Ledus urbji

Bļitka, patīk uguni uz sevi izsaukt???
Gudri tas nav:DDD
17.marts 2010, 23:18 | links
 
Sākiet taču vīri domāt par Gruntenēm!!!!Sasmērējiet tos Urbju galus,un būs jau labi!!!!
17.marts 2010, 22:52 | links
 
Atkal KAATS...jedritvai....te jau vari spridžīt uz velna paraušanu...bet dzīvē dabūtu MORE vienā vietā līdz līkumam....varbūt līdzētu uz kādu laiku?:)
17.marts 2010, 22:15 | links
 
Vecs, bet dumjš! Es gan, jauns puika.
Nevis aptiekas iela, bet Tvaika. Rapalu neņem, baigais sūds, "metināts". Ups, mamma atnāca
17.marts 2010, 22:12 | links
 
Kāt ! esmu vecs puika un visādus pepiņus pa to dzīvi gan saticis gan redzējis Bet lasot tavus komentārus riktīgi nevaru saprast vai tu Aptiekas ielā pie kompi ticis vai vienkārši ar to domu sakārtošanu tev ir neatrisināmas problēmas.:DDDDDDDDDD
17.marts 2010, 21:41 | links
 
Ko Jūs te trinaties ap tiem urbjiem,vai tad tiešām ne jūtiet ,ka ārā pavasaris????Tagad un tikai tagad sākas Vergu darbiņi!!!
17.marts 2010, 21:20 | links
 
nu, kas i, kapinātāji un tecilētāji, ne viens neasina Mori? Te jau redzams, kurš dara un kurš pasaulē nācis ar rokām mazajā caurumiņā.

Bums- nebūs taisnība, pieliec nazi pie šmirģeļa tad sapratīsi
17.marts 2010, 20:50 | links
 
nafig nam mers.nam i tak ņikujovo!:DDD
17.marts 2010, 20:47 | links
 
veči - nafig jums tos rolsroisus, nevarat ar meršiem braukt kā visi? :)))
17.marts 2010, 20:46 | links
 
savulaik barnaulietim nažus asināju ar virpā iestiprinātu smilšgumiju.vnk exelenti.:)
17.marts 2010, 20:46 | links
 
tere Bums:)
man laikam ir stipri noveicies netrāpīt kkādos sūtos.kaut pagājušoreiz L-upē smiltīs iebraucu gan.rapala nav slikts urbis,bett tā galva man kkā nesimpatizē!:)))
17.marts 2010, 20:44 | links
 
Urmas Es te tavas slavas dziesmas salasījies nevaru izvēlēties simtnieku Rapalu vai Mori Laikam tomēr Mori /ar nažiem tieku galā/ No Rapaļas bičiņ baiļe tās galvas dēļ.? Kaut gan ?????/
17.marts 2010, 20:30 | links
 
kaatiņ
es uz copp katru dienu nebraucu,jo netieku.bet manām vajadzībām MORA ir pat ļoti OK.ja kādam patīk pitāties,tad lai pitājās.kad nokaušu nažus tad ari domāšu ko darīt.a pašlaik dikti neiespringstu uz jaunu nažu iegādi!
17.marts 2010, 20:27 | links
 
ikauni, tev jau tjošai 5x gadā jubīlis, un ar 1000 cohumiem dienā savu Mori nenosvilināsi
17.marts 2010, 20:23 | links
 
Arsiks, bums kaut kad nesen bija šeit video ielicis, pameklē, tīri labs video bija
17.marts 2010, 18:12 | links
 
Vai ta Bumam u.c.c. ar nedrīkstēs atbildēt
17.marts 2010, 18:09 | links
 
Ir doma uzmeistarot nažu asināmo Mora un Rapala urbjiem.Vai kādam naf kāda bilde vai cita tipa info kā tāds brīnums izskatās.Ja nekā konkrēta nav ko piedāvāt ,tad vismaz lūgšu pa tukšo nemuldēt.
17.marts 2010, 16:34 | links
 
Nourbu ar baurnaulieti vienu sezonu- niedres, zari, pat dūņas uzcelt sanāca, bet tāpat urba labi un nebij vajadzīgs nažus mainīt.
17.marts 2010, 16:29 | links
 
barnaulas nažus mainat ik pec copes.es savai morai jau trešo gadu nekā neesu darijis,pat nažus neesu jēmis nost.iet uz vella paraušanu.gan niedres,gan koka zarus,iesalušos, esu urbis.nekāda vaina!tpfutpfutpfu,tuktuktuk....
:)
17.marts 2010, 16:20 | links
 
Kaatam
Moras naži ir jūtīgāki ne kā Barnaulas naži jo asināšanas virsmas forma ir dažāda Morai asinājums ir tā saucamais ,,bārdasnaža'' Barnaulietim ir parasta taisna nažu asinājuma plakne/ķīlis/
17.marts 2010, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager