Maluzvejnieki Daugavā

kungels, tavs pirmais posts te liecina par īstu intelektuāli.
2.novembris 2009, 19:42 | links
 
Norca777 tev skauž vai tāds pareizs esi.
2.novembris 2009, 19:36 | links
 
Biedri inspektori! Lūdzu apturiet akciju LAŠIEM NEBŪT. Daugavā zem Rīgas hesa stāv ap 40 cilvēkiem un puse no tiem brutāli cemerē lašus. Skats drausmīgs kad viņus pie krasta gafo un no laša tek ikri. Tas turpinās ne pirmo nedēļu. Tur valda visatļautība un sajūta kad inspektori paši baidās tur parādīties, jo maz ticams kad viņi to nezin!
1.novembris 2009, 13:49 | links
 
Es aizvakar Daugava pie Katlakalna redzeju kadus divsimt metrus garu striipu ar pludiem. Nedaudz talak vairaki karodzinji, domaju, ka kautkada smailjotaju trase.. Bet nu tas viens toch tiikls bija.
4.jūlijs 2008, 13:05 | links
 
karodziņi itkā kaut kādi ir.
4.jūlijs 2008, 12:32 | links
 
Nu ja ir karodziņi , tad maluzvejnieki tie diez vai būs ! To cik ilgi viņš tur stāv , murdus dažreiz visu sezonu vienā vietā tur !
4.jūlijs 2008, 11:51 | links
 
jā kautkādi karodziņi tur ir ar braucot uz darbu nopētiju tikai baigi ilgi viņi tur stāv jau veselu nedēļu
4.jūlijs 2008, 11:46 | links
 
Nu karodziņi tīkla sākumā un galā ir ?
4.jūlijs 2008, 11:23 | links
 
hmmm... no rīta braucot uz darbu redzēju, ka vēl stāv. Tā kā bišķi pa ilgu lai turētu tur kaut ko! Liekas, ka drīzāk maļiki ielikuši un tagad nevar dabūt ārā!
4.jūlijs 2008, 11:00 | links
 
Tanii pusee man taa liekas,ka shivereejaas licenzeetie zvejnieki..
2.jūlijs 2008, 15:42 | links
 
Vakar vakarā braucot pāri Vanšu tiltam uz Ķīpsalu redzēju tā kā tīklu vai murdu. īsti nezinu, kas tieši. Par to nezinu vai drīkst vai nedrīkst tur ko likt iekšā tapēc arī rakstu!
Varbūt jāzvana inspektoriem lai brauc pārbaudīt?
Atrodas gandrīz pie paša krasta Ķīpsalas pusē un kādus 100 m no Vanšenieka.
2.jūlijs 2008, 15:29 | links
 
atdauzit tos malikus
12.maijs 2008, 11:39 | links
 
Lurbaks
Nosplaujies paar kreiso plecu..(par eletrikjiem)..
Kad biju patsmitnieks,tad man kaiminjs lielijaas kaa vinja sencis ar eletriibu lashus dauziija gaujaa:((
11.maijs 2008, 13:39 | links
 
vot maluzveinieki sākās 1maijs protams daugavā bij samesti visadi tīkli jauni un veci un arii kkadi metāla pītie režģi a un daudzi no mali4iem vienkarši savus inventārus upē aizmirst tas ir slikti ka tā notiek cerams nakotnē bus lieli soda mēri un vis bus labii bet nu tiem kas ar toku dod jekapbilii nevienu nesu redzejis :)
11.maijs 2008, 11:18 | links
 
Dzeki Ja godīgi nekad nēsmu redzējis nevienu elektriki.....un nezinu pat kaadas taas uzpariktes izskatās.....man laikam ir veicies lidz shim....!!!
10.maijs 2008, 22:38 | links
 
NOGALINĀT!!!!!tos maitas uz mieta sēdinaat!!!!
10.maijs 2008, 18:54 | links
 
Jēkabpīlī pašā pilsētā mauc ar elektrību vads pa taisno no mājas novilkts tieši Daugavā, dienas laikā, un visiem dziļi uzsmidzināt uz to visu, liekas ka te vispār nav inspektoru
10.maijs 2008, 18:31 | links
 
Pļaviņu HES ūdenskrātuvē ar tīkliem ķert zivis ir likumīgi?
Kur to var izlasīt?
10.maijs 2008, 00:10 | links
 
Principā Liepājniekā līdakas ir pa visu ezeru , labas vietas bija no Cimdinieku puses , arī 7 un 13 km Poldaros un Reiņos , bijis tā ka kg dabūjām pa bortu mest atpakaļ , bet ir bijis ka tikai zemmēra ņem , principā viens pazīstamais kurš tur vandās vienreiz 30 gabalas saskaitījis :)) , asari arī smuki , citi tikai uz šiem iet!
16.novembris 2007, 18:19 | links
 
Sofijas laivām man nr ir. Iedod reiņus un sūkņa staciju!
16.novembris 2007, 17:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager