Ledus urbji

Jā, un Rapala UR1 konstrukcija ir tik prasta, ka tu reāli nav kam salūzt!
2.novembris 2010, 19:35 | links
 
Es ar 130 mm Rapalu divas sezonas mačos nourbu, kur ir nozīme ātrumam. Mora Nova System iet vieglāk un klusāk par Rapalu, bet daudz lēnāk. Ātruma ziņā Rapalu var salikt tikai ar benzīna motoru aprīkots urbis. Rapala UR1 ir garais šneks, bet transportēšanai saliktā veidā viņš ir pagarš, taču tagad, kad auto ir pieejami praktiski visiem, ar to problēmām nevajadzētu būt. Jā, un Rapalai galva ir nežēlīgi izturīga - 4 sezonas esmu nourbis (un urbju es daudz) un tas īpaši savu asumu nav zaudējis. Moras naži ir stipri neizturīgāki. Ar savu Rapalu esmu gan niedres paurbis, gan smiltīs iegrūdis, martins pat iesalušam zaram ir cauri izurbis, un urbšanas kvalitāti galva nezaudē. Tagad gan man ir smuks, jauns Rapala UR1 100 mm, bet tas gan ir tikai mačiem!
2.novembris 2010, 19:34 | links
 
no moras manupraat labaak njemt,expert,ice pro,nova pedeejais urbj iipasi viegli un exselenti:).,nazus uzasinaat un nopirkt rezerves ar nav probleema,ja protams rodas taada vajadziiba.spiralenam ir parastie nazi(lidz ar to biku letaaki)bet pareejiem sfeeriskie.ice micro buutu piemerots maza auguma cilveekiem(vinjam ar vieglaaka transportesa) ,bet pagasgada peipja ledu ar to gan buutu pagruuti izurbt,kam savukart butu ieteicams ice actik pro(atskjiriiba ar ice pro ir sneka garums un lidz ar to arii svars0
2.novembris 2010, 19:22 | links
 
nu ar 180 mm bernauli nourbties - visu cieņu :))))

es ņemtu un šogad arī ņemšu rapalnieku 130mm nu patīk, nu ļoti patīk man viņš dikti :)))
2.novembris 2010, 18:14 | links
 
Palasi zemāk un nebūs jautājumu - es paliku pie Expert Pro
2.novembris 2010, 17:45 | links
 
Vajadzīga maza konsultācija par bori, pēc pagājušās ziemas nolēmu šoziem vairs savu Barnaulu (180mm) neizmantot. Tagat netieku gudrs par Mora klāstu, Mora expert, Expert Pro, Ice pro, Arctic, Micro - man veikalnieks teica ka visiem tagat nākot vieni un tie paši naži - tad kāda tad tur viņiem tā starpība, pats dabā esmu meiginājis tikai Spiralen.
2.novembris 2010, 17:33 | links
 
Krupis
Ogrē katru sezonu ir bijuši naži ļeņingradietim,nezinu tagad ir vai nav,nēesmu skatījies,bet der arī barnaulas.
20.oktobris 2010, 18:55 | links
 
Vairi skaties sludinājumos te pat.
20.oktobris 2010, 18:04 | links
 
Brauc - ja mana vaine - samainīšu pret jaunām.Ja pālī Intu esi vilcis pa asfaltu un vasarā pa grants karjeru šļūcis - tad zini ka bez kristāla cauri netiksi :))Man šogad būs super uzlabots variants - varēs pa asfaltu vilkt . Eksperimentālais modelis jau labi strādā :)
20.oktobris 2010, 18:03 | links
 
Brālīt, vai vari kamaniņu bildi ielikt, man arī ir interese
20.oktobris 2010, 18:02 | links
 
Bralītis par kamanām ierunājās-tā atcerējos, ka vajadzētu uz garantijas remontu iebraukt:))
20.oktobris 2010, 17:54 | links
 
Ne jau latvīja vai nu tas cilveks ir loti optimisks :):)
20.oktobris 2010, 17:50 | links
 
Ziema būs. Man jau pirmās kamaniņas pasūtīja - - tātad būs:)
20.oktobris 2010, 17:49 | links
 
šogad ziemas nebūs
20.oktobris 2010, 10:57 | links
 
Ja kādam ir vai kāds zin, kur var dabūt Ļeņingradas urbja nažus, lūdzu dodiet ziņu. Pagājušo gadu tā arī neatradu.
20.oktobris 2010, 10:45 | links
 
NG-NG, es aizsūtīju vēstulīti par 100 mm urbi
15.oktobris 2010, 10:32 | links
 
avtt,
spiralen urbi man uzdāvināja, pašam ir experts. experts ir labāks, tapēc arī palieku pie tā paša, spirelen līdz ar to lieks.
13.oktobris 2010, 16:52 | links
 
Gati,a kas pašam nepatīk no m-spiralen?
13.oktobris 2010, 16:33 | links
 
vairis 30,
man ir lieks mora spiralen, varu dot Tev pemēģināt, ja patiks, tad pārējo sarunāsim. tāpat bezjēgā mājās mētājās
13.oktobris 2010, 16:15 | links
 
Mora Ice Pro nav tāpēc, ka zviedri izštukojuši apvienot 2 modeļus vienā. Tad nu šie ņēma Expert vītni un Ice Pro teleskopisko, nolokāmo ručku - un izveidoja Expert Pro.
13.oktobris 2010, 14:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager