes tālākā stūra kislotno laima Lunkeru un uzreiz sakrita iekšā labas zivis. Intereses pēc uzliku to tavu superverņaku, ko esi atradis un nav kontaktu nepakam. Godīgi to izšūpināju kādas 30min. Liku atpakaļ kislotno un kontakti atkal parādījās. Tā ka nekuja tu neesi atradis verņaku, bet gan man ir tas īstais, paprovē. :D
o.
5.novembris 2018, 10:07 | links
 
Protams, noķert var noteikti uz praktiski jebkuru gumiju, BET esot ūdenī tik bieži, ir šis tas izkristalizējies. Tāpat uz kastes izklātas stāv vismaz padsmit dažādas gumijas kuras tiek mainītas, meklēta spēle utt, bet nu ir viens līderis kas pēdējās reizēs konkrēti ieliek kloķi visam citam - nav jau ko slēpt - rozi baltais Lunkers 7''

arvis_an, 5.novembris 2018, 08:11

Domāju, ka tas ir stipri individuāli - katram copmanim ir savs mānekļa vadīšanas "rokraksts", līdz ar to vienam labāk sanāk izvadīt vienu gumiju, citam - citu.
Konkrēts piemērs - pirms nedēļas, kad asaris rija kā traks, ar copesbiedru atbraucām, nostājāmies - man jau 10. zivs laivā, t.sk. viens mēra zandarts (nebija mērķa zivs), kolēgam nekā, kaut arī ķērām uz identiskām gumijām un sistēmām, pat āķi identiski. Kad precīzi izstāstīju un parādīju, kā es vadu to mošķi, tad arī šim sāka ķeties. Viss ir niansēs, mācēšanā un ticībā, ka šis māneklis ir labāks par citiem, līdz ar to tas, kas vienam ir top māneklis citam mētāsies kastes dibenā otrajā rezervistu divīzijā.
5.novembris 2018, 10:01 | links
 
zaraza
klasiskās "standarta" rozā gumijas man ar nestrādā - ne Reins, ne Keitech, kas bija favorīti pēdējos gados. Uz rozā Reins man liekas vispār neesmu pat zemmēru izvilcis, lai gan nevarētu teikt, ka maz esmu mēģinājis. A Lunkers vnk bliež ārā konkrēti. Domāju, ka tur izmērs + krāsa + spēle savu ir iedevusi, kas zandartam sačakarē vairāk prātu, bet, protams, tie ir tikai mani novērojami. Pirms uzrāvos uz šitā Lunkera, tad fovorītos viennozīmīgi bija Barkley vai JENZI baltā krāsā ar sudraba flokšiem iekšā.
5.novembris 2018, 09:57 | links
 
Pupsiks
re ku uz ātro netā bildi atradu - https://ekspert-sklep.pl/pl/p/Lunker-City-FIN-S-FISH-5-Perch-61/4267

Tikai 7'' un 147 krāsa Es pirms kkādiem gadiem pirku viņus pie Vitālija Skaistkalnes ielā
5.novembris 2018, 09:51 | links
 
, bet nu ir viens līderis kas pēdējās reizēs konkrēti ieliek kloķi visam citam - nav jau ko slēpt - rozi baltais Lunkers 7''

arvis_an, 5.novembris 2018, 08:11


Nu redzi - klasisks piemērs. Es atkal šogad uz rozīgi-baltā ne vella noķert nevaru (cits gadus gan bija topā):) Pa gaismu man vislabāk strādā visdažādākie ne pārāk spilgta tipa (bet UV) divkrāsu kontrasti, pa tumsu baltais un visādi "kislotņiki"...
5.novembris 2018, 09:31 | links
 
arvis_an [05.11.18]: Protams, noķert var noteikti uz praktiski jebkuru gumiju, BET esot ūdenī tik bieži, ir šis tas izkristalizējies. Tāpat uz kastes izklātas stāv vismaz padsmit dažādas gumijas kuras tiek mainītas, meklēta spēle utt, bet nu ir viens līderis kas pēdējās reizēs konkrēti ieliek kloķi visam citam - nav jau ko slēpt - rozi baltais Lunkers 7''
A kāds tieši modelis ir tas bomba no Lunkera , kas ieliek visam gribu ar pamēģināt
5.novembris 2018, 08:42 | links
 
Protams, noķert var noteikti uz praktiski jebkuru gumiju, BET esot ūdenī tik bieži, ir šis tas izkristalizējies. Tāpat uz kastes izklātas stāv vismaz padsmit dažādas gumijas kuras tiek mainītas, meklēta spēle utt, bet nu ir viens līderis kas pēdējās reizēs konkrēti ieliek kloķi visam citam - nav jau ko slēpt - rozi baltais Lunkers 7''
5.novembris 2018, 08:11 | links
 
otinjsh+++, desmitniekā!!!

Loģiski, ka noteiktos apstāķlos, pie noteikta zvaigzņu stāvokļa vieni mānekļi ir efektīvāki par citiem... BET neticu, ka būtu tā ka ņem tikai un vienīgi uz konkrētu gumiju-krāsu-fomu-izmēru, vienmēr ir alternatīvas, kas strādā ne sliktāk. Pie tam bieži ir tā, ka pat blakus stāvošās laivās favorīti un verņaki ir pavisam dažādi. Nu nav tur nekādas mistikas, dazādas rokas, dažads inventārs, tīra fizika, katram sava atslēdziņa. Zivis uz ticību ķeras :)
4.novembris 2018, 21:48 | links
 
raihs [04.11.18]: arvis_an [50m]: Nezinu...gan vakar gan aizvakar man viss bija dikti labi ar normu +...bet ir sajūta,ka esmu pareizo gumiju uzgājis...rīt vakarā turpināsimGumiju studijā! :)
:D Arvis pārliecinoši mauc ar sarkano 7' Lunkeru. Turpat aiz stūra ar nopietnu ģīmi Vaļera ravē ar tumši zaļo 5' Bērkliju. Abi beidz copēt vienlaicīgi, jo norāva pēdējo verņaku. Uz citiem neņem. Taj pat laikā pie attālās karjagas otinjsh nervozi somā meklē pedēji zaļo 8' sevidž gīr siļķi, jo kā tiko priekšpēdējo apēda nedzirdēts monstrs.
o. ;)
4.novembris 2018, 20:47 | links
 
Par vakardienu nezinu, ceturdien-piektdien viss bija OK, šodien pēcpusdienā sanāca tikai uz trīs stundām, megaktīvi nebija, bet mainot vietas un eksperimentējot uz diviem 6 zemmēri un ar pirmo tumsiņu viens smuks mērs. Uz vakara "izsēdēšanu" šodien nebija laika.

Bilde eholotā mainās, zivs staigā pa akvatoriju, tur kur bija piektdienm šodien vairs nebija... Nu meklējiet tak, pašlaik jau eholoti lielākai daļai labi...

4.novembris 2018, 20:36 | links
 
Šodien no krasta nomētājos stīvs, biju gan no rīta, gan vakarā, absolūtais tukšums, tas starp ķeguma un aizkrakles HESiem, jāgaida sals
4.novembris 2018, 20:25 | links
 
arvis_an [04.11.18]: Nezinu...gan vakar gan aizvakar man viss bija dikti labi ar normu +...bet ir sajūta,ka esmu pareizo gumiju uzgājis...rīt vakarā turpināsim
Drīzāk jau pareizo vietu esi atradis! Negribas ticēt, ka uz apm 20-30 ekipāžām, kas šodien no rīta ravēja Daugavu, ne ko īsti nedabūja nepareizās gumijas dēļ.
4.novembris 2018, 20:05 | links
 
arvis_an [04.11.18]: Nezinu...gan vakar gan aizvakar man viss bija dikti labi ar normu +...bet ir sajūta,ka esmu pareizo gumiju uzgājis...rīt vakarā turpināsim
Gumiju studijā! :)
4.novembris 2018, 19:57 | links
 
Nezinu...gan vakar gan aizvakar man viss bija dikti labi ar normu +...bet ir sajūta,ka esmu pareizo gumiju uzgājis...rīt vakarā turpināsim
4.novembris 2018, 19:51 | links
 
Vakar biju Koknesē. Bija labi. Mēra zandarts1.300.kg
Līdaka 2.000kg

ginis5, 4.novembris 2018, 15:37


Uz velci ?
4.novembris 2018, 15:58 | links
 
Vakar biju Koknesē. Bija labi. Mēra zandarts1.300.kg
Līdaka 2.000kg
4.novembris 2018, 15:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager