Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
arvis_an [17.09.18]: Protams
Jāpakavē stundiņu laiks, cirkulim ērta piestātne!
17.septembris 2018, 17:36 | links
 
Protams
17.septembris 2018, 17:31 | links
 
Sveiki..
Krasta ielā, pieejot pie Daugavas drīkst spiningot?
17.septembris 2018, 17:30 | links
 
Ko eholotes rāda starp Salu un Dienvidu tiltu?
17.septembris 2018, 13:03 | links
 
Vakar pabūts Daugavas lejtecē. No rīta puses uz jig asari pieteicās Ziemas ostā, bet kopumā diezgan negribīgi - salasīju 6 gab cepamos - svarā ap 200-300g. Pēc tam kaut kā noplaka. Eholotē rādīja, ka zivis ir, bet ņemt pārstāja.
Vēlreiz iebraucot tur pusdienlaikā bilde līdzīga - zivis ir, bet neņem. Bija pāris pēc izjūtām zandarta piesitienu, taču bez rezultātiem.
Vēl pabūts Voleros - tur eholotē rādīja tukšumu, un arī pašā Daugavā pret Mīlestības saliņu - laivu padaudz, bet rezēju tik ka vienā pūslī čaļi aktīvi cēla iekšā mazus asarīšus, pārējie (es tai skaitā) ar skaudību noskatījās.
17.septembris 2018, 12:41 | links
 
Piektdien Daugavā virs Ķeguma sami pavisam bija neatsaucīgi, uz kvoku īpaši nereāģēja, arī vējš bija pa lielu, lai veiksmīgi varētu strādāt ar kvoku, tādēļ biju spiests nodoties uz velcīti. Pieteicās tikai viena līdaciņa uz 2.kg. Vakarā kad vējš pierima un varētu pastrādāt ar kvoku par spīti visam eholotei izbeidzās akumulators, ko kādu laiku jau biju piemirsis uzlādēt, tātad uz dullo gan mēģināju pastrādāt arī vēl ar kvoku, bet tas nu ir pilnīgi garām. Vakarā dodoties krastā pārsteigums, līmenis tik pamatīgi nokrities, kā rezultātā lai tiktu krastā, pa dubļiem līdz ausīm nomūrējos līdz tiku krastā. Kādi tad citiem nez iet pa Daugavu?
15.septembris 2018, 21:50 | links
 
Šorīt Daugavas lejtecē, cerībā uz asari, izbraukāju no ziemas ostas līdz loču kanālam. Rezultātā uz mazo rotiņu tiku pie 64 cm 1.76 kg līdaciņas! Biju bezgala priecīgs! Asars gan klusēja. Ne uz atvadu, ne uz džigu. Ne uz gumiju,nedz uz slieku.
Vēlāk izbraukāju Buļļupi visā tās garumā. Tur uz to pašu rotiņu kaudze ar asarīšiem. Lielākam moš bija 150 gr. Bet nu process ok!
15.septembris 2018, 16:40 | links
 
Jāmēģina vēl kādu dienu šos pakaitināt, varbūt kas izdodas, kādu pierunāt. :)))
9.septembris 2018, 22:28 | links
 
Lai gan uz kvoku uznācienu bija padaudz, bet uz copi pierunāt nekā. Uzceļas, apskatās un noiet atpakaļ.
9.septembris 2018, 22:26 | links
 
Pirms mēneša biju ar kvoku, pieteicās tikai viens kurkulis uz 2 kg. Otrā dienā velcēju rezultāts nulle.
Daugavā ar copi švaki. :(((
Nez kur tas iemesls?
9.septembris 2018, 22:24 | links
 
Tikko no daugavas. Arī biju ciemupes/tomes rajonā, tiesa gan - velcēju. Un atkal neizbrīna ka neviens neko nevar noķert. Jo ehalots parāda apmēram vienu zivi pustundā! Attiecīgi arī copi neredzējām. Biju tur pirms 2mēnešiem un arī bij tas pats. Domāju ka uz rudeni mož kkas mainijies, bet nekā. ķeguma hesam kāds lielais strāvas vads nav iekritis ūdenī?
9.septembris 2018, 22:20 | links
 
Sveiki,vakar Tomes puse ari-pilnigi ne copes-baribam ekspermenteju un esmam,bet ne piesitiena!
Neierasti pec vasaras veiksmigajam breksu copem!
9.septembris 2018, 18:47 | links
 
Daugava, netālu no Dzelmēm. no 13-18 uz 6 cilvēkiem un 10 makšķerēm nevienas copes. Nav pirmā reize šogad. Garīgais ļoti slikts pēc tādām reizēm, kkāds pīzdings viņām šogad ir uznācis, neko vairs saprast nevar.
9.septembris 2018, 18:33 | links
 
Šodien pie sv. Meinarda salas uz MJ labi ņēma asari. Viens zemmēra zandarts un viens mēra pie krasta aizgāja plus vēl līdaka arī tur pat pie krasta ir. Tas viss 2stundu laika
6.septembris 2018, 20:29 | links
 
Fishmens [06.09.18]: corner [28.aug]: Divu dienu pēcpusdienas lejpus Pļaviņu HES. Nu ņem kā traki (copes tempa ziņā,pati ēšana nu ļooti uzmanīga,-tāds uz puskilo knibina kā maza raudele.Uz vakara pusi sāka ņemt drošāk). Izmērs gan ap 600-800g lielākajiem,bet nu... ja 2-3h nav laika pat mierīgi uzpīpēt tad jāsaka paldies Daugavai par šo iespēju intensīvi pasportot. :) Padsmit kilo katru dienu pa 4 stundām. Šodien gan ap 19 pienāca arī lielie paokšķerēt,bet.. dabūju tikai divus pavilkt un abi pēc dažiem kūleņosanas metriem norāvās.. pēc tam uzreiz,protams,klusums.Par to cemme.. Un tad atkal sportiņš. Barība (ja kādam svarīgi,jo man nav, - traper (katru dienu citāds)). Uz āķa vietējās sarkanās no lauku mēslu čupas. Baltos praktiski ignorēja - tādā ziņā ka copes temps uzreiz nokritās. Kopumā esmu forši "atvilcies". :)Pie barības 1:1 zeme un otrajā dienā vēl atraktors mazās devās.

corner, 28.augusts 2018, 00:39

Tu ar fīderi copē? Fīdergumiju liec? Es par to lielo atkabināšanos domāju, kas par vainu!?
Tur paša vaina. Iepriekšējā dienā spoles bremzē pa lietu no barības smiltis bija tikušas iekšā. Pirms copes nepārbaudīju.
6.septembris 2018, 09:17 | links
 
corner [28.aug]: Divu dienu pēcpusdienas lejpus Pļaviņu HES. Nu ņem kā traki (copes tempa ziņā,pati ēšana nu ļooti uzmanīga,-tāds uz puskilo knibina kā maza raudele.Uz vakara pusi sāka ņemt drošāk). Izmērs gan ap 600-800g lielākajiem,bet nu... ja 2-3h nav laika pat mierīgi uzpīpēt tad jāsaka paldies Daugavai par šo iespēju intensīvi pasportot. :) Padsmit kilo katru dienu pa 4 stundām. Šodien gan ap 19 pienāca arī lielie paokšķerēt,bet.. dabūju tikai divus pavilkt un abi pēc dažiem kūleņosanas metriem norāvās.. pēc tam uzreiz,protams,klusums.Par to cemme.. Un tad atkal sportiņš. Barība (ja kādam svarīgi,jo man nav, - traper (katru dienu citāds)). Uz āķa vietējās sarkanās no lauku mēslu čupas. Baltos praktiski ignorēja - tādā ziņā ka copes temps uzreiz nokritās. Kopumā esmu forši "atvilcies". :)Pie barības 1:1 zeme un otrajā dienā vēl atraktors mazās devās.

corner, 28.augusts 2018, 00:39


Tu ar fīderi copē? Fīdergumiju liec? Es par to lielo atkabināšanos domāju, kas par vainu!?
6.septembris 2018, 08:25 | links
 
 
Zaķusala šobrīd esmu. Zivis aktīvas, tikai nejēdzu noķert. Varbūt kādam noder info.
1.septembris 2018, 19:45 | links
 
corner [28.08.18]: Divu dienu pēcpusdienas lejpus Pļaviņu HES. Nu ņem kā traki (copes tempa ziņā,pati ēšana nu ļooti uzmanīga,-tāds uz puskilo knibina kā maza raudele.Uz vakara pusi sāka ņemt drošāk). Izmērs gan ap 600-800g lielākajiem,bet nu... ja 2-3h nav laika pat mierīgi uzpīpēt tad jāsaka paldies Daugavai par šo iespēju intensīvi pasportot. :) Padsmit kilo katru dienu pa 4 stundām. Šodien gan ap 19 pienāca arī lielie paokšķerēt,bet.. dabūju tikai divus pavilkt un abi pēc dažiem kūleņosanas metriem norāvās.. pēc tam uzreiz,protams,klusums.Par to cemme.. Un tad atkal sportiņš. Barība (ja kādam svarīgi,jo man nav, - traper (katru dienu citāds)). Uz āķa vietējās sarkanās no lauku mēslu čupas. Baltos praktiski ignorēja - tādā ziņā ka copes temps uzreiz nokritās. Kopumā esmu forši "atvilcies". :)
Pie barības 1:1 zeme un otrajā dienā vēl atraktors mazās devās.
28.augusts 2018, 00:39 | links
 

Divu dienu pēcpusdienas lejpus Pļaviņu HES. Nu ņem kā traki (copes tempa ziņā,pati ēšana nu ļooti uzmanīga,-tāds uz puskilo knibina kā maza raudele.Uz vakara pusi sāka ņemt drošāk). Izmērs gan ap 600-800g lielākajiem,bet nu... ja 2-3h nav laika pat mierīgi uzpīpēt tad jāsaka paldies Daugavai par šo iespēju intensīvi pasportot. :) Padsmit kilo katru dienu pa 4 stundām. Šodien gan ap 19 pienāca arī lielie paokšķerēt,bet.. dabūju tikai divus pavilkt un abi pēc dažiem kūleņosanas metriem norāvās.. pēc tam uzreiz,protams,klusums.Par to cemme.. Un tad atkal sportiņš. Barība (ja kādam svarīgi,jo man nav, - traper (katru dienu citāds)). Uz āķa vietējās sarkanās no lauku mēslu čupas. Baltos praktiski ignorēja - tādā ziņā ka copes temps uzreiz nokritās. Kopumā esmu forši "atvilcies". :)
28.augusts 2018, 00:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager