Lobes ezers

Cope
Man māri ,žēl .Jūs te kā izsalkuši vilki!!

Viņs vismaz, kaut ko dara,cits pim.i kasītu!!
14.jūlijs 2011, 15:40 | links
 
Lai ēstu zupu,katlīņā ir ko jāiemet.Nazis?Cik lielu gribi.Mačeti?
14.jūlijs 2011, 15:42 | links
 
Derēs
14.jūlijs 2011, 15:44 | links
 
Lobesmaari.
Cik maksaas? Es ir gatavs pllaut ezeru. Ar darbu tagad gruuti.
14.jūlijs 2011, 15:53 | links
 
Vai kāds var pateikt cik , ar ko , par ko, vispār ir jāsaskaņo pļaušana. Zinu ka vai es daru , vai nedaru, bet pa ... dabūšu. Nāciet ar savu degvielu un gribēšanu un sāksim visi pļaut. ABC-kādu līgumu ar ko es varu slēgt, ta ne ar ko, to dara valsts institūcijas ar savām regulām, likumiem u.c.-sākot no pašvaldības un uzaugšu. Lai tu tikai pamakšķerātu vismaz - vēlreiz ap 30 parakstu, pirms un pēc. Man patiktu ja kāds no atbildīgajiem šeit pateiktu kaut- ko neslēpjoties. Ku-kū, kur jūs esat. Protams līdz jūsu-mūsu līmenim, mēs esam par zemu.
14.jūlijs 2011, 16:10 | links
 
Mjā.Par daudz nevajag uzņemties.Laicīgi ir jādomā.
14.jūlijs 2011, 16:16 | links
 
Ko Jūs te kā izsalkušu vilku bars rejat,ko Jums Mārīs sievu,mīļāko atņēmis ka viņam tā uzklupuši?
Kas Latvijā tikai Lobes ezers tā aizaudzis?
Padomju laikā ezerā meldrus pļāva un kas tad tur mainījās.Vārdos visi briesmīgi darbinieki un padomdevēji,tāpēc jau mēs Latvijā esam tur kur esam.
Ar cieņu visiem un ne asakas!
14.jūlijs 2011, 16:23 | links
 
Vēlreiz ačgārnai. Esmu par abām rokām par to, ko dara Māris. Esam ar Māri kopā strādājuši, visu ko Māris dara, dara no sirds. Bet, saki lūdzu, kāda velna pēc pirkt pļaujmašīnu, ja ar viņu nav paredzēts strādāt. Kaut kāds, kaut 2*2 līmenī biznesa plāns gan jau ka bija? Var būt Māris par maz dalās ar problēmām, kurām neatrod risinājumu pats? Var būt mēs, ar savām problēmām pārņemti, vienkārši nedzirdam, ko Māris mums stāsta? Grūti jau ir te forumā, kā kaut kas ne tā, tā vesels bars izsalkušu suņu sāk riet. Nevienam tas nepatiktu. Bet šeit ir arī gana daudz makšķernieku, kuri varētu palīdzēt ar padomu, problēmas atrisināšanu.
14.jūlijs 2011, 16:26 | links
 
tini - man neviens neko nav atņēmis un ne uz vienu nereju, bet: ir iztērēta nauda (atrauta no citām lietām, cik saprotu), nopirkta mašīna, kas tagad nevajadzīga stāv šķūnī, jo PĒC pirkšanas sākot skaidroties, izrādās, ka to nemaz nedrīkst lietot (vajag vēl izpildīt lērumu citus nosacījumus). Lūk, tāpēc mēs LV esam, tur kur esam.
Tas nedaudz atgādina postus šeit, CL - "eu veči, vakar nopirku tādu un tādu spoli vai kātu, vai būs labs tam un tam..." :)))
14.jūlijs 2011, 16:46 | links
 
Re,neaceros kurš te pieminēja. Zaibis ,taisam divdienieku,vienu dienu visi kārtigi strāda,pļauj ,vāc musaru u.t.t,otru dienā laižam copēt,māris kā kartigs saimnieks uzmaucis uzkožamos,padzerienu :)

Mums skābeklis,un pigments. A saimniekam 100 reiz lētāk neka cakareties pa visadam iestādēm.!!
14.jūlijs 2011, 16:51 | links
 
gugu, tu vispār esi bijis Lobes ezerā kādreiz? ;)
14.jūlijs 2011, 16:58 | links
 
Kas attiecās par pļaušanu, tad rodas jautājums. Kāda velna pēc ir jāpērk tik dārga pļaujmašīna, ar kuru neviens nemāk darboties, ja ir firmas, kas ar to nodarbojas profesionāli. Viena m2 cena ar plaujmašīnas atvešanu, aizvešanu, zales nopļaušanu un zāles novākšanu ir +/- 0,15Ls. Pats šogad interesējos!
14.jūlijs 2011, 17:08 | links
 
Var būt tā arī ir jādara, ņemam pa kannai degvielas+blašķi sava mīļāka dzēriena, sasienam Māri, paņemam pļaujmašīnu un dienu pavizinamies pa ezeru. Ja Māris iesniegumu neuzrakstīs par viņa kustību ierobežošanu, mums ar neko nevarēs piesiet. Mēs jau neko nezagsim, tikai pavizināsimies, a ka tur kāds niedru pudurs pazudīs, ta ks viņu zina, vai bija vispār:))))
14.jūlijs 2011, 17:08 | links
 
ABC-2gadus atpakaļ painteresējos kases turētājam-cik man kasē naudas par licencēm, ar ko es var darboties un plānot-atbildē-ka pietika priekš pļāvēja un vēl apsardzei, vēl lai uzsāktu pļaušanu, bet tad kad 1,5 gadu garumā ievērojot likumus, nolikumus u.t.t. nopirku to visu Z.F. pieprasīja viņiem nepārskaitīto(nezināju)naudiņu-3000Ls. Paliku ar mīnusiem- arī pret "Mēs zivīm" par š.g.Realizētas licenzes par2750 Ls-samaksāts-ZF vairāk, atkal no2750 Ls + 30% ir jau tur pat vēl 1000 Ls-ZF parāds. Ne santīma nav maksāts "Mēs zivīm"-S.g.Vai šeit kaut kur ir mans mīļais ZF ?.Riekstiņa kungs es Jūs Ļoti mIlu. Par to ka vienkārši esat un man nezinot "palīdzat". Paldies .
14.jūlijs 2011, 17:18 | links
 
:DDD

Bet Mārim jau nebūs liecinieku, ka viņu sasējām un paši vizinājāmies:D a pļaumašīnai ir kātu turētāji, lai uz velcīti varētu:D
14.jūlijs 2011, 17:18 | links
 
man tādas pašas domas Andri.
esmu gatavs aizņemties izkapti un kaut pāris m2 bez atļaujas izpļaut.
jātaisa bezpriģels. sanāks precedents ;)
kādam jābūt pirmajam.
atbrauks 20 cilvēki, bez Māra atļaujas iebrauks ezerā un pļaus uz nebēdu.
Māris neko nevarēs izdarīt.
lai ZF pēc tam meklē :D
14.jūlijs 2011, 17:22 | links
 
un vispār!
es maucu šodien ar vobleriem un gumijām pļaut Lobi :D
dirsēji un kampēji lai brauc uz Baltezeru vai Ogres upi :D
14.jūlijs 2011, 17:24 | links
 
Tagad situācija nedaudz sāk noskaidroties. Ir finansiālas grūtības. Tad vajag izdomāt, kas ir labāks:
a) meklēt finansiālu (pļāvēja algošani) un materiālu (degviela) atbalst
b) organizēt copes un pļaujas svētkus.
Var būt vēl ir varianti.
Nezinu tā pļāvēja ražību un cik laivas vajadzīgas lai izvestu to nopļauto zāli. Pastāv iespēja, ka lielākam pulkam talcinieku tur pat nav ko darīt. Domāju ka pie ezera platībām darbs ar izkapti būs mazrezultatīvs (man nav pieredzes).
14.jūlijs 2011, 17:40 | links
 
Mani sasiet pagaidām vēl nav izdevies nevienam. Neisaku pa mēģināt.
14.jūlijs 2011, 18:15 | links
 
...bet to Riekstiņu Tu tomēr mīli....DDD
14.jūlijs 2011, 18:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager