Lobes ezers

Cope
mlg
es piemēram to saprotu tā ...
tu nopērc trimmeri, pietiek ar izkapti, jo jāpļauj 100m2,nelieto ne vienu ne otru, bet kliedz ka nav naudas un sertificēta pļāvēja, kas iepazītināts ar darba drošības instrukcijām...
15.jūlijs 2011, 15:15 | links
 
Tikko sapratu kaapeec mes taa kasamies. Ir pilnmeeness. nebiju iedomaajies kad arii mani tas skar. Jaabrauc uz copii galvu izveedinaat.
15.jūlijs 2011, 15:23 | links
 
To Zvaigzne
Pilnīgi pareizi saprati. Tas bija arī tā domāts.
15.jūlijs 2011, 15:26 | links
 
Bukam-maija mēnesī pieteici laivas mačiem-vēl gaidu. Jūs esat, vai pārstavat 2.bāzi-Urti.Uz jautājumiem pēc kārtas-
1. līgumus slēdz pagasts-novads, par ezera apsardzi,ne darījumu.
2.kādas lietas ? konkrēti un visas daudzskaitlī.
3.atkal, kāda rīcība ?
4. saistība un sadarbība.
5. plāni lieli par mazu naudu.
6. izdarības vai bezdarbības.
7.pastiprināta, visaptveroša ezera kontrole notiks pēc tavas aktīvas iesaistīšanās, ne šiet, bet ezerā.
15.jūlijs 2011, 15:41 | links
 
uz jautājumu ar jautājumu neatbild.
15.jūlijs 2011, 15:52 | links
 
Ja jau es ar sevi iepazīstināju, tad Tu ari vari uzrakstit kas es. Savādāk Lobē māru ir daudz :D

Sāksim ar to, ka es neko Tev nepieteicu. Tu man zvanīji vai rīkošu mačus un es Tev teicu, ja rikošu tad piezvanīšu. Es Tev zvanīju?

Kas attiecās par pārstāvi otrai bāzei, tad kāda Tev tur daļa? Un priekš Tevis es esmu Buka k-gs!

To kapracis.
Tev izrādījās taisnība :):):)

Un Jūs visi gribat lai ar šādu cilvēku varētu par kaut ko vienoties? Tas vienk. nav iespējams. Viņš pat nevar konkrēti atbildēt uz uzdotiem jautājumiem.
Izdaru secinājumus sev un padomājiet arī Jūs, vai viss šeit teiktais gan par copi, gan par pārējo, nav vienk ūdens liešana ar nolūku!
15.jūlijs 2011, 15:59 | links
 
Sazaans
Ja tiešām vēlies lai kas mainās noorganizē biedrību, pārņemiet apsaimniekošanu un miers.
Man nesaskan pāris lietas. LM noteikumi ir zināmi, attiecīgi, zin cik naudas ir pašiem, cik jāpārskaita ZF. Attiecīgi, par kādas naudas samaksāšanu ZF tiek runāts? Pirms pērk tehniku tu taču noskaidro izmaksas, un kas vajadzīgs? Kam ir tikai B kategorija un valsts alga necierē uz Hammer, jo tam ar B nepietiek un degvielu ar rij bezjēgā, kā var nopirkt pļāvēju kuru nevar lietot? Kaut kā neredzēju nevienu projektu no Lobes ezera puses, kas pretendētu uz ZF līdzekļiem. Varētu turpināt, vienkārši daudz lietas neliecina par loģiku un labu pārvaldību. Ir kas liecina, ka grib rūpēties par ezeru, bet varbūt labāk būs, ja palīdzēs, nevis uzņemas organizēšanu?
p.s. ja kas ne tā atvainojos, jo neesmu bijis ne bāzēs, ne pagastā, ne runājies ar cilvēkiem lai spriedumi pretendētu uz eksperta viedokli, tas ir kā lietas izskatās pēc izlasītā šeit
15.jūlijs 2011, 15:59 | links
 
Veči, pietiek kasīties. Visi kas vēlas pasniegt palīdzīgu roku Lobes ezeram, labāk sazināties ar Māri personīgi. Lielā barā tur nav ko darīt, cilvēki divi līdz četri, sava degviela līdzi un uz priekšu. Nu nav tie ieņēmumi no licencēm tik lieli, lai bez makšķernieku un citu interesentu palīdzības uzturētu šo ūdenstilpni ideālā stāvoklī. Sevišķi tas attiecas uz pārējo bāzu īpašniekiem. Katrs grib lai viņa bāzes tuvumā būtu izpļautas zāles, jai viņiem būtu vairāk klientu. Noziedojiet nedaudz no saviem ieņēmumiem degvielas iegādei, noziedojiet savu, vai savu draugu laiku, sasienat Māri uz dienu, viņš apsolīja nepretoties, aizdzenat zāles pļāvēju un savedat kārtībā savu bāzu tuvāko apkaimi. Parādat, ka jūs gribat sadarboties nevis ēsties savā starpā.
p.s. Saprotu, ka nav labi, ja iekārtai ir vairāk par vienu saimnieku, bet situācija ir tāda, kāda ir un šis manuprāt būtu diezgan labs risinājums.
15.jūlijs 2011, 16:05 | links
 
Tātad vienīgais veids kā palīdzēt Lobes ezeram ir palīdzēt Mārim?
15.jūlijs 2011, 16:20 | links
 
Andri es paskatīšos kā Māris iedos to tehniku lai varētu konkurentu bāzēm izpļaut niedres!!!
Reāli gribu redzēt!

Par sargāšanu man ir vienalga kurš piezvana Andris, Pēteris, Māris vai Sazāns. Mēs vienalga gatavi tur aizbraukt.
Laikam jau aizmirsuši Vecbebru puikas kā mukt :))))
15.jūlijs 2011, 16:21 | links
 
Man ir laba doma!!!
Jāatdod kādam apsaimniekošānā, lai tas ir Māris, Fedja vai arī SO, bet reāli ezeru atvērt vaļā, ja jau nevar noorganizēt piekļuvi no bāzēm un nespēj nodrošināt ar kvalitatīvu pakalpojumu visās bāzēs tad kāpēc tas liegums par laivām! Redziet citos ezeros var, bet Lobes nevar. Veči sev vietiņas kur ielaisties sakārtos, bet apsaimniekotājs pļaus niedres un visu pārējo, saņemot naudu no LM. Es domāju ka vairāk cilvēku būs tanī ezerā!
15.jūlijs 2011, 16:33 | links
 
buka kungam-es esmu pārvaldnieka kungs. paņem žurnālu "PRAKTISKAIS LATVIETIS" divas nedēļas vecu un vari pat uz mani apsktīties.
Ūdeni leju lai ezerā būtu vairāk. Austrumu sakāmvārds: viens m...ķis var jautāt vairāk, kā simts gudro atbildēt.
Dzenītim -būs projekti.
15.jūlijs 2011, 16:40 | links
 
nazim-tev to bija iespējams darīt ( izbijiis pārvaldnieks) -aizmuki, kā to dari vsur.
15.jūlijs 2011, 16:44 | links
 
Tad tomēr tas ir ūdens! ;)
Priekš MOSP būs darbiņš! Atvērt ezeru brīvi pieejamu. Vispār jau negodīgi pret vietējiem arī, kāpēc man būtu jāsēž kautkādā laivā ja man ir sava, kāpēc man jāmaksā kautkam ja to varētu novirzīt zivju labumam. Sanāca aizdomāties, vai vispār tā drīkst. jāpajautā zinātniekiem pamatojums kāpēc nedrīkst ar savu laivu!
15.jūlijs 2011, 16:49 | links
 
parvaldnieka k-gs.
Ir vel viens labs teiciens: neroc bedri citam, ka pats neiekrīti!!!

Un kādēl tikai būs projekti? Kādēļ viņu nav tagad?

Pārvaldnieka k-ngs. Kādēļ Jūs cenšaties pazemot cilvēkus kuri grib palīdzēt, tā vietā lai pieņemtu palīdzību? Varbūt par kaut ko baidāties? Pieņemsim no tā, ka kāds varētu redzēt reālo situāciju, nevis to, kuru Jūs šeit pasniedzat?
15.jūlijs 2011, 16:54 | links
 
āri tu esi esoš!
es izdariju ko varēju, bāze ar jaunām laivām, bāzi arī sakopu, bet lai Tu man nekostu katru dienu es pateicu nē. arī tas attālums ko braucu ar savu mašīnu bija liels, tērēju daudz! Redz tagad Tu esi tur un ko esi izdarijis, neko. nopirki urbi, nopirki sūkni un kautkādu niedru pļāvēju. Kad es biju Tu bļāvi ka neko nevajag. Vīriem uz sacensībām negribēji dot laivas, bet kad Stikuts parunāja un samaksāja tad jau viss ok. Manis dēļ Tu vari tirināties, bet es saku es mēģināšu panākt to lai laiž ezerā laivas visas!
Es lēnām sāku bīdīt sarunas, jau parunāju ar zinošām personām, kas un kā jādara!
Un māri tanī būs labums tāds ka Tu varēsi nodarboties ar apsaimniekošanu un viss ezers būs vienlīdzīgs!
15.jūlijs 2011, 16:58 | links
 
.....nu bikiņ ne pa tēmu,ku labi Kaņierī viena bāze,cenas uh un nekāda apspriešna forumos:DDD
15.jūlijs 2011, 16:58 | links
 
.......un ezers aizaug,tas par Kaņieri,mans nesaprot ko uz Lobi visi tā sacepušies
15.jūlijs 2011, 17:03 | links
 
nazim- daudzi zina ka tev parasti patīk bīdīt. tu un sazans neesa copmaņi, bet bīdītāji, ar savtīgām, vai atriebes interesēm, ja mārim nosprāktu govs, piekrītu lai man divas. Bez draudiem, jo tas liecina par vājumu. Vai kungiem nepietiek. Man un citiem piegriezies.
15.jūlijs 2011, 17:10 | links
 
...Vien kaartig latvisk diskusij...DDD
15.jūlijs 2011, 17:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager