Lobes ezers

Cope
lobesmaari kādas šogad cenas laivu īrei?:)
24.augusts 2012, 13:42 | links
 
Uberam-celiņus-zālāju un visu citu lai būtu sakopta vide daru pats. Bez pāžiem . Šogad cope švaka. Līdz ar to reklāma izpaliek. Cik saprotu arī citos Latvijas ūdeņos tas pats.
24.augusts 2012, 11:31 | links
 
Lobe tas ir ezers sapnis ,bet dēļ 5 asarīšiem, tas ir tāls sapnis tā ,kā bendzīns maksā latu litrā un tas nav no mājām aizlaist uz tuvējo dīķi 15min. Gribējās zināt, kad tad ir tas īstais copes laiks Lobē protams ka rudens ,jautājums ,cik vēls rudens ?( ezers ir vienmērīgi dziļš pareizāk sakot sekls, bet zālēm noaudzis nevienmērīgi un no divām reizēm, kad es biju tur vienreiz ķērās pie krasta meldru joslas otreiz starp zālēm, kas pa vidu ezeram lēpju un skujiņas mistrojumā)
Un vietējie matadori es neesmu, Jums konkurents tāpēc varu iztikt bez paklāja :D Bet tad kad es izaugšu liels un palikšu, kā lobesmāris tad paklājs un pāžs obligāti :))
23.augusts 2012, 20:47 | links
 
Sarkans paklājs tas būtu kruta, bet 120 km nepaliks īsāki. Daži optimisti ezerā ar cerību par panākumiem. Smalks lietus un bezvējš sola ...
22.augusts 2012, 10:29 | links
 
Nu ja, un vēl sarkanu paklāju līdz laivai un orķempesteri :)
22.augusts 2012, 09:06 | links
 
lobesmāri dod kādu ziņu ,kad tam maisam gals būs vaļā 120km uz vienu galu , ir mazliet sālīts pasākums, tāpēc gribas redzēt Lobi,kad riktīgs kļovs tr ir :)
21.augusts 2012, 17:55 | links
 
Vasara skatās uz rudeni un rudens otrādi-tā ka zivtiņas apjukušas. Sīkās gan neko nezinot vēl turpina ņammāt. Savāda vasara šogad-priekš copes atturīga, bet tam maisam(atturības) taču jau kaut kad jāplīst.
20.augusts 2012, 18:34 | links
 
biju vakar Lobē cope švaka, ezers man ļoti patīk, jau otro reizi esmu tur ,bet pa īsto atvilkties nav sanācis, vakar lietojot micro jig viens ašuks 320gr un 4 asari ~100gr, vesela kaudze ar sīkajiem tiem bija lemts ,peldēt tālāk. Četras zemmēra šnapijas uz twiču ņēma uz spilgtas krāsas vebleri, čomam viens mērs 54cm pāris ašuku, reāli augusts ,bet temperatūra bija 8grādi no rīta un pat dienas laikā neiesila vairāk ,par 15grādiem man liekas ka noteicošo lomu nospēlēja laika apstākļi. Izvelc zivi vismaz rokas var pasildīt :)
12.augusts 2012, 13:43 | links
 
No krasta praktiski nevar, jo krasti aizauguši. Ar līnīšiem-augusta vidū droši tikai tirgū, bet kāds jau vēļ ņem-ja paveicas pat vairāki.
11.augusts 2012, 10:13 | links
 
Sakiet lūdzu vai Lobes ezerā ir vietas kur no krasta pasēdēt uz līņiem vai obligāti vajag laivu ņemt.Es tur tikai divas reizes esmu bijis bet abas laivas ņēmām bāzē un ar spiningiem mētājām. Vai ir vietas kur ar pludiņmakšķeri atpūsties ?
10.augusts 2012, 15:55 | links
 
lobesmari, tad saprotu ka so 6dien drosi var sturet vakara uz kadu liniti, sie nepievils?:):)
10.augusts 2012, 15:41 | links
 
Imant s, ja pa nakti nefunicē apkārt pa ezeru, tad var arī pa nakti copēt.
9.augusts 2012, 11:31 | links
 
Imants-4-os-ziemsvētkos-? , ko. Labi , nesapratu, bet cope ir. Līdakas , līņi vairāk par to ko drikst paturēt, tā ka veči laiž pat atpakaļ, lai paturētu lielākos.
8.augusts 2012, 20:47 | links
 
hmm, pa ausu galam esmu dzirdejis, ka Lobes ezerā cope ir atļauta kamēr ir gaismiņa. Tad jau laikam ne, var arī 4os pēcpusdienā ap Ziemassvētkiem līņot :)
7.augusts 2012, 20:38 | links
 
Nakts no 3. uz 4. augustu - rezultāts 5 līņi, visi, kā nomērīti 0.8-1.1 kg robežās, 4 brekšuki ap 0.5kg, dažiem līņukiem vēl izdevās ieskriet zālēs un atbrīvoties. Vislabāk ņēma uz lielu pušķi ar baltajiem, bet naktenis arī garšoja. Vispār garlaicīgi nebija, Pērkontēvs arī gādāja par fona noformējumu, vienu brīdi bija baigā dilemma, dzert vai nedzert alu no skārdenes :)
Ņemot vērā, ka pamatā esmu spiningotājs, kas tikai retu reizi veic kādu sānsoli ar fīderi vai pludiņu, domāju ka specs pieskaldītu stipri vairāk, tā kā zivis ir, vajag tik ķert.
6.augusts 2012, 09:47 | links
 
Šodien biju no rīta līdz vakaram Lobes ezerā. Kopā 5 līņi. 3 rīta pusē noķērās starp 7-9 un 2 vakarpusē starp 18:30-19:30. Mazākais nedaudz pāri 30cm, lielākais 45cm. Visi uz slieku. Balto uzliku, bet tad no mazajām nevarēja tikt vaļā. Jocīgi, bet nepieteicās neviens brekis. Sīkās ar netraucēja, pat ja 10 numura āķim galā bija slieka.
4.augusts 2012, 23:59 | links
 
Ezera vidū ūdens duļķains. Gar malām tīrāks un tur arī līdakas. Diviem profiem šodien-5kg + 4 gb virsmēra. Daudz atlaisto. Piecinieci arī gribējām atlaist, bet viņa negribēja to izmantot, tā kā -žēl, aizbrauca ar auto.
18.jūlijs 2012, 19:59 | links
 
Llietus ar nelietu- fifty-fifty, līst , nelīst. Tas vēl pusbēda, bet ja kāds visu laiku provocē tavu tārpiņu tavas makšķeres, tava āķa galā, nu tas ir par daudz. Cope ir-līņi pašās zālēs - pleķīsos-bet viss ar laika, gaidīšanas rezultātu.
17.jūlijs 2012, 20:30 | links
 
Tkiko nedaudz vēsāks , tā līņi arī atturīgi. Vakars , pēc dienas lielā pūtiena, VĒSS UN ATTURĪGS. Ir, jau ir cope, bet ne tā kas bija. Žēl , bet rīt taču viss vēl ... .
13.jūlijs 2012, 23:09 | links
 
Braucu šodien, uz Maskavas štrāses pie Glāzšķūna " ķieģeļi " stāv vēl joprojām . Viņi tos tiltus taisa .
12.jūlijs 2012, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager