Alauksts

peec manas pieredzes uz sekliem tagad ir svaki ja itseviski ir vejs, pasos dzilumos 6 metros man nekad nav labi veicies tapeec es braucu 4, 5 metros gar seklu kanteem itseviski esmu iecienijis seklus braucot no estrades uz lielo salu gar kreiso pusi vairaak uz vidu tur ir arii tadi dzilie sekli 3metru dzilumaa tur vienmer var ceret uz labiem lomiem un protams vari braukt apkart salai arii pa kadiem 5 metriem ja varesi izbraukt jo relijevs ir mainigs!
22.oktobris 2014, 17:30 | links
 
Brumann rīt ir doma aizbraukt uz Alaukstu pavelcēt, neesmu tur nekad bijis. Kur labāk meklēt līdakas dzīļumā, uz sēkļiem vai gar salām? Tad jau rīt atrakstīšos!!
22.oktobris 2014, 12:04 | links
 
sodien 2 lidakas uz 1kg 4 metros un asaris uz 500g un taa lidzigi katru reizi kaads zin kur ir zandarti un lielas lidakas???
21.oktobris 2014, 18:29 | links
 
ku kuu te kads ir alaukstaa ker arii kads kaut ko?
19.oktobris 2014, 19:15 | links
 
kas tagad Alauksta notiek??????kads ir bijis-es domaju par plesejiem?
20.septembris 2014, 17:31 | links
 
Sveiki, vīri!

Kādam ir info, kur Alaukstā var noīrēt kazanku?
18.septembris 2014, 09:33 | links
 
Barometrs uz sienas griežās apkārt,kādas var būt līdakas un zanderi.
5.septembris 2014, 20:42 | links
 
Sveiki, vai kāds var padalīties ar info, kas tagad notiek Alaukstā. Ir doma rīt garām braucot piestāt.
Mērķa auditorija - līdakas, zandarti
5.septembris 2014, 13:44 | links
 
var piebraukt pie pasa ezera tur kur ir estraade,var arii pie kempinga nosaukumu aizmirsu(laikam saucaas niedriites,bet varbuut jaucu),pliciisu daudz asaru arii ja zin paaris vietas arii pietiekami,viena no vietaam ir no salas iet sliipi taads seeklis saucas laikam velna tilts,un no kempinga nedaudz pa kreisi ir taads akmenju seeklis(pie zema uudens akmenji redzami),bet labaak brauc uz inesi iezers smukaaks i zivju vairaak:)

rio., 8.jūlijs 2014, 22:56


Uz Inesi labāk nebraukt! Tur zivju nav! :D
9.jūlijs 2014, 13:07 | links
 
var piebraukt pie pasa ezera tur kur ir estraade,var arii pie kempinga nosaukumu aizmirsu(laikam saucaas niedriites,bet varbuut jaucu),pliciisu daudz asaru arii ja zin paaris vietas arii pietiekami,viena no vietaam ir no salas iet sliipi taads seeklis saucas laikam velna tilts,un no kempinga nedaudz pa kreisi ir taads akmenju seeklis(pie zema uudens akmenji redzami),bet labaak brauc uz inesi iezers smukaaks i zivju vairaak:)
8.jūlijs 2014, 22:56 | links
 
Ir doma aizbraukt uz alaukstu pacopēt, gribēju pajautāt vai tur ir vjadīgas licenzes un kur labāk piebraukt ezeram? Tas man ir pilnīgi svešs ezers bet ir vēlme iepazīt
8.jūlijs 2014, 21:27 | links
 
Māri O, saprotu ka esi baigais pipars, bet nākošreiz, kad cel brēku pa visu ezeru, iesaku piebraukt tuvāk cita makšķernieka laivai un painteresēties kā iet, varbūt palīdzība ir vajadzīga.
Atbildi raksti PM.
16.jūnijs 2014, 10:55 | links
 
ko tad vini tev ir nodarijusi?
1.jūnijs 2014, 20:18 | links
 
Labdien,lūdzu atsaukties makšķerniekus,kuri 30.maijā makšķerēja Alauksta ezerā un nakšņoja ezera krastā pie Roznēniem.Zvanīt -29117446
31.maijs 2014, 18:17 | links
 
Es biju svētdienā, no paša rīta līdz vēlam vakaram. Ķērās labi ar iebarošanu, kopā pievilku 7,51 kg ar plaudēniem un raudām. Plaudēni nāca ārā pārsvarā līdz 250 gramiem, bet lielāko ar 0,09 aukliņu izstīvēju uz 620 gramiem, starp 250 un 620 nekā nebija. Asaris neviens, divi ķīši. Cerams, ka ledus vēl kādu laiku turēsies!
5.marts 2014, 10:58 | links
 
shodien 30 brekshu sugas parstavji.no 9:30 lidz 14:00. viena bridi pusstundas laika bij 15gb,bij patikami.viens labs aizgaja-nenovaldiju.laix super tik vejsh mainijas.
4.marts 2014, 17:35 | links
 
ne
1.marts 2014, 21:46 | links
 
super.paldies.a licenzes ar vajag?
1.marts 2014, 21:16 | links
 
Papiju šodien copē!Ļoti aktivi ņēma uz mormišku nekā uz pludiņu. ledus ir biezs vel mēnesi var kāpt uz ledus.Laimigu ceļu vēju!
1.marts 2014, 20:51 | links
 
kkadas licenzes ar vajag?vnk pirmo reiz turp taisos braukt,un kur labak meklet baltas zivis.paldies
1.marts 2014, 11:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager