Ledus urbji

Zalkalns
Es Tev ieteiktu - paņem to bori padusē un aizlaid pie meistara uz Salmo darbnīcu Daugavgrīvas ielā 31a, tur meistars apskatīs un pateiks ko darīt, ja vispār ko var darīt :)
17.marts 2010, 13:41 | links
 
Par Moras asmeņu asināšanu:

Jautā kakis | - Kategorija nav norādīta -

Labdien,copes meistar! Man ar Mora ledusurbi nejauši gadījās ieurbt smiltīs, un naži vairs negriež. Es domāju, ka nevajag uzreiz"mest plinti krūmos", bet pastāv iespēja nažus atjaunot. Varbūt varat man ieteikt kādu labu darbnīcu Rīgā, kur to varētu nokārtot.Paldies jau iepriekš!

Atbild Normunds Grabovskis

Salmo servisā vari uzasināt Mora urbjiem nažus, tiesa tas vairs nav tas pats, kas jauns nazis, bet urbt var, serviss ir Daugavgrīvas ielā 31a

Atbildēts: 17.marts 2010, 11:26 | Pievienot komentāru | Adrese atbildei
17.marts 2010, 13:05 | links
 
Man ir jautajums. Atradu vecu ledus urbi, viss it ka forsi, bet nav asmenu. Pasa urbja diametrs 90, naza stiprinajuma diametrs 15, varbut kads zin kas tas par modeli un kur var asmenus dabut? Jau ieprieks paldies
17.marts 2010, 12:15 | links
 
viņš gribēja teikt- alumīnija oksīds vai dimanta pasta.

Jautājums asinātājiem- kāpēc moris tik ātri neass paliek
17.marts 2010, 00:24 | links
 
tecila un galoda ir divas dažādas lietas.tecila-pirmatnējais smirģelis.nezinu no kuras vietas jāaug rokām,lai pazaudētu formu.
16.marts 2010, 23:18 | links
 
:Dpar izkaptīm-kapinājis gan nekad neesmu-"griezis"gan pietiekami.....par griežņiem-dzesējot ūdenī nedaudz uzslīpē uz smirģeļa,pāris vilcieni uz galodas un gatavs.goi asināšanai nu galīgi nav draugs-pārzobiņš ir vajadzīgs,lai tik tiešām būtu ass.
16.marts 2010, 23:07 | links
 
mirtin- tavā tekstā ir divi atslēgas vārdi- "pacietība" un "dimanta ripiņa", tāpēc tavam tēvam izdodas tikt pie rezultāta. Ar vārdu "smirģelis" parasti asociējas briesmīgi rūcošs un nereti grabošs verķis mehanisko darbnīcu lielajā hallē :DDD. Par ādas siksnu piekrītu bumam- atceros no zēnības, ka uz tādām frizieri asināja bārdas nažus :). Arī par galodām bumam taisnība- tēvs, asinot izkapti, vispirms darbojās ar rupjo galodu un tad "uzlaida" ar smalko.

eMKa-piedod, bet galoda un tecila nav viens un tas pats instruments :)
16.marts 2010, 11:52 | links
 
Par šmirģeļiem tā īsti negribu piekrist. Ja darbojas galvenais vārds - Pacietība, tad ar šmirģeli arī var darīt brīnumu lietas. Mans tēvs asina Moru... gan tikai priekš sevis, jo nevar dot garantiju. Sestdien pamēģināju, urbj labi :DD Un viņš to taisa uz dimanta ripiņas. Es gan nezinu, vai tur ir konfigurācijas, un leņķi... bet urbis urbj un leņķi nav mainīti.
16.marts 2010, 09:23 | links
 
Kaats -debīlisma kalngals...daudzpusīgais...ar airi pa kupri...un zem ledus:)
15.marts 2010, 23:25 | links
 
Jūties apmierināts, idiņ ?! Biksītes jau nomainīji ??
15.marts 2010, 23:05 | links
 
mazāk gar ledusskapi ložņā, mkakā
15.marts 2010, 23:00 | links
 
OK .... tecila vai galoda , kā kurš to sauc, bet lieta saprotama :).
kaat, tu takš esi nepieskaitāms, ne ? kāda tev daļa gar manu pliko pauri ??!! Glāsti savu krunkaino pakaļu un sapņo.....
15.marts 2010, 22:58 | links
 
sagittario
pilnīgi pareizi visu asu ptriekšmetu asināšanas pamats ir GALODAS dažāda grauda un izmēra Vēlreiz atkārtoju ka el. šmirģeļi domāti ātrai formas konfigurācijas maiņai ,bet ne asināšanai Pēdejo poti zobam dabū ar ādas jostu kuru var iesmērēt ar gojas zaļo pastu.Pilnīgi visi/bez izņēmuma/ ,medību naži arī ir asināmi tikai ar GALODĀM.El.šmirģelis visos tā veidos arī Flex ir nāve labiem nažiem un citiem asmeņiem.Vīriņi un vēl viena svarīga nianse PACIETĪBA.
15.marts 2010, 22:53 | links
 
ko tas plikpauris tur notupies, šrid vai
15.marts 2010, 22:25 | links
 
eMKa- ES māku kapināt izkapti, bet asinu gan ar galodām!!! :)
15.marts 2010, 22:22 | links
 
Interesanti gan - vai tad ar nekapinātu izkapti maz var paļaut. Ne jau visi vālē ar motorizētu tehniku. Starp citu rokasgriežamā tecila man ar ir.
15.marts 2010, 22:11 | links
 
Bums, :) lauku veči arī iskaptis mācēja kapināt un ar tecilu asināt :)), tagad to kāds māk ???
15.marts 2010, 22:06 | links
 
Pēdējais ko var darīt grūst asmeņus pie šmirģeļa Ja nav vadīklu un leņķa iestādīšanas varat pat nemēģināt
Vienīgais ir tecila atceraties Latvijas laikos laukos veči ar roku grieza un trina.šādu pašu procesu jāmēģina imitēt ar smalku šauru galodiņu /1 nazim aiziet ap 40 min/.Iegaumējiet ,ka Moru orģinālā asina ar dimanta frēzi.Tāpēc uz naža ir skaists vertikāls musturis.
15.marts 2010, 20:11 | links
 
aakkis
ķāpēc CCCP laikos neražoja kvadrātainās naglas???!!!
jo japonomatj gribēja par to patentnaudiņ!!!:)
15.marts 2010, 19:29 | links
 
VSOP
10+ :)
15.marts 2010, 19:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager