Tauvas josla

Ko var un ko nevar? Kā cīnīties pret privātīpašnieku patvaļu?
Nu gan saimnieki atradušies! Aizbraucu copēt uz Līčupi kas atrodas Tomē.Braukts uz turieni ir jau n-tās reizes, jau no 1990 gada. Biju domājis pa nakti pasēdēt uz līni un rīta pusē uz dzīvo zivtiņu pamedīt līdakas. Tad lūk vakarā ap 19:20 jau bijām copes vietā un te no augšas kaut kāds vecis kurš kā pats saka esot zemes saimnieks. Saka vacieties prom ar visiem saviem pričendāļiem, te nekada cope jums nebūs! nu bļāviens ir taču tauvas josla, bet šis saka pus upe esot viņa īpašums. Nu gan kretīns ko lai citu saka!!!
31.jūlijs 2014, 20:02 | links
 
Cilvēciņi var nosiekaloties,tomēr caur manu zemīti pie ezera netiks.Sunītis man tāds ļoti "miermīlīgs".Ne vienam vien bikšeles papluinija.Netiksiet pie ezera jo tiešām nemākat uzvesties.Neesmu kalpone,lai aiz jums sūdus vāktu.Piebrauksiet no iztekošās upes,tur jūs sunītis sagaidīs.Pašvaldībā izņemšu apsaimniekošanas licenzi i uz ezera netiksiet.Dažas ģimenītes katru vasaru pie mums atpūšās.Tām neliegšu atpūtu.Pārējie ceļu varat aizmirst.Makšķerējiet savos kolhozos.Cūkām vieta aizgaldā.

Brize, 29.jūlijs 2014, 17:05

Tipisks latvieša- idiota komentārs.

shmidzis, 31.jūlijs 2014, 02:32

Ir vēl lielāki idioti, kas uztrenē suni, ka tas peld pāri Ventai un krīt virsū. Vainīgs nav suns, bet saimnieks, kuram smadzenes ir mazāk kā dzīvniekam.
31.jūlijs 2014, 16:36 | links
 
Kā vienmēr cietīs makšķernieks godīgais. Jo pārējiem likumi pie kājas.
31.jūlijs 2014, 10:21 | links
 
Kas tie par makšķerniekiem kas ņem uz copi līdz visādus mēslus!Man parasti līdz ūdens un cigaretes.Ēst un alu dzert var mājās.

orests, 31.jūlijs 2014, 04:03


Orest, bet priekš kam vēl ūdens, ja dodies pie ūdeņiem? var normāli padzerties gan no ezera, gan upes. Vismaz man nekāda gangrēna nav piemetusies.
31.jūlijs 2014, 08:33 | links
 
Kas tie par makšķerniekiem kas ņem uz copi līdz visādus mēslus!Man parasti līdz ūdens un cigaretes.Ēst un alu dzert var mājās.
31.jūlijs 2014, 04:03 | links
 
Cilvēciņi var nosiekaloties,tomēr caur manu zemīti pie ezera netiks.Sunītis man tāds ļoti "miermīlīgs".Ne vienam vien bikšeles papluinija.Netiksiet pie ezera jo tiešām nemākat uzvesties.Neesmu kalpone,lai aiz jums sūdus vāktu.Piebrauksiet no iztekošās upes,tur jūs sunītis sagaidīs.Pašvaldībā izņemšu apsaimniekošanas licenzi i uz ezera netiksiet.Dažas ģimenītes katru vasaru pie mums atpūšās.Tām neliegšu atpūtu.Pārējie ceļu varat aizmirst.Makšķerējiet savos kolhozos.Cūkām vieta aizgaldā.

Brize, 29.jūlijs 2014, 17:05


Tipisks latvieša- idiota komentārs.
31.jūlijs 2014, 02:32 | links
 
To ka cūka vai jelkāds cits zīdītājs ir tīrīgāks par cilvēku , nemaz nešaubos ... bet tā nu tas ir.
30.jūlijs 2014, 22:26 | links
 
Tā ir.Man Zviedrijas braucienos parasti nākas atgādināt, ka beņčikus zemē mest nav lāāb.Kad vienam 'zjomam'liku meža vidū pacelt nomesto beņčiku ,šams ilgi domāja līdz noliecās ....Ceru ka arbūt kaut kas izmainījās viņa 'patērētāja'domāšanā...:)
30.jūlijs 2014, 22:10 | links
 
Vecajos laikos upju, ezeru krasti krasti līdz upes/ezera vidum REĀLI piederēja zemju īpašniekiem. Tagad tikai uz papīra. Par tauvas joslu runājot, tā ir josla ko drīkst izmantot "jebkurš", bet tas nekādā ziņā nenozīmē, ka visi var mierīgi vazāties, celt teltis, mēslot utt., uz pārējas privātās zemes. Man pieder pietiekami liels gabals vienas LV upes krasta. Teikšu godīgi, tikai katrs 10ais, labi ja makšķernieks ir kārtīgs/tīrīgs un saimnieku cienoš cilvēks.
Dāmas un kungi, paskatiet ko atstājat aiz sevis, un tad sapratīsiet, kāpēc tāda attieksme pret mums makšķerniekiem... :-)
30.jūlijs 2014, 21:27 | links
 
....ko dod likumi, ja tos godprātīgi nepilda? Kurs ir te atzinies, ka izmet kaut ko? ...neviens. Visi enģelīši. Bet paskatieties apkart un paverās pavisam cita aina. Bēdīga aina. Klat vēl tas, ka pat savāktos atkritumus nav kur izmest... izņemot vest uz savu māju...vai gaidīt bļāvienus no miskastes abonentiem, ka, ko metat mūsu miskastē! Agrāk bija ik pa gabalam konteineri...tagad nav. Tapat maisi stāv un vientuļi gaida savu savākšanu. Tā ir sistēma ar dziļām saknēm un mainīt to nav vienkārši, tāpat kā cilvēku domāšanu, motivāciju, rīcību!
30.jūlijs 2014, 10:56 | links
 
Gint, uzraksti šo jautājumu sļesara un pārējo politisko atkritumu jaunajai partijai - tie noteikti iekļaus savā solījumu sarakstā kaut ko tādu ;)))
30.jūlijs 2014, 10:41 | links
 
citās valstīs likumi ir šādi:
http://www.sverigeturism.se/smorgasbord/smorgasbord/natrecspo/nature/every.html

varbūt arī LV kādam par to vajadzētu aizdomāties sakārtot šo jautājumu, kā nekā vēlēšanas tuvojas....

padoms par esošo situāciju:
-ir pietiekami daudz vietas kur var piebraukt bez suņiem
-neesiet cūkas, ja taru pilnu var atvest līdz ūdenstilpnei, tad tukšu var aizvest prom.

Man reizēm sanāk skaidrošanās, par tēmu:
saimnieks saka jūs makšķernieki visu piemēslojiet, es saku, lūdzu nejaukt makšķerniekus ar piknikotājiem kuri tikai mēģina makšķerēt.
Parasti var sarunāt. Ir bezcerīgas vietas bet tev vienmēr ir iespēja aiziet citur vai iziet cauri īpašumam 5 no rīta kamēr visi guļ.

nomads, 29.jūlijs 2014, 21:54


Nu re cik vienkārši tas zviedriem sakārtots . Tuvojās vēlēšanas , jā būs kāda partija , kura viss maz solīs šo jautājumu sakārtot , es par viņu balsošu .
30.jūlijs 2014, 10:28 | links
 
kutis-nejauc dažādas lietas, pilsētā Tu tīri savam īpašumam pieguļošo ietvi (droši ka ar pilsētas vai novada saistošiem noteikumiem), jo Tu izmanto pilsētas infrastruktūru.

Malikis2011, 30.jūlijs 2014, 07:41


Iedomājos brēcienu,ja kaut ko līdzīgu piemērotu tauvas joslai.;)

II. Īpašuma un tam piegulošo teritoriju uzturēšana un kopšana
4. Komercsabiedrības atbilstoši noslēgtajam līgumam, dzīvokļu īpašnieku sabiedrības, namīpašumu, zemesgabalu un citu teritoriju īpašnieki, valdītāji, pārvaldnieki-pilnvarnieki, lietotāji-nomnieki nodrošina:
4.1. nekustamā īpašuma teritorijā – teritorijas sakopšanu, zālienu nopļaušanu (zāles garums nedrīkst pārsniegt 20 cm), apstādījumu uzturēšanu, nepieļaujot būvgružu un atkritumu uzkrāšanos, kā arī noslēdzot ar atkritumu apsaimniekotāju līgumu par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu;
4.2. īpašuma teritorijā esošo koku, krūmu un to zaru apzāģēšanu gar ietvēm un brauktuvēm (vietās, kur tiek traucēta gājēju un transporta pārvietošanās) un to novākšanu;
4.3. piegulošās teritorijas kopšanu (zālienu nopļaušanu, ietves tīrīšanu, atkritumu savākšanu un izvešanu);
4.4. nekustamā īpašuma un piegulošajā teritorijā esošo gājēju ietvju, izņemot sabiedriskā transporta pieturvietas, attīrīšanu no sniega un ledus līdz ietves segumam, pretslīdes materiāla kaisīšanu, kā arī pagalma celiņu tīrīšanu un kaisīšanu katru dienu līdz plkst. 8.00 un, ja nepieciešams, visas dienas laikā, pieļaujama sniega vaļņu veidošana, ja tas netraucē gājēju kustībai pa ietvēm un tiek ievēroti šo saistošo noteikumu 13.2punkta nosacījumi;
30.jūlijs 2014, 09:50 | links
 
Brize,kas tas ir pa ezeru? Gribētos aizbraukt pamakšķerēt :)
30.jūlijs 2014, 08:01 | links
 
kutis-nejauc dažādas lietas, pilsētā Tu tīri savam īpašumam pieguļošo ietvi (droši ka ar pilsētas vai novada saistošiem noteikumiem), jo Tu izmanto pilsētas infrastruktūru.
30.jūlijs 2014, 07:41 | links
 
Vispār vajadzētu ar likumu aizliegt privatizēt zemi pie publiskiem ūdeņiem jo tagad kā muļķim jāmeklē kur ielaist laivu,par jūru vispār negribās runāt, uz piecsimt kilometriem pāris vietu, visūr sēž suņi uz siena kaudzes -privāts.

kutis, 29.jūlijs 2014, 23:29
Kātad, aizbrauc uz publiskiem kur salas un kur nav īpašnieka, sūdu kaudze līdz ceļiem.

Žēl ka nevar privatizēt ietvi gar manu privātīpašumu,varētu nolikt niknu suni un nebūtu katru rītu jātīra atstātie mēsli. Intresanti kā tad te šūmētos un cik būtu to īpašnieku aizstāvju ja neļautu iet gar īpašumu, bet tagad es tīru katru dienu kaut pieder pašvaldībai un nevaru rīdīt suni virsū,tāka iesaku arī pie ūdeņiem tāpat nevis tas ir mans un pārējie pie kājas.
Malikis2011, 30.jūlijs 2014, 00:26
30.jūlijs 2014, 06:37 | links
 
Vispār vajadzētu ar likumu aizliegt privatizēt zemi pie publiskiem ūdeņiem jo tagad kā muļķim jāmeklē kur ielaist laivu,par jūru vispār negribās runāt, uz piecsimt kilometriem pāris vietu, visūr sēž suņi uz siena kaudzes -privāts.

kutis, 29.jūlijs 2014, 23:29

Kātad, aizbrauc uz publiskiem kur salas un kur nav īpašnieka, sūdu kaudze līdz ceļiem.
30.jūlijs 2014, 00:26 | links
 
A kas ir, ja tik pat labi suns uzbrūk tauvas josla un es viņam tā smuki ar kāju iesperu? Es tak tad nebūtu izmantojis ieroci.
29.jūlijs 2014, 23:59 | links
 
Nu, nu, pastāsti, kas tur kāds āksts ar suni ālēies?
29.jūlijs 2014, 23:46 | links
 
Cilvēciņi var nosiekaloties,tomēr caur manu zemīti pie ezera netiks.Sunītis man tāds ļoti "miermīlīgs".Ne vienam vien bikšeles papluinija.Netiksiet pie ezera jo tiešām nemākat uzvesties.Neesmu kalpone,lai aiz jums sūdus vāktu.Piebrauksiet no iztekošās upes,tur jūs sunītis sagaidīs.Pašvaldībā izņemšu apsaimniekošanas licenzi i uz ezera netiksiet.Dažas ģimenītes katru vasaru pie mums atpūšās.Tām neliegšu atpūtu.Pārējie ceļu varat aizmirst.Makšķerējiet savos kolhozos.Cūkām vieta aizgaldā.

Brize, 29.jūlijs 2014, 17:05

Brize , pa lielam , tev piekrītu , ne vienam nepatīk ka viņa īpašumu piemēslo , bet tavs izteikums

Piebrauksiet nē iztekošās Upes, TUR jus sunītis sagaidīs.

ir super kretinisks . Nu sagaidīs tavs sunītis , nu uzbruks , nu izvilkšu savu personīgo ieroci , nu nošaušu tavu sunīti , izsaukšu policiju lai sastāda protokolu par suņa uzrīdīšanu , un par suņa uzrīdīšanu tauvas joslā iesūdzēšu tiesā . Ko sunītis vainīgs , jā viņam tāds ""gudrs"" saimnieks ? Vajadzētu pieņemt likumu , ka tādiem saimniekiem īpašumu nacionalizē , tad varbūt tad kāds sāktu domāt ne tikai ar sēžamvietu .

gintsgg, 29.jūlijs 2014, 17:42

izklausas debīli par to ieroci, tiešām! Piedod, bet tev pašam var sanākt mēsli ar visām restēm, ja sāksi ieroci vicināt un šaudīties! var pat tik debīli sanākt, ka saimnieks tevi pašu tā teikt "novaļīs" un vainīgs būsi pats! šajas situācijas ar suņiem uzvar tas, kas pirmais uzrakstis vai piezvanis policijai!

latvians88, 29.jūlijs 2014, 17:58

izlasi likumu par ieroču apriti un tad gudri spriedelē , jā apdraud manu dzīvību vai veselību , man ir tiesības aizsargājoties pielietot ieroci .

gintsgg, 29.jūlijs 2014, 18:07

Aha, laikam īsa atmiņa par aizstāvēšanos Kinoteātri..
29.jūlijs 2014, 23:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager