Ledus urbji

Es vēl laižu pa sportisko, bez aķenes. Pieredzes nav. Tamdēļ tāds stūlbs jautājums.
A tā ručka ir baigi vajadzīga ? Kad iestrēgst nevar roku izviņķelēt ?
Šnekam galā ripa , lai nepadirst šneku un bez ručkas tas nav drošāk ,
urbt iespiežot urbeni padusē ?

RaimisD, 12.janvāris 2023, 18:22

Padusē tāds riskants variants, zinot, cik mūsdienās jaudīgi ir tie aparāti. Man savulaik pēc iesprūšanas metrus 5 aizlidoja pa gaisu un domāju, ka roka lauzta :)) Bet šnekam roktura man nav, tur tiešām pietiek ar šķīvi, ja aparātam ir otrs rokturis.
12.janvāris 2023, 18:33 | links
 
Es vēl laižu pa sportisko, bez aķenes. Pieredzes nav. Tamdēļ tāds stūlbs jautājums.
A tā ručka ir baigi vajadzīga ? Kad iestrēgst nevar roku izviņķelēt ?
Šnekam galā ripa , lai nepadirst šneku un bez ručkas tas nav drošāk ,
urbt iespiežot urbeni padusē ?
12.janvāris 2023, 18:22 | links
 
Nerūsējošais tērauds Rokturis ar gultni Cena 35 eur
12.janvāris 2023, 17:53 | links
 
12.janvāris 2023, 17:52 | links
 
Sveiki,iesakiet ludzu adapteri ar rokturi priekš Mora Expert pro 130mm,vai viņi vispār tādus taisa, vi tikai adapteris apaļais?
12.janvāris 2023, 14:42 | links
 
Laikam tad bija jāparedz tāds variants iepriekš Jāpērk
Heinola SpeedRun SPORT 100mm un tad jau mierīgi varētu piepirkt 115 galvu kura pagaidām nav deficīts Tavā variantā iesaku iebraukt Copes namā tur pēc googles datiem ir šāds boris /100/pamēri viņa šneku tad viss arī būs skaidrs
8.janvāris 2023, 22:59 | links
 
Pirms pirkt iesaku aizņemties simntnieci un nomēģināt Pats tādu experimentu neesmu veicis
8.janvāris 2023, 22:51 | links
 
Iesakiet, lūdzu, kādu bori pulksteņa virzienā ar sfēriskiem/apaļiem nažiem Ø110-115 labāk izvēlēties aktīvai copei. Ceru no Jums sagaidīt sakarīgas, pamatotas rekomendācijas.

zigmunds, 17.novembris 2022, 12:43

Šādā diametrā neko labāku par Rapalas urbi neesmu rokās turējis. Jau cik gadus ar to kapāju asarus. Ļoti ātrs. Ja speciāli neuzprasās uz nepatikšanām, tad ar vienreiz uzasinātu galvu, var urbināties pāris sezonas uz galvošanu (vienā copes reizē 50 - 120 āliņģi). Turklāt nav tik jutīgs pret visādu drazu. Vienu, vai pat divas reizes ielaižot gliemežos, smiltīs vai dolomītā, var turpināt copes dienu, pretēji Moriem. Cik sapotu, Rapalnieki tagad skaitās Heinola. Bet nu Bums var precīzāk pateikt. Viņš arī asina un piedzen leņķi, ja vajag. Par heinolu neko nepateikšu, bet Rapala ir vērts katra samaksātā santīma.

mirtins, 17.novembris 2022, 13:07

Paldies par viedokli, iegādāts tika Heinola Original 115. Brīvdienās saborēju savus 100 āliņģus, esmu apmierināts, ļoti patīk. Tagad nākošais jautājums. Viņam šneks 95mm, es varu piepirkt 100mm galvu, tā derēs šim borim?

zigmunds, 8.janvāris 2023, 20:38

Šneks sprūdīs 5 mm ir par mazu Uz katru malu sanāk 2,5 mm
8.janvāris 2023, 22:49 | links
 
Iesakiet, lūdzu, kādu bori pulksteņa virzienā ar sfēriskiem/apaļiem nažiem Ø110-115 labāk izvēlēties aktīvai copei. Ceru no Jums sagaidīt sakarīgas, pamatotas rekomendācijas.

zigmunds, 17.novembris 2022, 12:43

Šādā diametrā neko labāku par Rapalas urbi neesmu rokās turējis. Jau cik gadus ar to kapāju asarus. Ļoti ātrs. Ja speciāli neuzprasās uz nepatikšanām, tad ar vienreiz uzasinātu galvu, var urbināties pāris sezonas uz galvošanu (vienā copes reizē 50 - 120 āliņģi). Turklāt nav tik jutīgs pret visādu drazu. Vienu, vai pat divas reizes ielaižot gliemežos, smiltīs vai dolomītā, var turpināt copes dienu, pretēji Moriem. Cik sapotu, Rapalnieki tagad skaitās Heinola. Bet nu Bums var precīzāk pateikt. Viņš arī asina un piedzen leņķi, ja vajag. Par heinolu neko nepateikšu, bet Rapala ir vērts katra samaksātā santīma.

mirtins, 17.novembris 2022, 13:07


Paldies par viedokli, iegādāts tika Heinola Original 115. Brīvdienās saborēju savus 100 āliņģus, esmu apmierināts, ļoti patīk. Tagad nākošais jautājums. Viņam šneks 95mm, es varu piepirkt 100mm galvu, tā derēs šim borim?
8.janvāris 2023, 20:38 | links
 
Manējā kapitāli smaga, vēl pie cirtiena vibrē pretīgi. Bija funktieris uzvirpot no nerūsējošā. Parēķināju-ņerža ap 25 eur. Māzerains bērzs jāmeklē. Apdare. Darbs, laiks , vēl jāmudī kkāds uzgalis, nesanāk stipri lētāk. Un tas šķautnainais gals ar šķiet feināks.
Galvenais, lai bez iespringšanas ar vienu sitienu cērt 3-4cm. Tas kā orientieris.
Ja nē, tad nākamnedēļ būs jauns sludeklis, ka tirgo heinola vergu :))
7.janvāris 2023, 15:09 | links
 
paiks [07.01.23]: Te forumā kāds meklējašādu vergu.
https://m.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/accessories/cxilxc.html
Pateicos par linku.
Heinolu paņēmu. Viņam ir vairākas, jo jautāja kuru.
7.janvāris 2023, 14:55 | links
 
 
Struganitajs [29.12.22]: Negribētu gan ticēt…metabo jau nu gan nevarētu nosaukt par kaut kādiem inovatīvu risinājumu ieviesējiem
Es tak neesmu mācītājs, nav mana misija visiem viest ticību :P
29.decembris 2022, 22:01 | links
 
MT9 [29.12.22]: Pāris gadus atpakaļ ar jaunā tipa akumulatoriem strādāja tikai Metabo, līdz ar ko bija soli priekšā pārējiem.
Negribētu gan ticēt…metabo jau nu gan nevarētu nosaukt par kaut kādiem inovatīvu risinājumu ieviesējiem
29.decembris 2022, 21:24 | links
 
METABO bez konkurences

MT9, 29.decembris 2022, 15:26


Ar Metabo servisu mums darbā ir ļoti slikta pieredze. Bet par jaudu noteikti var piekrist.
29.decembris 2022, 18:13 | links
 
Vienubrīd meklēju infas par šnekiem,ledus borēšanai...uzgājās kas tāds,kur minēti konkrēti ,,skrūvgriežu" modeļi,kas domāti šnekiem.Varbūt kādam noder...

https://www.makita.lv/products/urbjma%C5%A1%C4%ABnu-un-triecienurbjma%C5%A1%C4%ABnu-piederumi.html
29.decembris 2022, 17:33 | links
 
METABO bez konkurences :P Bet, ja nopietni, pie mūsu laika apstākļiem jebkura ražotāja niknā segmenta urbjmašīna būs pašā reizē. Tālāk jau gaumes lieta un maka biezums izšķir... Savulaik, kad es izvēlējos ziemas copei urbjmašīnu, daudz testus pārskatījos, tādēļ arī paliku pie Metabo - tīri uz Nm arī nevar skatīties, svarīgs ir arī āķītis (no kādiem akumulatoriem tas sastāv). Pāris gadus atpakaļ ar jaunā tipa akumulatoriem strādāja tikai Metabo, līdz ar ko bija soli priekšā pārējiem.
29.decembris 2022, 15:26 | links
 
 
Tādi izmēģinājumi,
29.decembris 2022, 14:59 | links
 
sirmaiss [29.12.22]: 481 vai 486 modelis...tie būs ar garantiju
+++
29.decembris 2022, 08:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager