Lobes ezers

Cope
parasti jau naudu lielajai tehnikai dod ZF.
15.jūlijs 2011, 09:15 | links
 
Ir lietas par kurām internetā nav jēga rakstīt. Man pie mājas pazuda zandarti un tagad ir čupa ar zemmēra samiem, sāku rakt, kas ir mainījies un funktierēt kas ir kas. Visiem pieejamo informāciju apskatot, domāju ka VAA ir Mēs - zivīm tāda kā filiāle, JB (no Mēs - zivīm, inspektors un audzētavas vietnieks) un MB no VAA un MOSP ir saistītas personas. Tāpēc pamētāju bruģakmeņus VAA un MB dārziņā, vēlāk izrādījās ka velti. JB un MB ir tikai vienādi uzvārdi. VAA nav Mēs - zivīm, saistība ir tāda, ka viens no Mēs - zivīm dibinātājiem, kuru neapmierināja, kas notiek organizācijā, aizgāja prom, un vēlāk bija viens no dibinātājiem VAA. Atšķirība ir tāda ka VAA biedri NAV pieķerti meluzvejniecībā un pret viņiem netiek izskatīta lieta tiesā. Ja kādam ir jautājumi par VAA droši varat uzdot tos Nazis un viņš, no maluzvejnieku ķeršanas brīvajā laikā, atbild. Man tas palīdzēja salikt daudz lietas pa plauktiem.

Par šo lietu.
Tukši runā daudzi, izteiktākās frāzes = nāciet dariet, pierādiet ka varat labāk, jūs protat tikai kritizēt, iesaistieties, palīdziet. Bet kad reāli kāds piedāvā iet un darīt, tad runātāji kaut kā paši neiet malā, tup savās vietās ar zobiem ieķērušies un turpina skandināt savas bēdu dziesmas. Tās ir tukšas runas, lai attaisnotu savas neizdarības, neprofesionalitāti un nespēju risināt lietas. Runātāji neies malā, ne ļaus ko citiem darīt. Ja arī kāds darītājs uzradīsies to noēst centīsies citi runātāji (līdz šim es runāju par valsts ierēdņiem, starp citu). Izkatās ka šādu taktiku pielieto arī lobesmaris. "Nāciet un dariet un nāc un pierādi ka esi čempis" komentāros ir nepārprotams aicinājums pārņemt lietas uz ko Sazaans arī ar pilnu nopietnību atsaucās. Kas notiks - nekas, lobesmaris neatkāpsies un neatdos apsaimniekošanu Sazaans. Es nepazītu, ne vienu, ne otru, Lobē neesmu bijis, bet no pieredzes, ja Sazaans dzīvo pie ezera (vai atrisinās to) būtu labāks ezera apsaimniekotājs nekā lobesmaris. Lieta ir tāda, ka bardakā par valsts naudu var stutēt savu privāto biznesu, paņemt savu mazo interesīti, tāpēc arī pie vienas bāzes ir izpļauts bet pie citām nē, tāpēc ir līgums kas nedarbojas, bet netiek pārtraukts. Kaut kā pie savas bāzes var neievērot to, ka vajag sertificētu pļāvēju, pie citām - nevar. Un ja izpļaus nesertificēts, kas notiks? Nekas, ezers paliks tīrāks, paliks vairāk zivju, vairāk naudas un pie līguma pārslēgšanas var uzrasties nopietns apsaimniekotājs, kas nodrošinās visiem vienādus spēles nosacījumus.
Un netaisu lobesmaris par pēdējo ...., viņš noteikti palīdz ezeram savu iespēju un entuziasma robežās. Bet visiem būtu labāk, ja ezeru apsaimniekotu viens, bet bāžu biznesu vadītu citi.
15.jūlijs 2011, 09:40 | links
 
Sazan, tevi par apsaimniekotāju laist nevar. Vai nu tu nezini cik vienā hektārā ir kvadrātmetru un cik liels ir ezers vai arī rēķināt nemāki. Vai arī tev tomēr ļoti gribas noriet Māri. Pa tiem 3000Ls man sanāk ka var nopļaut akurāti divus hektārus. Un tikai vienu reizi.
Paldies Vanem, par informāciju. Arī Mārim tas varētu būt jaunums un ļoti noderīgi. Var būt ir zināms, kam no ZF ir finansēti šādi pirkumi? Kaut vai privāti nosūtīt vēstuli ar šādu informāciju Mārim.
15.jūlijs 2011, 09:44 | links
 
Vēlreiz- es bez novada akcepta nedrīkstu pat... .Tas pirmkārt. Vanem-ZF nedod, bet ņem, lai varbūt kaut ko atmestu. ZF no ezera saņēma(atņēma) 3000Ls. Atpakaļ neko. Nazim-ja esi nevainīgs lūdzu novada domē tiekamies ar visām juridiskajām un privātpersonām, juristu un tiesībsargu piedalīšanos. ABC-gaidu un darām. Dzenītim-es cenšos ievērot visu intereses-Copmaņu,bāzu,novada,pagasta, pat tik augsti-valsts, bet kas piedalās atgriezeniski šai procesā.
15.jūlijs 2011, 10:57 | links
 
Cope-vidējais rādītājs par 24h, ar vienu piegājienu 3 līņi+1 breksis pa kg.
15.jūlijs 2011, 11:06 | links
 
Māri man problēmu nav, Tev ir visas iespējas. Lūdzu brauc dari un meklē, es aizgāju no tā pasākuma nepagarinot līgumu un tas ir redzams domes lēmumā. Tu mani vari nebiedēt ar tiesību sargiem jo cik atceros arī kad biju MZ tev tika skaitīta nauda tie 10% tipa lai sargātu, bet rezultātā visi slikti, visi zagļi un neviens neko nedara. Vīriņ Tu stipri kļūdies ja jums kopēja varka ar MZ un viņu godabiedri kas ir ierēdnis, ir par maz nosmelts kāpostiņš tad paši darat kautko, saku vēlreiz netirinies pa netu ar izteicieniem var bēdīgi beigties. Un jautājums kāpēc Tev nepatīk ka brauc kontrolēt bez tavas ziņas ir vēl jo projām atklāts. Informācija plūst un ir daudz lietas kuras ir vienkārši saprotamas!
15.jūlijs 2011, 11:53 | links
 
Citēju lobesmāri: es cenšos ievērot visu intereses-Copmaņu,bāzu,novada,pagasta, pat tik augsti-valsts, bet kas piedalās atgriezeniski šai procesā.

Uzsvaru likšu uz BĀZES (daudzskaitlī). Pastāsti visiem kā Tu ievēro 4 un 2 bāzes intereses... Tiešāk, kā Tu gribēji šīs bāzes izēst no Lobes un vel tagad to gribi. Kā Tu par otro bāzi rakstījim kļauzes, kad viņa atļāvās iegādāties lielās laivas. Tu domā ka man neviens no pagasta nav par to stāstījis. Un arī par pārējām cūcībām, ko dari šo bāzu interesēs. Svētais atradies!
15.jūlijs 2011, 12:08 | links
 
To AndrisABC
Nu nav man ezera kartes ar platībām un varbūt arī noklūdījis, bet ņemot vērā, ka viss ezers nav jāpļauj tad vairākām reizēm šīs naudas pietiktu. Domāju ka 3000Ls ir tikai pašas pļaujmašīnas izmaksas. Piereķināsim klāt pārējo un būs jau 4000Ls. Vel tā nopļautā zāle ir jānovāc un jāaizved prom, kas arī maksās naudu. Gala rezultātā gandrīz sanāks tas ko rakstīju, pat ja kļūdījos aprēķinos.
15.jūlijs 2011, 12:22 | links
 
Mļin, satiekieties kaut kur un noskaidrojiet attiecības. Cik var irst? Pilns forums ar savstarpēju iršanos.
15.jūlijs 2011, 12:35 | links
 
lai tak ņemas savā sadaļā. no malas gan liekas, ka tīras tur nav lietas.....viens tik kunkst, citus apvaino...kamēr būs vecie vēži vecajās kulēs, nekas , liekas, nemainīsies....
15.jūlijs 2011, 12:44 | links
 
Tiešām, ko mocīties. Nāks atkal citi.
15.jūlijs 2011, 13:50 | links
 
nazim-sazanam un līdzīgiem. Viss. Pietiek. Bez segvārdiem.Atklāti -es tāds un tāds un ko es gribu- pasakiet. Citādi prosta provokācija.
15.jūlijs 2011, 13:56 | links
 
Gribētos gan piezīmēt, ja pārējās bāzes tiešām vēlētos apsaimniekot ezeru, tad varētu mierīgi apvienoties biedrībā, tajā arī iesaistīt vietējos ieinteresētos makšķerniekus un tad visiem kopā panākt, ka viņi apsaimnieko ezeru, tai skaitā ķer rūtainos, raksta atskaites utt.
Savādāk viena bāze sūdzas, otra bāze sūdzas, visiem slikti, lūk, piemēram, Sazaans to varētu palīdzēt izdarīt, tai skaitā par biedrības biedru kļūt. Dažreiz vajag nelielu spērienu pa botomu, lai panāktu efektu un nopelnītu sev neizdzēšamu pieminekli. Bet ja tās čīkstošās bāzes nevar saorganizēties, vēlas tikai naudu slaukt, neko neieguldot (darbu un laiku), tad nav jēga savu laiku tur tērēt. Paši vien vainīgi ka savu biznesu pazaudēs.
15.jūlijs 2011, 14:13 | links
 
man liekas ka vajadzēs drīz atvērt jaunu sadaļu cope lobes ezerā a to šeit jeu neviens vārds par copi neizskan tikai abpusēja apriešana
15.jūlijs 2011, 14:24 | links
 
VANEMS-te kaut kur bija rakstījis,ja kaut kas nepatīk-brauc uz citu mārku makšķerēt.
15.jūlijs 2011, 14:32 | links
 
lobesmari.
Kaa ir ar to ezera pllaushanu? mans piedaavaajums veel kaadu laiku ir speekaa.
Un ko policijaa saka par naudas zagshanu? Vai varbuut Tu tikai velti paniku cel? Ja nav skaidrs cik nozaga, tad varbuut nemaz nezaga.
15.jūlijs 2011, 14:42 | links
 
Viela pārdomām. Ogres, Ogres raj. vecākais inspektors atbild par situāciju rajonā. Zivjaudzētavas direktora vietniekam ir savi darba pienākumi. Ja skaitās, ka cilvēks vienlaicīgi dara šos abus darbus, kuru darbu viņš dara? To risina, sūta uz organizāciju. Lūdzu, ja vēlaties, lai Ogrē, Ogres rajonā veic pārbaudes slēdziet līgumu ar SO. Ar SO, kuras godabiedrs ir tas pats inspektors, kurš nevar pildīt savus pienākumus, jo ir zivjaudzētavas dir. vietnieks. Tas ir iespējams tikai valsts pārvaldē.
Cits jautājums, SO ir daudz līgumu, cik no tiem viņi spēj kvalitatīvi apkalpot?
15.jūlijs 2011, 14:47 | links
 
Iepazīsimies Māri.

Sazaans - Viesturs Buks pers. kodu vajag?
Manu tel atradīsi savā mob.tel. piezīmju grāmatiņā.

Gribu lai atbildi lūdzu uz maniem jautajumiem, no kuriem izvairies. Bez sūkstīšanās par ierēdņiem, naudas "nepietiekamību" u.t.t.


1. Kādēļ Tu esi noslēdzis saimnieciski neizdevīgu līgumu ar Mēs Zivīm?
2. Kādēļ iegādājies dārgas lietas, kuras varetu neiegādāties un iztikt ar citiem līdzekļiem, pietam neliekot viņas lietas.
3Vai Tu uzskati ka šāda rīcība nav lidzekļu izsaimniekošana?
4. Kādas Tev ir attiecības vai saistība ar biedrību Mēs Zivīm?
5. Kādi ir plāni lai uzlabotu ezera stāvokli?
6. Vai ir iespējams panākt lai Lobes ezerā var strādāt visas četras bāzes bez visādām izdaribām no Tavas puses?
7. Kādi tiks pieņemti mēri (ne tikai tuvākā laikā) lai tiktu nodrošināta visa ezera kontrole.

Pagaidām pietiks. Atbildi uz šiem, tad paskatīsimies vai ir jēga uzdot pārējos.
15.jūlijs 2011, 14:58 | links
 
nu, Māris ir sprukās:)) bet gan jau tūlīt nolies kādu ūdensgabalu-par neko:)
15.jūlijs 2011, 15:06 | links
 
sazaans
es te nekādi nevaru saprast 2 punktu
15.jūlijs 2011, 15:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager