Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
zaraza [02.11.18]: Neredzētie aizgājēji 99% aiz ancuka.

BrunoL, 2.novembris 2018, 17:36

Nu ir šogad REĀLI LABI eksemplāri apakšā... Pašam lielākie ~2.5kg, bet nu pārbaudīta infa ir par 4+ arī.
Un kas tad tajos 4+ būtu tāds "nepaceļams"?
2.novembris 2018, 20:30 | links
 
Neredzētie aizgājēji 99% aiz ancuka.

BrunoL, 2.novembris 2018, 17:36


Nu ir šogad REĀLI LABI eksemplāri apakšā... Pašam lielākie ~2.5kg, bet nu pārbaudīta infa ir par 4+ arī.
2.novembris 2018, 20:26 | links
 
Kuha [02.11.18]: Beidziet, čaļi!
Aiz ancuka es nenoslēpu nevienu zandartiņu, visus godīgi atlaidu. Bet lielais nemaz to spoli neiztina, Tikai monotoni un ar jaudu spieda uz leju, brīžiem pat nekustējās. Nedomāju gan, ka āķis bija kuprī, toties nedaudz atliekts gan.
Tas gan bija vairāk par lašiem domāts. Kāds nu zandarts auklas iztinējs? Pat aiz muguras:)
2.novembris 2018, 20:26 | links
 
Vispār algoritmu nav, katru dienu kaut kāda atklāsme un teorija, kas nākošā dienā bieži vairs nestrādā :)

Es biju šovakar +/- ap to pašu rajonu ieskrējis, vēl pa gaismiņu 2 mērus dabūju, šoreiz ne tik lielus, bet nu arī solīdas zivis, ko nav aiz astes pa mērlenti jāstiepj :) Bet pa gaismu vairāk zemmmēru... Uz vēlo palikt šovakar nebija plānots...

Šīvakara teorija un atklāsme - eholtā zive pie grunts spiežas (iepriekš nespiedās) , zančit spēlējamies ar sistēmas garuma saīsināšanu... Un tā katru dienu sava "teorija" un "ticība" :)
2.novembris 2018, 20:19 | links
 
Beidziet, čaļi!
Aiz ancuka es nenoslēpu nevienu zandartiņu, visus godīgi atlaidu. Bet lielais nemaz to spoli neiztina, Tikai monotoni un ar jaudu spieda uz leju, brīžiem pat nekustējās. Nedomāju gan, ka āķis bija kuprī, toties nedaudz atliekts gan.
2.novembris 2018, 19:42 | links
 
BrunoL [02.11.18]: Neredzētie aizgājēji 99% aiz ancuka.
Šī ir tā unikāli retā reize, kad pilnībā tev piekrītu. Visi tie stāsti par iztītajām spolēm ir bulšits- vienkārši zivs ir "paņēmusi" mugurā...bet sajūtas nenoliedzami labas...
2.novembris 2018, 18:15 | links
 
Neredzētie aizgājēji 99% aiz ancuka.
2.novembris 2018, 17:36 | links
 
Šodien ar čomiem aizlaidām līdz Daugavai. Pie pasažieru ostas nekā, tad "slepenā" vietā uz jūras pusi uzgājām vietu, kur kaut kas notika. Laivu bija daudz, nostājāmies maliņā. Es noķēru piecus zemmēra zandartus, divi aizgāja, viens no tiem ļoooti liels. Neredzēju, bet pēc cīņas un svara jutu, ka galā kaut kas nopietns, iespējams, būtu mans rekords.
Redzēju, ka konkurenti izvilka divus mērus un pa kādam mazajam.
2.novembris 2018, 17:32 | links
 
KZ7 [02.11.18]: Respekts večiem kuriem pietiek pacietības un sanāk.Jāturpina pilnveidoties! Pie reizes papildjautājums-ja tumsā stāvam it kā perspektīvā vietā,bet nekas nenotiek...kāda taktika? Mainam mānekļus/tehniku,respektīvi provējam izsēdēt vai pārvietojamies,meklējam rinķī/apkārt?
Bieži gadās, ka rezultātu panāk turpat paliekot, bet pamainot iemetiena lenķi/virzienu.
2.novembris 2018, 14:38 | links
 
Pa lielam ir sajūta, ka vietu maiņa daudz neko nedod. Ja viņš tiešām eho ir atrasts, tad atliek sēdēt un bombīt. Vietas maiņas, mānekļu maiņas utt vairāk ir tīri psiholoģiski priekš paša, jo ilgi vienu un to pašu vienā vietā darīt ir grūti. Piemēram vakar pagāja vismaz 2-3 stundas pilnīgi bez neviena pieskāriena un tad minūtes laikā 2 skaistuļi. Ir sajūta, ka viņš atverās uz ļoti īsiem un retiem periodiem kad arī copes ir agresīvas. Pārējā laikā ir viegli uzsitieni vai uzgulšanās māneklim.
2.novembris 2018, 13:29 | links
 
Respekts večiem kuriem pietiek pacietības un sanāk.Jāturpina pilnveidoties! Pie reizes papildjautājums-ja tumsā stāvam it kā perspektīvā vietā,bet nekas nenotiek...kāda taktika? Mainam mānekļus/tehniku,respektīvi provējam izsēdēt vai pārvietojamies,meklējam rinķī/apkārt?
2.novembris 2018, 12:39 | links
 
Super!!!
Tā tad visa vaina tikai ir iekš to pacietīb un to meistarīb!
2.novembris 2018, 12:00 | links
 
Copi Daugavā,diennakts tumšajā laikā,bezcopes apstākļos pieskaitam vien mazohistus iteresējošai štellei.
Ne asakas!!!

KZ7, 1.novembris 2018, 20:59


Nu nav tik traki :) Reāli zandarta ļoti daudz, bet nu nav vinš aktīvs,rudens "žora" , kad cope katrā otrā metienā nav (pagaidām?) Jā, ir biki mazohisms, pierunāšana, izsēdēšana, eksperimenti ar spēli mānekļiem, sistēmu, bet nu iespēja paņemt reāli labu izmēru šogad ir OK. Lai nebūtu plika d..šana, pierādījumam pāris bildes no 2 šīsnedēļas copes reizēm :)




2.novembris 2018, 09:15 | links
 
Nav jau tik traki ar to zandartu un tumsu :) Pierunāt var un izmērs arī lielisks, bet...pacietību gan vajag.
2.novembris 2018, 08:26 | links
 
Mēs ar čomu šodien pakļaujamies bara instinktam un Rīgas centra vietā ielaižamies Voleros.Dienas vidū saskaitam ap 20 laivām....nu tik būs! Kukiš,naf tik saldi kā izskatās.Pa dienu apkārtējie pa kādam zemmēram izceļ,pret vakaru kļūst arvien knapāk.Ar tumsas atnākšanu viss izbeidzas pilnīgi un galīgi.Mūsu sniegums-6 stundu laikā katram pa vienam sīkajam+vēl pāris copes...tehika-drops.Nospriežam,ka esam kaut kad pamanījušies zandartu aizbildnim pamatīgi sariebt un apņemamies nākamo ekspedīciju veikt Kaņierī.Copi Daugavā,diennakts tumšajā laikā,bezcopes apstākļos pieskaitam vien mazohistus iteresējošai štellei.
Ne asakas!!!
1.novembris 2018, 20:59 | links
 
andzs90 [01.11.18]: Vakar Daugavā zandarts tīri labi kodās. Man tik viens mērs un n-tie četrdesmitnieki. Bet bija laiva, kurā džeks ar apskaužamu regularitāti kapāja smukus mērus. Bēt tāda bija tikai viena ekipāža no desmit. Vai nu trāpija uz āderes, vai arī, un vis ticamāk, zināja pareizos vārdus! Kā satumsa, tā viss beidzās.
Katrā ziņā cope izdevusies, laiks ideāls un vakara maltīte arī izdevusies!
Un, neskatoties uz ideālajiem laika apstākļiem, uz galvas ar neviens ne vienam nesēdēja!
Ne asakas.

Fishmens, 1.novembris 2018, 08:04

Tiešām tumsāviss beidzas,cik dzirdēts tumsā vajadzētu sākties!? Bija doma arī šodien vakarā ieskriet, bet es tikai ap tumsu varu tikt..
Var būt vēlāk šis paver muti, bet Volleros jau otro reizi nosēdējām līdz ap 20.00. pa tukšo. Pa tumsu nebija ne viena cope. Laivas ar visas paklīda.
1.novembris 2018, 14:59 | links
 
Vakar Daugavā zandarts tīri labi kodās. Man tik viens mērs un n-tie četrdesmitnieki. Bet bija laiva, kurā džeks ar apskaužamu regularitāti kapāja smukus mērus. Bēt tāda bija tikai viena ekipāža no desmit. Vai nu trāpija uz āderes, vai arī, un vis ticamāk, zināja pareizos vārdus! Kā satumsa, tā viss beidzās.
Katrā ziņā cope izdevusies, laiks ideāls un vakara maltīte arī izdevusies!
Un, neskatoties uz ideālajiem laika apstākļiem, uz galvas ar neviens ne vienam nesēdēja!
Ne asakas.

Fishmens, 1.novembris 2018, 08:04


Tiešām tumsāviss beidzas,cik dzirdēts tumsā vajadzētu sākties!? Bija doma arī šodien vakarā ieskriet, bet es tikai ap tumsu varu tikt..
1.novembris 2018, 11:04 | links
 
[quote=546111]Vakar Daugavā zandarts tīri labi kodās. Man tik viens mērs un n-tie četrdesmitnieki. Bet bija laiva, kurā džeks ar apskaužamu regularitāti kapāja smukus mērus. Bēt tāda bija tikai viena ekipāža no desmit. Vai nu trāpija uz āderes, vai arī, un vis ticamāk, zināja pareizos vārdus! Kā satumsa, tā viss beidzās.
Katrā ziņā cope izdevusies, laiks ideāls un vakara maltīte arī izdevusies!
Un, neskatoties uz ideālajiem laika apstākļiem, uz galvas ar neviens ne vienam nesēdēja!
Ne asakas.

Fishmens, 1.novembris 2018, 08:04[/quote
1.novembris 2018, 11:03 | links
 
Vakar Daugavā zandarts tīri labi kodās. Man tik viens mērs un n-tie četrdesmitnieki. Bet bija laiva, kurā džeks ar apskaužamu regularitāti kapāja smukus mērus. Bēt tāda bija tikai viena ekipāža no desmit. Vai nu trāpija uz āderes, vai arī, un vis ticamāk, zināja pareizos vārdus! Kā satumsa, tā viss beidzās.
Katrā ziņā cope izdevusies, laiks ideāls un vakara maltīte arī izdevusies!
Un, neskatoties uz ideālajiem laika apstākļiem, uz galvas ar neviens ne vienam nesēdēja!
Ne asakas.
1.novembris 2018, 08:04 | links
 
Aizsūtīju uz RPP, skatities tur pašvaldība atbrauca :D
31.oktobris 2018, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager