Ledus urbji

tik daudz urba ka nodila pus urbis :)
9.novembris 2010, 21:41 | links
 
rio. Kura Rapala tā ir ? Un galvu pa štīmi noslīcināji ??:DDDD
9.novembris 2010, 21:32 | links
 
rio ne viss ir zelts kas spīd ...un...ar laiku visas rozes... cita ātrāk...cita vēlāk...tomēr..nu tu zini :)
9.novembris 2010, 21:30 | links
 
zeel ka rapalai probleemas ar rezerves daljaam,man viens rapala jau 3 gadi staav sturii bez galvas(mirtins pat pa 10 ls nepirka:):):)
9.novembris 2010, 21:28 | links
 

tā nažu maiņa tāda jokaina Tā plastmasa kalpo kā šablons /ņepoņal/Vispār man ir Rapala nav ko iespringt :)
9.novembris 2010, 20:50 | links
 
Paldies
9.novembris 2010, 19:52 | links
 
GatisBB
Normarkā Ventspils ielā, galvas maiņa Ls 8
9.novembris 2010, 15:20 | links
 
GatisBB - diemžēl nav saglabājušies, bet es bez jelkādām pazīšanām un blatiem caur izziņām sameklēju un apmainīju :D
9.novembris 2010, 14:21 | links
 
Par Rapalas asmeņu asināšanu, jaunu pirkšanu pajautājiet ekspertam Gintam, kurš še pat dala padomus, viņš noteikti zinās vis labāk:)
9.novembris 2010, 13:38 | links
 
Par Nova System... ir viens bet. Lielā aukstumā nevajag ieurbt ledū, bet labāk likt guļus. Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā viena Nova tika iesaldēta. Esmu dzirdējis vēl par vienu šādu gadījumu. Cik saprotu, pie vainas ir plastamasas štrunts, kas ir starp nažiem, ja pareizi sapratu, tas kurš regulē skaidas biezumu. Ūdens no bora notek lejā un momentā sasalst, a tas plastmasas štrunts neļauj pagriezt urbi ne turp, ne šurp. Tādi lūk tie pīrāgi. Es nezinu, vai pēdējiem modeļiem tā vēl ir, bet pērnās sezonas Novām tā bija.
9.novembris 2010, 11:38 | links
 
martin, kontaktiņi tā kā būtu vajadzīgi. Es laikam arī savu 135 mm galvu samainīšu.
9.novembris 2010, 11:36 | links
 
rio. - vispareizākais ir sazināties ar firmu Rapala. Piesakies, pasaki kāda diametra urbim galvu vajag - aizvedīsi savējo, pretī iedos citu.
9.novembris 2010, 11:34 | links
 
rio - galvas asināšana maksā, ja nekļūdos , 10 LVL, tikai kur viņa jānogādā, īsti nezinu, bet zin martins - pajautā viņam. Ar jaunu galvu pirkšanu gan laikam tā pašvakāk. Laikam kaut kādas ir palikušas www.689.lv , bet vai neinternetbodēs ir, nezinu!
9.novembris 2010, 10:36 | links
 
gatis bb cik maksaa rapalas galvas asinasana)un vai to ir iespejams izdariit?un cik maksaa pati galva un kuraa veikalaa to var nopirkt?
9.novembris 2010, 08:04 | links
 
Pilnīgi piekrītu - MORA Nova System tik tiešām ir labs boris, bet dārgāks par Rapala. Ja būtu vienā cenā, es gan tik un tā ņemtu Rapala, bet šis Moris ti tiešām ir labs!
8.novembris 2010, 21:20 | links
 
Mora faniem labs video:
8.novembris 2010, 21:14 | links
 
Irdenajam ledum krieviniekiem ir tie robainie, kā ķemmīte. Cietajam labāki ir ieapaļie.
8.novembris 2010, 20:56 | links
 
Brālīti,tos spec nažus barnaulietim skrūvēsi? Ja nav noslēpums,padalies ar info-kur un pa cik? Man original naži jau ZB,un slapjā ledū vispār piz..ec.
8.novembris 2010, 20:24 | links
 
ZG, es būtu ar mieru priekš Tevis to vienīgo caurumu izurbināt lai Tev urbis nav līdz jāstaipa, tik sarunāsim ka man arī ierādīsi pareizo pampaku:)))
p.s labāk lai līdz tai urbšanai nenonāk, es labāk jūtos pie vaļēja ūdens:)
8.novembris 2010, 19:23 | links
 
brālīt - cenšamies...
8.novembris 2010, 19:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager