Ledus urbji

Urmaas iņā ir daļa tava talanta ielikts - tāpēcnesmādēju :))) Pat uz trubas uzrakstīšu ' urmaas bore " :)))
8.novembris 2010, 19:19 | links
 
Ja es būtu sportists -ņemtu to tievo mori -tas tā fiksi urbinājās.Man patīk mierīgi izurbt,apsēsties,smuki iztīrīt ,iekārtoties ,uzpīpot ,,,tikmēr jau sportsmeni ledu apkārt par holandes sieru pārvērtuši :))
8.novembris 2010, 19:18 | links
 
Brālītis
mans sliktu mantu netur.un labu krievinieku,LABAM čomam nav žēl!!!
:)))
8.novembris 2010, 19:14 | links
 
ZG
nesalīdzini Austrumlatvijas EZERU ar mūsu pančkām.aizej līdz Lūkumītim un tad sildi,kamēr nelabi paliek!!!
:DDD
8.novembris 2010, 19:12 | links
 
Piekrītu Mirtinam. Slavē tie kas joprojām slavē žigulīšus un saka ka tās ir labas mašīnas.Mēsli ne auto. Man pašam ir krievu urbis.Esmu ar mori,rapalu ,pat motornieku urbis - krietni labāk protams.Mans urbis ir labs tikai kad viņamirjauni asmeņi - pēc pāris normālām copēm- tad sākas :)))
Tieši tas pats kas ar zīgulīti(man ir bijuši divi). Šogad (jau tagad) pasūtīšu caur vienu varenu copmani speciālus asmeņus savam krievu urbim. Vecis pagāšgad esot uztaisījis - labāk nekā mores uttt.jo taisa no kaltiem. Fantastiski ass ,ciets un izturīgs esot.
Tas ir eksperiments.Krieviniekam asmeņi ar nav dārgi - pagāšsezon laikam 3 x nomainīju.
8.novembris 2010, 19:11 | links
 
martins - kategoriski piekrītu. Es pats pārīti copnaņu esmu uz Rapalu pārmānījis. Iedevu pāris āliņģus izurbt, un vienam jau nākamajā copes reizē bija Rapala, otram nākamajā sezonā.
8.novembris 2010, 19:09 | links
 
Mirtin. Ir jāizurbj viens āliņģis! Galvenais-pareizā vietā! Kimlaks, reti kad ņem uzreiz. āliņģis drusku jāuzsilda, jāpaiet pa horizontiem...
8.novembris 2010, 19:01 | links
 
es neuzstāju, ka Rapalnieks ir labākais urbis... bet visiem, kas aizstāv krievu borus - nu paprasiet kolēģiem, lai iedod pamēģināt moras vai rapalas. Nu paši salīdziniet:DDD Tas nav apspriežams... vienkārši palūdziet... es iedotu pamēģināt:D
8.novembris 2010, 18:58 | links
 
klops_G - laikam esi kačoks:D ja es urbtu 50 āliņģus ar jebkādu krievu uzrbi, es to noteikti justu:D Bet ar Rapalnieku es maucu 100... protams, ja ir nepieciešamība. Pērn pa vietām ne tik tālām bliezu... asaris bija jāmeklē. 70 āliņģi tikai tā.... Vienā piegājienā 10 āliņģi. Dažas reizes uzsit ar bļitku un mauc tālāk. Stundās piecās sešās Tā tikai, protams, ja nav dubults ledus un bieza žļurga. Tad arī ar Rapalnieku 50 ir daudz :D
8.novembris 2010, 18:56 | links
 
nu katrai tautai savs-zviedriem urbji,krieviem gumijas laivas,amerkāņiem pītās auklas,itāļiem pludiņmaķšķeres un tt-tas vis kalpo entās sezonas,un tad nāk pakaļdarinājumi un idejas uzlabojumi-bet tas nav tas.

Isak sakot žigulis ir it kā fiats,bet tomēr paliek žigulis.
8.novembris 2010, 18:34 | links
 
Nav jau tā, ka ir FIN vs SWE vs RUS, jebšu RAPALA vs MORA vs KRIEVI. Katram savs borītis tuvāks, bet ir bijusi iespēja salīdzināt visus šos borus. RAPALA viennozīmīgi MANĀ SKATĪJUMĀ ir labākais, tad MORA (bet tikai dārgais gals, jebšu NOVA) un krievinieki diemžēl ir pēdējā vietā. Bet tas ir tikai MANS viedoklis.

50 āliņģus ar RAPALA vai MORA dārgo galu var izurbt pēc kārtas - neatejot no kases...
8.novembris 2010, 18:28 | links
 
neesmu skaitījis, bet kā min 50 ... nerādas vairāk/mazāk zīme :/
8.novembris 2010, 18:08 | links
 
50
8.novembris 2010, 18:08 | links
 
klops_G - cik āliņģus dienā tu izurb, meklējot asarus?
8.novembris 2010, 17:47 | links
 
Man jau bik apnikusi cīņa- Rapala vs swe vs rus :D
pašam ir rus- barnaulietis (bija 130, nebija tik liels nepieciešams tādēļ nomainīju uz 100mm). Neesmu urbis ar citiem, tikai rus, bet esmu tīri apmierināts. Ir urbts sauss ,slapjš, pat smiltis- urbju vēl tgd. Neteiktu ,ka maz urbju, ir būts uz peipusa biezā ledus utt. Ja par grūtu urbt- vairāk vajag ēst rupjmaizi un gaļu ;)
8.novembris 2010, 17:39 | links
 
man veikalaa piedaavaaja tjip urbi no Mora ruupnicas..tjip esot tas pats Ice Pro, bet bez Mora uzliimeem....droshi vien par Asseri arii gaaja runa...cena 42Ls :)
8.novembris 2010, 17:32 | links
 
Šis krievu urbis varētu būt labs, tikai ne slapjā ledū. Pašam agrāk tāds bija. Ja nav baigi daudz jāurbj, tad nekādas vainas.
8.novembris 2010, 17:15 | links
 
Ledus urbis Barnaula LR-130

http://www.interveikals.lv/info/46927//?lang=lv

Šis krievu urbis varetu būt labs!
8.novembris 2010, 17:12 | links
 
Paņēmuši kaut ko no Mora, kaut ko no Rapala un sanācis šis. Cena gan ļoti demokrātiska.
8.novembris 2010, 16:28 | links
 
taa galva liidziiga rapalniekam. shoreiz tie ir nazhi, bet nu tas lenjkjis un izvietojums liidziigi
8.novembris 2010, 16:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager