Lobes ezers

Cope
J.B. man patīk tava nostāja. Jūsmināties par to ka inspektori ir dabūjuši pa muti. Tas ir principā slavini maluzvejniekus. Atbalsti tos kas izslauc ūdeņus. Principā atbalsti zagļus.
Ja uzrakstītu kuri inspektori tie ir, es viņiem personīgi pateiktu paldies par to, ka viņi turpina savu darbu. Jo nav ko kaunēties par to ka neesi padevies tupumam un noziedziniekiem, bet turpini visiem vajadzīgo darbu.
Ļoti žēl, ka brīvprātīgos inspektorus, pildod brīvprātīgo darbu, nepielīdzina valsts amatpersonām, kā policijai. Attiecīgi, tevis slavnātie "varoņi" varētu jauki atbrīvot sabiedrību no savas klātbūtnes uz vairākiem gadu desmitiem pasēžot kopējā kamerā kādā no cietumiem.
Lai kā, paldies, man jauns atklājums, maluzvejnieku atbalstītāji ar lasa CL lapu.
15.jūlijs 2011, 20:53 | links
 
un nezvai Vecbebru puikas muka, esmu dzirdējis savādāku versiju... daži te izliekas krutāki kā patiesībā ir. Galu galā pēc uzvārdiem neteikšu, bet daži labi inspektiri dabūja pa muti :))
Neesmu Bebrēniešu aizstāvis, vienkārši šad tad arī aizbraucu pacopēt uz Lobi, kad retu nedēļas nogali atpūšos Vecbebros. Tiesa gan apmeklēju bāzi Urti.
15.jūlijs 2011, 19:11 | links
 
nazi, beidz irst, kad lielākā daļa ezera Vecbebru teritotijai piederēja, tad zivis bija piecreiz vairāk kā tagad, atlika ezeru atdot projām krapes pārziņā, ka sākās anarhija ar rezultātu visiem zināmu.
15.jūlijs 2011, 19:04 | links
 
+ makšķernieki, kuriem ir tesības par tādiem saukties ir tikai tie kas intensīvi makšķerē?
Cik skaitās intensīvi, varbūt es ar nemaz neesmu makšķernieks?
Skatos ka CL portāla tipiskais makšķernieks ir tāds, kas nekomentē forumu, ziņas vai blogus - pa lielam vienaldzīgs uz to kas notiek un tāds MOSP viņam pie kājas. Kāpēc iesaistīties, ja var brēkt pēc tam.
15.jūlijs 2011, 17:59 | links
 
Urmass, es tiešām nezinu kurā ezerā vairāk tīklus ieliek un kurā vairāk atrod, vari pateikt man nezinātājam. Iepriekš paldies.

Mlg2 ... nezinu kā ar tiem kormorāniem, bet daļā ezera pavasaros aizliegts makšķerēt dēļ putniņiem. Varam pasmieties kopā, jo patiesībā mans minējums ir lai "ornitalogi" var mierīgi tīklus likt. Bet štrunts par ornitologiem, tas ir attaisnojums lai netīrītu ezeru - pavasarī ligzdo, vasarā audzina, rudenī savācas prom lidošanai, ziemā ledus.
15.jūlijs 2011, 17:51 | links
 
Māri piekrītu, es nēsu no tiem kas intensīvi makšķerē! Makšķernieku kartes gadā man ir trīs, dižās zivis noķēris nēsu! Jau trīs gadi taisos uz samu copi, bet nesanāk, jo redziet ķeru maliķus. Arī pie Tevīm esam bijuši gan ar Tavu ziņu gan bez! Zinu kas darās ezerā, kur ir un kur liek arī zinu, arī zinu ka no tavas bāzes iet iekšā ar tīkliem, bet Tu to nezini. Arī ir būts kad Tu mūs sauci! Esmu sēdējis vairākas naktis gaidot maliķus! Neko sliktu nevēlos Tev teikt un uz tavu vietu nepretendēju. Savā asumā Tu esi gatavs cirst pa labi un pa kreisi neredzot to ka savas kājas priekša. Esi uzmanīgs ar izteicieniem. Tu jau saproti kas notiks tad kad piepildīsies tas ko saku. Māri nu nevar būt tā kā ir, un nevajag vainot zivju fondu, Tu prasiji Tev iedeva un Tu vēl kautko klepo, visi maksā tos procentus.
Prasība ir viena, pastāsti cilvēkiem kas par problēmu. varbūt tiešām kāds var palīdzēt. sargāt arī vajag un to var noorganizēt.
15.jūlijs 2011, 17:45 | links
 
Zvaigzne Tev pašam smiekli nenāk
man vislabāk tekstā patīk" unikālas" tas par kormorāniem:)
15.jūlijs 2011, 17:44 | links
 
Zvaigzne
Viskālītis un Kaņierītis.Kurā no viņiem ikgadu izceļ visvairāk tīklus???Jūti atšķirību???
:DD
15.jūlijs 2011, 17:42 | links
 
mlg2
Kaņieris ir Latvijas valsts mežu īpašums, tajā ir "unikālas" putnu ligzdošanas vietas.
Lobes ezers NAV Latvijas valsts mežu īpašums, tajā NAV "unikālas" putnu ligzdošanas vietas.
Atrodi divas atšķirības un sapratīsi kāpēc ir tikai viena bāze un Kaņieris augs ciet.
15.jūlijs 2011, 17:38 | links
 
Ko te cepies lobesmāri - tavs uzdevums ir nevis bīdīt politiku bet piesaistīt klientus. Pats zinu tevi ,esmu no tevis laivu ņēmis,dzēris ņabi krastā,ķēris līņus - principā apmierināts esmu. Tā kā ja kāds nerubī fišku tad saki kas esi tiešā tekstā .... saprotu ,sirmums jau ar matos bet nevajag sadegties.Piķis jāpelna .
Esmu bijis divos divdienniekos pie tevis. Tikai uz līņiem.Esmu apmierināts.Neraucu tāpē ka tagad gabals pa tālu.
15.jūlijs 2011, 17:27 | links
 
Klope būs vai nebūs???
:)))
15.jūlijs 2011, 17:25 | links
 
lobesmāri.

Toties man nepiegriezās. Vai tik gadījumā nesāc baidīties par savu "goda" cilvēka reputāciju, vai baidies ka var uzpeldēt fakti, kas Tev kā apsaimniekotājam varētu būt nepatīkami? Savādāk nesaprotu, kādēļ jāizvairās no tiešiem jautājumiem...

Es kā necopmanis, kurš maksā licenci, esmu tiesīgs zināt, kur paliek manis nomaksātā nauda. Un kādēļ Tu tā pieklusi par Mēs zivīm līgumu? Un kādēļ Mēs zivim ziemā brauc gandrīz katru dienu (ta raksta prese), bet vasarā gandrīz nebrauc?
15.jūlijs 2011, 17:23 | links
 
...Vien kaartig latvisk diskusij...DDD
15.jūlijs 2011, 17:10 | links
 
nazim- daudzi zina ka tev parasti patīk bīdīt. tu un sazans neesa copmaņi, bet bīdītāji, ar savtīgām, vai atriebes interesēm, ja mārim nosprāktu govs, piekrītu lai man divas. Bez draudiem, jo tas liecina par vājumu. Vai kungiem nepietiek. Man un citiem piegriezies.
15.jūlijs 2011, 17:10 | links
 
.......un ezers aizaug,tas par Kaņieri,mans nesaprot ko uz Lobi visi tā sacepušies
15.jūlijs 2011, 17:03 | links
 
.....nu bikiņ ne pa tēmu,ku labi Kaņierī viena bāze,cenas uh un nekāda apspriešna forumos:DDD
15.jūlijs 2011, 16:58 | links
 
āri tu esi esoš!
es izdariju ko varēju, bāze ar jaunām laivām, bāzi arī sakopu, bet lai Tu man nekostu katru dienu es pateicu nē. arī tas attālums ko braucu ar savu mašīnu bija liels, tērēju daudz! Redz tagad Tu esi tur un ko esi izdarijis, neko. nopirki urbi, nopirki sūkni un kautkādu niedru pļāvēju. Kad es biju Tu bļāvi ka neko nevajag. Vīriem uz sacensībām negribēji dot laivas, bet kad Stikuts parunāja un samaksāja tad jau viss ok. Manis dēļ Tu vari tirināties, bet es saku es mēģināšu panākt to lai laiž ezerā laivas visas!
Es lēnām sāku bīdīt sarunas, jau parunāju ar zinošām personām, kas un kā jādara!
Un māri tanī būs labums tāds ka Tu varēsi nodarboties ar apsaimniekošanu un viss ezers būs vienlīdzīgs!
15.jūlijs 2011, 16:58 | links
 
parvaldnieka k-gs.
Ir vel viens labs teiciens: neroc bedri citam, ka pats neiekrīti!!!

Un kādēl tikai būs projekti? Kādēļ viņu nav tagad?

Pārvaldnieka k-ngs. Kādēļ Jūs cenšaties pazemot cilvēkus kuri grib palīdzēt, tā vietā lai pieņemtu palīdzību? Varbūt par kaut ko baidāties? Pieņemsim no tā, ka kāds varētu redzēt reālo situāciju, nevis to, kuru Jūs šeit pasniedzat?
15.jūlijs 2011, 16:54 | links
 
Tad tomēr tas ir ūdens! ;)
Priekš MOSP būs darbiņš! Atvērt ezeru brīvi pieejamu. Vispār jau negodīgi pret vietējiem arī, kāpēc man būtu jāsēž kautkādā laivā ja man ir sava, kāpēc man jāmaksā kautkam ja to varētu novirzīt zivju labumam. Sanāca aizdomāties, vai vispār tā drīkst. jāpajautā zinātniekiem pamatojums kāpēc nedrīkst ar savu laivu!
15.jūlijs 2011, 16:49 | links
 
nazim-tev to bija iespējams darīt ( izbijiis pārvaldnieks) -aizmuki, kā to dari vsur.
15.jūlijs 2011, 16:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager