Ledus urbji

Gribas iegādāties,tas ir pasūtīt vecītim ,rapala vai mora urbi,tik tur kaut kādi ur1,2,3 marķējumi,tāpat morai un cik tas ietekmē cenu.Gadiem kāpelēšana par jumtiem ,it sevišķi ziemā dara savu,mokos ar muguru.GatisBB vai mirtins,vai kāds cits lietotājs varbūt var palīdzēt?
2.decembris 2010, 22:21 | links
 
 
Ātrgaitas asmenis ņem lielāku skaidu, vadošie esmeņi ir tādi divi mazi asmenīši starp pamata asmeņiem, kuri paši velk urbi iekšā, tā kā nav jāspiež. Tad ir parastie (oriģinālie) asmeņi un melnie asmeņi (starpību gan nezinu)
2.decembris 2010, 16:22 | links
 
par rapalaam. kas tie par vadoshajiem un aatrgaitas asmenjiem? http://www.latpos.lv/index.php?categoryID=1208&category_slug=ledus-ubji-un-to-piederumu
2.decembris 2010, 16:04 | links
 
shodien veel pirms pusdienaam domaaju, 6dien braukshu uz Reezekni peec moras.. , bet iegaajis veikalaa visu paareejo pusdienaas panjeemu (1mo gadu tik zimaa vispaar makshkjereeshu) uz kaadiem 40Ls, promiedams ieraudziiju krievu urbi pa 22.99 un momentaa paardomaaju par mori, panjeemu krievu,
viss kopaa uz sho sezonu, saaliiti uz sitienu sanaaktu.. , bet uz naakosho varbuut njemshu mori vai to rapu
2.decembris 2010, 15:48 | links
 
Man vienam korišam ir krievinieks 100mm platumā kaukāds pareizi noregulēts, karoče viņs ''sausam'' ledum cauri iet ātrāk par jebkuru mori vai rapalu tikai viens, bet ja ledus ir biezs tas ir jārauj laukā, lai iztīrītu sablīvēto skaidu jo šneks ir pārāk īss.... :D
Taču jebkurā gadijumā more ir vajadzīga, tā kura ir ar bīdāmo ručku ice pro saucas, to var līdz 1,5 metri urbt Peipī viennozīmīgi tas ir bonus! :)
2.decembris 2010, 15:40 | links
 
Gati , man nav verga , man ir tikai krievs .
2.decembris 2010, 15:35 | links
 
Ērgli , pilnībā Tev piekrītu , jā kādu aizkāru ar savu iepriekšējo komentāru , atvainojos .
2.decembris 2010, 15:34 | links
 
gintsgg - nekāda naida. Ja dienā 20 curumi, tad tos var arī ar vergu izkapāt!
2.decembris 2010, 15:34 | links
 
Labi , Gati , pierunāji , urb ar Rapalu , tik cik man vajag , izurbt pāris caurumus priekš ūdam , iztikšu ar krievu , mani tā zirgazobu cope neinteresē vairs vispār , parasti iztirinu 4 zirgazobus , divus uz ūdām , 2 rezervē , un darbojos tikai ar ūdām , dienā izurbju labi jā 20 caurumus , priekš tā , krieva pilnīgi pietiek .
2.decembris 2010, 15:31 | links
 
jūs vēl sāciet te diskutēt, kas labāks Macintosh vai windows. Bezjēdzīga diskusija, kas der vienam neder citam. Man ir RU un Moris, es urbju ar mori. Ja kādam der Ru urbis, brīnišķīgi, tāpēc Mora nepaliek par sūdu un otrādi.
2.decembris 2010, 15:25 | links
 
gintsgg, Rapalai ir galvas nevis naži. Nejauc ar Mora. Es ar vienu Rapala galvu 4 sezonas nourbu - i niedres patrāpījās, i zari, i krasta smiltīs esmu iegrūdis un viss po. Pamēģiniet Barnaulieti caur iesalušām niedrēm vai zariem izlaist - rezultātu es zinu...
2.decembris 2010, 15:23 | links
 
uldeens, un kas būtu, ja Tu savu barnaulieti gliemežos ielaistu - ietu pēc Moras, vai ne? Sačakarēt var jebkuru urbi, bet es tomēr labāk urbju ar komfortu, nevis skrienu apkārt urbim. Mersedesam apkope arī ir dārgāka nekā žigulim, bet komfortu laikam nebūtu prātīgi salīdzināt!
2.decembris 2010, 15:20 | links
 
Es te lasīju 5 - 6 nažu komplekti sezonā Rapalai , un par tādu sūdu vēl naudu maksāt ? Manam krievam augstākais ir bijis 2 komplekti pa sezonu , tad kad vēl intensīvi copēju no ledus , tagad ar 1 komplektu 2 sezonas pietiek .
2.decembris 2010, 15:14 | links
 
to Gatis
Pērn čomi peipī moras iesipa gliemežos un nāca rindiņā pēc mana vecā barnaulieša:))
2.decembris 2010, 15:06 | links
 
kilka;Tie mači jādala pa vecuma grupām,neies jau senjori ar jaunajiem plēsties!Un dakteri ar sniega moci ar vajag!
2.decembris 2010, 15:04 | links
 
Tie, kas saka, ka krievu boris ir labs, brauc uz copi ar Lada Kalina. Krievu pasūtījuma boris ir tūnēta Lada Kalina. Grozi, kā gribi, bet tā tik un tā ir Lada Kalina = gov....o!
2.decembris 2010, 14:57 | links
 
Tad jau lietderīgāk -uz zivju slāpšanas laiku sacaurumot kādu ūdēnstilpni-vismaz dubults labums:))
2.decembris 2010, 14:56 | links
 
Tā kā man vēl nav rapala (varbūt moris), tad stāvēšu finišā un vērošu!:DDD
Distance 5.73km.:DD
2.decembris 2010, 14:51 | links
 
:DDD
mmxx - tev žetons.
Man ir saspiestā gaisa sirēna - būs ar ko starta tauri pūst :))
2.decembris 2010, 14:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager