Ledus urbji

Atgriežoties pie tēmas par urbjiem,man ir priekšlikums,kā beidzot noskaidrot,kurš urbis ir labāks.Tātad,pie pirmā atkušņa,kad uz Lielupes ledus parādās pāris mm bieza ūdens plēvīte,visi strīdnieki sapulcējas Zirgu salas galā,un..iet skrieties!Kurš pirmais nonāk pie Spuņņupes,tā urbis arī labāks.Noteikumi paredz,ka katram dalībniekam savs urbis jāņem līdzi skrējienā!Varu par simbolisku atlīdzību patiesāt...:))))
2.decembris 2010, 14:05 | links
 
mirtin
Urb,cik vien Tu vēlies,bet sentēvus labāk liec mierā.Vai tad Tev asaru nepietiek?:DD
2.decembris 2010, 12:50 | links
 
Kilka
A kā savādāk,tais smagajos Brīvvalsts sākuma gados,izdzīvot.Vai nu viņš asiņains,vai es!
2.decembris 2010, 12:05 | links
 
Vot, gaļenieki, ibio :DDD
2.decembris 2010, 11:53 | links
 
Nu gan urbēji pa 100 un vairāk caurumu dienā...khm, tak ejiet un ķeriet tur kur tā fiš ir, nevis kur naf!:))) Kaut gan treniņnolūkos un formas uzturēšanai var arī borēt.:))
2.decembris 2010, 11:52 | links
 
mirtin
Tur tā lieta ,ka npietiek.Gadās,ka zivi meklē vairākas dienas.Kad atrod,tad jāšancē.Kā pie āliņģa nav lejā galā,lejā galā un zem ledus,griez nākošo.Jo intensīva cope reti mēdz būt ilgāka par 1-2st.Pat tikai 0.5 st.Tā dēļ ejošām bļitkām nav atskabargu.Strādāju ar''ķeksi".Pats galvenais,borim jāiet kā Šveices pulkstenim.
Tādi "Londonieši" atbrauc un mērkaķojas pie 2-3 āliņģiem cauru dienu.Tad punktā brīnās,jūs jau ar tīkliem.Ar makšķeri tas nav izdarāms.
2.decembris 2010, 11:49 | links
 
Lbruno - man vienmēr ir patikuši cilvēki, kas copi spējminūtēs sadalīt - āliņģim tik minūtes, pārvietoties tik minūtes. Žēl ka zive nosprāga... vai arī tepat kaut kad pagājušajā ziemā iemetu - speciāli skaitīju cik izurbu. Vienā dienā bija vēl puslīdz ciešama cope un daudz urbt nevajadzēja - bija pār 70, bet citā 110 āliņģi. Cope ir radošs process un nevar izskaitīt sajūtu cik ilgs laiks nepieciešams, lai apmakšķerētu vienu āliņģi. Man savulaik patika uzbrauciens zivē personāžam Es, kurš teica ka ap 50 līdakas noķēris. Viens izskaitīja, ka pēc minūtēm tas nav ispējams. Es pēc tam pus dienā 40 izvilku, šogad Kaņierī 30 un nebūt ne katrā metienā.... Tā kā... domā vien, ka 100 āliņģi nav iespējams... Varbūt arī nav, ja čakarējas ar krievu urbjiem. Es ar rapalu to varu... ja vajag:D Ja tā parēķina - vienā urbienā - 10 - 12 āliņģi - vajag tikai 10 piegājienus un ir jau 100. :D
2.decembris 2010, 11:46 | links
 
mirtin
Par tiem 100 āliņģiem.Ja nebūtu gājis "Labas uzvedības skolā" ,teiktu-Tikai ned...s.Lai tos apbļitkotu,kā minimums 500min.+pārvietšanās un izurbšana =12st. Ziemas diena par īsu.Laikam kapā divās maiņās!:)
Za ribalku!
2.decembris 2010, 11:36 | links
 
Lbruno - Peipī pietiek ar vienu āliņģi... nu ja brauk'ar karakaķicu tad 3 āliņģi :D
2.decembris 2010, 11:35 | links
 
mirtin-es ķikuru nepirinu kopš 1980.gada.Lai zivi noķertu,tā visu pirms jāatrod.Vari paskatīt ,manis ieliktās,Peipa bildes un secināt,cik esu borējis.
2.decembris 2010, 11:24 | links
 
Lbruno - atkārtošos - kopš man ir Rapalas urbis, es esmu pārgājis atpakaļ pie sentēvu bļitkošanas. Denā 70 - 100 āliņģi meklējot aktīvo asari... Neviena ņerža, ļeņingrada, titāns to nevar... to var Rapala un Moris. Nav runa par 5 - 10 cm ledu, to var bakstīt arī ar papēdi un cirvīti. Runa ir par normālu ledu.
2.decembris 2010, 10:57 | links
 
GatissBB
Atkārtošos.Esmu vairākus gadus,no brīža kad Mora Expert parādījās tirgū,to lietojis intensīvi.Gan 150mm,gan 130mm.Bori labi.Urbj viegli klusu.Tik viens bet.Kā smilts vai gliemezis,maini nažus.Pa sezonu kā minimums 5-6kompl.
Trīs pēdējās sezonas urbju ar "ņeržas" specpasūtījuma bori,kurš izgatavots daudz kvalitatīvāk par Morām un Rapalām.Aprīkots ar 130mm "Ļeņingradieša" nažiem,kuri iestādīti pareizā leņķī un pareizi uztrīti.Rezerves nažus,savulaik,iepirku vairumā.20kpl.pa 1.2LVL
Vienīgi Moru paņemu pavasarī uz mīksta un slapja ledus.
2.decembris 2010, 10:54 | links
 
P.S. Krievu borus par labiem neatzīstu - vienalga bleķa viņš vai titāna. Nepatīk man viņi. Bet tas ir tikai mans viedoklis, tāpēc krievu boru aizstāvjus lūgums necepties!
2.decembris 2010, 09:16 | links
 
Es tā kā esmu Rapala fans, tad noteikti to arī ieteikšu, bet ja izplatītāji turpinās tādu pašu loģistikas politiku, tīri ērtības pēc būšu spiests pāriet uz Mora. Iemesls vienkāršs - 135 mm galva vēl nav atpakaļ no asināšanas. Varbūt būs šonedēļ. Tādā ziņā Morai vieglāk - nopirki jaunus nažus un nomainīji. Bet ja ņemšu kādreiz Mora, tad tikai Nova System!
2.decembris 2010, 09:14 | links
 
L.Cope
1.Svars
2.Apsalums mēdz nobirt pats.
3.Nav problēmu ar nažiem un asināšanu.Tērauda naži,ne kā Morai "ņerža" un nemaksā padsmit LVL
2.decembris 2010, 09:08 | links
 
Boroda - a es ņemtu Mori:DDDDDD tik tā laime, ka man jau Rapalis ir :DDDD
2.decembris 2010, 05:18 | links
 
Huhh, labi, ka ieskatījos, ja ne jaunnedēļ būtu kā pirmo bori ko pats pērku to aseri paņēmis. Bet nu laikam gan nē. Laikam jau nedaudz jāsavelk josta un Rapalas borīts jāpaņem.
2.decembris 2010, 01:15 | links
 
Ginca, a Rapalas UR2 115 pārdošanā būs, un vai plānojat nodarboties ar galvu apmaiņu?
2.decembris 2010, 00:16 | links
 
festers-nezinu vai labi asina,bet ka asina eboat.lv,tas ir toč,vismaz rapalas razojumiem,bet nju painteresējies!
1.decembris 2010, 22:06 | links
 
runājot par titāna urbjiem. kas šim ir tik īpašs? http://www.689.lv/product_info.php/cPath/1_4_260/products_id/977
1.decembris 2010, 21:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager