Ledus urbji

Tā, esmu nolasījies pilnu informāciju gan no Rapalas cienītājiem, gan Moras mīļotājiem. Paldies visiem!
p.s. Pašās beigās radās viens maziņš, mazītiņš jautājumiņš - vai barnaulietis ir pietiekoši kluss?
:))
3.decembris 2010, 19:18 | links
 
bums, kad RAPALA galvas sāksi trīt, padod ziņu - Tavs klients būšu 100 %!!!
3.decembris 2010, 19:12 | links
 
Tev jau Kilkan šosezon trīšana laikam atkrīt ?? Uz ļadus diez vai tiksi:DD
3.decembris 2010, 18:46 | links
 
Apstiprinu, ka bumsis mōras nažus trin perfekti. Es un viens te grasshopers pagājušoziem ielaidām savus gaišzaļos ledus urbināmos Lielupes gliemežos, kirdik bija, bet bum-onkulis uztrina tā, ka pēc tam urbināja vēl labāk, kā jauns!! Vo!
3.decembris 2010, 18:43 | links
 
Pagaidām 2 sezona trinot Moras nažus nav krutka trāpījusies Tērauds visiem nažiem ir bijis labs.
3.decembris 2010, 18:36 | links
 
Paldies mirtin,paldies rio un Headhunter,laikam tad jau mora,tik veselība jaatgūst,lai var sezonu uzsākt,nu patīk tā ziema.
3.decembris 2010, 17:36 | links
 

Rapalas galvu asināšana ne ātrāk kā pēc 2-3 nedēļām
3.decembris 2010, 17:14 | links
 
Bums tu esi makgaivers :))))))
3.decembris 2010, 16:52 | links
 
Tiem kuriem Jūrmala ir tuvāk Kauguros copes bodē Kazaragā varat nodot asināšanai Mores nažus Trinējs esmu es .Cena par koplektu 3 ls Ja ir uz vietas maiņas komplekti savējos varat atstāt saņemot pretīm jau uztrītus nažus .Ja gribat lai uztrin tieši jūsējos nedaudz būs jāpagaida.Uz asināšanu arī ņem nepareizi uztrītus vai arī citādi samaitātus /izņemums nažu lūzumi/ Pērku neasus samaitātus u.t.t nažus Morai vēlams 125 mm /rezerves fonda izveidošanai/
3.decembris 2010, 16:48 | links
 
 
69.99!!!!!!!!!!!
3.decembris 2010, 07:55 | links
 
virs 60 ls bet zem 70 ls.
3.decembris 2010, 07:51 | links
 
rio - kāda ir veikala cena?
3.decembris 2010, 07:45 | links
 
ar ice pro ir taa ka to vairs nerazo,pa kaadam sur tur varbuut ir palicis,paslaik ir pardosanaa expert pro,kas ir ice pro un expert apvienojums.
3.decembris 2010, 07:38 | links
 
2 Mirtins
Man ir mora ice pro.Patiesībā jau otrais,pirmo noslīcināju Engurē pēc ziemas peldes.Varu pilnībā piekrist katram Mirtina vārdam.Vienīgi besī tā jaunā mode - Mirtin ,vārds jūtīgs jāraksta ar garo Ū....Tas īsais droši vien nāk no kāda slāva tulkošanas spečuka.
3.decembris 2010, 07:36 | links
 
mazkalns - Varu pāris vārdus pateikt par šo - Mora Ice Pro.

Rekur oficiālā lapa - http://www.moraofsweden.se/index.php?id=49

Nopirku savam tēvam, jo viņam sačakarēta roka - plecā sāp un ar krievu urbjiem viņam gāja grūti - ja trīs caurumus pēc kārtas izurbj, tad labi. Sākumā iedevu pamēģināt savējo Rapalnieku - jau bija labāk, bet kad nopirku Mora Ice Pro, viņš nezina vairs bēdu.

Urbis ņem ļoti plānu skaidu. Līdz ar to jāurbj mazliet ilgāk, toties piepūles nekādas. Uzsveru - ja salīdzina jebkuru krievu urbi ar Mora Ice Pro - tad morim vispār spēks nav vajadzīgs, lai izurbtu āliņģi. Tas būtiski kompensē to, ka sākumā liksies neparocīgi urbt āliņģi uz otru pusi. Pie tā ātri pierod. Turklāt šim modelim ir teleskopiskā ručka - tātad var pielāgot augumam.

Moras vienīgais mīnuss ir jutīgie naži - mazākais štrunts ledū un naži pagalam. Turklāt tie ir dārgi - pāri 10 latiem. Toties, ja tu neurb smiltis, niedres, zarus un vecos āliņģus, ar vieniem nažiem var ļoti ilgi iztikt, atšķirībā no krieviniekiem, kuriem naži agri vai vēlu jāsaina pat ja nekur neesi ieurbies. Turklāt, ja tev rokas neaug no pakaļas, tad var iemanīties pats uztrīt nažus.

Mans tēvs moras nažus veiksmīgi asina, ir piešāvies. Pats priekš sevis.

Es domāju, ka pirkšu Mori, lai gan man ir Rapalnieks. Rapala ir ļoti labs, ātrs,bet skaļš. Ja copē breksi, vai seklumā citas zivis, tad Moris ir vislabākā izvēle.
3.decembris 2010, 05:41 | links
 
Paldies legionars un GatisBB,pašam ir krievu 100,būs ar ko pa niedrēm paurbties,kad nekur nekas neķeras,bet tā gribas uz līdaku 135.Vel par moru lūdzu?
2.decembris 2010, 23:17 | links
 
brusi ,ar tādu jau varētu pie reizes veikt komerc darbību viens urbiens 1.lats http://www.youtube.com/watch?v=6QTaQyptmd8
2.decembris 2010, 22:44 | links
 
Pie tam100am der115a, 115niekam der 135a galva un tā uz augšu!Pats pagājušo gadu paņēmu un neesmu nožēlojis ne mirkli Rapalas iegādi!
2.decembris 2010, 22:38 | links
 
UR1 nolokās tikai ručka (600 mm)
UR2 lokās uz pusēm (600 mm)
UR3 lokās uz trijām daļām un tam ir garāks šneks nekā abiem iepriekšējiem (1000 mm).

Ja nav svarīgs transportēšanas garums, iesaku ņemt UR1, jo konstrukcija ir tik ideāli primitīva, ka kaut ko salauzt var tikai speciāli.

Diametri: 100 mm, 115 mm, 135 mm, 155 mm, 205 mm.

Universālākais laikam ir 115 mm, bet ja patīk uz breksi pasēdēt, tad jāņem 135 mm.

Par Mora lai martins stāsta!
2.decembris 2010, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager