Ledus urbji

Sveikiņi! Ja var ticēt brīnumiem, tad interesē Rapala 130mm, labāk jauns vai mazlietots, galvenais ka labs un par mērenām naudiņam, vislabak tādām, kas ir krietni zem mūsu veikalu naudiņām. A ta man kā soperim jau tā roka stīva... Kādi varianti, var apspriesties privāti
9.marts 2010, 21:24 | links
 
spirāle par īsu.
9.marts 2010, 21:11 | links
 
Pirmo reizi paņēmis bori rokā.;)
9.marts 2010, 21:05 | links
 
Tā mocās
9.marts 2010, 18:21 | links
 
Nu beidz taču,domā ka tie skandināvi tikai var uztaisīt un uzasināt.Katrs prasmīgs slīpētājs uzasinās,kuram ir iekārta un vēl vairāk ja pats nodarbojas ar copi.Nepirks jau to "zelta gabalu" pa 16-20Ls,nav viņš to vērts.Krievijā jau sen (putnu tirgi)pilni ar vēl gudrākiem asmeņiem.
9.marts 2010, 17:38 | links
 
Zivnieks - es biju pārliecināts, ka runa ir par visdādien rus ražojumiem. nja... Salmo nebeidz pārsteigt. Sāktnējie apgalvojumi, ka nav iespējams atdarināt skandināvu asināšanas lenķus ir sagruvuši pīšļos pret padomju meistaru prasmīgajām rokām un pārvērtušies pretējā biznesā. Sak... kad jau citi asina un nepērk jaunus nažus, tad jau asinam paši :D Varbūt, ka atveduši oriģinālo stanoku? :DDD
9.marts 2010, 17:21 | links
 
he....ta tomēr neesmu nosapņojis, man pat likās, ka vienā no NG atbildēm iekš ekspertu sadaļas šis bija cenas pateicis.
9.marts 2010, 14:32 | links
 
Vairis30 - sori... interesants bizness :D
9.marts 2010, 14:23 | links
 
Mirtin, atvaino, bet Moras nažus asina salmo darnīcā un vēl garantiju iedod
9.marts 2010, 13:23 | links
 
Zivnieks - vēl ir Āķis, Breksis un mistiskais kontrabandas ūķis Birznieka Upīša ielā :D
9.marts 2010, 11:58 | links
 
a žēl...man kā reizi tuvākais veikals pie darba bija, kur aizskriet un paķert kas vajadzīgs. ta jau tagad starp lielākiem veikaliem tuvāk centram palicis tik salmo, šie var tikai priecāties :)
9.marts 2010, 11:30 | links
 
Zivnieks - es pats nošokējos. Pēc pusdienām ielīdu pastīties kas jauns - a tur durvis ciet. Labi ka puiši manu ģīmi atminējās, pavēra durvis un pateica, ka laižas prom uz Brīvībeni. Tā ka centrā viena konkurenta mazāk.
9.marts 2010, 11:23 | links
 
nu tad jau laikam toč būšu nosapņojis. Bet par to Ēsmu gan mani nošokēji. vēl pāris nedēļas atpakaļ tur biju un nekas neliecināja par pārvākšanos :)
9.marts 2010, 11:16 | links
 
Zivnieks - interesanti - es gan dzirdēju, ka viņš liek jaunus nažus... nez kādēļ viņš tērētu naudu, ja varētu uzasināt vecos. :DDD Moras nažus asina tikai amatieri un bez garantijas. Ir speci, kas to pieprot ļoti labi. Mans tēvs arī ar šito ņemas... taču tikai priekš sevis, jo nevar dot garantiju, ka izdosies.
9.marts 2010, 11:10 | links
 
Vairis30 - Ēsmas Dzirnavu ielā vairs nav, viņi pārceļas uz Brīvībeni. Pirms brauc - pazvanies un paprasi, kur var uzasināt :DD
9.marts 2010, 11:08 | links
 
mirtin???
Ko ta tie "nav sev ienaidnieki" remontē spoles un kātus??? :DDD
9.marts 2010, 09:06 | links
 
vairis30....es gan neesmu drošs, ka ēsmai vēl ir remontdarbnīca dzirnavu ielā. Zinu, ka vēl sezonas sākumā darbnīca bija Dzelzavas ielas ēsmā. Varbūt labāk uzraksti un pajautā tepat Ēsmas ekspertam.
Mirtins
Man gan liekas, ka NG teica, ka Daugavgrīvā varot uzasināt jebkurus nažus, salabot leņķi u.t.t, Bet varbūt esmu nosapņojis :)
9.marts 2010, 08:48 | links
 
Jeeska, paldies par info
9.marts 2010, 08:19 | links
 
Vairis30
Pirms 2 gadiem asināju Ēsmā uz dzirnavu ielas. Maksāja 3.50. Ļoti labi uzasināja,vēl tagad griež.
9.marts 2010, 08:10 | links
 
Martins93 - ja ņem, tad tikai pa velti.... nu nav labs tas boris.
9.marts 2010, 08:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager