Lobes ezers

Cope
Radars ir pret Glāžšķūni. Viadukts uz ezeru vēl krietni tālāk, kādi 30km. Pa labi un pēc tam pāri šosejai, norāde uz Krapi. Tas sanāk jau pabraucot garām ezeram.

Janis7757, 3.septembris 2015, 10:33


No Rīgas braucot tālāk jābrauc, nekā pie Māra nogriežoties?
3.septembris 2015, 22:52 | links
 
Radars ir pret Glāžšķūni. Viadukts uz ezeru vēl krietni tālāk, kādi 30km. Pa labi un pēc tam pāri šosejai, norāde uz Krapi. Tas sanāk jau pabraucot garām ezeram.
3.septembris 2015, 10:33 | links
 
nezinu kur radars,esmu no Aizkraukles,pa to shoseju nebraukaju,bet ja zini kur ir ezers,tad atradisi
2.septembris 2015, 17:23 | links
 
ja brauksi no rigas puses,tur pie viadukta bus zime pashtaisita-kempings man liekas,nu tad seko noradem,garam nepabrauksi

sushnjaks, 2.septembris 2015, 16:27


pie kura viadukta??
kur radars, ātrāk, vēlāk?
2.septembris 2015, 17:05 | links
 
ja brauksi no rigas puses,tur pie viadukta bus zime pashtaisita-kempings man liekas,nu tad seko noradem,garam nepabrauksi
2.septembris 2015, 16:27 | links
 
te bus Petera nr.26567971

sushnjaks, 2.septembris 2015, 16:17


paldies,
un kurā pusē bāze atrodas.
2.septembris 2015, 16:22 | links
 
te bus Petera nr.26567971
2.septembris 2015, 16:17 | links
 
Vai kāds var pateikt Pētera Nr. un kur viņa bāze atrodas?
Skābaržos nav būts, bet varētu izmēģināt.
2.septembris 2015, 16:09 | links
 
Par copi - nekādas starpības nav. Līņi ir pievilināmi un atrodami visā ezerā. Šogad, neskatoties uz vēso vasaras sākumu, kādu līni dabūju katru reizi un diezgan bieži arī pāri normai, tā ka bija iespēja mazākos laist atpakaļ paaugties. Atlaistie nekad nav bijuši zem minimālā izmēra. Tā ka zivis ir pietiekami daudz arī Skābaržu galā.
2.septembris 2015, 09:34 | links
 
Pēdējais ar "humora izjūtu" saistītais brīnums ko man nācās dzirdēt bija tas, ka atbrauca kompānija no Rīgas un pirms ņemt laivu izdomāja apmeklēt labierīcības.
Skaidrs ka tā tas viss nepalika un iepriekš minētais kungs paziņoja ka kamēr neiztīrīšot viņam tualeti, laivu nedabūs.
Stipri apšaubu vai tam vairs ir kaut kādas robežas ar humoru.
Kā arī manā pieredzē diemžēl ir arī nepatīkamāki gadījumi, kur iesaistīta ne tikai runāšana, tādēļ stipri apšaubu vai šis cilvēks ir spējīgs pildīt sava amata pienākumus un vai citiem cilvēkiem tur vispār uzturēties ir droši.

Tādēļ ir vēl divas laivu bāzes - Pēterim un Skābaržiem un nevajag bendēt nervus.

Krasts pamazām top arī pie mums!

p.s. ar copi Skābaržos viss kārtībā! ;)
2.septembris 2015, 09:13 | links
 
Labs raksts.
Jautājums- kā Skābaržos ar copi.
Jo parasti braucu no Aulakiem pa kreisi uz zālēm.

Kā ir citās bāzēs, jo pēc kartes Skābarži ir diezgan tālu atrodas no manām vietām

Ja kāds padalīsies, paldies.

Māris- ir jokains cilvēks ar savu humoru.
Man problēmu nav biji
1.septembris 2015, 20:24 | links
 
Nekā personīga, bet pēc vairāku gadu līdzīgas pieredzes kā piedzīvoja JanisF, jau 3 gadus laivu ņemu Skābaržos. Lai arī krietni tālāk, lai nav tā izkopts, varbūt kāda laiva nav ideālā stāvoklī, bet tīri cilvēciski Tu vari pieteikt savu vajadzību uz jebkuru laiku, aprunāties kā ar cilvēkiem un neviens nesprēgā par ierašanos laikā vai nelaikā. Pie Māra tika piedzīvots, kad vesels bariņš vīru gaida viņu, jo laiva pieteikta uz konkrētu laiku agrā rīta stundā, bet SAIMNIEKS nerādās. Beidzot kāds sadūšojās un piezvanīja. Tad vajadzēja dzirdēt visu par šiem idiotiem, kas nesaprot, ka ir jāzvana, jo viņš redz naktī arī guļot. Un tas nav vienīgais stāsts.
Pilnīgi piekrītu Alcans, par laimi ir iespējas tikt pie kārotā līņa arī citā ezera krastā.
1.septembris 2015, 15:50 | links
 
Jau kādu laiku ar savu klātbūtni viņu netraucēju. Man domāt sākumā, ka es viens ar viņu nesaprotos. Izrādās, ka dažiem vēl tādas pašas problēmas. Par laimi pie šī exelentā līņu ezera laivu var dabūt arī citur.
31.augusts 2015, 22:14 | links
 
Nu, nezinu... Es jau gadiem braukāju uz Lobi, t.i., komunicēju ar Māri. Nekādu problēmu nav bijis. Cilvēkam ir nedaudz kantaina humora izjūta, bet mani tas nekreņķē. Laikam tāpēc, ka pašam tāda :)
31.augusts 2015, 21:01 | links
 
Ir man ari reiz izdevies ar to Mari parunaties,ta nekas,bet baigais kretins to var redzet uzreiz.
31.augusts 2015, 20:40 | links
 
foršs raksts.
31.augusts 2015, 18:54 | links
 
PAR LOBES MĀRI
Sveiki, kolēģi makšķernieki! Tāds jautājums. Vai man vienam nevedas komunikācija ar šo tipu?
Iepriekšējo svētdien zvanu, lai pieteiktu laivu uz nakts copi no pirmdienas uz otrdienu. Šis sāk kašķēties, kad uz jautājumu cikos būšu saku, ka no sešiem līdz pusseptiņiem. Jāsaka esot no astoņpadsmitiem līdz astoņpadsmitiem trīsdesmit. Redz, citādāk viņš gaidīšot no sešiem. Nu labi, kui s ņim, ja reiz tik principiāls, apliecinu vēlreiz, ka būšu no 18:30 – 19:00. Atbraucām, bet MĀRI (paldies Dievam) nesatikām. Laivu mums iedeva viņa kolēģis, tāds lāga vīrs. No rīta, kad krāmējam mantas mašīnā uzrodas Māris un jautā ko mēs te darām, uz cikiem bija sarunāta laiva. Saku, ka esam jau ārā no ezera un uz to šai reizei viss.
Zvanu MĀRIM piektdien, lai pieteiktu laivu uz svētdienas rītu. Viss kā pieklājas, nosaucu vārdu, uzvārdu. Saku, ka vēlos divvietīgu laivu, nosaucu savas ierašās laiku ( no pieciem līdz pussešiem (precīzāk laiku norādīt grūti, jo braucu no Pārdaugavas. Kamēr Statoils, vēl šis tas...)). Tiktāl viss labi. Laivu bāzē iedodos svētdienas rītā tieši piecos. Neviena nav. Esmu vienīgais copmanis. Sāku lēnu garu krāmēt loriņus ārā no mašīnas. Te dzirdu, brauc MĀRIS ar savu džipveidīgo. Piebrauc, attaisa logu, vārdiski sasveicināmies un ... sākas kroņa dialogs.
Māris (savā, šķiet, ierastā grimasē, it kā es viņam ko parādā būtu): Jūs nokavējāt!!
Es (patiesi pārsteigts): Kā nokavēju?
Maris: Cikos bija sarunāta laiva?
Es: Pussešos.
Māris: Nu, un cik tagad ir pulkstens?!
Es: Piecas pāri pieciem.
Māris: Nu tad jūs esat par agru atbraucis!! (uztaisa vēl svarīgāku sejas izteiksmi, paņem licenču grāmatiņu un ar nepārprotamu pārmetumu turpina) Tagad būs jādedzina gaisma mašīnā, lai rakstītu. Neredzat vēl tak tumšs ārā!!
Pēc šī MĀRA teksta es neizturēju, pasūtīju viņu d.i.r.s.t, sakrāmēju pekeles mašīnā un devos prom. Aizbraucu pie Pētera, kur uzsitu viņam īsziņu. Pēc dažām minūtēm bez jebkādas kurnēšanas šis izrakstīja licenci, iedeva laivu un novēlēja ne asakas.
Pie tā arogantā dīvaiņa kāju vairs nesperšu un citiem arī neiesaku. Nafig nervus bendēt. Saprastu, ja būtu šim uzkritis kā sniegs uz galvas, vai laivu lūgtu bez maksas, bet es tak zolīdi pieteicu savu ierašanos, telefoniski saskaņojot visas detaļas. Nav vairs astoņdesmitie, kad pārdevējs veikalā bija galvenā persona.
Šāda lūk mana pieredze ar Lobes MĀRI. Kā ir jums?
P.S. Par lomiem. Nakts copē 1 breksis (īsts portfelis, 1.750 KG), 1 karūsa (1.0 KG), 1 līnis (0.8 KG), 1 asaris (0,350 KG). Viss uz pludiņmakšķeres uz vietējā Latvijas naktinieka.
Vakar no agra rīta līdz 16:00 uz spininga trīs zemmēri un daži uzsitieni. Visas sabučotas peld tālāk. :) Jā vēl kas, redzēju super skatu. Apmēram kādus 7 – 8 metrus no laivas redzu palielu līdaku. Mugura šai ārā no ūdens, lēnīgi gāzelējas no viena sāna uz otru. Domāju ievainota... Nekā! Meitene (varbūt puika) ietur azaidu. Mēģina rīklē iedabūt kārtīga izmēra ruduli. Līdzīgi kā pitons trusi. Nu smuki!! :)
31.augusts 2015, 14:59 | links
 
Laivu bāze Skābarži ir sasparojusies. Esam sākuši kaut ko darīt. Vienā brīdī tā pagasta bezdarbība ir piegriezusies, mēģināsim panākt kaut ko visādiem līdzekļiem.
Tā kā ja kāds vēlas palīdzēt - laipni lūdzu, savukārt, dažiem labāk pastāvēt malā un paturēt muti ciet.

Makšķernieki, protams, var palīdzēt braucot copēt un ņemot laivas! :)

dzhejs, 17.augusts 2015, 15:49

forši gan jūs džeki:) sākumā piedraudiet turēt ciet muti, bet pēc tam aiciniet ņemt laivas. še, kur dārgs bezmaksas padoms- kapitālismā klients ir karalis, savādāk- bankrots.

gandijs, 18.augusts 2015, 21:54


Ar klientiem tajā tekstā par mutes turēšanu nebija nekāds sakars. Ir mums te tādi indivīdi, kas jau cik gadu garumā tēlo ezera labvēļus, bet patiesībā ir pavisam otrādi.
20.augusts 2015, 13:20 | links
 
Maymay - skaties vēstulēs.
19.augusts 2015, 15:08 | links
 
A,aptuveni kurā pusē?vietā?
19.augusts 2015, 13:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager