Ledus urbji

Laikam āķim būs taisnība ar to aizmugures plakni Pareizi būtu taisīt starpliku analogu nazim tikai no otras puses lai izlīdzinātu uzgriežņu sēžu .Liekat avizi, plastiku-viss būs vienkāršāk.:)
18.decembris 2010, 22:01 | links
 
Nemaz tās skrūves ar seškanti nav tik labas,un uzgriežņi otrā pusē skrūvi saliec novelkot.Kur skrūvē uzgriezni,skrūve pret to plakni nav 90*leņķī.Santehnikas lenta,vai mīksts materiāls starp nazi un plakni novērš to problēmu.Jā skrūves ar taisno skrūvgriezi var novilkt labāk,parasti orģinālās ir mīkstas un ja paņem nepareizu krustiņa skrūvgriezi-tad tik nomuļļā.
18.decembris 2010, 21:54 | links
 
Maitasputns. Skrūve ar šestigrankas galvu viens no labākajiem risinājumiem. Tikai pirms skrūvju mainīšanas vajadzētu skrūvēm nedaudz galviņas apvirpot jo nažos sēža iedzīta par seklu, nedaudz srūves galva paliek ārpusē. Viegli pieskrūvēt, viegli atskrūvēt, ja grib mainīt naža slīpumu mīkstam, sausam ledum. Atslēdziņa sver pieci grami, neliela, nav problēma arī uz copi līdzi staipīt.
18.decembris 2010, 21:37 | links
 
guntarskl tas viss deļ vibrācijas jo spriegumi lieli Kā nekā grebj.Avīze to naža vibrāciju neitralizē vot visa fiška.:DD
18.decembris 2010, 21:16 | links
 
tam nebūtu liela nozīme -parasto uzgriezni ar grover šaibu vai arī uzgriezni ar plastmasas sprostu.Nesen biju redzējis Nerūsējošā terauda skruves krievu nažiem ,bet vairs neatceros kurā vietā.
18.decembris 2010, 21:13 | links
 
Es paklausiju Urmasu, avīze vienā kārtā zem naža, un vis.
Gribiet ticiet, negribiet, kā gribiet.
Depo, un drošvien arī citos būvveikalos ir sktūvītes ar seškanti, gan cinkotās, gan ņeržavas. Es paņēmu ņeržas, pēc Mika ieteikuma.
18.decembris 2010, 21:10 | links
 
Man ja bij tā pati problēma. Piebilst varu vēl to ka ņemu to uzgriezni kas tik viegli nenāk vaļā, nu tas kam plastmass iekšā.
18.decembris 2010, 21:06 | links
 
Kungi atceraties ,ka tā skruve arī kāreiz būs jādabū vaļā :) nažu maiņa un tā krustiņa skruve ir tādā pašā kvalitātē kā viss pārējais :)) Tāpēc par vis pareizāko uzskatu kontruzgriezni plāksnes otrā pusē :)
18.decembris 2010, 20:59 | links
 
paldies par ieteikumiem, līmi it kā mēģināju ,bet nu vienalga nāca ārā pēc laika. pamēģināšu izoleni
18.decembris 2010, 20:57 | links
 
Ar lielu cieņu un patiku šodien paņēmu remontā vienu no pirmajiem More expert boriem Mana 2000 gada Mora radinieks.Sakārtoju - nu ir otra jaunība. Laba manta.Veiksmi un ne asakas saimniekam :)))) Kalpos vēl vismaz tikpat ilgi aiz mīlestības pat krāsu atjaunoju :DDDDDDDDDD
18.decembris 2010, 20:55 | links
 
Kad man bija 130mm, pirmajā reizē man bija tāda pati ķibele, bet pārvilku un nekas vairs nenāca vaļā. Nomainīju uz 100- ar to vispār nav bijušas problēmas. Atceros kkur jau lasīju diskusiju par to, ka skrūves vaļā skrūvējas- var mēģināt skrūvju līmi, vai vnk skrūvi nedaudz saziest ar parastu krāsu, nedaudz uztīt balto santehnikas lentu, vai vītnē ielikt nelielu avīzes gabaliņu.
18.decembris 2010, 20:55 | links
 
maituputns
saloki dubultā avīzes lapu.ieliec starp asmenīti un korpus.novelc un būs miers.savulaik savam bijušajam RU urbim tā tiku no šīs probļemas vaļā!
:)
18.decembris 2010, 20:54 | links
 
Pirms skrūvēšanas skrūvi iesmērē ar krāsu.
18.decembris 2010, 20:52 | links
 
paņem skrūves kas iet cauri un nokontrē ar uzgriezni
18.decembris 2010, 20:51 | links
 
nu runājot par barnaulu, nezinu vai citiem arī ir tāda problēma, bet man skrūvējas skrūves vāļa asmeņiem. pirms katras copes riktīgi pievelku, bet jau pēc pirmā āliņģa sāk palikt vaļējas... moš ir kāds padoms ko darīt?
18.decembris 2010, 20:48 | links
 
Pagaidām neko labāku par Barnaulu nēesmu redzējis -daudzmaz adekvāta cena un par urbšanu neko sliktu nevaru pateikt, īsāk sakot -neko citu nevēlos.
18.decembris 2010, 20:09 | links
 
Bez problēmām :))
18.decembris 2010, 20:04 | links
 
Man tāda nelāga sajūta ka esmu jau nopircis to bori ar kautkur ''uzasinātiem'' nažiem :))

vnk lasīju forumu visi to rapalu baigi iesaka, man viņa nekad nav ātri urbusi, caur vīžņiem urbjot, jā nenoliedzami iet tāpat kā caur sausu ledu, bet nekā ūder ātra tur nav, noregulēts krievinieks ar asiem nažiem sausu ledu paņem cauri ja ne 2reiz tad 1.5 ātrāk par visām hujapalām :)

p.s BUMS tākā tas nav pārmetums TEV neņem ļaunā. :)
18.decembris 2010, 20:00 | links
 
es jau neboreju kur ir smiltis,bet urbis suds vitne piemetinata pa posmiem un tad saluzakad vilka ara
18.decembris 2010, 19:28 | links
 
āķi tie nav hihiņki Es nekad neborēšu tur kur būs smiltis un visādi sūdi uz ledus :)
18.decembris 2010, 19:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager