Ledus urbji

:DDD
19.februāris 2010, 10:03 | links
 
urmaas - bet ja asari ķeras tur, kur rudenī Maijas tante kazas ganīja.... :DDDDD
19.februāris 2010, 10:03 | links
 
mirtins
nevajag jau pa stadioniem vazāties!!!:DDD
19.februāris 2010, 10:01 | links
 
jums nav tiesa. Varbūt, ja pa dienu izurbjat 3 - 10 āliņģus, nesanāk nekam uzurbties virsū, bet es mīlu daudz staigāt, urbties un meklēt jaunas neskartas vietas. Svešā vietā nekad nevar zināt vai zem bieza sniega un bieza ledus nav kāds sēklis apakšā, svešā vietā nevar zināts kāds bijis hidroloģiskais režīms - vai sala laikā nav bijis nomests ūdens un pie ledus apakšas pierauta grunts..... to nekad nevar zināt. Pudeles protams ir īpass stāsts... parasti tās mēdz būt iesalušas vecajos caurumos, tādēļ tos es nepraktizēju aturbt, ja nav īista pārliec''iba, ka viss tīrs. Bet citādi.... - pa dienu līdz 100 caurumus uztaisot.... nu esmu es šogad padsmit reizes iemaucis gruntī. Vai mana vaina, ka ašuki sēž 40 cm dziļlumā vai pat seklākk, a es nepārvaldu krasta līniju. Tā ka lieki pārmetumi ziviniekam - urbēji rullē:DDDDDD
19.februāris 2010, 09:59 | links
 
daddy tikko vārdu no mutes izrāva :)))
19.februāris 2010, 09:42 | links
 
Zivniek, skan bišķi par traku - tu šogad (1.5 mēn. laikā) esi paspējis ieurbt 1)pudelē, 2)2x zemē, 3)vēlreiz zemē, 4)zarā...esi taču uzmanīgāks!! :) šādā režīmā tev nekāds rapalnieks nelīdzēs :))
19.februāris 2010, 09:40 | links
 
Zivnieks, ja tev IR žēl sava urbja un parādi cieņu viņam, tad pēc katras, atkārtoju - PĒC KATRAS, mazās šaizes ko tu esi piedzīvojis uzrbjotie, esi tik labs ar smalko galodiņu mēģini novērst problēmu, jo savādāk tev tiešām nāksies vecos nažus vienkārši izmest un pirkt jaunu, bet kā pats raksti "pagaidām katrā copes veikalā uz smukas rapalas es varu tikai notecināt kādu siekalu" neurbt caurumus un tecināt siekalas.
19.februāris 2010, 09:31 | links
 
Paganels....
šogad esmu ieplēsis stikla pudelē, kas iesalusi ledū...abi asmeņi pilnīgi truli, tā ka urbjot nāk nevis skaida, bet pūderis augšā un tik maigs, ka varētu uz kūkas bērt virsū...otro reizi biju vietā, kur neko nezināju reizes divas sāku urbt zemi, jo zem ledus ūdens nebija vispār, sākumā likās, ka nekas nav noticis, un urbu tālāk, bet nākamajā copes reizē ieplēsu zemē vēlvienreiz un čau....trešā reize bija iesalis zars, kurš parūpējās, ka vienam asmenim nolūza spicīte. man ir 4 asmeņi pāri, kurus asinu, ja ir iespējams, bet ja nolūzusi spicīte - no nav man tāda meisatarība lai panāktu, ka griež atkal....un vēl man tiešām patīk staigāt daudz un arī urbt daudz, ja ir vajadzība un man patīk katrā vietā kur aizeju izurbt vismaz 10 lunkas, pirmās 5 aiziet ok, bet tad jau sāk roka klepot, un par raito urbšanu var aizmirst, tad jau sākas mocības un mocības man nepatīk, un man arī nepatīk viss laiks, ko es šoziem esmu veltījis tam sasodītajam urbim - asmeņu maiņa, asināšana un vēl pati urbšana, bet pagaidām katrā copes veikalā uz smukas rapalas es varu tikai notecināt kādu siekalu :( un nākošnedēļ uz 3 dienām braucu uz alūksni, tīri tikai copēt, un man jau šermulis uzmetās idomājoties to biezo ledu tur un visas no tā izrietošās sekas.....
19.februāris 2010, 09:11 | links
 
Es diletantam pilnīgi piekrītu par mora vai zviedru metālu, ka viņš steel'u, nu ir viņš jūtīgs un protams damaska tipa naži būtu labāki, bet cik šāda tipa (izliekti) izmaksātu, tad vieglāk nopirkt 3 Moras orģinālos un mainīt savā starpā!!
19.februāris 2010, 08:44 | links
 
diletant
nevajag jau pi... ar pirkstu salīdzināt. Nazi ar urbja asmeni :DDD
Tas būtu riktīgi glamūrīgi - ledus urbis ar Damaskas tēruda asmeni :))) Teiksim 256 reizes locīto :)))
19.februāris 2010, 08:10 | links
 
Moras urbji ir ļoti labi, izņemot mora spiralen. Tomēr ar smaidu uztveru stāstus par maģiskajiem zviedru tērauda nažiem, kuri esot asāki par žileti, un kurus nevajag asināt n-tās sezonas. Iekš moraofsweden.se rakstīts tā: advanced razor sharp blades made of Swedish Stainless Steel.
Stainless stīlam, protams, ir laba īpašība, ka tas nerūsē, bet tas nav labākais materiāls, no kā izgatavot augstākās kvalitātes griezējinstrumentus. Lai labāk būtu saprotams, tas ir materiāls, no kura tiek gatavota lielākā daļa makšķernieku nažu (arī mora un sandvik ), kuri pa lētu naudu nopērkami copes un būvmateriālu veikalos. Ievērojiet, ka kvalitatīvi mednieku naži nekad nav gatavoti no šāda stīla. Tur tiek izmantoti dažādu marku oglekļa tēraudi ar dažādām tehnoloģijām (damascētie u.t.t.)
Moras urbju labās īpašības ir pateicoties pareiziem nažu leņķiem, izliekumiem un urbja konstrukcijai.
19.februāris 2010, 01:30 | links
 
Labi jau ir mācīties no citu kļūdām, tomēr savas kļūdas saprast labāk!
19.februāris 2010, 00:45 | links
 
Forumos nav jēgas prasīt kurš labāks, jo vienmēr atradīsies kāds ,kuram patīk meita, kuram māta varbūt arī kāds kuram kleita! Te pat jau vairākas reizes apcelts, vienmēr atrodas kāds, kuram cita urbja kā rapala nav, bet citam rapala nekam neder, citam mora turpat vei svēta, citam neder, vēl vienam krievinieks... Man ikdienas copei ātrums galīgi pie d... Kā jau esmu teicis, barnaulietis mani apmierina- cenas un kvalitātes attiecība ir OK! 3x lētāks kā rapala, par rapalas galvu varu nomainīt 3 nažu komplektus + kādu mormeni nopirkt!
19.februāris 2010, 00:44 | links
 
mirtin - ja nebeigsi apcelt mori, būs darīšana ar mani ;)
Esmu gan niedrēs, gan netīrā ledū gan dūņās ietesis un izmaiņas nekādas :P Dubulto ledu moris ar ņem kā sū... Slapjo arī ;)
Par tiem krievu urbju ātrumu lielītājiem - neskatiet pēc viena, izurbjiet 10 āliņģus pēc kārtas, tad redzēsim, kurš ātrāks ;)))
18.februāris 2010, 22:53 | links
 
Ar tiem 100mm jau puskilo asari nevar izvilkt,var jau ar pabedīta 45mm urbi vālēt savos mačos,ir jau vēl alpīnistiem dažādi urbji!Katrs tikai slavē savu,es saprastu ja runātu pa asmeņu leņķiem,veidiem,urbju vājajām vietām un tt.Un nav tādu asmeņu,kuri nepaliek neasi,un neticu ka tie veikalos -ir Zviedrijā ražoti.Tagad jau parādījušies krievu urbjiem vēl jauni naži ar savādākiem frēzējumiem~4.85Ls.Nav pagaidām vajadzība pirkt,nenofočēju,vēlāk bildi varbūt ielikšu.
18.februāris 2010, 22:46 | links
 
Zivnieks - tev ir pilnīga taisnība. Taču es arī urbi pagaidām nenopirku. - Izvēlējos balsta šarnīru mašīnai nomainīt :D Gan jau... Rapalnieks man ir, bet vajag Mori, lielāka diameta un klusāks nekā rapala.
18.februāris 2010, 22:35 | links
 
salīdzināji kaut ko ar pirkstu:)mož uz sačiem-tu ar 100,es ar 20:))
18.februāris 2010, 22:31 | links
 
Iesākumā lietoju barnaulas 130mm, šosezon nomainīju uz barnaulas 100mm- ir ok, kā sviestā iet! Ja kāds nevar izborēt 10 caurumus ,lai aiziet uz zāli :)
18.februāris 2010, 21:00 | links
 
andis n.ķīlēt jau ķīlē-biežāk putru no aliņģa jāpatīra.biezajā sausajā ledū ar ļeningradieti čomiem ar barnauliešiem liku iekšā kā stāvošiem.
18.februāris 2010, 20:46 | links
 
zivnieks.nezinu ko tu urb,ja tev tik bieži naži jāmaina.ar vieniem nažiem var nourbt n-tos gadus.ja nemāki uzasināt,tad tā ir cita problēma.
01744.biezā ledū un vēl slapjajā,arī barnaulieti var sačakarēt.divas nedēļas atpakaļ nācās urbt ledu ar biezumu līdz līkumam-čomam barnaulietis iestrēga un šis salocija barnaulieti pie apakšējās ručkas.nesen salmo bodē redzēju rapalas 100 par 50 ls.neko citu par krievijas urbjiem rokās neesmu turējis,takšto domā pats.
18.februāris 2010, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager