Tauvas josla

Ko var un ko nevar? Kā cīnīties pret privātīpašnieku patvaļu?
Vispār vajadzētu ar likumu aizliegt privatizēt zemi pie publiskiem ūdeņiem jo tagad kā muļķim jāmeklē kur ielaist laivu,par jūru vispār negribās runāt, uz piecsimt kilometriem pāris vietu, visūr sēž suņi uz siena kaudzes -privāts.
29.jūlijs 2014, 23:29 | links
 
tauvas josla pieder visiem,ir tikai jautajums ka lidz vinjai tikt,tas ir cits stasts.taka mums dudziem galvas invalidiem pieder ipasumi pie ezeriem,tad tos likumus vinji izstrada prieks sevis.un kam jau ir nauda,tas var nopirkt visu.mus valsts iestades daudz maukas strada,visas vinjas perkamas.

gahans, 29.jūlijs 2014, 22:31


Tu to droši zini, ka TAUVAS JOSLA PIEDER VISIEM? Manuprāt zeme tauvas joslas ietvaros pieder kādam īpašniekam, bet šim apgabalam ir īpašs statuss - respektīvi, pisloņiem no malas ļauts šo gabalu izmantot tādā un tādā apjomā tā, kā tas atrunāts likumā.
29.jūlijs 2014, 23:04 | links
 
Baltezeri spilgts piemērs likumam par "tauvas joslu" :)
29.jūlijs 2014, 22:45 | links
 
Gint, tauvas josla ir kāda īpašums - to vajag atcerēties. Vai likums man aizliedz, teiksim, savā īpašumā laist vaļā niknu suni? Ja pirms mana īpašuma vēl būs brīdinājuma zīme par niknu suni ar piebildi, ka vari tapt sakosts - nez vai izies cauri lietiņa, ka aizgāju un, vai, suns - šāvu nost.
Tauvas joslā īpašniekam gluži vaļīgas rokas nav, bet tāpat jau ir savas iespējas. Kā pieņemu, viens otrs atstāj šo joslu neapstrādātu, kamēr pārējais īpašums izpļauts - vienam otram var pāriet kāre brist pa latvāņiem...

Un ar to šaušanu tiešām vajadzētu uzmanīties. Tā jau teorētiski liekas ļoti skaisti, bet visticamāk būs n-tie apstākļi, kas šāvējam runās par sliktu.
Neaizmirstam arī faktu, ka dzīvojam laikmetā, kad zvērs tomēr ir augstākā vērtē par cilvēku. Pats ļoti labi atceros ne vienu vien gadījumu pēdējos gados, kad par tāda suņa/kaķa nomaitāšanu cilvēki dabū reālus cietumsodus (t.sk. bija viens par kaimiņa suņa šaušanu), kamēr situācijās cilvēks vs cilvēks tiek cauri vien ar nosacīto...

Hotentots, 29.jūlijs 2014, 21:31

tauvas josla pieder visiem,ir tikai jautajums ka lidz vinjai tikt,tas ir cits stasts.taka mums dudziem galvas invalidiem pieder ipasumi pie ezeriem,tad tos likumus vinji izstrada prieks sevis.un kam jau ir nauda,tas var nopirkt visu.mus valsts iestades daudz maukas strada,visas vinjas perkamas.
29.jūlijs 2014, 22:31 | links
 
citās valstīs likumi ir šādi:
http://www.sverigeturism.se/smorgasbord/smorgasbord/natrecspo/nature/every.html

varbūt arī LV kādam par to vajadzētu aizdomāties sakārtot šo jautājumu, kā nekā vēlēšanas tuvojas....

padoms par esošo situāciju:
-ir pietiekami daudz vietas kur var piebraukt bez suņiem
-neesiet cūkas, ja taru pilnu var atvest līdz ūdenstilpnei, tad tukšu var aizvest prom.

Man reizēm sanāk skaidrošanās, par tēmu:
saimnieks saka jūs makšķernieki visu piemēslojiet, es saku, lūdzu nejaukt makšķerniekus ar piknikotājiem kuri tikai mēģina makšķerēt.
Parasti var sarunāt. Ir bezcerīgas vietas bet tev vienmēr ir iespēja aiziet citur vai iziet cauri īpašumam 5 no rīta kamēr visi guļ.
29.jūlijs 2014, 21:54 | links
 
Gint, tauvas josla ir kāda īpašums - to vajag atcerēties. Vai likums man aizliedz, teiksim, savā īpašumā laist vaļā niknu suni? Ja pirms mana īpašuma vēl būs brīdinājuma zīme par niknu suni ar piebildi, ka vari tapt sakosts - nez vai izies cauri lietiņa, ka aizgāju un, vai, suns - šāvu nost.
Tauvas joslā īpašniekam gluži vaļīgas rokas nav, bet tāpat jau ir savas iespējas. Kā pieņemu, viens otrs atstāj šo joslu neapstrādātu, kamēr pārējais īpašums izpļauts - vienam otram var pāriet kāre brist pa latvāņiem...

Un ar to šaušanu tiešām vajadzētu uzmanīties. Tā jau teorētiski liekas ļoti skaisti, bet visticamāk būs n-tie apstākļi, kas šāvējam runās par sliktu.
Neaizmirstam arī faktu, ka dzīvojam laikmetā, kad zvērs tomēr ir augstākā vērtē par cilvēku. Pats ļoti labi atceros ne vienu vien gadījumu pēdējos gados, kad par tāda suņa/kaķa nomaitāšanu cilvēki dabū reālus cietumsodus (t.sk. bija viens par kaimiņa suņa šaušanu), kamēr situācijās cilvēks vs cilvēks tiek cauri vien ar nosacīto...
29.jūlijs 2014, 21:31 | links
 
Tad tev ir jāzin,kas tevi sagaida par ieroča nesankcionētu lietošanu svešā īpašumā.Nekas labs tevi nesagaida.

Brize, 29.jūlijs 2014, 18:08

Nevis svešā īpašumā , bet tauvas joslā .

gintsgg, 29.jūlijs 2014, 18:11


tapat debīli te spriedelē par to, ka šausi stāvot kautkādā tauvas joslā utt paklausies pats sevī kādas muļķības tu runā! arī esmu bijis kantorī kur četrkājainiem, kas rej bija mazākā problēma salīdzinot ar divkājainajiem kuri blieza arī pretīm!
nekad nezini, kā kas reaģēs!
katrā ziņā kad ar savu ieroci dosies atpusties skaties, ka nepadirs to un kad platīsies gar svešām sētām parliecinies vai patrona nav patrontelpā vēl ieplēsīsi pedālī pats sev! sorry vecit bez naida, bet man mazliet smiekli nak! :D :D
man vairak butu bail ka mani nenovaļīī ipašuma saimnieks, ka es tur esmu ielidis un sākšu gudroties vel ar ieroci rokās! :D :D :D
29.jūlijs 2014, 21:11 | links
 
Tad tev ir jāzin,kas tevi sagaida par ieroča nesankcionētu lietošanu svešā īpašumā.Nekas labs tevi nesagaida.

Brize, 29.jūlijs 2014, 18:08


Nevis svešā īpašumā , bet tauvas joslā .
29.jūlijs 2014, 18:11 | links
 
... rekomendēju, lai mazāk dumību rakstītu :)
https://www.youtube.com/watch?v=NvFAvKBcVWw
29.jūlijs 2014, 18:08 | links
 
Tad tev ir jāzin,kas tevi sagaida par ieroča nesankcionētu lietošanu svešā īpašumā.Nekas labs tevi nesagaida.
29.jūlijs 2014, 18:08 | links
 
Cilvēciņi var nosiekaloties,tomēr caur manu zemīti pie ezera netiks.Sunītis man tāds ļoti "miermīlīgs".Ne vienam vien bikšeles papluinija.Netiksiet pie ezera jo tiešām nemākat uzvesties.Neesmu kalpone,lai aiz jums sūdus vāktu.Piebrauksiet no iztekošās upes,tur jūs sunītis sagaidīs.Pašvaldībā izņemšu apsaimniekošanas licenzi i uz ezera netiksiet.Dažas ģimenītes katru vasaru pie mums atpūšās.Tām neliegšu atpūtu.Pārējie ceļu varat aizmirst.Makšķerējiet savos kolhozos.Cūkām vieta aizgaldā.

Brize, 29.jūlijs 2014, 17:05

Brize , pa lielam , tev piekrītu , ne vienam nepatīk ka viņa īpašumu piemēslo , bet tavs izteikums

Piebrauksiet nē iztekošās Upes, TUR jus sunītis sagaidīs.

ir super kretinisks . Nu sagaidīs tavs sunītis , nu uzbruks , nu izvilkšu savu personīgo ieroci , nu nošaušu tavu sunīti , izsaukšu policiju lai sastāda protokolu par suņa uzrīdīšanu , un par suņa uzrīdīšanu tauvas joslā iesūdzēšu tiesā . Ko sunītis vainīgs , jā viņam tāds ""gudrs"" saimnieks ? Vajadzētu pieņemt likumu , ka tādiem saimniekiem īpašumu nacionalizē , tad varbūt tad kāds sāktu domāt ne tikai ar sēžamvietu .

gintsgg, 29.jūlijs 2014, 17:42

izklausas debīli par to ieroci, tiešām! Piedod, bet tev pašam var sanākt mēsli ar visām restēm, ja sāksi ieroci vicināt un šaudīties! var pat tik debīli sanākt, ka saimnieks tevi pašu tā teikt "novaļīs" un vainīgs būsi pats! šajas situācijas ar suņiem uzvar tas, kas pirmais uzrakstis vai piezvanis policijai!

latvians88, 29.jūlijs 2014, 17:58


izlasi likumu par ieroču apriti un tad gudri spriedelē , jā apdraud manu dzīvību vai veselību , man ir tiesības aizsargājoties pielietot ieroci .
29.jūlijs 2014, 18:07 | links
 
Sunītis neuzbrūk svešā teritorijā.Sunītim "atradīšu" super retas šķirnes ciltsrakstus.Maksāsi līdz mūža beigām.Sunīti Gints nošāva pie mājas un aizvilka pie upes.Lieciniekus "atradīšu".Neesmu no kašķīgajām.Turpināt "strādāt" par apkopēju "kundziņiem" ari nevēlos.

Brize, 29.jūlijs 2014, 17:51


Es tevi ļoti labi saprotu , pašam ir īpašums Daugavas krastā , tikai uz notikuma vietu , kur pielietots ierocis , izbrauc policijas dežūrgrupa , tai skaitā arī eksperts , tā ka nelīdzēs ne ciltsraksti , ne "liecinieki " . Pats esmu tajā kantorī ilgus gadus nostrādājis , zinu kā tas notiek .
29.jūlijs 2014, 18:02 | links
 
Cilvēciņi var nosiekaloties,tomēr caur manu zemīti pie ezera netiks.Sunītis man tāds ļoti "miermīlīgs".Ne vienam vien bikšeles papluinija.Netiksiet pie ezera jo tiešām nemākat uzvesties.Neesmu kalpone,lai aiz jums sūdus vāktu.Piebrauksiet no iztekošās upes,tur jūs sunītis sagaidīs.Pašvaldībā izņemšu apsaimniekošanas licenzi i uz ezera netiksiet.Dažas ģimenītes katru vasaru pie mums atpūšās.Tām neliegšu atpūtu.Pārējie ceļu varat aizmirst.Makšķerējiet savos kolhozos.Cūkām vieta aizgaldā.

Brize, 29.jūlijs 2014, 17:05

Brize , pa lielam , tev piekrītu , ne vienam nepatīk ka viņa īpašumu piemēslo , bet tavs izteikums

Piebrauksiet nē iztekošās Upes, TUR jus sunītis sagaidīs.

ir super kretinisks . Nu sagaidīs tavs sunītis , nu uzbruks , nu izvilkšu savu personīgo ieroci , nu nošaušu tavu sunīti , izsaukšu policiju lai sastāda protokolu par suņa uzrīdīšanu , un par suņa uzrīdīšanu tauvas joslā iesūdzēšu tiesā . Ko sunītis vainīgs , jā viņam tāds ""gudrs"" saimnieks ? Vajadzētu pieņemt likumu , ka tādiem saimniekiem īpašumu nacionalizē , tad varbūt tad kāds sāktu domāt ne tikai ar sēžamvietu .

gintsgg, 29.jūlijs 2014, 17:42


izklausas debīli par to ieroci, tiešām! Piedod, bet tev pašam var sanākt mēsli ar visām restēm, ja sāksi ieroci vicināt un šaudīties! var pat tik debīli sanākt, ka saimnieks tevi pašu tā teikt "novaļīs" un vainīgs būsi pats! šajas situācijas ar suņiem uzvar tas, kas pirmais uzrakstis vai piezvanis policijai!
29.jūlijs 2014, 17:58 | links
 
Sunītis neuzbrūk svešā teritorijā.Sunītim "atradīšu" super retas šķirnes ciltsrakstus.Maksāsi līdz mūža beigām.Sunīti Gints nošāva pie mājas un aizvilka pie upes.Lieciniekus "atradīšu".Neesmu no kašķīgajām.Turpināt "strādāt" par apkopēju "kundziņiem" ari nevēlos.
29.jūlijs 2014, 17:51 | links
 
Cilvēciņi var nosiekaloties,tomēr caur manu zemīti pie ezera netiks.Sunītis man tāds ļoti "miermīlīgs".Ne vienam vien bikšeles papluinija.Netiksiet pie ezera jo tiešām nemākat uzvesties.Neesmu kalpone,lai aiz jums sūdus vāktu.Piebrauksiet no iztekošās upes,tur jūs sunītis sagaidīs.Pašvaldībā izņemšu apsaimniekošanas licenzi i uz ezera netiksiet.Dažas ģimenītes katru vasaru pie mums atpūšās.Tām neliegšu atpūtu.Pārējie ceļu varat aizmirst.Makšķerējiet savos kolhozos.Cūkām vieta aizgaldā.

Brize, 29.jūlijs 2014, 17:05


Brize , pa lielam , tev piekrītu , ne vienam nepatīk ka viņa īpašumu piemēslo , bet tavs izteikums

Piebrauksiet nē iztekošās Upes, TUR jus sunītis sagaidīs.

ir super kretinisks . Nu sagaidīs tavs sunītis , nu uzbruks , nu izvilkšu savu personīgo ieroci , nu nošaušu tavu sunīti , izsaukšu policiju lai sastāda protokolu par suņa uzrīdīšanu , un par suņa uzrīdīšanu tauvas joslā iesūdzēšu tiesā . Ko sunītis vainīgs , jā viņam tāds ""gudrs"" saimnieks ? Vajadzētu pieņemt likumu , ka tādiem saimniekiem īpašumu nacionalizē , tad varbūt tad kāds sāktu domāt ne tikai ar sēžamvietu .
29.jūlijs 2014, 17:42 | links
 
Cilvēciņi var nosiekaloties,tomēr caur manu zemīti pie ezera netiks.Sunītis man tāds ļoti "miermīlīgs".Ne vienam vien bikšeles papluinija.Netiksiet pie ezera jo tiešām nemākat uzvesties.Neesmu kalpone,lai aiz jums sūdus vāktu.Piebrauksiet no iztekošās upes,tur jūs sunītis sagaidīs.Pašvaldībā izņemšu apsaimniekošanas licenzi i uz ezera netiksiet.Dažas ģimenītes katru vasaru pie mums atpūšās.Tām neliegšu atpūtu.Pārējie ceļu varat aizmirst.Makšķerējiet savos kolhozos.Cūkām vieta aizgaldā.
29.jūlijs 2014, 17:05 | links
 
peldvietu arī ir pietiekami, īsti neredzu jēgu brist privātā zemē pec negatīvām emocijām! priekš kam! labāk iet tur kur nevienam netraucē, neviens nekliedz! ja tomēr nevar savākties, ja ir tā vēlme bāzties kur nevajg tad iemācīties uzvesties pieklājīgi....un bļ.. savākt aiz sevis gružus, jo pats sava zemē uzkāpt uz stikliem ir ļoti kaitinoši! vēl vairak tur kur publisks ir jau piedirsts vot aiziet kur privats tur kur ir smuki satirits un tad vel suudus atstat tur! nu cilvēki, piedodiet bet vaina ir tajos cilvekos kas nak atpusties nevs tajos kas kliedz virsu, lai nelien viņa zemē!
29.jūlijs 2014, 16:49 | links
 
Protams, ka likumīgi! Ir vai nav sēta apkārt, ja reiz mans īpašums, tad gribu ļauju tam cauri staigāt, gribu neļauju. Tas takš ir mans īpasums. Tā kā saimniekam ir visas tiesības. Tur jau ir tas paradoks, ka, lai arī pastāv tā tauvas josla, pa kuru var brīvi pastaigāties, mēs jau tai netiekam klāt, jo gar krastu viens pie otra ir privātīpašumi. Vienīgais....ar laivu ja piestāj krastā tad var staigāt. Lai gan zemes īpašniekiem tas arī dikti nepatīk.
29.jūlijs 2014, 16:42 | links
 
redzi, ja visi tik nevainigi butu, ka gribeja izdarīt tikai to vai šo! man kretinē ka piediŗš visus kaktus ar pudelēm, papīriem un visādiem citādiem sūdiem, man arī māja pie pašas upes iekš nacionālā parka un nav teikts nekur ka vēl jāierāda vieta kur viņiem kurināt dirst un mīzt, es atvainojos par izteikumiem! Bet ja no rīta izeju dārzā un mētājas pudele iesviesta tad kautkādas turzas un vēl sazin kas tad nu patīkami nav! regulāri riteņbraucēji iesperas laukā kur sastādīti dārza labumi izbradā un vel lecas pretīm, ka viņiem ir tiesības jā ok ejat pa savu tauvas joslu, bet nē taujas josla nav diez ko izejama tapec jālien dārzos iekšā! reti kurš saprot, ka ir iespēries kur nevajg! reti kurš atvainojos un pagriežas, lai dotos no kuriens nācis! pārsvarā līdz asām vārdu apmaiņām ir bijuši gadījumi kad iet rokas pa gaisu! paiet garām divam privātīpašuma zīmem un sāk vēl dirst virsū, rupji sakot! nu tad kādu atieksmi gaidiet!

mana saprašana zīmi redzu nelienu, ja ir iespējams- sarunāju, ja nē , tad vis ok, saprotu un tinos prom! ir pietiekami daudz vietas kur doties! nav jālien par katru cenu svešā privāta zemē kacāt pravas un vel sunim rīklē bāzties!
saprotu, ja cilvēks dzīvo dzīvoklī četrās sienās tad arī ta domāsana ir tāda, nu nesaprot kamer pats ar to nesasakaras!! kā saka abiženiji! ir jau normāli arī cilvēki!
29.jūlijs 2014, 16:40 | links
 
Nezinu, nezinu - man arī zeme gar Ogres upi un atrodas Nacionālā parka teritorijā un man pēc likumdošanas pat jāierāda apmeklētājiem ugunskura vieta, jau nerunājot par pārvietošanās ierobežošanu.Tad jau sanāk , ka pie Daugavas vispār nevar pieiet, jo ārpus Rīgas, visa zeme gar krastu ir privāta.
29.jūlijs 2014, 16:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager