Lobes ezers

Cope
Saproti, ir skumji lasīt šādus stāstus, kur tiešām iet bojā ezers, ja interesētu ezers un tur mītošās zivis būtu pavisam cita lieta, bet te daži vai nu nemāk vai negrib saimniekot!
13.jūlijs 2011, 14:59 | links
 
ABC
Ir jācepās.Bet tas nenozīmē,ka vajag braukt augumā cilvēciņam kurš tur vēl cīnās.Cits jau sen būtu metis mieru,bet Mārim tas laikam vairāk ir hobijs.Mani kkā nepamet doma ka Sazaans ir Laimoņa(bijušā pārvaldnieka) radinieks,vai pilnvarotā persona.Teksti tādi stipri aizdomīgi.
:)
13.jūlijs 2011, 15:01 | links
 
Piektdieni
Ar āmuru daudz malkas saskaldīsi???
:DDD
13.jūlijs 2011, 15:02 | links
 
Ja interesētu tikai ezers, tad varētu organizēt dažnedāžādus glābšanas pasākumus, lai to glābtu.

Piemēram divdienieci talku, savācas copmaņi pa dienu pastrādā, vakarā atpūšas, pastāsta makšķernieku stāstus savās teltīs izguļās utt. nākamā dienā atkal pastradā. un katram talceniekam 6 vai 12 mēnešu licenzi par to + piesaistīt atbalstītājus, kas ar tehniku 'vai kaut vai degvielu palīdzētu! respektīvi iesaistīt visu ko iespējams, runāt caur masu mēdijiem, lai piemēram neste iedo 100 litri degvielas + stiga iedod krūmgriežos uz nedēļas nogali, honda ar laivām vai motoriem utt. pretī saņemot ielūgumus tik un tik, ko dalīt saviem klientiem. To var ar darbu dabūt gatavu, bet vai to kāds grib????


ja to darītu un uzrunātu tautu publisi kaut vai caur beztabu + makšķernieku raidījumiem, to varētu dabūt gatavu! Sponsoriem reklāma, talceniekiem brīva piekļuve ezeram. tik vai biznes no tā necietīs??? bet ezers noteikti iegūtu!
13.jūlijs 2011, 15:11 | links
 
Urmas, atceries, figurēja diskusijās par un ap Lobi tāds Otilijs vai kauč kā tā. Vai tik nav tas pats personāžs....
13.jūlijs 2011, 15:13 | links
 
nu ja šī visa ambrāža ir personisku lietu kārtošana, tad ar lomikiem uz lobi.

bet cik zinu no tā kas un kā notiek, tad tiešām vai nav uzņēmības , gribēšanas, vai kas cits.
13.jūlijs 2011, 15:18 | links
 
Piektdieni
Ja dzīvotu,kā kādreiz,biku tuvāk Viskālītim.Tad man tur būtu ar izkapti izpļautas slepenās taciņas utt. Tavs variants - rīkot talkas,strādā tik privātā dīķī.Kāpēc? - Tās zāles jāpļauj regulāri,nevis reizi gadā.Tīri fiziski tas nav iespējams pat 50 entuziastiem.Platība par lielu.
:)
13.jūlijs 2011, 15:20 | links
 
es nesaku ka vienā reizē tas izdarāms, bet mēģināt var. un man liekas mēģināt ir labāk, nekā nedarīt neko!
13.jūlijs 2011, 15:24 | links
 
es jau neesu Zatlers, kas uzreiz grib mainīt pastāvošo varu, man pie kājas, kas tur saimnieku, Māris, Uldis vai Epolits:D

tik par to, ja sāk ņaudēt ka nekas nesanāk, vai ir darīts viss, lai sanāktu, miljonus nenepelnīs, te ir tā vai nu ir ieksās to darīt vai nav!
13.jūlijs 2011, 15:27 | links
 
a esot tak pļaujmašīna....
13.jūlijs 2011, 15:28 | links
 
Sazaans
Pamato savu apgalvojumu,par konkurentu izēsšanu un privātā biznesa lobēšanu.Ja vari pierādīt kaut pēdējo punktu,tad pret Māri jāierosina krimināllieta par dienesta ļaunprātīgu izmantošanu privātajām vajadzībām.Ja nevari pierādīt,tad Māris var celt prasību ierosināt lietu pret Tevīm par apmelošanu.Tici man,es iešu par liecinieku!!!
13.jūlijs 2011, 15:28 | links
 
o jopcik, tik mani tiesā neiesaistiet:D naf laika vazāties, jācopē:D
13.jūlijs 2011, 15:31 | links
 
To urmaas
Ar diktafona ierakstu pietiks vai gribi citus pierādījumus?

To Headhunter
Atšķirībā no Tevis mani šeit daudzi pazīst personīgi.
13.jūlijs 2011, 15:56 | links
 
Urmaas, varu piekrist, ka braukt augumā, tas ir pats pējais arguments, kurš nenes nevienam nekāda labumu. Ja kādam ir fakti, tad lūdzu liekat tos galdā. Bet tā arī nesapratu kāpēc zāles pļāvējs nekursē pa ezeru. Nu jau būs mēnesis vai divi pagājuši pēc tā iegādes. Vienkārši cilvēciski gribas Mārim palīdzēt. Kaut ne fiziski, kaut ar morālo atbalstu. Ja ir zālespļāvējs, var taču kaut vai prasīt pagasta atbalstu, lai iedod kaut simtlatnieku pļaušanas darbiem un nofinansē dehvielas iegādi. Nezinu, vai tas ir tik sarežģīti.
Teikšu, kā ir, uz Lobi braucu tikai svētdienās, kad mazāk copmaņu. Gadus divus, neesmu sastapis nevienu inspektoru. Arī ziemā. Senāk viņi tur bija regulāri. Pāris reizes esmu saticis Māri. Bet viņš nav inspektors. Tas ir saisīts ar finanšu trūkumu vai kā savādāk? Piekrītu, ka Mārim nevajag atbildēt uz pesonīgiem apvainojumiem, taču par paveikto un problēmām šajā sadaļā būtu īstā vietā kur pastāstīt.
13.jūlijs 2011, 15:57 | links
 
Sazaans, ar textu:
"To Headhunter
Atšķirībā no Tevis mani šeit daudzi pazīst personīgi." Tu nopozicionē sevi kā centrālo figūru - ja es nepazīstu, tad neviens nepazīst + vēl teksti, ka noteikti labāk apsaimniekotu ezeru, nu vecīt baisi daudz esi no sevis iedomājies. Gaidam pierādījumus par to, ka labāk apsaimniekosi ezeru, lai gan šķiet, ka nekas vairāk par plātīšanos internetā nav gaidāms.
13.jūlijs 2011, 16:05 | links
 
To Headhunter
Pirmkārt es neteicu ka labāk, bet gan to, ka es domāju ka varu labāk apsaimniekot. Jūti atšķirību?
Otrkārt. Tu izteici varbūtību par manu personību, es viņu centos apgāzst neizplūstot diskusījās par to, kā radinieks esmu, vai nēesmu.
Treškārt. Tici man, ka man neviens ne dos, ne ļaus viņu apsaimniekot. Tā ka... Ja nu gadījumā no debesīm nolaižas eņģelis un notiek brīnums... Tad paskatīsimies gan.

Pārējiem. Man ir pie kājas Lobes bāzu bizness. Ja kāds uzmanīgi palasītu, tad saprastu uz ko norādu ar no tā varbūtējām izrietošām sekām un pārdomām par to, kam tas ir izdevīgi. Nedomāju ka Pētera bāzei ir izdevīgi tas, ka ezers ir neizplauts, vai Edgara bāzei tas ka ezers netiek kontrolēts. Pie viņiem nenonāk licenču nauda.
Un es nesaku ka mana taisnība ir vienīgā. Protams saprotu ka apsaimniekošana mūsu laikos nav bizness bet gan balstās uz entuziasmu. Bet ja nevari neko vairāk izdarīt ezera labā, tad palaid varbūt citus, kas prot, var un grib (es patreiz nerunāju par sevi), nevis publiski sūdzies cik viss ir slikti, kā visi kāš u.t.t.
13.jūlijs 2011, 16:21 | links
 
Veči!!!!!!!!!!! vienam otru apdirš...... nekas nemainīsies, ja interesē, kā glābt ezeru, tad nākat kopā, izstrebjat vienu vakaru pa 0,7 uz katru aci un izsakat katrs savu sāpi un risinat ko.

kaut publiski problēmas varam risināt šeit forumā, star mums copmaņiem esu pārliecināts, ka ir visu profesiju pārstāvji, gan juristi, reklāmas speciālisti, gan vides sp.... utt.


ja šādi izdodas sasmelties idejas kā un ko darīt, tad varbut izdodas. Kāds noteikti strādā Statoilā utt. un var parunāt savā šancē, par kādu publisku atbalstu ezeram utt. savukārt kāds no masu mēdijiem par to visu varētu uzrakstīt un parādīt. (kaut es varētu to uzņemties, jo ir klasesbiedri kas ir reportieri gan TV3 gan LNT)


daram kaut ko! un ja izdodas kaut vienu šādu ezeru saglābt, tad varbūt pat varam ķerties pie nākamā!

tik ir jābūt gribēšanai to darīt,un personiskās intereses, ja tādas ir nedrīkst lobēt!
13.jūlijs 2011, 16:27 | links
 
urmaas tulkojumā nozīmē (pūlis)


tā kā ,kāds smagi zaudēs :DD:
13.jūlijs 2011, 16:28 | links
 
Piekdienis,lai iedzer,izkaujas un pa draugam šķiras!!

Karstais laiks dara nervozus!
13.jūlijs 2011, 16:29 | links
 
strīdā rodas taisnība:D moš topiks ko mainīs:D
13.jūlijs 2011, 16:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager