Lobes ezers

Cope
Atceries, kā kādreiz profesionālais čekists Bojārs autozagli nošāva? Tas ir OK??? Štrunta bleķu kaudze vai štrunta zivis, kāda starpība??
16.jūlijs 2011, 01:45 | links
 
Kilka, es tikai paturpināja Vanems nostāju zagšanas jautājumos.
Man personīgi nepatīk ka nozog visu zivis, tāpat kā man nepatīk, ja man nozagtu auto. Pretīga sajūta jau ir, ja izsit logu un izšmoņī salonu.
No otras puses maziņš kolhozs jau iekšā sēž, ja redzētu ka pazīstams cilvēks liek tīklu, laikam nezvanītu, bet, ja nepazītams, tad gan.
16.jūlijs 2011, 01:44 | links
 
vispār ASV statistika ir tāda, ka nepilnā procentā gadījumu, policists šaujot aizturētajam dzīvībai mazsvarīgās vietās tomēr nošauj cilvēku :))) tā kā ja tu tēmē uz cilvēku, tad ar to ir jārēķinās, ka vari arī viņu nošaut...
16.jūlijs 2011, 01:44 | links
 
Dzenīt, bla-bla-bla... Es gribu redzēt tos specus-zivju inspektorus, kas patiešām īsta stresa gadījumā spētu tā saprātīgi notēmēt :)))
Nevajag līst 1am pret 6iem, tad nevajadzēs būt gatavam ieroci pielietot.
16.jūlijs 2011, 01:43 | links
 
Kilka, ja tev ir ierocis, tad ir jābūt gatavam to pielietot. Pielietošana, tas nenozīmē, ka jāatņem dzīvība. Ja neesi gatavs izšaut, tai skaitā uz cilvēku, tad ierocis ir tikai traucēklis un tiks pavērst pret tevi pašu.
Pie tam, Nazis taču nesēž krūmos ar optiku un nešauda no slēpņa maliķus (vismaz man ir tādas aizdomas) ?
16.jūlijs 2011, 01:39 | links
 
arī rokas gribētu izvicināt :))))
16.jūlijs 2011, 01:38 | links
 
Dzenīt, ko Tu te muldi, piedod. Ja Tev nozagtu mašīnu, un poliči pateiktu - ko Tu te cepies štrunta bleķu kaudzes dēļ - gribētu gan tad es uz Tevi paskatīties :DDD
16.jūlijs 2011, 01:35 | links
 
Par drazas atstāšanu aiz sevis, tas jau katram ir bērnībā iemācīts. Nezinu kam jānotiek lai es aiz sevis nesavāktu savu drazu, citreiz vēl cita drazu savācu, ja ir pa rokai. Ja tēvs nevāc papīrus arī nākamā paaudze to nedarīs... intelektuālais līmenis ir zem 0.
16.jūlijs 2011, 01:34 | links
 
Nu jā ... policisti ar ķer zagļus dēļ štrunta mantām, piemēram autozagļus dēļ štrunta bleķu kaudzes. Lieta ir tāda, ka zivju gadījumā cilvēki neapzinās to, ka apzog visus un vēl tos, kas būs pēc mums. Gribu redzēt, ja vanemam piederētu privātais zivju dīķis un to maliķi sausu iztīrītu, bet policija pateiktu, ko cepies, zivīm taču po. Pieraduši esam pie kolhoza - kas pieder visiem, tas nepieder nekam un to var ņem kam ienāk prātā. Tāpēc daudzus neuztrauc, maliķi, piedirsta daba, piesārņojums, atkritumi un līdzīgas lietas, jo tas tieši neietekmē. Bet ja sūdu mucu, ko kāds izgāzis mežā ieliktu kādam sētā, tā tāds hajs tiktu sacelts. (kā šo domāšanu izsist nezinu).
16.jūlijs 2011, 01:28 | links
 
Nazi - un tu nošautu cilvēku?????? Tu taču esi nepieskaitāms, tevi ir jāizolē!!! Ar visu tavu suni!
16.jūlijs 2011, 01:25 | links
 
Ta ne jau tik dēļ zivīm.......dažiem jau pat to ir grūti saprast.................TE NU MĒS ESAM:) Ar europas savienību un dirsu vienā līmenī:(
16.jūlijs 2011, 00:50 | links
 
jo kāds ir izdomājis, ka tā ir labāk. umora.
16.jūlijs 2011, 00:31 | links
 
suņi, kaušanās... un tas viss dēļ zivīm, kurām tas ir po. Kuriozi.
16.jūlijs 2011, 00:29 | links
 
Piekrītu nazim,ka visas lietas jāsauc īstajos vārdos!!! Kad tad beidzot sāks baidīties??? Ar lodi dirsā neiebiedēsi...:):)zinu.
15.jūlijs 2011, 23:59 | links
 
J.B.
Nezinu par to lietu, jo cik ātri sākās tik ātri beidzās! cik kurš kuram samaksāja un kurš kuram purnu sasita nezinu!
Es gribētu redzēt to drosmīgo kas gribētu man pistoli atņemt, roka nenotrīcētu!
Un nav Vecbebros tie vienīgie, arī viens pret sešiem esu bijis pie ezera tur kur peldētava, arī puikām laivu atņēmu! ā pareizi man tad tāds maziņš sunīts bija kurš pie gaļas pieradis. ;)))
bet par to ka bija kārtība nešaubos un nēsu apgalvojis! Tā lūk, un ko tu tur raksti es pat nevaru apstrīdēt. Ja jau Tu labāk zini tad pastātsti visiem, tāds un tāds sadeva tam un tam!
15.jūlijs 2011, 23:54 | links
 
nav ko. Menti ir menti.
15.jūlijs 2011, 23:52 | links
 
J.B. vai tev nešķiet ka stāts no otras puses būtu nedaudz savādāks?

Problēma nav tajā ka kāds cenšas no vienas copes piebāzt pilnu leduskapi. Ja nozare būtu sakārtota tas nevienam netraucētu. Problēma ir tajā ka visus šos gadus ZM nav centusies risināt jautājumus par nozares sakārtošanu. Attiecīgi ir personas, kas var nepildīt savus pienākumus, ir apsaimniekotāji, kuri nekautrējas visiem pasniegt, ka uzticētais ir viņiem šausmīgs apgrūtinājums un zaudējumi. Attiecīgi ir bardaks, ko esošie neļauj izlabot tiem, kam ir vēlēšanās to darīt. Un šādā bardakā zeļ rūtainie makšķernieki, pazīšanās, neizdarības, slinkums un iniciatīvu iznīcināšana.
15.jūlijs 2011, 23:14 | links
 
Protams, ka cīnamies ar sekām... un jācīnās būs vēl ilgi, līdz cilvēki sapratīs ka jāpaņem tik cik var apēst tās pašas diemas vakarā, nevis paņem visu ko noķer un stiepj pājās, jo turpmāko nedēļu neko nevarēs noķert. Bet diemžēl situācija Latvijā ir tāda kāda viņa ir, paši pie tā esam vainīgi, jo lielākā daļa tikai brēc, bet pakustināt pakaļas nevar... līdz ar to dažiem makšķerēšana ir atpūta, bet dažiem darbs, jo kaut kas taču mutē ir jābāž.
Par to kompāniju stāsts ir tāds, iepriekš nesarunājot aizbrauca uz ezeru divas kompašķas, sakritība, vieni brakari, otri nebrakari. Satikās pie ezera, stāvvietā, protams ka miestā viens otru pazīst. Iet uz ledus virsū. Nebrakari apsēžas ap zāļu saliņām, brakari arī blakus netālu. Inspektori atpazinuši ilgi tvarstītos brakarus pārcentās un domāja ka visa viena liela kompānija. Visi iesildijušies ar grādīgo vārds pa vārdam kamēr blaukt, kaut gan nebrakaru pusei papīri bij ok. Protams brakari uzreiz iesaistās dūru izvicināšanā, tak tomēr visi no viena miesta. Beigās sanāk ka visi normālie kas bija aizbraukuši copēt un kuriem blakus piesēdās brakari arī pārtapa par brakariem. Tāds tas stāsts tika dzirdēts, tiesa gan no vienas puses. Inspektoriem droši būtu cita versija.
15.jūlijs 2011, 22:43 | links
 
Lasu precīzi to ko esi uzrakstījis. Tur nav runa ne par nievājošu izturēšanos, ne par papīriem, ne par šķirošanu. Citāts: "Galu galā pēc uzvārdiem neteikšu, bet daži labi inspekori dabūja pa muti :))" Attiecīgi, zini kas ir pastrādājis uzbrukumu inspektoriem, bet neesi vērsies policijā. Laikam to sauca par līdzdalību vai slēpšanu.

Pagaidām nazis ir pateicis vairākus faktus, droši vien vairāk nekā vajadzētu. Un tas daudziem nepatīk. Papildus: Lasot pēdējās preses publikācijas par veiksmīgām maluzvejnieku aizturēšanām vietās kur strādā VAA un kaut kā tur figurē viņa vārds. Lietā par maluzvejniecību pret vienas biedrības biedriem viņa vārdu neredzēju.

Par to kompāniju, vai tu stātu esi dzirdējis no abām pusēm vai no vienas?

Lai kā ... varu pateikt vienu, ka cīnāmies ar sekām, cēlonis ir cits ...
15.jūlijs 2011, 22:06 | links
 
Dzenītim
Neiet runa te par to kurš no kura dabuja pa muti, vienkārši nevajag te klaji tirst kā to dara Nazis.... Ja inspektors uzzinot no kurienes atbraukuši copmaņi sāk nievāti izturēties lai gan papīri ok, tad tā jau ir inspektoru attieksme, ne jau visi ir vienādi, loģiski ka ir jāšķiro maliķi, bet ja to neprot izdarīt, tad gan var sanākt tā ka dabū pa muti.
15.jūlijs 2011, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager