Ledus urbji

bums [01.02.22]: man ir šāds aparātiņš
https://www.youtube.com/watch?v=vR92JoMejns
Man arī un tādas testa plāksnes
1.februāris 2022, 22:44 | links
 
bums [01.02.22]: Ciet'bu ar dzirksteli nenoteiksi varēsi noteikt aptuveno metāla marku leģējošo materiālu klātbūtni oglekļa daudzumu un vēl šo to
Aptuveno, protams. Tas ir stipri apmēram, lai cilvēks saprot uz kuru pusi domāt. Cietību var noprast, pēc dzirksteles un visiem manis uzskatītiem faktoriem. Tas gan, ir +- tramvaja pietura. Bet saprast vai tas ir mīksts, normāls vai pārrūdīts varēs. Pie apstākļa, ka mēs jau startā zinām, ka nazis ir izgatavots no H 12 vai oglekļa tērauda. Izrakt dārzā kaut kādu metāla gabalu un pēc manis aprakstītās metodes testēt ir pilnīgi garām.
1.februāris 2022, 22:07 | links
 
Nesatraucies zilās ,sarkanās ,bordo visas ir metinātas ar cietsakausējumu Melnās gan ir no viena bleķa gabala
1.februāris 2022, 21:50 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=p1jAbDjMqtE
Tā tikai varēsi aptuveno cietību noteikt
Man cietību jānosaka precīzi jo izgatavoju presformas un riskēt nevaru Ja būs fēleri tad jau pie pirmā sitiena zem 70 tonnu preses skats būs bēdīgs
man ir šāds aparātiņš
https://www.youtube.com/watch?v=vR92JoMejns
1.februāris 2022, 21:47 | links
 
bums [01.02.22]: Heinolas galvai tērauds kurš ir griezošajā daļā ir piemetināts pie pašas galvas Un taja vietā cietība ir tuvu pie 60 HRC
Tuvāk nazim nav iespējas pamērīt. Bet rīt, savas stūrgalvības pēc noņemšu krāsu, uzpulēšu. Un domāju zem mikroskopa būtu jāredz salaidums, piekrīti ? Pastāv protams vēl viens variants. Ka sakarīgi vīri, čomi no Juglas Salmo būs man notirgojuši ,,kreisās,, galvas.
1.februāris 2022, 21:41 | links
 
Ciet'bu ar dzirksteli nenoteiksi varēsi noteikt aptuveno metāla marku leģējošo materiālu klātbūtni oglekļa daudzumu un vēl šo to Tad jau labāk ar vīli ja tā slīd tad vismaz ir pāri par 55 HRC
Man iespringt nevajag man viss ir gan mufelis digitālāi līdz 1200 C gan Rokvelis un daudz kas cits Jo pats visu izglābu no norakstīšanas metāllūžnos Kā nekā juku laiki bija saistīti ar Vefu sotku un RoZTO Tici man kā REMT 1972 gada MA grupas absolventam Tad Augulis metālu apstrādi iedzina aknās pamatīgi :)
1.februāris 2022, 21:41 | links
 
Janis07 [01.02.22]: Par to cietības noteikšanu garāžas apstākļos galīgi nepareizi.
Piemēram. Kur es kļūdos, kas tieši ir kļūdaini. Dzirksteles apraksts, krāsa, skaņa, kas. Pamato lūdzu
1.februāris 2022, 21:15 | links
 
Tas loģiski ir cits nazis.
1.februāris 2022, 21:14 | links
 
bums [01.02.22]: Maķenīt alojie par heinolas hgalvu tu rādi to dzirksteli no pakaļpuses kurai tā cietība nakuj nav vajadzīga tu pieliec pie iemetinātā zoba

Bildē tā izskatās. Mēriju cietību un šmirģelēju šeit. Tas ir pirms konstrukcijas stiprinājumiem. Gribi teikt, ka lāpstu priekšā ir vēl kāds metinājums, salaidums ar cietāku metālu. Kuru neredz zem krāsas ? Ar tādu nostrādes līmeni tas būtu nereāli.
1.februāris 2022, 21:13 | links
 
RaimisD No kurienes tev tādas zināšanas par cietības noteikšanu garāžas apstākļos.
1.februāris 2022, 21:06 | links
 
Par to cietības noteikšanu garāžas apstākļos galīgi nepareizi.
1.februāris 2022, 21:00 | links
 
Ja kādam vajag, varu uzdāvināt ieapaļos nažus 130niekam. Tika pozicionēti, kā jauni :)))
Izskatās štruntīgi, bet asi un īstajā cietībā.

RaimisD, 1.februāris 2022, 15:43
1.februāris 2022, 20:58 | links
 
bums [01.02.22]: Kapēc bļauju un cīnos pret Moras nažu pārkasētājiem Tāpēc ka nolikt atpakaļ cietību vietā sandwikam un elmaxsam var tikai tos rūdot šķidrajā slāpeklī Pēc tam normalizējot Un vai man to vajag ?
Tas tak Tavs darbs un maize!kas ir tas nazis un cik tas maksā!?kapeikas!...servisos "meistari"vēl ne tādus sūdus taisa!...un ne tikai servisos-mājas brūk un jūk!... A Tev naži!:)darbiņš jāmīl!
1.februāris 2022, 20:57 | links
 
Un ir tādi ,,kabatas,, mufeļi, kas atdziest pāris stundās. Es runāju par rūpnieciskajiem.
Sorry par ,,off topic,,

RaimisD, 31.janvāris 2022, 22:25
1.februāris 2022, 20:57 | links
 
Un ir tādi ,,kabatas,, mufeļi, kas atdziest pāris stundās. Es runāju par rūpnieciskajiem.
Sorry par ,,off topic,,

RaimisD, 31.janvāris 2022, 22:25
1.februāris 2022, 20:55 | links
 
Vēlos bišķi sakārtot šo kaudzi ar infu, manis rakstīto. Jo izlasot tā arī netop skaidrs, drīkst laidināt vai nē un kā.
Sanāca šodien salīdzināt Krievu ledus urbja nažus (ķīniešu nažus neatradu) ar Somu heinola galvu.
Zinām, ka heinola ir stipri cimperlīga, iemauc smiltīs, siekstā vai ledū iesalušos smilšu graudos un urbis vairs neurbj. Un tam ir pamats. Heinola ir nedaudz cietāka par Džiugas sieru :) tērauda cietība pēc rokvela ir HRC 29. Lētākie krievu naži pa piečuku cietībā ir HRC 64 . Piemēram, štances 1000 T presei tiek rūdītas HRC 58-62.
Ja ledus urbja naži ātri ,,sēžās,, un Jums gribas pačakarēties tieši ar šiem, nevis , nopirkt jaunus asmeņus vai ,,galvu,,
Sākumā jākonstatē, kas ar viņiem ne tā.
Kā var pārbaudīt aptuveno tērauda cietību garāžas apstākļos.
Pašmirģelējam naža aizmuguri.
Ja skaņa zema, dzirkstele liela, to daudz un tā ir dzelten-oranža. Tas nozīmē, ka metāls ir mīksts
Ja skaņa augstāka, dzirkstele smalkāka, to ir mazāk un tā ir dzeltenīga
Tas liecina par normālu tērauda cietību.
Ja skaņa augsta, dzirkstele smalka, to ir maz un tās krāsa ir praktiski balta. Tad tērauds ir pārrūdīts.
Tālāk viss ir vienkārši, rūdām vai atlaidinām.
Par tiem 300 grādiem un atstāšanu mufelī.
Labāk nē, var sanākt zemāka cietība, ka Heinolai. Normalizēt metālu var arī cepeškrāsnī, bet ne krāsotu heinolas galvu.

RaimisD, 1.februāris 2022, 15:03
1.februāris 2022, 20:55 | links
 
Kapēc bļauju un cīnos pret Moras nažu pārkasētājiem Tāpēc ka nolikt atpakaļ cietību vietā sandwikam un elmaxsam var tikai tos rūdot šķidrajā slāpeklī Pēc tam normalizējot Un vai man to vajag ?
1.februāris 2022, 20:15 | links
 
Heinolas galvai tērauds kurš ir griezošajā daļā ir piemetināts pie pašas galvas Un taja vietā cietība ir tuvu pie 60 HRC
1.februāris 2022, 20:00 | links
 
Maķenīt alojie par heinolas hgalvu tu rādi to dzirksteli no pakaļpuses kurai tā cietība nakuj nav vajadzīga tu pieliec pie iemetinātā zoba un visu sapratīsi Krievam naži ir no viena dzelzs gabala liec kā gribi dzirkstele būs vienāda Es pats viņus no atsper tērauda būvēju Tad nebija mufelis ar digitālo termometru nācās uz aci pēc krāsas rūdīt Dažreiz sanāca par sausu
1.februāris 2022, 19:52 | links
 

Ja kādam vajag, varu uzdāvināt ieapaļos nažus 130niekam. Tika pozicionēti, kā jauni :)))
Izskatās štruntīgi, bet asi un īstajā cietībā.
1.februāris 2022, 15:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager