Lobes ezers

Cope
lobesmāri.

Toties man nepiegriezās. Vai tik gadījumā nesāc baidīties par savu "goda" cilvēka reputāciju, vai baidies ka var uzpeldēt fakti, kas Tev kā apsaimniekotājam varētu būt nepatīkami? Savādāk nesaprotu, kādēļ jāizvairās no tiešiem jautājumiem...

Es kā necopmanis, kurš maksā licenci, esmu tiesīgs zināt, kur paliek manis nomaksātā nauda. Un kādēļ Tu tā pieklusi par Mēs zivīm līgumu? Un kādēļ Mēs zivim ziemā brauc gandrīz katru dienu (ta raksta prese), bet vasarā gandrīz nebrauc?
15.jūlijs 2011, 17:23 | links
 
Klope būs vai nebūs???
:)))
15.jūlijs 2011, 17:25 | links
 
Ko te cepies lobesmāri - tavs uzdevums ir nevis bīdīt politiku bet piesaistīt klientus. Pats zinu tevi ,esmu no tevis laivu ņēmis,dzēris ņabi krastā,ķēris līņus - principā apmierināts esmu. Tā kā ja kāds nerubī fišku tad saki kas esi tiešā tekstā .... saprotu ,sirmums jau ar matos bet nevajag sadegties.Piķis jāpelna .
Esmu bijis divos divdienniekos pie tevis. Tikai uz līņiem.Esmu apmierināts.Neraucu tāpē ka tagad gabals pa tālu.
15.jūlijs 2011, 17:27 | links
 
mlg2
Kaņieris ir Latvijas valsts mežu īpašums, tajā ir "unikālas" putnu ligzdošanas vietas.
Lobes ezers NAV Latvijas valsts mežu īpašums, tajā NAV "unikālas" putnu ligzdošanas vietas.
Atrodi divas atšķirības un sapratīsi kāpēc ir tikai viena bāze un Kaņieris augs ciet.
15.jūlijs 2011, 17:38 | links
 
Zvaigzne
Viskālītis un Kaņierītis.Kurā no viņiem ikgadu izceļ visvairāk tīklus???Jūti atšķirību???
:DD
15.jūlijs 2011, 17:42 | links
 
Zvaigzne Tev pašam smiekli nenāk
man vislabāk tekstā patīk" unikālas" tas par kormorāniem:)
15.jūlijs 2011, 17:44 | links
 
Māri piekrītu, es nēsu no tiem kas intensīvi makšķerē! Makšķernieku kartes gadā man ir trīs, dižās zivis noķēris nēsu! Jau trīs gadi taisos uz samu copi, bet nesanāk, jo redziet ķeru maliķus. Arī pie Tevīm esam bijuši gan ar Tavu ziņu gan bez! Zinu kas darās ezerā, kur ir un kur liek arī zinu, arī zinu ka no tavas bāzes iet iekšā ar tīkliem, bet Tu to nezini. Arī ir būts kad Tu mūs sauci! Esmu sēdējis vairākas naktis gaidot maliķus! Neko sliktu nevēlos Tev teikt un uz tavu vietu nepretendēju. Savā asumā Tu esi gatavs cirst pa labi un pa kreisi neredzot to ka savas kājas priekša. Esi uzmanīgs ar izteicieniem. Tu jau saproti kas notiks tad kad piepildīsies tas ko saku. Māri nu nevar būt tā kā ir, un nevajag vainot zivju fondu, Tu prasiji Tev iedeva un Tu vēl kautko klepo, visi maksā tos procentus.
Prasība ir viena, pastāsti cilvēkiem kas par problēmu. varbūt tiešām kāds var palīdzēt. sargāt arī vajag un to var noorganizēt.
15.jūlijs 2011, 17:45 | links
 
Urmass, es tiešām nezinu kurā ezerā vairāk tīklus ieliek un kurā vairāk atrod, vari pateikt man nezinātājam. Iepriekš paldies.

Mlg2 ... nezinu kā ar tiem kormorāniem, bet daļā ezera pavasaros aizliegts makšķerēt dēļ putniņiem. Varam pasmieties kopā, jo patiesībā mans minējums ir lai "ornitalogi" var mierīgi tīklus likt. Bet štrunts par ornitologiem, tas ir attaisnojums lai netīrītu ezeru - pavasarī ligzdo, vasarā audzina, rudenī savācas prom lidošanai, ziemā ledus.
15.jūlijs 2011, 17:51 | links
 
+ makšķernieki, kuriem ir tesības par tādiem saukties ir tikai tie kas intensīvi makšķerē?
Cik skaitās intensīvi, varbūt es ar nemaz neesmu makšķernieks?
Skatos ka CL portāla tipiskais makšķernieks ir tāds, kas nekomentē forumu, ziņas vai blogus - pa lielam vienaldzīgs uz to kas notiek un tāds MOSP viņam pie kājas. Kāpēc iesaistīties, ja var brēkt pēc tam.
15.jūlijs 2011, 17:59 | links
 
nazi, beidz irst, kad lielākā daļa ezera Vecbebru teritotijai piederēja, tad zivis bija piecreiz vairāk kā tagad, atlika ezeru atdot projām krapes pārziņā, ka sākās anarhija ar rezultātu visiem zināmu.
15.jūlijs 2011, 19:04 | links
 
un nezvai Vecbebru puikas muka, esmu dzirdējis savādāku versiju... daži te izliekas krutāki kā patiesībā ir. Galu galā pēc uzvārdiem neteikšu, bet daži labi inspektiri dabūja pa muti :))
Neesmu Bebrēniešu aizstāvis, vienkārši šad tad arī aizbraucu pacopēt uz Lobi, kad retu nedēļas nogali atpūšos Vecbebros. Tiesa gan apmeklēju bāzi Urti.
15.jūlijs 2011, 19:11 | links
 
J.B. man patīk tava nostāja. Jūsmināties par to ka inspektori ir dabūjuši pa muti. Tas ir principā slavini maluzvejniekus. Atbalsti tos kas izslauc ūdeņus. Principā atbalsti zagļus.
Ja uzrakstītu kuri inspektori tie ir, es viņiem personīgi pateiktu paldies par to, ka viņi turpina savu darbu. Jo nav ko kaunēties par to ka neesi padevies tupumam un noziedziniekiem, bet turpini visiem vajadzīgo darbu.
Ļoti žēl, ka brīvprātīgos inspektorus, pildod brīvprātīgo darbu, nepielīdzina valsts amatpersonām, kā policijai. Attiecīgi, tevis slavnātie "varoņi" varētu jauki atbrīvot sabiedrību no savas klātbūtnes uz vairākiem gadu desmitiem pasēžot kopējā kamerā kādā no cietumiem.
Lai kā, paldies, man jauns atklājums, maluzvejnieku atbalstītāji ar lasa CL lapu.
15.jūlijs 2011, 20:53 | links
 
Dzenītim
Neiet runa te par to kurš no kura dabuja pa muti, vienkārši nevajag te klaji tirst kā to dara Nazis.... Ja inspektors uzzinot no kurienes atbraukuši copmaņi sāk nievāti izturēties lai gan papīri ok, tad tā jau ir inspektoru attieksme, ne jau visi ir vienādi, loģiski ka ir jāšķiro maliķi, bet ja to neprot izdarīt, tad gan var sanākt tā ka dabū pa muti.
15.jūlijs 2011, 21:14 | links
 
Lasu precīzi to ko esi uzrakstījis. Tur nav runa ne par nievājošu izturēšanos, ne par papīriem, ne par šķirošanu. Citāts: "Galu galā pēc uzvārdiem neteikšu, bet daži labi inspekori dabūja pa muti :))" Attiecīgi, zini kas ir pastrādājis uzbrukumu inspektoriem, bet neesi vērsies policijā. Laikam to sauca par līdzdalību vai slēpšanu.

Pagaidām nazis ir pateicis vairākus faktus, droši vien vairāk nekā vajadzētu. Un tas daudziem nepatīk. Papildus: Lasot pēdējās preses publikācijas par veiksmīgām maluzvejnieku aizturēšanām vietās kur strādā VAA un kaut kā tur figurē viņa vārds. Lietā par maluzvejniecību pret vienas biedrības biedriem viņa vārdu neredzēju.

Par to kompāniju, vai tu stātu esi dzirdējis no abām pusēm vai no vienas?

Lai kā ... varu pateikt vienu, ka cīnāmies ar sekām, cēlonis ir cits ...
15.jūlijs 2011, 22:06 | links
 
Protams, ka cīnamies ar sekām... un jācīnās būs vēl ilgi, līdz cilvēki sapratīs ka jāpaņem tik cik var apēst tās pašas diemas vakarā, nevis paņem visu ko noķer un stiepj pājās, jo turpmāko nedēļu neko nevarēs noķert. Bet diemžēl situācija Latvijā ir tāda kāda viņa ir, paši pie tā esam vainīgi, jo lielākā daļa tikai brēc, bet pakustināt pakaļas nevar... līdz ar to dažiem makšķerēšana ir atpūta, bet dažiem darbs, jo kaut kas taču mutē ir jābāž.
Par to kompāniju stāsts ir tāds, iepriekš nesarunājot aizbrauca uz ezeru divas kompašķas, sakritība, vieni brakari, otri nebrakari. Satikās pie ezera, stāvvietā, protams ka miestā viens otru pazīst. Iet uz ledus virsū. Nebrakari apsēžas ap zāļu saliņām, brakari arī blakus netālu. Inspektori atpazinuši ilgi tvarstītos brakarus pārcentās un domāja ka visa viena liela kompānija. Visi iesildijušies ar grādīgo vārds pa vārdam kamēr blaukt, kaut gan nebrakaru pusei papīri bij ok. Protams brakari uzreiz iesaistās dūru izvicināšanā, tak tomēr visi no viena miesta. Beigās sanāk ka visi normālie kas bija aizbraukuši copēt un kuriem blakus piesēdās brakari arī pārtapa par brakariem. Tāds tas stāsts tika dzirdēts, tiesa gan no vienas puses. Inspektoriem droši būtu cita versija.
15.jūlijs 2011, 22:43 | links
 
J.B. vai tev nešķiet ka stāts no otras puses būtu nedaudz savādāks?

Problēma nav tajā ka kāds cenšas no vienas copes piebāzt pilnu leduskapi. Ja nozare būtu sakārtota tas nevienam netraucētu. Problēma ir tajā ka visus šos gadus ZM nav centusies risināt jautājumus par nozares sakārtošanu. Attiecīgi ir personas, kas var nepildīt savus pienākumus, ir apsaimniekotāji, kuri nekautrējas visiem pasniegt, ka uzticētais ir viņiem šausmīgs apgrūtinājums un zaudējumi. Attiecīgi ir bardaks, ko esošie neļauj izlabot tiem, kam ir vēlēšanās to darīt. Un šādā bardakā zeļ rūtainie makšķernieki, pazīšanās, neizdarības, slinkums un iniciatīvu iznīcināšana.
15.jūlijs 2011, 23:14 | links
 
nav ko. Menti ir menti.
15.jūlijs 2011, 23:52 | links
 
J.B.
Nezinu par to lietu, jo cik ātri sākās tik ātri beidzās! cik kurš kuram samaksāja un kurš kuram purnu sasita nezinu!
Es gribētu redzēt to drosmīgo kas gribētu man pistoli atņemt, roka nenotrīcētu!
Un nav Vecbebros tie vienīgie, arī viens pret sešiem esu bijis pie ezera tur kur peldētava, arī puikām laivu atņēmu! ā pareizi man tad tāds maziņš sunīts bija kurš pie gaļas pieradis. ;)))
bet par to ka bija kārtība nešaubos un nēsu apgalvojis! Tā lūk, un ko tu tur raksti es pat nevaru apstrīdēt. Ja jau Tu labāk zini tad pastātsti visiem, tāds un tāds sadeva tam un tam!
15.jūlijs 2011, 23:54 | links
 
Piekrītu nazim,ka visas lietas jāsauc īstajos vārdos!!! Kad tad beidzot sāks baidīties??? Ar lodi dirsā neiebiedēsi...:):)zinu.
15.jūlijs 2011, 23:59 | links
 
suņi, kaušanās... un tas viss dēļ zivīm, kurām tas ir po. Kuriozi.
16.jūlijs 2011, 00:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager