Ledus urbji

Docent, protams video būs. Pienācīgā kvalitātē un kad ūdeņi būs aizsaluši. Pacieties, apmet kūleni. Tavu mazraudiņu bildītes un mazu asarīšu bildītes šeit publicēt nav liela māksla. Pat nav pieņemams. Īpaši, ja tas gremdē pārējo lietotāju pienācīgos lomus, no lapas augšpuses.
16.janvāris 2018, 20:32 | links
 
chillis [16.01.18]: Īsāk sakot, Tu vēlies kādam te iestāstīt, ka tas aparāts ir paredzēts tikai ciet skrūvēšanai, nevis vaļā skrūvēšanai? :)
Nu nebūs gan tā.

MartinsSi, 16.janvāris 2018, 11:39

Nu tak skaidri un gaši uzrakstija Tev visu un video pat ir kas var notikt, jo patrona skrūvējās vaļā uz to pašu pusi, varbūt ar paveiksies, bet nu ar tehniku jau ir tā - jo saudzīgāk apejies jo ilgāk kalpo!
Kāds sakars patronas noņemšanai ar to ka šneks skrūvējas vaļā?

Tajā video ir parādīts kā noņemt pašu patronu. Ar to ko Bums aprakstīja tam vispār nav nekāda sakara.
16.janvāris 2018, 20:27 | links
 
MartinsSi [16.01.18]: bums [Vakar]: Man ir Milwaukee Un urbi es iestiprinu patronā ieslē
dzot urbjmašinu uz labo pusi Un izņemu bori iedarbinot urbjmašīnu reversā Ja borēsi visu laiku recersā šneks nāks vaļā -jau pārbaudīts It seviški biezā ledūBet Bumsi tu taču viņu iestiprini turot patronas gredzenu. Tev tad ar to gredzenu kaut kas nav kārtībā. Ja tu neturi gredzenu, tad tak neko tur nevar ne iestiprināt, ne izņemt!
Vai arī slīpi sadilušas tās pašas iekšas kur boris stiprinās, un ieslēdzot atpakaļgaitu tev viņš izkrīt.
Man ir gan bosch zilā gan milwaukee. Nevienai reversā nekas nekrīt ārā. Tiesa viņām noskrējiens ir tikai pāris mēneši.
Tu arī lašus strautà ķer tikai video joprojām ,, nemontējas,, !
:DDDD
Atliek tikai atkārtot : plika d......
16.janvāris 2018, 20:23 | links
 
To šaibu liekat obligāt!Es no Lielupes pusdienu bori ķeksēju laukā.Atskrūvējās no makitas,kura ir nopērkama komplektā ar ledus urbi.
16.janvāris 2018, 19:48 | links
 
Drošības pēc, ja nevēlaties noslīcināt bori, ir jāliek tā šaiba vismaz āliņģa izmērā.
16.janvāris 2018, 18:09 | links
 
Īsāk sakot, Tu vēlies kādam te iestāstīt, ka tas aparāts ir paredzēts tikai ciet skrūvēšanai, nevis vaļā skrūvēšanai? :)
Nu nebūs gan tā.

MartinsSi, 16.janvāris 2018, 11:39


Nu tak skaidri un gaši uzrakstija Tev visu un video pat ir kas var notikt, jo patrona skrūvējās vaļā uz to pašu pusi, varbūt ar paveiksies, bet nu ar tehniku jau ir tā - jo saudzīgāk apejies jo ilgāk kalpo!
16.janvāris 2018, 14:31 | links
 
Sveiciens! Jāielaiž dīķī drusku gaiss. Ja nu kādam kāds puslīdz normāls lietots boris piedāvājams - droši dodat ziņu.
16.janvāris 2018, 14:28 | links
 
Īsāk sakot, Tu vēlies kādam te iestāstīt, ka tas aparāts ir paredzēts tikai ciet skrūvēšanai, nevis vaļā skrūvēšanai? :)
Nu nebūs gan tā.
16.janvāris 2018, 11:39 | links
 
bums [15.01.18]: Man ir Milwaukee Un urbi es iestiprinu patronā ieslē
dzot urbjmašinu uz labo pusi Un izņemu bori iedarbinot urbjmašīnu reversā Ja borēsi visu laiku recersā šneks nāks vaļā -jau pārbaudīts It seviški biezā ledū
Bet Bumsi tu taču viņu iestiprini turot patronas gredzenu. Tev tad ar to gredzenu kaut kas nav kārtībā. Ja tu neturi gredzenu, tad tak neko tur nevar ne iestiprināt, ne izņemt!
Vai arī slīpi sadilušas tās pašas iekšas kur boris stiprinās, un ieslēdzot atpakaļgaitu tev viņš izkrīt.
Man ir gan bosch zilā gan milwaukee. Nevienai reversā nekas nekrīt ārā. Tiesa viņām noskrējiens ir tikai pāris mēneši.
16.janvāris 2018, 11:36 | links
 
Urbju testēšana
https://www.youtube.com/watch?v=MWKTVBOzIB8
16.janvāris 2018, 10:35 | links
 
Lai nu tā būtu dariet ,kā gribat Man bormašina maksāja 400 eur un čakarēt to negribu
15.janvāris 2018, 19:38 | links
 
ja neesat liliputs augumaa 120-150 cm, tad janjem arij pagarinaataajs
http://www.ifishing.eu/ziema/ledus-urbji/rezervas-dalas/pagarinatajs-ledus-urbim-nero.html
15.janvāris 2018, 19:35 | links
 
shis te http://www.eboat.lv/lv/?id=17193
joprojam pardoshanaa, pagajusho gad janvara viduu pirku vinju
15.janvāris 2018, 19:31 | links
 
Man ir Milwaukee Un urbi es iestiprinu patronā ieslē
dzot urbjmašinu uz labo pusi Un izņemu bori iedarbinot urbjmašīnu reversā Ja borēsi visu laiku recersā šneks nāks vaļā -jau pārbaudīts It seviški biezā ledū
15.janvāris 2018, 19:30 | links
 
bums [15.01.18]: Un patrona arī pievelkās uz abām pusēm ?:)
Neesmu dzirdējispar akumulātoru urbjmašīnu kuras reversā ies ar pilnu slodzi un patrona neskruvēsies vaļā Vienīgais ja boris stiprinā uz konusa
Bumsi, kur tu esi redzējis, ka patronu pievelk ar patronas iekšpusi. :)

Bormašīnai, kurai ar atslēgu pievelk patronu, tak ir tas pats princips. Un ir viena alga, kāds ir rotācijas virziens.

Iesaku nomainīt vecos instrumentus uz jauniem. :)
15.janvāris 2018, 19:21 | links
 
pagajusho ziemu lietoju, nebija ne vainas

sailing, 15.janvāris 2018, 19:11

Pagājušo ziem es pie Māra nemanīju adapterus Nero boriem :)
15.janvāris 2018, 19:17 | links
 
pagajusho ziemu lietoju, nebija ne vainas
15.janvāris 2018, 19:11 | links
 
Un patrona arī pievelkās uz abām pusēm ?:)
Neesmu dzirdējispar akumulātoru urbjmašīnu kuras reversā ies ar pilnu slodzi un patrona neskruvēsies vaļā Vienīgais ja boris stiprinā uz konusa
15.janvāris 2018, 18:59 | links
 
Labvakar.Pati urbjmašīna ir,bet nekādi nevaru atrast,kur nopirkt pašu ledus urbi ar visu pāreju.Varbūt kāds var ielikt saiti,vai kā savādāk padalīties ar info.Paldies.

zaraks, 15.janvāris 2018, 18:44

es panjeemu nero internetveikalaa un adapteri e-botaa tieshi prieksh nero urbja

sailing, 15.janvāris 2018, 18:48
Nesapratu vai tad Nero ir labā virziena urbis ?

bums, 15.janvāris 2018, 18:50

man urbmashiina uz abaam puseem vienaadi skrien
15.janvāris 2018, 18:52 | links
 
Labvakar.Pati urbjmašīna ir,bet nekādi nevaru atrast,kur nopirkt pašu ledus urbi ar visu pāreju.Varbūt kāds var ielikt saiti,vai kā savādāk padalīties ar info.Paldies.

zaraks, 15.janvāris 2018, 18:44

es panjeemu nero internetveikalaa un adapteri e-botaa tieshi prieksh nero urbja

sailing, 15.janvāris 2018, 18:48

Es maķenīt neiebraucu Vai tad Nero ir ar labo griezienu ?
15.janvāris 2018, 18:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager