Lobes ezers

Cope
ja Māris štelles bīda tāpat kā raksta, tad nav ko brīnīties, ka tas zāles pļāvējs stāv bez darba....
14.jūlijs 2011, 18:37 | links
 
ABC- tās nav finansiālas grūtības,bet valsts - pasvītroju-rekets. Kāpēc man jāapmaksā copes firmu reklāma,caur ZF+tā ierēdņu armija.
14.jūlijs 2011, 19:28 | links
 
Māri,...-tāpēc, ka Tu dzīvo un barojies no VALSTS īpašuma...
14.jūlijs 2011, 19:33 | links
 
Štelles ja bīda, tad kaprači. Es neko nebīdu, bet lai kaut vienā vietā- LATVIJĀ- viss būtu bez štellēm.
14.jūlijs 2011, 19:45 | links
 
Tonim-vai Jūs dzīvojat citur. Man ļauts šeit tikai eksistēt. Nebarojos, bet strādāju. 'Jūtu, ka būšu kādam uzkāpis uz kājas.
14.jūlijs 2011, 19:50 | links
 
Māri, nepārzinu tavas līgumsaistības, bet spriežot pēc tevis rakstītā, prasītās summas ir pamatotas ar līguma nosacījumiem. Ne nodokļi, ne līgumsaistības nav rekets. Tie ir spēles nosacījumi. Un tie ir jāievēro. Itkā tev pašam vajadzētu sekot ieņēmumiem un izdevumiem, mazāk pārpratumu būs.
Bet vienalga, padomā pats kāda palīdzība tev būtu vairāk noderīga.
14.jūlijs 2011, 20:16 | links
 
Es tikai daru, bet visa veida kustību regulē citi. Nāc ABC un kaut ko dari-bet kā un ko nepateikšu. Tu un citi-dari, vai revolūciju? Redzi, ka līgums parasti abpusējs, bet ja tu neesi sapratis pagaidām prasa tikai man. Otras puses līgumslēdzējs pat nav nevienu pagodinājis ar savu klātbūtni. ABC izlasi pagastā līgumu un tad vēl pajautā tur ko esmu centies darīt. Starp citu man piedāvāja to ezeru aizbērt ciet, lai nebūtu problēmu. Nav ezera, nav copmaņu, nav problēmu. Lūdzu turpmāk- es tāds un tāds darīšu, vai palīdzēšu, ko, kad, ... .
14.jūlijs 2011, 20:32 | links
 
Māri es Tevi neaiztiku, un ieteicu paskatīties līguma saistības, ja ir tādas saistības un ir tādi punkti, tātad ir braši palīgi. Un ja tev ir problēmas ar naudas skaitīšanu tad arī es pie tā nēsu vainīgs. Tu mani noliec publiski ka esu nozadzis naudu un licences. neaizmirsties. Ja jau Tu un Mēs zivīm nevarat neko izdarīt, tad tas liecina par to ka Jums pret mani pretenziju nav! Varbūt ar pārējiem varētu paskaidrot arī citas mutiskās vienošanās un kāpēc Tu biji ( tavs iesniegums 03.03.2008 un 2008 gada 10 marta lēmums nr.5 Uzņemts) varbūt pat esi mēs zivīm biedrs. Varbūtās ir jautājums par 10%? Kāpēc Tu atbalstiji šo līgumu? Ja kādam ir jautājumi pajautājiet, es atbildēšu. Ja es aizgāju no MZ tas nenozīmē ka es kautko esu pārkāpis, ir daudz lietas ko es zinu, ir ļoti daudz lietas ko varu pastāstīt par projektu realizāciju. Vajag tik prasīt. Savulaik Dzenīts arī kautko rakstija, privāti atbildēju un tad jau rodās atbildes un skaidrība! Tā pat kā rodās jautājums, kā var sagadīties tā ka divus Mēs-zivīm biedrus (viens valdes loceklis) pieķer maluzvejniecībā (starpcitu es neķēru, gulēju mājās). Ir piemērots sods.
14.jūlijs 2011, 21:29 | links
 
Māri, tev taču cilvēki piedāvā palīdzēt, neko neprasot pretī. Vai tas ir maz? Dievs ar visiem pagastiem, novadiem, MZ un visiem pārējiem burta kalpiem. Negrib šodien viņi m;us dzirdēt, pēc nākošjām vēlēšanām runāsim ar citiem. Mēģināšu rīt tevi, Māri, sazvanīt. Šodien problēmas ar Tele2 tīklu, komunikācija caur rakstītu vārdu mazproduktīva.
14.jūlijs 2011, 21:33 | links
 
Nazi, neesi kā tirgus bāba, es zinu, bet neteikšu. Ja kāds paprasīs, es pastāstīšu. Vai nu runā skaidru valodu, vai labāk vispār paklusēt.
14.jūlijs 2011, 21:40 | links
 
Ja visa šī riešanas enerģija aizietu kaut kam jēdzīgam, dzīve būtu daudz gaišāka un skaistāka =)

Miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!!
14.jūlijs 2011, 21:46 | links
 
ABC
Tirgus ne tirgus, bet par mani runā! Cik daudz runā par mani tik daudz es par viņiem! To kas ir runājams es runāju, bet ja sāk tā smalkāk tad te vietas nepietiktu!
Un apmelot publiskā vietnē netaisos, atkarībā no citiem zinu ka tas ir kriminālsodāms!
14.jūlijs 2011, 21:47 | links
 
Andriskkk
cepiens jau sanāk tādēļ ka es atgriezos no reida no Lubānas un lasu šo, atvainojos bet nespēju klusēt. Viss kas ir pret mani ir baumas kuras paceļ viens vai pāris cilvēki. Bet mans teiktais ir dokumentāli apstiprināms!
Ja Tevi noliktu, vai necenstos aizstāvēties???
14.jūlijs 2011, 21:51 | links
 
Nazi, tad tev līp pie rokām sveša nauda, kā lobesmāris apgalvo, vai nē?
14.jūlijs 2011, 22:35 | links
 
Inspektoru kari(savstarpējie). :(Strīds par makšķernieku piķi.Kurš cik noblēdījis.Sviests.
14.jūlijs 2011, 22:40 | links
 
Ja jau būtu lipis tad domāju ka jau sen mani būtu mani apēduši bez sāls, un ietupināts!
14.jūlijs 2011, 22:53 | links
 
ja tā publiski, nepamatoti cilvis var apvainot, tad tur prasās, vieglākais, pa žaunām!
14.jūlijs 2011, 23:02 | links
 
pa žaunām nevar, C&R var neizdoties, labāk pa apakašmuti:)
14.jūlijs 2011, 23:09 | links
 
:)
Šodien lietus diena Lobē.
Praktiski visu laiku arī vilņi.
Ar draugu pastrādāts no 19-22
Rotiņš pret džerku.
Rotiņš 2 zemmēri+570g asaris
Džerks - viens zemmērs.

Bišku paretinātas arī zāles un meldri :P
Ezers vairs nav tik aizaudzis :)))
15.jūlijs 2011, 01:02 | links
 
Māri.
Ko Tu tur gvelz par līgumiem? Līgums ir divu pušu vienošanās par kaut ko un uz tā ir izklāstīti šīs lietas nosacījumi. Neviens Tev nav spiedis neko parakstīt. Līguma punkti ir koriģējami. Ja pats parakstīji neizdevīgu sev līgumu, tad ko sūdzies?! Lauz līgumu. Līgums noteikti to paredz!

Un tomēr paskaidro, kādēļ ir slēgts tik neizdevīgs līgums ar Mēs Zivīm un kādēļ ir pirkta pļaujmašina, ja par to naudu varetu to ezeru tukšu izpļaut vismaz gadus trīs, četrus?!

Es pat nerunāju šobrīd ka šai pļaujmašīnai ir arī ekspluotācijas izdevumi, jāalgo "licencēts" pļāvējs u.t.t.
15.jūlijs 2011, 08:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager